⚖ مقایسه انواع حساب لایت فارکس | Liteforex account type 🔰

🔍بررسی انواع حساب لایت فارکس | انواه حساب های لایت فاینانس 📖

بروکر لایت فارکس در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات میدهند از برترین و قدرتمند ترین آنها محسوب میشود.

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

خدمات گسترده این بروکر به کاربران ایرانی توانسته توجه بسیاری از کاربران را بخود جلب نماید از مهم ترین خدمات بروکر لایت فایننس میتوان به انواع حساب لایت فاینانس اشاره نمود.

 

انواه حساب لایت فارکس-انواع حساب های لایت فاینانس-انواع حساب لایت فایننس

 

بروکر لایت فارکس سعی نموده با ارائه انواع حساب معاملاتی توانسته کاربران را از مبتدی تا حرفه ای بخود جذب نماید بگونه ای که کاربران در هر سطح و سرمایه میتوانند یک حساب در بروکر لایت فارکس داشته باشند.

 

🔗 لینک بررسی بررسی بروکر لایت فارکس
🔗 لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ
💰 حداقل مبلغ شروع معاملات 10 دلار
⚖ حداکثر لوریج 1:1000
🕋 حساب اسلامی
🖨 کپی ترید
📈 اجازه اسکالپ

 

این به آن معنا است که کاربرانی که سرمایه اندکی دارند و مایل به تجریه معاملات واقعی نیز میباشند میتوانند با افتتاح حساب سنتی لایت فارکس بدون از دست دادن سرمایه زیاد اقدام به کسب تجربه کافی در بازار فارکس نمایند.

 

به دلیل اهمیت این موضوع برای کاربران در این مقاله به بررسی و مقایسه انواع حساب لایت فایننس میپردازیم و کاربران میتوانند در مقالات جداگانه اقدام به بررسی تخصصی هر کدام از این حساب ها نمایند.

 

📢 معرفی مختصر انواع حساب های لایت فایننس

همانطور که ذکر شد بروکر لایت فارکس اقدام بهه معرفی انواع مختلفی از حساب های معاملاتی نموده تا کاربران در هر سطحی و با هر میزان سرمایه بتوانند اقدام به افتتاح حساب نمایند.

 

در این بخش توضیح مختصری درباره انواع حساب لایت فارکس خواهیم داد و در مقاله های جدا گانه به بررسی تخصصی تمام حساب ها میپردازیم .

 

انواع حساب بروکر لایت فارکس - انواع حساب در لایت فارکس - انواع حساب لایت فارکس

 

همچنین در انتها نیز جدولی از مقایسه انواع حساب های لایت فاینانس را برای کاربران قرار داده ایم تا بتوانند براحتی با مقاسیه آنها بهترین انتخاب را در میان انواع حساب لایت فارکس داشته باشند.

 

  • حساب سنت لایت فارکس (Cent)

حساب سنتی لایت فارکس یا همان حساب NANo یکی از انواع حساب لایت فارکس است که در آن تمام معاملات به سنت حساب میشود با این معنا که اگر کاربران 10 دلار به این حساب واریز نمایند 10,000 سنت در حساب آنها شارژ خواهد شد.

 

بدیهی است که نرخ معاملات نیز کاهش 1000 برابری دارد و سودی که به معامله گر تعلق میگیرد نیز به سنت حساب میگردد.

 

در مقاله بررسی حساب سنتی لایت فارکس به طور کامل این حساب لایت فارکس توضیح داده شده است.

 

  • حساب استاندارد لایت فارکس (Standard)

حساب استاندارد لایت فارکس یا همان حساب کلاسیک لایت فارکس از محبوب ترین و پر استفاده ترین حساب های بروکر لایت فارکس میباشد که بسیاری از کاربران از آن استفاده مینمایند.

 

این حساب به علت بدون کمیسیون بودن محبوبیت بالایی را توانسته برای خود ایجاد نماید و بسیاری از کاربرانی که در سطح متوسط فعالیت میکنند از این نوع حساب لایت فارکس استفاده مینمایند.

 

این نوع حساب لایت فارکس را در مقاله بررسی حساب استاندارد لایت فارکس به طور کامل بررسی نموده ایم و آن را با حساب نزدیک به آن یعنی حساب ecn لایت فارکس به طور کامل مقایسه نموده ایم.

 

  • حساب ECN لایت فارکس :

حساب ecn لایت فارکس حساب مناسب معاملاه گران باتجربه میباشد این حساب شرایط ویژه ای را با استفاده از تکنولژی بسیار عالی خود ایجاد میکند که سرعت انجام دستورات را بسیار بالا میبرد.

 

از این رو بسیاری ای معامله گرانی که معاملات خود را با سبک اسکالپ انجام میدهند و سرعت برای آنها بسیار اهمیت دارد از حساب ecn لایت فارکس استفاده میکنند.

 

کاربران میتوانند با مراجعه به مقاله بررسی حساب ecn لایت فارکس به طور کامل با این حساب آشنا شوند و اگر زمان برای آنها اهمیت دارد اقدام به افتتاح حساب در لایت فارکس نمایند.

 

  • حساب دمو لایت فارکس (DEMO)

حساب دمو لایت فارکس برای کاربرانی که بتازگی شروع به آموزش کرده اند و نیاز به کسب تجربه بدون از دست دادن سرمایه دارند بسیار مناسب است.

 

همچنین گاهی کاربران حرفه ای نیاز به تست استراتژی های خود دارند که با استفاده از حساب دمو لایت فارکس میتوانند براحتی اقدام به تست آنها نمایند.

 

حساب دمو لایت فارکس کاملا مشابه محیط واقعی بازار است و کاربران با دراختیار داشتن پول مجازی میتوانند اقدام به معامله نمایند و نتایج آنها را بررسی کنند که هم بتوانند تجربه کسب کنند و هم استراتژی خود را تست نمایند.

 

البته لازم به ذکر است که در بروکر لایت فارکس حساب های دیگری نیز وجود دارد که از دسته حساب های معاملاتی شخصی خارج میشوند مانند حساب پم لایت فارکس ، حساب MAM لایت فارکس و حساب کپی تریدنگ لایت فارکس که در مقالات جدا کانه به بررسی تخصصی آنها پرداخته ایم.

 

همچنین نوعی مزیت برای کاربران مسلمان در نظر گرفته شده که با فعال سازی آن این امکان به آنها داده میشود که حساب خود را سواپ فری نمایند به این مزیت در اصلاح حساب اسلامی لایت فارکس گفته میشود که این مورد را نیز در مقاله بررسی حساب اسلامی لایت فارکس به طور کامل بررسی نموده ایم.

 

⚖ جدول مقایسه حساب لایت فارکس به صورت مختصر

در این بخش برای انتخاب ساده تر کاربران اقدام به ارائه جدول مقایسه حساب های لایت فارکس نمودیم.

 

مقایسه حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - انواع حسابهای لایت فارکس

 

البته این جدول به صورت مختصر ذکر شده و کاربران میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بررسی هرحساب که در انتهای جدول لینک آن قرار داده شده مراجعه نمایند.

 

نوع حساب حساب سنتی (CENT) حساب استاندارد (Classic) حساب ای سی ان (ECN)
حداقل سپرده 10 دلار 50  دلار 50 دلار
اسپرد شناور از 3 پیپ شناور از 1.8 پیپ شناور از 0 پیپ
کمیسیون 0.25 دلار در هر لات
لوریج 1:1 – 1:500 1:1 – 1:1000 1:1 – 1:1000
حساب اسلامی دارد دارد دارد
لینک بررسی حساب سنتی لایت فارکس حساب کلاسیک لایت فارکس حساب ecn لایت فارکس
لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

در جدول بالا به مقایسه حساب های لایت فارکس به صورت مختصر پرداختیم کاربران جهت آشنایی بیشتر با مراجعه به صفحه هر کدام از حساب ها میتوانند تمام موارد آن حساب را بطور کامل بررسی نمایند و جدول مقایشه کامل آن را نیز مشاهده کنند.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان اقدام به افتتاح حساب در لایت فارکس نمود؟

💡 کاربران با مراجعه به لینک زیر میتوانند اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب در لایت فارکس نمایند.

🔖 افتتاح حساب در لایت فارکس

2️⃣ آیا میتوان جهت انتخاب نوع حساب مشاوره دریافت نمود؟

✔ بله ، کاربران میتوانند با استفاده از لینک های زیر با کارشناسان مجرب مان که نمایند رسمی بروکر لایت فارکس در ایران میباشیم تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته اقدام به کسب مشاوره و یا حل مشکلات خود نمایند.

🔖 مشاوران ما در واتس آپ

🔖 مشاوران ما در تلگرام

درج نظر