🪪 نحوه احراز هویت آمارکتس | Amarkets verification 🎓

🎓 آموزش احراز هویت آمارکتس برای ایرانیان 🇮🇷

مسائل تحریمی ایران اجازه فعالیت بسیاری از بروکر ها را در ایران نمیدهد اما بروکر آمارکتس از معدود بروکر هایی است که حتی با وجود تحریم ها علیه ایران باز هم با ایرانیان خدمات ارائه مینماید.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

همچنین میتوان گفت که بروکر آمارکتس در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند جزو محبوب ترین ها میباشد و در میان این بروکر ها از رتبه و اعتبار مناسبی در میان ایرانیان برخوردار است.

 

امکان احراز هویت با مدارک ایرانی در بروکر آمارکتس فراهم شده و کاربرن میتوانند با احراز هویت در بروکر آمارکتس به تمام خدمات این بروکر دسترسی داشته باشند.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، نحوه احراز هویت آمارکتس

 

از آنجا که در سالهای اخیر بروکر آمارکتس فعالیت خود را در ایران بسیار گسترش داده است و توانسته خدمات خوبی را به کاربرن ایرانی ارائه نماید کاربران بسیاری جذب بروکر آمارکتس شده اند و ایجاد امکانات برای استفاده از تمامی خدمات این بروکر یکی از مهم ترین مواردی بوده که بروکر آمارکتس تواسته بخوبی آن را ارائه نماید.

 

🔗لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آمارکتس
🔗 لینک آموزش ثبت نام آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی واتس آپ آمارکتس
🇮🇷 خدمات به ایرانیان ✔ دارد ✔
📞 پشتیبانی از زبان فارسی در سایت ✔ دارد ✔
© موضوع مطلب آموزش احراز هویت آمارکتس برای ایرانیان

 

در مقاله آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس مراحل ثبت نام در آمارکتس را به طور کامل توضیح دادیم در این مقاله به آموزش مراحل احراز هویت در آمارکتس برای ایرانیان میپردازیم و تمام مراحل آن را به صورت تصویری شرح خواهیم داد.

 

🔰 مراحل احراز هویت آمارکتس

پس از ثبت نام در بروکر آمارکتس با ورود به کابین آمارکتس میتوانید در بالای تصویر کابین آمارکتس 5 مرحله را جهت احراز هویت آمارکتس مشاهده نمایید.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

✔ مرحله ۱ : ثبت نام

مربوط به ثبت نام در آمارکتس میباشد که در مقاله آموزش ثبت نام در آمارکتس به طور کامل توضیح دادیم کاربران جهت احراز هویت در آمارکتس باید مراحل دیگر را به طور کامل طی نمایند که در ادامه به آموزش این مراحال خواهیم پرداخت.

 

مراحل احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، نحوه احراز هویت آمارکتس

 

📧 مرحله ۲ : تایید ایمیل

در این مرحله پس از ورود به کابین آمارکتس باید اقدام به تایید ایمیل خود نمایید جهت تایید ایمیل میتوانید مراحل زیر را بترتیب طی نمایید.

 

1.روی گزینه تایید ایمیل کلیک نمایید.

 

2.به ایمیل خود مراجعه نمایید در صورت مشاهده ایمیل تایید مراحل بعد را طی نمایید در غیر این صورت به تب باز شده مراجعه نمایید و مانند تصویر زیر گزینه (ایمیل را دوباره ارسال کن) را انتخاب نمایید و سپس مجدد به ایمیل خود مراجعه نمایید و مراحل زیر را طی کنید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید ایمیل در آمارکتس

 

3.در ایمیل های ارسالی میتوانید یک ایمل جدید را از طرف بروکر آمارکتس مشاهده نمایید.ایمیل را باز کرده و روی گزینه (تایید کنید) مانند تصویر زیر کلیک نمایید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید ایمیل در آمارکتس

 

در اینجا ایمیل شما تایید شده و با انتخاب گزینه Confirm به مرحله سوم یعنی مرحله تایید شماره تلفن  انتقال داده میشودید.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

📞 مرحله ۳ : تایید تلفن

در این مرحله کاربران باید شماره تلفن خود را تایید نماید برای تایید شماره تلفن جهت احراز هویت آمارکتس مراحل زیر را طی کنید.

 

البته دقت داشته باشید که یکی از مدارک پاسپورت ، کارت ملی و یا شناسنامه را در دسترس داشته باشد و از آنها یک عکس واضح تهیه نمایید.

 

1.کاربران پس از انتخاب گزینه Confirm‌ در مرحله قبل به صورت مستقیم به این قسمت انتقال داده میشود اما در صورت که مایل به ادامه در سایت هستید باید وارد کابین آمارکتس شوید و گزینه تایید تلفن را انتخاب نمایید.

 

2.در تب باز شده مانند تصویر زیر ابتدا روی گزینه (شماره را تغییر دهید) کلیک نمایید و در کادری که نمایش داده میشود کد کشور و شماره موبایل خود را وارد کنید ، گزینه (شماره تلفن را ویرایش کنید) را انتخاب نمایید و روی گزینه (ارسال کد) کلیک نمایید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید تلفن در آمارکتس

 

3.در کارد سوم که برای شما نمایش داده میشود کدی که به شماره تلفن شما ارسال شده را وارد نمایید در صورتی که ارسال صورت نگرفت پس از 2 دقیقه روی گزینه (دوباره کد را ارسال کنید) کلیک نمایید تا کد برای شما ارسال گردد.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید تلفن در آمارکتس

 

در صورتی که مجدد برای بار دوم کد برای شما ارسال نشد گزینه (تماس بگیر) برای شما نمایش داده میشود که پس از 1 دقیقه میتوانید آن را انتخاب نمایید.

 

با انتخاب این گزینه به کاربران کادری نمایش داده میشود که میتوانند در گوشه سمت راست تصویر به چت زنده آمارکتس متصل شوند و در آنجا با استفاده از پشتیبانی آمارکتس اقدام به تایید تلفن خود نمایند.

 

پس از طی این مراحل شماره تلفن شما تایید میشود و در صورتی که از طریق چت زنده اقدام کرده باشید با یک بار بروز آوری صفحه تایید تلفن برای شما نمایش داده میشود.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

🪪 مرحله ۴: تایید هویت فردی

این مرحله مربوط به تایید هویت فردی شما میباشد که برای احراز هویت در آمارکتس باید آن را طی نمایید. برای این امر میتوانید مراحل زیر را طی کنید.

 

1.روی گزینه تایید هویت.

 

2.در تب باز شده برای کاربران دو روش برای احراز هویت آمارکتس ارائه شده که اگر از سیستم استفاده مینمایید میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، ارسال مدارک در آمارکتس

 

در گزینه اول کاربران یک لینک امن دریافت میکنند و میتوانند ادامه مراحل را با تلفن همراه هوشمند خود ادامه دهند.

 

پس از انتخاب این گزینه یک QR Code به کاربران نمایش داده میشود که با استفاده از آن میتوانند به لینک متصل شوند و یا از طریق کپی کردن لینکی که در زیر آن قرار داده شده مراحل احراز هویت امارکتس را در تلفن همراه خود ادامه دهمند.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، ارسال مدارک در آمارکتس

 

در گزینه دوم کاربران این امکان را دارند با استفاده از همان دستگاهی که با آن مشغول هستند به احراز هویت امارکتس ادامه دهند.

 

3.در تب بعد که نمایش داده میشود از شما درخواست میشود از جلو مدرک شناسایی مورد نظر خود یک عکس تهیه کنید که شرایط زیر را داشته باشد.

 

  • اطمینان از فکوس صحیح دوربین عکاسی بر روی مدارک.

 

  • عدم تابش نور شدید به مدرک به علت جلو گیری از تشخیص موارد در مدرک.

 

  • تمام گوشه های مدرک مورد نظر باید در عکس مشخص باشد.

 

  • عدم پوشاندن ازلاعات مهم.

 

پس از تهیه عکس از مدرک مورد نظر که در ابتدا ذکر شد روی گزینه (تایید انجام شد) کلیک نمایید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، ارسال مدارک در آمارکتس

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

4.در پنجره بعد کاربران دو گزینه دارند که به شرح زیر است.

 

  • عکس بگیرید:اگر با تلفن همراه خود اقدام نموده اید میتوانید با توجه به مطالب ذکر ده در مرحله قبل اقدام به گرفتن عکس از مدرک مورد نظر خود نمایید.

 

  • یک عکس بارگذاری نمایید:کاربرانی که از پیش عکس را تهیه نموده اند میتوانند با انتخاب این گزینه از محل مورد نظر عکس خود را انتخاب نماید و جهت احراز هویت آمارکتس بارگذاری نمایند.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، ارسال مدارک در آمارکتس

 

5.پس از بارگذاری عکس ها نوبت به وارد کردن اطلاعات شخصی شما میرسد که مانند تصویر زیر باید تمام موارد را بطور کامل وارد نمایید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید هویت فردی در آمارکتس

 

6.پس ارسال اطلاعات شخصی بروکر آمارکتس در زمان حدود 2 دقیقه وضعیت احراز هویت آمارکتس شما را بررسی و در صورت صحت موارد آن را تایید می نماید.

 

آموزش احراز هویت آمارکتس ، احراز هویت آمارکتس ، تایید هویت فردی در آمارکتس

 

7.در انتها با فعال سازی تیک شرایط بروکر آمارکتس تصویر زیر برای شما نمایش داده میشود و میتوانید به مرحله بعد بروید.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

💳 مرحله 5: تایید روش پرداخت

این مرحله همانطور که از نامش پیداست جهت تایین روش پرداخت میباشد که کاربرانی که در ایران فعالیت میکنند و مایل به واریز و برداشت ریالی میباشد باید با پشتیبانی آمارکس تماس حاصل نمایند و نیازی نیست که این مرحله را طی کنند.

 

در اینجا احراز هویت آمارکتس شما به اتمام رسیده همان طورکه ذکر شد تایید مدارک خیلی زود انجام میپذیرد.

 

اگر این مورد بطول انجامید میتوانید از طریق چت زنده با کارشناسان آمارکتس تماس حاصل کنید و مورد را گزارش دهید یا از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.تا کارشناسان ما بسرعت پیگیری نمایند و مورد را برای شما حل کنند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

 

جمع بندی احراز هویت در آمارکتس

همانطور که ذکر نمودیم برای استفاده از تمام خدمات بروکر آمارکتس باید حتما اقدام به احراز هویت در بروکر آمارکتس نمایید.

 

از این رو این مطلب برای شما کاربران گرامی تهیه شد تا بتوانید براحتی اقدام به احراز هویت در بروکر آمارکتس نمایید.

 

احراز هویت در بروکر آمارکتس به طور کلی کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز دارد و همانطور که مشاهده نمودید با مدارک ایرانی براحتی میتوانید تمام مراحل را بسرعت طی کنید.

 

به طور کلی میتوان گفت بروکر آمارکتس از برترین خدمات دهندگان بازار های مالی میباشد که ایرانیان میتوانند در آن به فعالیت بپردازند.این بروکر خدمات بسیار گسترده ای ارائه مینماید که میتوانید با مراجعه به صفحه بررسی بروکر آمارکتس با تمام این خدمات آشنا شوید.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان در بروکر آمارکتس احراز هویت نمود؟

💡 کاربران پس از طی مراحل ثبت نام در بروکر آمارکتس با مطالعه مطلب میتوانند به صورت مرحله به مرحله اقدام به احراز هویت در آمارکتس نمایند.

همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره میتوانید با استفاده از لینک های قرار داده شده با کارشناسان ما در تلگرام و یا کارشناسان ما در واتس آپ تماس حاصل نمایید.

2️⃣ آیا امکان احراز هویت در بروکر آمارکتس با مدارک ایرانی وجود دارد؟

💡 بله ، کاربران میتوانند با یکی از مدارکی که در زیر ذکر نمودیم اقدام به احراز هویت در آمارکتس نمایند.

  • پاسپورت
  • کارت ملی
  • گواهی نامه رانندگی

درج نظر