🎓آموزش کپی ترید در آمارکتس | درآمد دلاری بدون نیاز به آموزش 💵

🔍 بررسی کپی ترید در آمارکتس | کپی ترید Amarkets 🖨

از راه های کسب درآمد در بازار های مالی که همه روز ه به صورت های مختلف رو به گسترش است کپی ترید میباشد که بروکر آمارکتس نیز خدمات کپی ترید در آمارکتس را ارائه مینماید.

 

کپی ترید را میتوان گونه ای سرمایه گذاری مالی دانست که امروزه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جذب نموده است.اینگونه سرمایه گذاری در بازار های مالی نیاز به هیچگونه تخصص و یا آموزش در زمینه بازارهای مالی ندارد.

 

کپی ترید آمارکتس ، کپی ترید در آمارکتس ، آموزش کپی ترید در آمارکتس

 

از این رو بسیاری از کاربران جهت کسب سود از این بازار های به کپی ترید روی آورده اند.البته انتخاب معاملگر حرفه ای مناسب از شروط اصلی این سرمایه گذاری است تا کاربران با ضرر های سنگین روبرو نشوند.

 

® نام بروکر بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در آمارکتس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
🖨 امکان کپی تریدینگ دارد
⬇ حداقل واریز اولیه 100 دلار
امکان قرار دادن حد ضرر دارد
💰 نوع پرداخت عملکرد فقط بر سود سرمایه

 

راه های دیگری نیز برای سرمایه گذاری در بازار های مالی مانند سوشال تریدینگ ، حساب های پم PAMM و رم RAMM ، میرور تریدینگ نیز وجود دارد که در دیگر بروکر های فارکس مانند بروکر آلپاری و لایت فارکس ارائه میشوند.

 

که از روشهای محبوب سرمایه گذاری بین سرمایه گذارین بازارهای مالی محسوب میشود.اما در این مقاله میخواهیم به بررسی کامل کپی تریدنگ آمارکتس بپردازیم و ویژگی های آن را مورد مطالع قرار دهیم.

 

📖 آشنایی با ویژگی های کپی ترید آمارکتس

کپی ترید در آمارکتس مزایای بسیاری دارد که توانسته بسیاری از کاربران را بخود جذب نماید.در ادامه به بررسی تمام مزایای کپی ترید در آمارکتس خواهیم پرداخت.

 

کارگزای آمارکتس تلاش نموده تا با معرفی کپی ترید در آمارکتس فضایی با امنیت بالا را برای سرمایه گذاران فراهم سازد تا کاربرانی که هیچ گونه دانش و تخصصی در زمینه بازار های مالی ندارند بتوانند براحتی با استفاده از کپی ترید آمارکتس اقدام به کسب سود در بازار فارکس نمایند.

 

کپی ترید Amarkets ، کپی ترید آمارکتس ، کپی تریدینگ آمارکتس

 

بروکر آمارکتس با ایجاد سهولت در استفاده از سیستم کپی ترید در آمارکتس در تمام زمینه ها از جمله انتخاب معالمه گر ، تنظیم حد ضرر و افتتاح حساب کپی تریدینگ در آمارکتس این محیط را بوجود آورده تا با سهولت بسیار و بدون داشتن دانش بازار های مالی کاربران بتوانند در این سیستم سرمایه گذاری نمایند.

 

در ادامه میتوانید جزئیات تمام مزایای کپی ترید آمارکتس را مشاهده نمایید.

 

  • امنیت در سرمایه گذاری در کپی ترید در آمارکتس :

همانطور که ذکر کردیم بروکر آمارکتس تلاش نموده تا محیط امنی را در کپی ترید در آمارکتس برای کابران ایجاد نماید.

 

از مواردی که در امنیت کپی تریدینگ آمارکتس بسیار مهم است عدم دسترسی معالمه گر به سرمایه جهت واریز و یا برداشت سرمایه است و تمام موارد واریز و برداشت در آمارکتس جهت معاملات کپی تریدینگ از طریق بروکر آمارکتز انجام میشود و معامله گر هیچ گونه دخالتی در آن ندارد.

 

از این رو کاربران میتوانند با امنیت کامل اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

 

  • رابط کاربری بسیار عالی در کپی ترید آمارکتس :

بروکر آمارکتس با ایجاد رابط کاربری بسیرا مناسب و ایجاد سهولت در انجام امور کپی تریدینگ در آمارکتس این شرایط را بوجود بیاورد تا حتی کاربران با حداقل اطلاعات بتوانند اقدام به سرمایه گذاری در کپی ترید آمارکتس نمایند و براحتی خود تمام امور را در این مورد مدیریت کنند.

 

این امور شامل انتخاب معامله گر ، واریز و برداشت در کپی ترید آمارکتس و موارد دیگر است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

  • تنظیم حد ضرر بهینه در کپی تریدینگ آمارکتس :

کاربران با استفاده از این مزیت میتوانند حدضرر خود را در معاملات مدیریت نمایند و این اجازه را به معامله گر ندهند تا از مقدار تعیین شده در ضرر در یک معالمه فراتر برود.

 

این مورد باعث میشود که سرمایه گذار آسیب کمتری ببیند و کمک میکند در کنار کاهش 10 برابری ضرر ها افزایش سود چشمگیری نیز داشته باشد.البته این نکته را باید مد نظر داشته باشید که تایین حد ضرر هیچ دخالتی در میزان سود ندارد و صرفا جهت ضرر در معاملات است.

 

  • قرار دادن ضریب سود در کپی ترید در آمارکتس :

همانطور که کاربران میتوانند اقادام به تعیین حد ضرر نمایند میتوانند با استفاده از پارامتر نسب سود در صورت موفق بودن یک معاله اقدام به افزایش 10 برابری سود خود نمایند که این خود از بزرگ ترین مزایای کپی ترید در آمارکتس است.

 

amarkets baner 103 4 کپی ترید در آمارکتس

 

  • انتخاب استراتژی معالماتی در کپی ترید آمارکتس :

کاربران در زمان انتخاب معامله گر میتوانند استراژی معاملاتی معامله گر را مشاهده نمایند با بررسی میزان سود ، میزان ضرر، میزان ریسک و سابقه معامله گر به استراتژی معاملاتی آن معامله گر پی ببرند و با دید باز اقدام به انتخاب استراتژی معاملاتی خود نمایند.

 

  • کاهش چشمگیر هزینه های معاملات کپی ترید آمارکتس :

سرمایه گذاران در کپی ترید آمارکتس بغیر از کمیسیون و هزینه های معاملات و کمیسیون معامله گر هیچ هزینه دیگری را پرداخت نمیکنند و همچنین در صورت عدم موفقیت در معامله هیچ کارمزدی نیز به معامله گر تعلق نمیگیرد.

 

این به آن معنا است که سرمایه گذاران کمیسیون مدیر حساب یا همان معامله گر را بر اساس برایند معاملات ان مدیر پرداخت خواهد کرد و اگر استراتژی مدیر حساب یا همان معامله گر سودی برای سرمایه گذاری بهمراه نداشته باشد هیچ کارمزدی به معامله گر تعلق نمیگیرد.

 

و فقط در صورتی کمیسیون معامله گر پرداخت خواهد شد که برایند معاملات آینده او از میزان ضرر ها بیشتر باید که در این صورت به صورت خودکار کمیسیون معامله گر پرداخت میگردد.

 

🎓 آموزش افتتاح حساب کپی تریدینگ

کاربارن جهت افتتاح حساب کپی ترید در آمارکتس ابتدا باید اقدام به ثبت نام در آمارکتس نمایند که در مقاله آموزش ثبت نام در آمارکتس به طور کامل توضیح داده شده است و پس از آن به طی مراحل احراز هویت در آمارکتس بپردازند که در لینک قرار داده شده به طور کامل توضیح داده شده است.

 

پی از طی نمودن این مراحل کاربران میتوانند از طریق مراحلی که در ادامه ذکر میکنیم اقدام به افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس نمایند.

 

1.ابتدا وارد کابین آمارکتس شده و از منو سمت راست در گزینه کپی تریدینگ گزینه سرمایه گذار را انتخاب نمایید.

 

کپی ترید Amarkets ، کپی ترید آمارکتس ، کپی تریدینگ آمارکتس

 

2.در تب نمایش داده شده روی گزینه یک حساب افتتاح کنید کلیک نمایدد.

 

کپی ترید آمارکتس ، کپی ترید در آمارکتس ، آموزش کپی ترید در آمارکتس

 

3.در ادامه در یک تب اطلاعاتی برای کاربران نمایش داده میشود که با انتخاب گزینه ادامه دادن میتوانید آنها را مطالعه نمایید.

 

کپی ترید Amarkets ، کپی ترید آمارکتس ، کپی تریدینگ آمارکتس

 

4.در تب بعد یک حساب کپی ترید آمارکتس برای شما افتتاح میگردد و اطلاعات حساب کپی تریدینگ در آمارکتس به ایمیل شما ارسال میگردد این اطلاعات شامل نام کاربری و رمز عبور میباشد.

 

در این مرحله حساب کپی ترید آمارکتس برای شما افتتتاح شده است و کاربران میتوانند با مراجعه به پلتفرم کپی ترید آمارکتس اقدام به انتخاب معامله گر و شروع معاملات کپی ترید در آمارکتس نمایند.که لینک های آنها برای کاربران قرار داده شده است.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان حساب کپی ترید آمارکتس افتتاح نمود؟

💡کاربران برای افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس ابتدا باید اقدام به ثبت نام در آمارکتس نمایند و سپس با طی مراحل ذکر شده در متن افدام به افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس نمایند.

2️⃣ حساب کپی ترید آمارکتس چیست؟

💡حساب کپی ترید آمارکتس را میتوان نوعی از معالمات اجتماعی دانست که در آن سرمایه گذاران میتوانند استراتژی های معاملاتی یک معامله گر حرفه ای را کپی نمایند و بدون داشتن تجربه کافی اقدام به کسب سود نمایند.

چگونه میتوان جهت انتخاب معامله گر مناسب مشاوره دریافت نمود؟

💡کاربران جهت دریافت مشاروه رایگان جهت انتخاب معامله گر مناسب میتوانند از طریق لینک های زیر به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

درج نظر