📖آشنایی با کپی ترید لایت فارکس-آموزش کپی ترید در لایت فایننس🖨

📣معرفی کپی ترید لایت فارکس-کپی تریدینگ لایت فارکس چیست؟🖥

همه روزه بر تعداد مشتاقان فعالیت در بازار های مالی افزوده می شود و کاربران بسیاری جهت کسب سود از بازار های مالی به فعالیت در این بازار مشغول می شوند؛ اما مشکل اصلی این است که تعداد زیادی به رغم اشتیاق فراوان امکان فعالیت در این بازار ها را ندارند.

 

علل این عدم توانایی موارد متعددی مانند (نداشتن دانش کافی، نداشتم زمان کافی و …) می باشد. بروکر لایت فارکس برای اینکه بتواند نظر این دسته از کاربران را نیز به خود جلب نماید، اقدام به معرفی سیستم کپی ترید لایت فارکس نموده است.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

بسیاری از بروکر ها این سیتم را تحت عناوین مختلف مانند «حساب پم، حساب رم و …» ارائه نموده اند، بروکر لایت فارکس نیز این سیستم را با نام اصلی خود یعنی کپی تریدینگ لایت فارکس [Copy Trading Liteforex] ارائه نموده.

 

کپی ترید لایت فارکس - کپی تریدر لایت فارکس - کپی ترید در لایت فارکس
📣 معرفی مزایای کپی ترید لایت فارکس

 

این سیستم به کاربرانی که به علت وجود مشکلات مختلف امکان فعالیت در این بازار را ندارند، این امکان را می دهد تا با سرمایه گذاری در بروکر ها، بر روی معامله گران حرفه ای اقدام به کسب سود از بازار های مالی نمایند.

 

بروکر لایت فارکس از معرفی معامله گران به سرمایه گذاران و یا از افتتاح حساب کپی ترید هیچگونه کارمزد و کمیسیونی دریافت نمی نماید و تنها درآمد بروکر لایت فارکس در معاملات، معامله گران می باشد که مانند حساب های دیگر اسپرد و کمیسیون کسب نماید.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗 لینک افتتاح حساب کپی ترید لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فارکس
امکان کپی تریدینگ
امکان انتخاب معامله گر
امکان تعیین مبلغ معاملات در کپی تریدر
📞 پشتیبانی پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 

در این مقاله که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری شده، سعی نموده ایم تمام زوایای کپی ترید لایت فارکس را بررسی نماییم و به طور کامل آموزش کپی ترید در لایت فارکس را به کاربران ارائه دهیم.

 

📖 آشنایی با سرمایه گذار و معامله گر در کپی تریدینگ لایت فارکس

در ادامه با اصطلاحات سرمایه گذار (کپی تریدر) و معامله گر بسیار برخورد خواهیم داشت، از این رو در این بخش به توضیح این دو اصتلاح خواهیم پرداخت تا در ادامه با مشکل در این مفاهیم مواجه نشوید.

 

کپی ترید لایت فارکس-کپی ترید در لایت فایننس-آموزش کپی ترید در لایت فارکس
📣 معرفی سرمایه گذار و معامله گر در کپی ترید لایت فارکس

 

🟢 سرمایه گذار «کپی تریدر»

به شخصی که درصد مشخصی از سرمایه خود را در اختیار معامله گر قرار می دهد، تا معامله گر با کپی کردن معاملات خود به کسب سود بر روی آن سرمایه بپردازد و در انتها با پرداخت درصدی از سود کسب شده به معامله گر، می تواند سود باقی ماند را برداشت نمایند، سرمایه گذار یا کپی تریدر می گویند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

🟢 معامله گر«مستر، مدیر حساب»

به شخصی که معاملات خود را به اشتراک می گذارد، تا سرمایه گذاران در صورت تایید معاملات آنها را کپی نمایند، معامله گر یا “مستر یا مدیر حساب” می گویند.

 

معامله گران بر روی سرمایه خود اقدام به تریدر می نمایند و از آنها کسب سود می کنند و آنها را به نمایش می گذارند.

 

در صورتی که سرمایه گذاران معاملات آنها را کپی نمایند، در کنار سود دریافتی از معاملات خود درصدی که از پیش تایین نموده اند را، از سود معاملاتی که بر روی سرمایه، سرمایه گذاران کپی شده را کسب می کنند.

 

معامله گران درصد و یا مبلغ مشخصی را جهت کپی کردن معاملات از پیش تایین می نمایند و سرمایه گذاران با توجه به این مبلغ اقدام به کپی کردن معاملات آنها می نمایند.

 

معامله گران و سرمایه گذاران می توانند از طریق چت با یکدیگر در تماس باشند، همچنین همانطور که ذکر نمودیم معامله گران استراتژی ها و معاملات خود رادر لایت فارکس به نمایش می گذارند.

 

از این رو یک انجمن از تریدرهای موفق و سرمایه گذاران در لایت فارکس بوجود آمده، به همین علت به معاملات کپی ترید لایت فارکس تجارت اجتماعی یا «سوشیال تریدینگ» نیز گفته می شود.

 

🎓 آموزش کپی ترید در لایت فارکس

جهت شروع معاملات کپی ترید لایت فارکس کاربران باید ابتدا با موارد متعددی آشنا شوند که در زیر به صورت خلاصه آنها را ذکر نموده ایم و در ادامه به طور کامل به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

 

 • نحوه افتتاح حساب کپی ترید لایت فارکس
 • نحوه انتخاب معامله گر
 • انواع روش کپی ترید در لایت فارکس
 • شرایط و قوانین کپی ترید لایت فارکس
 • تنظیمات کپی ترید
 • افتتاح حساب معامله گر در لایت فارکس

 

افتتاح حساب در لایت فارکس

 

کاربران جهت کپی ترید لایت فارکس، بهتر است با موارد بالا به طور کامل آشنا شوند تا بتوانند، براحتی حساب کپی ترید لایت فارکس خود را مدیریت نمایند.

 

کپی ترید لایت فارکس-نحوه کپی ترید در لایت فارکس-کپی ترید لایت فایننس
🎓 آموزش مراحل کپی ترید در لایت فارکس

 

🟢 نحوه افتتاح حساب کپی ترید در لایت فارکس

جهت شروع معاملات کپی ترید در لایت فارکس کافی است که، تنها یک حساب واقعی افتتاح نمایید و سپس اقدام به واریز وجه در این حساب نمایید.

 

مراحل ثبت نام در لایت فارکس، افتتاح حساب در لایت فارکس، احراز هویت و همچنین نحوه واریز به لایت فارکس همگی در مقالات متعددی به کاربران آموزش داده شده است، شما می توانید با مراجعه به صفحه بروکر لایت فارکس لینک تمام این مقالات را مشاهده نمایید و بیشتر با این بروکر خوش نام آشنا شوید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

پس از تکمیل مراحل ثبت نام، احراز هویت و واریز به لایت فارکس، در کابین شخصی لایت فارکس مانند تصویر زیر می توانید بخش کپی ترید را مشاهده نمایید، که با کلیک بر روی آن می توانید، مراحل کپی ترید لایت فارکس را که در ادامه توضیح خواهیم داد شروع نمایید.

 

کپی ترید لایت فارکس-تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس-نحوه کپی ترید در لایت فارکس
🟢 ورود به بخش کپی ترید لایت فارکس

 

🟢 مشاهده و انتخاب معامله گر ها جهت کپی ترید در لایت فارکس

پس از ورود به بخش کپی ترید لایت فارکس می توانید در دسته های مختلف معامله گران بسیاری را مشاهده نمایید، که از سراسر دنیا در لایت فارکس فعالیت می نمایند.

انتخاب یک معامله گر مناسب، جهت کپی کردن استراتژی او بسیار پر اهمیت است، زیرا استراتژی معامله گر هم می تواند سود های سرشاری را برای شما به ارمغان بیاورد و هم می تواند، موجب ضرر و از دست دادن سرمایه شما شود.

 

توجه:

بخش انتخاب معامله گر بسیار پر اهمیت است، پس پیشنها می کنیم بدقت تمام موارد ذکر شده در این بخش را مطالعه نمایید.

 

در تصویر زیر می توانید بخش کپی ترید لایت فارکس را مشاهده نمایید، این قسمت شامل فیلتر های متعددی برای مرتب سازی و نمایش معامله گران دارد، که در ادامه به آنها اشاره می نماییم؛

همچنین اطلاعات هر معامله گر را می توانید در این بخش مطالعه نمایید، که نحوه مشاهده آنها را بطور کامل شرح خواهیم داد.

 

کپی ترید لایت فارکس-تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس-نحوه کپی ترید در لایت فارکس
🟢 مشاهده معامله گران جهت کپی ترید لایت فارکس

 

در ابتدا در نوار بالای تصویر، می توانید قیمت جست و جو را مشاهده کنید؛ در این قست اگر معامله گر خاصی را در نظر دارید با وارد کردن نام او، می توانید براحتی معامله گر مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

🟡 معرفی فیلتر های نمایش معامله گر ها

کاربران در تصویر قبل می توانند فیلتر های متعددی را مشاهده نمایند، که به شرح زیر می باشد.

 

🔵 مورد علاقه ها:

معامله گرانی که بیشتری تعداد سرمایه گذار و بیشتری سود رسانی را در مدت زمان مشخص دارند، در این قسمت نمایش داده می شوند.

 

🔵 محبوب:

در این قسمت معامله گران بر اساس میزان سرمایه، از بیشترین به کمترین نمایش داده می شوند.

 

🔵 سود آوری بالا:

معامله گرانی که بیشتری سود آوری را دارند، در این بخش از بیشترین به کمترین نمایش داده می شوند.

 

🔵 حداقل ریسک:

در این تب می توانید معامله گران را بر اساس میزان ریسک آنها مشاهده کنید، بدیهی است که مرتب سازی از کمترین به بیشترین می باشد.

 

🔵 مرتب سازی:

در این تب می توایند بر اساس موارد متعددی که در زیر ذکر می نماییم، معامله گران را مرتب سازی کنید و آنها را مشاهده کنید.

 • سرمایه های مدیریت شده
 • سود آوری
 • تعداد کپی ترید ها
 • مدت معامله گری
 • سطح ریسک

 

🔵 دوره زمانی:

با استفاده از این قسمت می توانید مشخص نمایید که معامله گرانی که نمایش داده می شوند، حداقل چه مدت در لایت فارکس فعالیت نموده باشند.

 

🔵 نوع نمایش:

با کلیک بر روی این قسمت می توانید نحوه نمایش معامله گران را مشخص کنید، که به صورت لیست باشد یا کادر های جداگانه.

 

🔵 تنظیمات:

با انتخاب این گزینه می توانید مشخص نمایید که چه مواردی از هر معامله گرد در لیست برای شما نمایش داده شود.

 

افتتاح حساب در لایت فارکس

 

➕ نظر کارشناسان درباره کپی ترید لایت فارکس

به طور کلی همانطور که در ابتدای مطلب ذکر نمودیم، کپی ترید لایت فارکس روش بسیار مناسبی برای کسب سود در بازار های مالی برای افرادی است که به علت مشکلات مختلف توانایی فعالیت در این بازار های را ندارند.

 

کپی تریدر لایت فارکس به علل مختلف که در زیر ذکر می نماییم از نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو راه بسیار مطمئن می باشد و کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو کپی ترید لایت فارکس را به سرمایه گذاران پیشنهاد می نمایند.

 

 • عدم دسترسی معامله گر به سرمایه کاربران
 • نظارت کامل بروکر لایت فارکس بر کلیه موارد
 • داشتن قوانین مشخص
 • معرفی معامله گران بسیار

 

و بسیاری موارد دیکر از علل اطمینان و پیشنهاد این راه برای کسب سود سرمایه گذاران می باشد.

 

در انتها نیز در صورتی که نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره رایگان، در کلیه امور کپی ترید لایت فارکس داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣چگونه می توان اقدام به افتتاح حساب کپی ترید لایت فارکس نمود؟

💡کاربران می توانند از طریق لینک قرار داده شده در اقدام به ثبت نام در بروکر لایت فارکس و سپس از طریق مراحل ذکر شده در متن اقدام به افتتاح حساب کپی تریدر لایت فارکس نمایند.

2️⃣چگونه می توان جهت انتخاب معامله گر مناسب مشاوره دریافت نمود؟

💡کاربران می توانند با تماس با کارشناسان ما در تلگرام اقدام به دریافت مشاوره رایگان در کلیه امور کپی تریدر لایت فارکس نمایند.

درج نظر