📎آیا میدانید خدمات فارکس اسکالپینگ لایو چیست؟ – Forexscalpinglive 💲

📖 آشنایی با خدمات فارکس اسکالپینگ لایو 🔱

تیم فارکس اسکالپینگ لایو با سالها تجربه در بازار های مالی، هموارد تلاش نموده خدمات خود را گسترش دهد، تا بتواند کاربران را در مسیر افزایش سطح اطلاعات و دانش در بازار های مالی یاری رساند.

 

خدمات فارکس اسکالپینگ لایو

 

👈 خدمات ارائه شده توسط تیم فارکس اسکالپینگ لایو

ما همواره سعی نموده ایم، خدمات خود را مبتنی بر درانش روز و نیاز کاربران ارائه نماییم.

 

خدماتی که ما در فارکس اسکالپینگ لایو ارائه می نماییم، در ادامه به طور کامل شرح داده شده است.

 

📢 معرفی، بررسی و مقایسه [بروکر های فارکس، باینری آپشن، صرافی ها]

از آنجا که تیم ما نمایندگی اغلب بروکر های فارکس، باینری آپشن و صرافی ها را در اختیار دارد، این امکان برای ما میسر است که از نزدیگ با مزایا و معایب آنها آشنا شده و به علت اینکه وابستگی به هیچ کدام یک از این بروکر ها و صرافی ها ندارد؛

 

بدون هیچ گونه جانب داری، اطلاعات خود را در اختیار کاربران قرار دهد و به مقایسه آنها بپردازد.

 

🎓 ارائه آموزش های رایگان

تیم فارکس اسکالپینگ لایو با همکاری با کارشناسان مجرب در زمینه بازار های مالی، این امکان را برای کاربران خود بوجود آورد، که به صورت رایگان بتوانند بروز ترین آموزش ها را در اختیار داشته باشند و همواره سعی نموده تا آموزش های خود را با توجه به رشد روز افزون سطح علمی در بازار بروز رسانی نماید.

 

از این رو کاربران می توانند در فارکس اسکالپینگ لایو به صورت رایگان به افزایش سطح دانش مالی خود و همچنین ارتقاء مهارت های معاملاتی خود بپردازند.

 

🧑‍💻 خدمات مشاوره رایگان

فارکس اسکالپینگ لایو با همکاری مشاوران و کارشناسان خود، توانسته این امکان را برای کاربران ایجاد نماید، که به صورت رایگان بتوانند در زمینه های گوناگون مانند «سرمایه گذاری، مدیریت مالی، تریدر در بازارهای مالی، انتخاب بروکر مناسب، انتخاب حساب معاملاتی مناسب و…» مشاوره دریافت نمایند.

 

📞 خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی فارکس اسکالپینگ لایو، با تکیه بر کارشناسان مجرب خود در تمام ایام سال، از ساعت «9:00 تا 20:00» آماده پاسخ گویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران می باشد.

 

از آنجا که تیم فارکس اسکالپینگ لایو نماینده تمام بروکر های فارکس، که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند می باشد، این امکان را دارد که با قدرت بیشتری مطالبات کاربران را از بروکر ها طلب نماید.

 

همچنین در صورتی که کاربران پس از زمان ذکر شده اقدام به ارسال پیام نمودند، می توانند شکیبا باشند تا در اولین فرصت کارشناسان ما با آنها تماس حاصل نمایند.

 

📉 ارائه سیگنال با دقت بالا

بسیاری از کاربران جهت ارتقاء سطح سود دهی خود در معاملات، از سیگنال های فارکس استفاده می نمایند، از این رو تیم فارکس اسکالپینگ لایو با همکاری با تریدر های حرفه ای، این امکان را برای کاربران خود بوجود آورده، تا از سیگنال های دقیق ارائه شده توسط این تیم حرفه ای استفاده نمایند.

 

سیکنال های ما از طریق کانال تلگرام فارکس اسکالپینگ لایو و روش های دیگر ارائه می گردد، که کاربران می توانند با تماس با پشتیبانی، از نحوه دریافت سیگنال مطلع گردند.

 

💸 انتقال وجه بین حساب های معاملاتی

تیم فارکس اسکالپینگ لایو این امکان را برای کاربران خود ایجاد نموده، تا بتوانند تمام سرمایه خود را بدون پرداخت کمیسیون اضافی، از یک بروکر به بروکر دیگر انتقال دهند.

 

البته این مرود در صورتی امکان پذیر است، که فارکس اسکالپینگ لایو نماینده بروکر مورد نظر کاربران باشد.

 

💳 واریز و برداشت از بروکر ها و صرافی ها

برخی کاربران در امر واریز و برداشت در بروکرها و صرافی ها دچار مشکل می باشند. تیم فارکس اسکالپینگ لایو با شناسایی این مشکل؛

 

این امکان را برای کاربران ایجاد نموده، تا بتوانند براحتی با تماس با پشتیبانی فارکس اسکالپینگ لایو وجوه ریالی خود را به بروکر و یا صرافی مورد نظر خود واریز نمایند و یا اقدام به برداشت از بروکر یا صرافی و تبدیل آن به ریال نمایند.

 

💣 ارائه ریبیت %50 تا 7.5 دلار

کاهش هزینه های معاملاتی کاربران از مواردی بوده، که همواره تیم فارکس اسکالپینگ لایو بر آن تمرکز داشته است.

 

از این رو با پرداخت تا %50 ریبیت معاملاتی بخش عمده اسپرد معاملاتی کاربران را جبران می نماید.

 

کاربران در پایان هر ماه می توانند، با ارسال درخواست به پشتیبانی اقدام به دریافت ریبیت معاملاتی خود نمایند.

سوالات متداول

1️⃣چگونه می توان به باشگاه مشتریان فارکس اسکالپینگ لایو پیوست؟

💡کاربران جهت پیوستن به باشگاه مشتریان فارکس اسکالپینگ لایو و استفاده از خدمات ما، می توانند با پشتیبانی فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان عضو باشگاه مشتریان ما شده، از خدمات ما بهره ببرند.

 

2️⃣خدمات فارکس اسکالپینگ لایو چیست؟

💡در متن به تمام خدمات فارکس اسکالپینگ لایو اشاره نمودیم، در زیر نیز به تعدادی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

  • معرفی و بررسی برترین بروکر های فارکس و صرافی ها برای ایرانیان
  • ارائه آموزش های بروز در تمام زمینه های بازار های مالی
  • پشتبیانی رایگان و کامل
  • ارئه مشاوره رایگان در تمام زمینه های بازار های مالی خصوصا سرمایه گذاری
  • پرداخت ریبیت معاملاتی تا سقف %50