🔍 📢 آشنایی کامل با بروکر آی سی ام بروکرز | ICMbrokers Review 🔥⭐

📢معرفی کارگزار آی سی ام بروکرز | بروکر ICM Brokers 🥇

 

توجه

بروکر آی سی ام بروکرز در بروز رسانی جدید خود اقدام به حذف گارانتی حد سود و زیان خود کرده است البته همچنان در این بروکر اسپرد طلا ثابت میباشد و بروکری بسیار مناسب جهت معاملات طلا ، نفت و شاخص ها میباشد.و همچنان از پیشنهاد های برتر ما برای کاربران میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز

 

بروکر آی سی ام بروکرز را میتوان یکی از بهترین بروکرها در بین بروکر های دیگر دانست که به ایرانیان امکان معاملات طلا ، نفت و شاخصهای مختلف (داوجونز) را میدهد ، که قابلیت های بسیار جذابی را دارد .

در ادامه این مقالله به بررسی بهتر بروکر آی سی ام بروکرز میپردازیم و با نقاط قوت و ضعف این بروکر آشنا خواهیم شد .

 

آشنایی با بروکر ای سی ام بروکرز ، افتتاح حساب ای سی ام بروکرز ، آی سی ام بروکرز فارسی ، آی سی ام بروکرز یعنی چه

 

 

در ادامه با بروکر ای سی ام ICM بیشتر آشنا میشویم .در جدول زیر کاربران میتوانند با موارد مهم در بروکر آی سی ام بروکرز بیشتر آشنا شوند . این جدول به موارد مهم در بروکر آی سی ام بروکرز پرداخته است.

 

نام بروکر آی سی ام بروکرز | ICM Brokerc
📜 روگولاتوری VFSC
لینک ثبت نام
ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز
💰 حداقل واریز 50 دلار
💳حد اقل برداشت 50 دلار
🏧روشهای واریز و برداشت 8 روش گوناگون
پشتیبانی فارسی دارد ✔
کمیسیون برداشت ندارد ❌
کمیسیون (سواپ) ندارد ❌
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4MT
⚖حداکثر لوریج 1:400

 

🔍 آشنایی بیشتر با آی سی ام بروکرز | ICM Brokers 🔥

 

آی سی ام بروکرز یکی از قدیمی ترین بروکر های فارکس میباشد که به ایرانیان خدمات گسترده ای ارائه میکند . آی سی ام بروکرز را میتوان یکی از هدفمند ترین بروکرها دانست که توانسته بازار هدف خود را مشخص کند و کاربران خاص خود را جذب نماید.

 

آی سی ام بروکرز محبوب در میان ایرانیان ، بروکر icm brokers برای ایرانیان ، ثبت نام در ای سی ام بروکرز ، دلار ای سی ام بروکرز

 

پس اگر تا کنون با نام این بروکر برخورد نکرده اید دلیل بر ناشناس بود آن نیست .

 

بلکه علت آن این است که ، کارگزاری  آی سی ام بروکرز به صورت نماینده محور فعالیت دارد و برای کاربران بهتر است از طریق نماینده های این کارگزاری اقدام به ثبت نام نمایند تا نمایندگان آی سی ام بروکرز بتواند پشتیبانی بهتری برای کاربر ایجاد نماید.

 

 

 

icmbrokers 001 bonus forexscalpinglive 6498646460576 آی سی ام بروکرز

💡بونوس واریز به ای سی ام بروکرز

 

بروکر آی سی ام بروکرز به تازگی مجددا بونوس 20% خود را در اولین واریز بالای 300 دلار به ای سی ام بروکرز ارائه نمود است.

 

کاربران جهت اطلاع از شرایط این بونوس ای سی ام بروکرز و همچنین چگونگی دریافت و یا برداشت بونوس 20% ای سی ام بروکرز میتوانند به این مقاله مراجعه نمایند و اطلاعات کامل بونوس ای سی ام بروکرز را کسب نمایند.

 

بونوس ای سی ام بروکرز

 

آی سی ام بروکرز در امارات متحده عربی شهر دبی ، ایالات متحده آمریکا شهرکریستون و نیز در بیش از 20 کشور دیگر نمایندگی های فعال دارد .

 

آی سی ام بروکرز با شرایطی که برای کاربران خود ارائه نموده بستر بسیار مناسبی را برای کاربرانی که با سرمایه های زیاد اقدام به سرمایه گذاری در شاخص ها و فلزات گرانبها مانند طلا مینمایند ایجاد نموده که در ادامه با این شرایط بیشتر آشنا میشویم .

 

ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز

 

البته کارگزار خوشنام آی سی ام بروکرز برای کاربران با سرمایه های اندک نیز شرایط مناسبی را ایجاد نموده که این دسته از عزیزان نیز بتوانند به کسب سود مناسب در این بازار بپردازند .

 

لازم به ذکر است که به دلیل نماینده محور بودن کارگزاری آی سی ام بروکرز بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی بروکر ICM ارتباط برقرار کنید.

 

💡 اطمینان در سرمایه گذاری در آی سی ام بروکرز

کارگزاری آی سی ام بروکرز به کاربران ایرانی سالهاست خدمات بسیاری ارائه نموده و تاکنون خوش حسابی خود را ثابت نموده .

 

در واقع کاربران میتوانند معنای واقعی حساب اسلامی را در بروکر آی سی ام تجربه کنند . در کنار تمام این موارد وجود رگوله VFSC  برای ایرانیان میتواند اطمینان خاطر بیشتری برای سرمایه گذاری ایجاد نماید .

 

اطمینان در سرمایه گذاری در ای سی ام بروکرز ، سایت ای سی ام بروکرز ، سایت ای سی ام بروکرز ، کارگزاری ای سی ام بروکرز icmbrokers

 

عدم وجود کمیسیون برداشت ، نداشتن سواپ (Swap) ، اسپرد ثابت در حسابهای استاندارد ، پرداختهای بدون تاخیر و رضایت مندی مشتریان بی شک از مزایای انکار ناپذیر بروکر ICM میباشد ، که کمک بسیاری به حسابهایی با حجم بالا و حجم های پایین میکند.

 

🟢 علت نماینده محور بودن کارگزار آی سی ام بروکرز

دیدگاه و سیاست های کارگزاری آی سی ام بروکرز همواره بر رضایتمندی کاربران بوده است.آی سی ام بروکرز این مهم را با تکیه به چند دهه تجربه در بازارهای مالی و مدیران متخصص و حرفه ای با پخش کردن کاربران در نمایندگی های متفاوت برای پشتیبانی بهتر و خدمات بیشتر به خوبی اجرا نموده است .

 

نماینده محور بودن آی سی ام بروکرز ، ثبت نام در ای سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز ورود ، شرکت ای سی ام بروکرز

 

باتوجه به این امر که نمایندگان باید بیشتر سمت مشتری های خود باشند تا بتوانند رضایت آنها را جلب نمایند ؛ مشکلات کاربران را به کارگزاری آی سی ام بروکرز انتقال داده و در حل این مشکلات با آی سی ام بروکرز و کاربران همکاری لازم را داشته باشند ، همه روزه بر رضایت بیشتر مشتریان افزوده میشود .

 

کاربران در این بروکر میتوانند پشتیبانی کامل توسط نمایندگی خود را مشاهده کنند . تا آنجا که این نمایندگی ها گاهی طرح های تشویقی خود را برای جلب رضایت مشتریان خود و ایجاد اشتیاق برای کاربران ارائه مینمایند ، که در ادامه این بررسی مثال هایی از این طرح های تشویقی را ذکر مینماییم .

 

تماس با مشاورین نمایندگی آی سی ام بروکرز در ایران

 

البته باید خاطر نشان نماییم که کاربران بدون مراجعه به نمایندگان نیز میتوانند اقدام به ثبت نام نمایند ، اما اقدام از طریق نمایندگان برای سهولت این امر و استفاده از طرح های تشویقی بسیار بهتر میباشد.

 

💵 نمادهای ارائه شده در آی سی ام بروکرز

در آی سی ام بروکرز تمام نمادهای اصلی بازار که تجار و معامله گران اشتیاق زیادی به سرمایه گذاری و معامله با آنها را دارند ارائه شده است و با دسته بندی بسیار عالی براساس نوع حساب معاملاتی  در اختیار آنها قرار گرفته .

 

نمادهای اس سی ام بروکرز ، شرکت ای سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، بروکر آی سی ام بروکرز ، حسابای سی ام بروکرز

 

از نمونه این نمادها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 • جفت ارز های فارکس در آی سی ام بروکر: بیش از 20 نماد جفت از قابل معامله مانند EURUSD و USDCAD و بسیاری دیگر .
 • فلزات گران بها در بروکر آی سی ام:امکان معامله بر نماد های طلا XAU ، نقره XAG .
 • سهام شرکت ها در کارگزاری فارکس ICM:ارائه سهام های 8 شرکت قدرتمند چون مایکروسافت ، نوکیا گروپ و غیره .
 • شاخص ها در فارکس ICM : شاخص هایی از جمله NASDAQ ، FTSE100 و دیگر شاخص های معتبر.
 • بازار انرژی در کارگزاری آی سی ام بروکرز ICM : ارائه نمادهای انرژی مانند نفت WTI و گاز طبیعی NG2U و غیره .

 

🪙 بازار ارزدیجیتال در کارگزاری آی سی ام بروکرز

بروکر آی سی ام تاکنون تمام تمرکز خود را بر بازار هایی چون فارکس ، فلزات گرانبها ، سهام ، شاخص ها و انرژی گذاشته بود.

اما به تازگی اقدام به ارائه تعدادی از نمادهای بازار کریپتو کارنسی نیز نموده است.

 

آی سی ام بروکرز ـ امکات ترید ارز دیجیتال در ای سی ام بروکرز ، کارگزاری آی سی ام بروکرز

 

برخی نمایندگان بروکر آی سی ام که با درخواست های مکرر مشتریان خود برای ارائه نمادهای کریپتوکارنسی در آی سی ام بروکرز روبرو بوده اند.

با ارجائ این درخواست ها که نمایندگان برای ایجاد امکان معامله بر نمادهای محبوبی چون بیتکوین BTC ، اتریوم ETH و نمادهای دیگر ارز دیجیتال به این بروکر ارائه نموده اند ؛

بروکر آی سی ام بروکرز بر آن شد که تعدادی از این نماد ها را ارائه نماید و اکنون کاربران میتوانند بر بیش از 15 نماد محبوب بازار کریپتو کارنسی نیز معامله نمایند.

 

📑 ثبت نام و احراز هویت در ای سی ام بروکرز | ثبت نام ICM بروکرز

پس از مطالعه مطالب بالا شاید بهتر باشد با طریقه ثبت نام  ICM بروکرز و همچنین نحوه احراز هویت در آی سی ام بروکرز نیز آشنا شوید .همانطور که اشاره شده کارگزاری ICM بیشتر به صورت نماینده (IB) محور فعالیت های خود را انجام میدهد.

 

بنا بر این کاربران بهتر است برای ثبت نام ICM بروکرز از طریق نمایندگان اقدام نمایند تا طرح های تشویقی نیز شامل حال آنها بشود . لازم به ذکر است که در این بوکر ثبت نام به صورت آف لاین میباشد .

 

در این قسمت آموزش مختصری برای ثبت نام در بروکر ICM قرار داده شده.

 

ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز ، آی سی ام بروکرز ، ثبت نام بروکر آی سی ام بروکرز

 

 • برای ثبت نام بروکر ای سی ام لازم است تصویر (عکس یا اسکن ) مدارک زیر را به صورت ایمیل یا توسط پلتفرم های اجتماعی برای نمایندگان معتبر ارسال نمایید.
 1. تصویریکی از مدارک شناسایی (کارت ملی ، شناسنامه ، گذرنامه ،گواهینامه ، کارت اقامت برای ایرانیان خارج از ایران)
 2. آدرس ایمیل مورد استفاده
 3. شماره تلفن همراه
 4. آدرس محل سکونت یا محل کار کاربر

 

مدارک خود را از طریق یکی از راه های زیر ارسال نمایید .

 • ارسال به ایمیل
 • ارسال توسط پلتفرم های اجتماعی واتس آپ یا آی سی ام بروکرز تلگرام به شماره 00971582918510
 • در مرحله بعد پس از ارسال مدارک توسط پشتیبانی مراحل افتتاح حساب ICM آغاز و از طرف پشتیبانی نماینده با کاربر تماس گرفته میشود و در مورد انتخاب نوع حساب همچنین نحوه واریز و برداشت ریالی اطلاعات کافی به مشتری داده میشود .

پس از اتمام مراحل برای کاربر ایمیلی از طرف کارگزاری آی سی ام بروکرز ارسال میگردد.

ایمیل ارسال شده برای فعال سازی حساب ICM کاربر میباشد و با کلیک بر روی Verification Link حساب معاملاتی کاربر فعال میگردد . دقت داشته باشید برای فعال سازی باید VPN  دستگاه خود را فعال نمایید.

 

 • در مرحله بعد کاربر 2 ایمیل دیگر دریافت مینماید که حاوی پسورد ها ، شماره حساب و لینک دانلود متا تریدر4 میباشد .
 • بعد از نصب متا تریدر4 کافیست شماره حساب خود را در قسمت Login و Master Password را در قسمت رمز عبور وارد نمایید و سرور بروکر ICM با آدرس ICMBrokers-Live را انتخاب نمایید تا بتوانید وارد حساب معاملاتی خود شود.

 

 • نکته : پس از ارسال مدارک برای پشتیبانی نماینده فایل هایی برای شما ارسال میگردد که تمام مراحل را به صورت کامل توضیح داده است .
 • تمام این مراحل با تماس با پشتیبانی نماینده ICM بروکرتنها در چند دقیقه انجام میشود.

📋 انواع حساب در Brokers ICM

انواع حساب در بروکر ICM به دو دسته ریل (واقعی) و دمو (نمایشی) تقسیم میشود که در این بخش به معرفی هر دو دسته میپردازیم .

 

📍 حساب های ریل (واقعی)

حساب های ریل آی سی ام بروکرز سه دسته میباشد که برای کاربران  توضیح داده میشود.

 1. حساب میکرو و استاندارد ICM بروکرز

بعد از ثبت نام کاربر به صورت پیش فرض حساب معاملاتی استاندارد برای کاربران افتتاح میگردد که در صورت علاقه با فرستادن درخواست و یا از طریق نماینده میتوانند نوع حساب خود را تغییر دهند.

 

از مشخصات حساب استاندارد و میکرو میتوان به:

 • شناور بودن میزان لوریج از 1:400 به این صورت که در ابتدا اگر سرمایه معمله گر تا 2000دلار باشد لوریج اعمال شده برای جفت ارز 1:200 و برای شاخص و کالا 1:100 میباشد و در صورتی کاربر نیاز به لوریج بیشتر در شاخص ها و کالا ها داشته باشد کافی است درخواست افزایش لوریج تا 1:400 را بدهد.
 • حساب استاندارد ای سی ام بروکرز بدون سواپ (SWAP) میباشد .
 • به دلیل استفاده از سیستم Instant Execution حساب استاندارد فاقد اسلیپیج میباشد .
 • حد اقل حجم یک معامله در حساب استاندارد و میکرو 0.01 لات میباشد.
 • حداکثر حجم یک معامله در این حساب ها 100 لات میباشد .
 • قابلیت معامله بر نماد های بازارهای فارکس ، فلزات گران بها ،سی اف دی ها CFD .
 • ارز مورد استفاده در حساب استاندارد و میکرو آی سی ام بروکرز دلار آمریکا میباشد .
 • مبلغ افتتاح حساب به صورت شخصی 300 دلار میباشد اما با تماس با نماینده میتوانید با 100دلار افتتاح حساب نمایید .
 • حذف حد سود و ضرر(Take profit ،Stop loss ) در روز آخر هفته به علت گارانتی حد سود ضرر* .

 

بروکر آی سی ام بروکرز ،ای سی ام بروکرز بروکرهای فارکس ایران ، ثبت نام icm بروکر

 

 1. حساب پرایم آی سی ام بروکرز

این نوع از حساب فقط به درخواست کاربر ایجاد میشد و کاربران اگر احساس نیاز به این نوع حساب کردند با ارسال درخواست به پشتیبانی نماینده خود میتوانند این نوع حساب را افتتاح نمایند .

 

مشخصات حساب پرایم آی سی ام :

 • لوریج ثابت حد اکثر 1:200 که البته لوریج مناسبی میباشد.
 • اسپرد شناور از 1.2 پیپ تا 1.5 پیپ .
 • استفاده از سیستم Market Execution .
 • حداقل حجم یک معامله 0.01 لات .
 • حداکثر حجم یک معامله 100 لات .
 • افتتاح حساب با مبلغ 300 دلار به صورت شخصی و مبلغ 100 دلار توسط نماینده .

 

 1. حساب پریمیوم یا حساب حرفه ای آی سی ام بروکرز

حساب پریمیوم  ای سی ام بروکرز مدتهاست که ارائه نمیشود و در اینجا صرفا جهت اطلاع کاربران مشخصات کلی این حساب قرار داده شده .

 • حداقل واریز افتتاح حساب 5000 دلار میباشد .
 • اسپرد شناور تا کمتر از 0.5 پیپ .
 • لوریج ثابت 1:100 .
 • عدم امکان معاملات CFD .
 • حد اقل حجم یک معامله 1 لات .

 

نام حساب استاندارد و میکرو پرایم
مبلغ افتتاح حساب 100 دلار 100 دلار
اسپرد ثابت
3 پیپ در نمادهای مختلف
متغیر
از 1.2 پیپ
لوریج ثابت عدم تغییر در نوسانات
حداکثر 1:400 به درخواست کاربر
با شرایط
ثابت عدم تغییر در نوسانات
حداکثر 1:200 به درخواست کاربر
با شرایط
قابلیت واریز ریالی دارد ، دریافت اسکناس دلار
فقط در تهران
دارد ، دریافت اسکناس دلار
فقط در تهران
گارانتی حد سود و زیان دارد ندارد
معاملات لحظه ای در قیمت دارد دارد

در جدول بالا اطلاعات حساب پریمیوم به دلیل ارائه نشدن از طرف آی سی ام بروکرز درج نشده .

 

📌 حساب دمو بروکر Brokers ICM 

کارگذاری آی سی ام بروکرز نوع دیگری از حساب را ارائه مینماید که کاربران بدون نیاز به واریز وجه میتوانند افتتاح حساب دمو در بروکر ICM را انجام دهند و با چند مورد از نمادهای اراه شده و موارد دیگر این بروکر بیشتر آشنا شوند .

 

ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز

 

برای افتتاح حساب دمو از طریق سایت آی سی ام بروکرز میتوانید مراحل زیر را طی نمایید:

 1. وارد سایت آی سی ام بروکر شده روی گزینه Demo account کلیک نمایید .

 

افتتاح حساب دمو ، تخلف بروکر آی سی ام بروکرز ، بهترین بروکر فارکس ای سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز

 

 1. اطلاعات خواسته شده را به دقت مطابق عکس زیر وارد نمایید .

 

افتتاح حساب دمو ، ای سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز بروکرهای فارکس ایران ، تخلف بروکر آی سی ام بروکرز

 

 1. در تصویر مشاهده مینمایید که حساب دمو برای شما افتتاح شده و اطلاعات آن از طریق ایمیل برای شما ارسال میگردد .

 

افتتاح حساب دمو ، دانلود ای سی ام بروکرز ، سایت آی سی ام بروکرز ، نرم افزار معاملاتی ای سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز

 

 1. وارد ایمیل خود شوید و اطلاعات کاربری خود را دریافت نمایید .

 

افتتاح حساب دمو ، آی سی ام بروکرز ، ثبت نام در آی سی ام بروکرز ، بروکر آی سی ام بروکرز نظرات

 

 1. وارد متاتریدر 4 شده نام کاربری (ICM Brokers login)، پسورد و سرور برورکر ICM خود را وارد نمایید

 

افتتاح حساب دمو ، آی سی ام بروکرز فارسی ، ای سی ام بروکرز ، آی سی ام بروکرز فارسی ، سایت ای سی ام بروکرز

 

 • توجه داشته باشید در تمام مراحل به علت مشکلات فیلترینگ در ایران نیاز به وی پی ان دارید .
 • در مرحله ورود به متا تریدر 4 نیاز به وی پی ان نیست .

 

 

⚖ شرایط اعمال لوریج در حساب های آی سی ام بروکرز

یکی از موارد بسیار مهم و مزایای بروکر آی سی ام بروکرز میباشد لوریج های ثابت این بروکر است . در حسابهای آی سی ام بروکر لوریج به صورت ثابت میباشد که مقادیر آن را در نماد های مختلف در زیر ذکر مینماییم .

 

لوریج در آی سی ام بروکرز ، سایت آی سی ام بروکرز ، شرکت ای سی ام بروکرز ، کابین آی سی ام بروکرز

 

البته برای شاخص ها و کالا ها در موارد خاص امکان درخواست لوریج بیشتر وجود دارد .

انواع لوریج در نماد های ارائه شده در حساب استاندارد و میکرو ای سی ام بروکرز :

  • تا مبلغ 2000دلار سرمایه اولیه : ارز ها 1:200 ، شاخص ها و کالا ها 1:100 (در صورت درخواست 1:400)
  • تا مبلغ 6000 دلار سرمایه اولیه : ارز ها 1:200 ، شاخص ها و کالاها 1:100
  • سرمایه اولیه بالای 6000 دلار : ارز ها 1:100 ، شاخص ها و کالا ها 1:100

انواع لوریج در نماد های ارائه شده در حساب پرایم آی سی ام بروکرز :

 • ارز ها 1:200 ، شاخص ها و کالا ها 1:100

 

افتتاح حساب در آی سی ام بروکرز

 

در هردو حساب لوریج ها در حالات مختلف به صورت ثابت میباشد و در زمان نوسانات بازار مانند اعلام اخبار هیچگونه تغییری نمیکند که یکی از بزرگترین مزیت های حساب های بروکر ای سی ام است .

 

⚜ گارانتی حد سود و زیان آی سی ام بروکر

فوق العاده ترین امکانی که آی سی ام بروکر تحت اختیار کاربران خود قرار میدهد گارانتی حد سود و زیان میباشد .مطمعناً فعالان بازار با کپ های قیمتی در روزهای بعد از تعطیلی آشنا میباشند این امر احتمال برخورد قیمت با حد سود و حد زیان معامله گر را بالا میبرد و میتواند موجب ضرر های هنگفتی شود .

 

گارانتی حد سود و زیان در آی سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز ورود ، ای سی ام بروکرز

 

در بسیار از بروکر ها حد سود و ضرر در نقاطی نزدیک به نقطه در نظر گرفته شده کاربر فعال شده و معامله را میبندد .این مورد نیز گاهی موجب ضرر های غیر قابل جبران برای معامله گران میشود .

 

در بروکر آی سی ام نقطه سود و زیان کاربر گارانتی شده که دقیقا در نقطه مورد نظر معامله گر فعال گردد و این امرباعث جلوگیری از این گونه زیان ها میشود .

 

این بروکر به علت این گارانتی که ارائه میکند ، پس از بسته شدن بازار پیش از روزهای تعطیل تمام حدود سود و زیان ها را حذف میکند که پس از باز شدن بازار با ایجاد کپ قیمتی برای معامله گران مشکلی ایجاد نشود .معامله گر این امکان را دارد که پس از باز شدن بازار مجدد حد سود و زیان خود را تنظیم نماید.

 

💻 دانلود نرم افزار  Brokers ICM

آی سی ام بروکرز پلتفرم متاتریدر4 را برای معاملات خود در نظر گرفته است . این بروکر از پلتفرم متاتریدر 4 برای اندروید ،آیفون IOS ، مک IOS و ویندوز استفاده مینماید .

 

نرم افزار معاملاتی ای سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز ، دانلود متاتریدر آی سی ام بروکرز ، دانلود آی سی ام بروکرز

 

پلتفرم متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز یک نرم افزار بسیار محبوب در بین کاربران میباشد که با رابط کاربری بسیار عالی و آموزش ساده در کنار تنوع دارایی بسیار زیاد و امکان مدیریت هم زمان تعداد زیادی تراکنش توانسته جایگاه خود را همچنان حفظ نماید .

 

از دیگر مزایای متاتریدر4 میتوان به سرعت بالا ، امکان تحلیل و بررسی انواع اندیکاتورها  و روندها با ابزارهای مختلف ، امکان استفاده برای چند حساب کاربر اشاره نمود . با توجه به موارد بالا نمیتوان عدم استفاده از متاتریدر5 را به عنوان یکی از معدود معایب بروکر آی سی ام حساب نمود .

در ادامه میتوانید اقدام به دانلود متاتریدر 4 icm brokers به صورت مستقیم نمایید.

 

متاتریدر آی سی ام بروکرز ، متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز ، ثبت نام آی سی ام بروکرز

 

دانلود نرم افزار ICM brokers

لینک دانلود متاتریدر 4 icm brokers برای ویندوز

لینک دانلود متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز برای اندروید (APK)

 

🎁 طرح های تشویقی نمایندگیBrokers ICM

همانطور که اشاره شد نماینده کارگزاری ICM Brokers  اقدام به برگزاری طرح های تشویقی و بونوس های متفاوت برای جلب رضایت مشتری و تشویق کاربران کرده است .

 

طرح تشویقی آی سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز ، ریبیت ای سی ام بروکرز ، حسابای سی ام بروکرز
از این طرح های تشویقی و بونوس ها میتوان ، به ایجاد شرایطی که کاربر میتواند افتتاح حساب خود را به جای پرداخت 300 دلار با 100 دلار انجام دهد و یا بونوس پرداخت 5 دلار به ازای هر 1 لات معامله  و ایجاد شرایط ی که از واریز اول به بعد زیر 100 دلار و با حد اقل مبلغ 50 دلار ، اشاره نمود.

 

🏧 واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

برای واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز راه های متنوعی وجود دارد که در ادامه به چند روش مختلف اشاره میشود.

“توجه داشته باشید که اغلب مسیرهای واریز و برداشت از طریق نماینده می باشد و نماینده برای سهولت کاربران راه کارهای بسیاری ارائه نموده” .

 

واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز ، شارژ ریالی آی سی ام بروکرز ، ای سی ام بروکرز ، سایت آی سی ام بروکرز

 

 • شارژ حساب از طریق رمز ارزها

با استفاده از بیت کوین ، بیت کوین کش ، ترون ، ریپل ، اتریوم و تتر کاربران میتوانند اقدام به شارژ حساب خود نمایند . حد اقل مبلغ اولین واریز 100 دلار و دفعات بعد 50 دلار میباشد. برای برداشت از حساب نیز کاربران میتوانند از این روش استفاده نمایند .

 

 

 

icmbrokers 002 topchange deposit forexscalpinglive 6498646472f5e آی سی ام بروکرز

💡واریز به ای سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج

 

به تازگی در آخرین آپ دیت بروکر ICMBrokers اقدام به معرفی درگاه جدیدی برای واریز به ای سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج نموده است.

 

کاربران با استفاده از تاپ چنج میتوانند براحتی اقدام به واریز ریالی به ای سی ام بروکرز نمایند.در این مقاله به شرح نحوه واریز به ای سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج پرداخته ایم و کاربران میتوانند پس از مطالعه مطلب براحتی اقدام به واریز ریالی به ای سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج نمایند.

 

واریز به ای سی ام بروکرز با تاپ چنج

 

 • شارژ حساب و دریافت وجه از طریق تاپ چنج

روش دیگری که برای واریز و برداشت در بروکر آی سی ام درنظر گرفته شده و برای ایرانیان نیز قابل استفاده است واریز و برداشت از طریق تاپ چنج است . در این روش برای ورود به سایت تاپ چنج کاربر میتواند از رمز عبور و ایمیلی که در بروکر ICM ثبت نام نموده استفاده نماید .

حد اقل واریز در مرحله اول 100 دلار و مراخل بعد 50 دلار مانند روش بالا .

 

 

 

icmbrokers 003 topchange withdraw forexscalpinglive 6498646597370 آی سی ام بروکرز

💡برداشت از ای سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج

 

همانطور که ذکر نمودیم اپ دیت جدید ای سی ام بروکرز امکان واریز به ای سی ام بروکرز با تاپ چنج را ارائه نموده است.

 

این درگاه امکان برداشت از ای سی ام بروکرز با تاپ چنج را نیز ارائه مینماید که به کاربران این امکان را میدهد که به صورت غیر مستقیم اقدام به برداشت ریالی از ای سی ام بروکرز نمایند.

 

برداشت از ای سی ام بروکرز با تاپ چنج

 

 • استفاده از حواله برای واریز و برداشت

واریز و برداشت از طریق وستر یونیون و مانی گرام برای افرادی که مقیم خارج از کشور ایران میباشند امکان پذیر است . و برای ایرانیان این روش قفل است .

 • روش حضوری تحویل دلار

در این روش حد اقل مبلغ  برای برداشت یا واریز 1000 دلار میباشد و فقط در کشورهای زیر و تهران امکان پذیر است . این روش از امکانات اختصاصی نماینده میباشد .

ترکیه ، گرجستان ، اکراین ، کانادا ، امارات متحده عربی و سایر کشورها که نمایندگی رسمی دارد.

 

تماس با پشتیبانی جهت واریز وجه به آی سی ام بروکرز

 

🪙 معاملات طلا در بروکر آی سی ام بروکرز 

نماد طلا به عنوان جذاب ترین نماد برای کسب سود ، در میان معامله گران بسیار محبوب شده است .

در این میان کارگذار ای سی ام بروکرز شرایط بسیار ویژه ای برای معامله بر روی این نماد برای کاربران ایجاد نموده .

 

معاملات طلا در بروکر ای سی ام بروکر ، دلار ای سی ام بروکرز ، سایت ای سی ام بروکرز

 

ازجمله این شراط میتوان به موارد زیر اشاره نمود .

 • با توجه به گپ زیاد طلا در روز های بازگشایی بازار بعد از تعطیلات گزینه گارانتی حد سود وضرر بسیار کاربردی میباشد .
 • نماد طلا در زمان های اعلام اخبار ، بروز جنگ ها و بسیاری موارد دیگر دچار نوسانات شدیدی میشود و اسپرد بروکر ICM که به صورت ثابت در این نماد 3 پیپ میباشد شرایط بسیار مناسبی را برای معامله نماد طلا در میان بروکر های دیگر ایجاد نموده .

 

☎ پشتیبانی فارسی بروکر ICM

پشیبانی فارسی بروکر ICM  در ساعات کاری از روز دوشنبه تا جمعه قادر به پاسخگویی به کاربران ایرانی به زبان فارسی میباشد .

کاربران میتوانند از یکی از روشهای تماس تلفنی ، چت زنده ، ارسال ایمیل و وب سایت اقدام به دریافت پشتیبانی نمایند.

 

پشتیبانی آی سی ام بروکرز ، broker icm ، icm beokers forex review ، icm broker login

 

پشتیبانی ای سی ام به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته نمیباشد ولی به دلیل پشتیبانی از زبان فارسی میتواند کمک های شایانی به کاربران نماید.

 

البته پشتیبانی نماینده در این میان با زبان فارسی و اطلاعات جامع برای حل مشکلات و سوالات کاربران بسیار قدرت مند عمل مینماید و پیشنهاد میشود ابتدا به این پشتیبانی مراجعه نمایید .

پشنتیبانی واتس آپ نماینده

پشتیبانی تلگرام نماینده

 

🔍 بررسی خلاصه مزایا و معایب آی سی ام بروکرز

بروکر ای سی ام یکی از مطمعن ترین بروکر هایی است که به ایرانیان خدمات بسیاری ارائه میکند و میتوان از برترین بورکرهایی باشد که مزایای بسیاری برای معامله روی نماد طلا ارائه میکند.

 

از مزایای دیگر این بروکر میتوان به موارد زیر نیز اشاره نمود :

مزایا

 • ارائه پشتیبانی فارسی
 • انواع حساب های معاملاتی با امکانات متنوع
 • امکان واریز و برداشت متنوع حتی به صورت ریالی و تحویل دلار نقد
 • عدم دریافت سواپ توسط بروکر
 • گارانتی حد سود و زیان

 

البته در این میان مانند تمام بروکر های دیگر مواردی وجود دارد که از معایب این برکر میباشد که در ادامه چند مورد را ذکر مینماییم.

معایب

 • عدم پشتیبانی 24 ساعته و 7 زوره از طرف سایت رسمی (این مورد از طریق نماینده پوشش داده شده)
 • مشکلات بسیار سایت آی سی ام بروکرز به دلیل عدم ارائه زبان فارسی که کاربران فارسی زبان برای کسب اطلاعات نیاز به نماینده دارند
 • عدم ارائه نماد های بازار کریپتو کارنسی یا ارز دیجیتال

 

➕ جمع بندی کلی بررسی مزایا و معایب ICM بروکرز

در این مقاله سعی شد بیشتر زوایای این بروکر بررسی شود ومزایا و معایب ICM بروکرز نیز گفته شد ، حال بهتر است جمع بندی کلی در مورد این بروکر داشته باشیم .

 

تعداد زیادی مطالب گوناگون مشاهده شده که به طرق مختلف اقدام به تخریب یا نقد کارگزاری آی سی ام بروکرز نموده اند ، و ICM بروکرز هیچ اقدامی در پاسخ به این مطالب نکرده است ،البته در نگاه اول این مورد بسیار سوال برانگیز است که اگر مشکلی نیست چرا اقدام به پاسخگویی نمیشد .

 

اما با کمی دقت متوجه میشوید که به دلیل هدفمند بودن بروکر آی سی ام بروکرز در جذب مشتری نیازی به پاسخ به این مطالب نیست و کاربران این بروکر به شایعاتی چون کالاهبرداری بروکر ICM ، تاخیر در برداشت از حساب ICM و بسیاری موارد دیگر اعتنایی ندارن و به کار با این بروکر ادامه میدهند.

 

کارگزاری آی سی ام بروکرز سابقه طولانی در ارائه خدمات به ایرانیان دارد و بیشتر کاربران خود را از میان افردای با سرمایه بالا که قصد معامله بر روی نماد هایی چون طلا ، داوجونز و قرار دادهای CFD که نیاز به حجم بالای سرمایه گذاری را دارند با ایجاد شرایط بسیار مناسب که در متن ذکر شد  جذب مینماید .

 

البته این بروکر برای سرمایه های کوچک نیز خدمات بسیاری ارائه مینماید اما بازار هدف خود را بیشتر بر روی معاملات با حجم های سنگین متمرکز کرده و اکنون کاربران بسیار از میان فعالان بازار های بزرگ مانند بازار تهران دارد .

 

با کمی صحبت با این دستهاز کاربران که انجام شد دریافتیم که اطمینان کافی نسبت به قرار دادن سرمایه خود در کارگزاری آی سی ام بروکرز را دارند و مشکلی در پرداخت یا برداشت نداشته اند و با توجه به میزان کردش سرمایه در این بوکر موضوع دیرکرد پرداخت به طور کل شایعه ای بیش نیست.

 

البته مواردی چون پشتیبانی ،سایت ICM Brokers  میتواند به این گونه حواشی دامن بزند که با پوشش مناسب نماینده ICM Brokers و تماس کاربران با پشتیبانی فارسی نماینده هرگونه شبهه را برای کاربران رفع مینمایند .

 

پس پیشنهاد میشود پیش از انتخواب یا رد کردن کارگزاری ICM بروکرز اقدام یه تماس و مشاوره با پشتیبانی نماینده نمایید از طریق پلتفرم های زیر نمایید تا به تمام سوالات شما با توجه به شرایط مناسب برای عزیزان پاسخ داده شود و شمارا در این امر یاری دهند .

 

سوالات متداول

1️⃣ پشتیبانی بروکر ICM از چه طریقی میباشد ؟

💡 پشتیبانی فارسی بروکر ICM از روز دوشنبه تا جمعه در ساعات کاری به ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران مشغول است .اما کارگزاری ICM بروکرز با داشتن نمایندگی فعال و ایجاد پشتیبانی بسیار قدرتمند از طریق نمایندگی همه روزه قادر به حل مشکلات و پاسخ گویی به سوالات کاربران میباشد .

کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر از پلتفرم های مختلف اقدام به تماس با پشتبیانی کنند

🔖 لینک پشتیبانی واتس آپ آی سی ام بروکرز

🔖 لینک پشتیبانی تلگرام آی سی ام بروکرز

2️⃣ انواع حساب در ای سی ام بروکرز چیست و چگونه در آن افتتاح حساب نماییم ؟

💡 به طور کلی دو دسته حساب در ای سی ام بروکرز ارائه میشود

🔖 حساب دمو بروکر ICM

🔖 حسابهای ریل

که در متن انواع حساب در بروکر ICM بروکرز به صورت کامل توضیح داده شده و نام این حساب ها به شرح زیر میباشد .

🔖 حساب استاندارد.

🔖 حساب پرایم.

🔖 حساب پریمیوم ( اکنون توسط ICM بروکر ارائه نمیگردد) .

همچنین برای افتتاح حساب آی سی ام بروکر کاربران هم میتوانند با پشتیبانی تماس حاصل نمایند هم از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

افتتاح حساب در بروکر آی سی ام بروکرز

3️⃣ شارژ حساب ICM Brokers چگونه است ؟

💡 برای شارژ ریالی آی سی ام بروکرز روشهای متنوعی توسط  سایت ای سی ام بروکرز و نماینده ای سی ام بروکرز ارائه شده که در زیر به چند روش آن اشاره مینماییم  و برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با آنها میتوانید به مقاله بررسی آی سی ام بروکرز مراجعه نمایید .

 1. از طریق تاپ چنج
 2. تحویل حضوری به نماینده
 3. شارژ حساب ICM Brokers از طریق ارزهای دیجیتال
 4. از طریق حواله

4️⃣ مزایای کارگزاری آی سی ام بروکرز چیست ؟

💡 بروکر ICM مزایای بسیاری دارد که در متن به آنها اشاره شده که در اینجا به چند مورد آنها اشاره مینماییم

 • عدم دریافت سواپ توسط بروکر .
 • گارانتی حد سود و زیان
 • تجربه واقعی حساب اسلامی

5️⃣لوریج و اسپرد بروکر ICM چقدر است؟

💡 اسپرد در در انواع حساب بروکر ICM متفاوت میباشد که در زیر میتوانید مشاهده فرمایید

نام حساب                      استاندارد و میکرو                                         پرایم

اسپرد                 ثابت  3 پیپ در نمادهای مختلف                             متغیراز 1.2 پیپ

لوریج                     ثابت عدم تغییر در نوسانات                          ثابت عدم تغییر در نوسانات

.                     حداکثر 1:400 به درخواست کاربر                    حداکثر 1:200 به درخواست کاربر

.                                     با شرایط                                                  با شرایط

6️⃣ آیا ICM بروکرز کلاهبردار است ؟

❌ خیر ، در بررسی علل عدم کاهبردار بود کارگزاری آی سی ام بروکرز عنوان شده که میتوانید آن هارا مطالعه نمایید

درج نظر