📖آموزش تغییر ایمیل در آلپاری-نحوه تغییر شماره تلفن در آلپاری📱

نحوه تغییر ایمیل در آلپاری📠چگونه اطلاعات شخصی [ایمیل،تلفن] را در آلپاری تغییر دهیم؟

از مواردی که بسیاری از کاربران ممکن است، در طول فعالیت خود در یک بروکر با آن مواجه شوند، نیاز به تغییر برخی اطلاعات شخصی مانند [ایمیل و شماره تلفن] می باشد.

 

این امر می تواند دلایل متعددی از جمله «فراموشی رمز عبور ایمیل، تغییر شماره تلفن همراه و …» را داشته باشد، که خوشبختانه در بروکر آلپاری این امکان ایجاد شده، که در کوتاه ترین زمان و به سادگی کاربران اقدام به تغییر این اطلاعات نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

تغییر ایمیل در آلپاری و یا تغییر شماره تلفن در آلپاری، بر خلاف اغلب بروکر ها که مراحل زمان بر و دشواری را دارند، بسیار ساده است و فقط با مراجعه به کابین شخصی آلپاری و یا ایجاد درخواست در پشتیبانی امکان پذیر است.

 

تغییر ایمیل در آلپاری-تغییر شماره تلفن در آلپاری-ویرایش اطلاعات در آلپاری

 

سهولت در تغییر ایمیل در آلپاری و یا تغییر شماره تلفن در آلپاری نشانگر رابط کاربری بسیار مناسب این بروکر در سایت اصلی آلپاری می باشد؛ که این امکان را به کاربران می دهد، در زمانی کمتر از 2 دقیقه اقدام به تغییر این اطلاعات شخصی خود نمایند.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
امکان تغییر ایمیل
امکان تغییر شماره تلفن
امکان تغییر نام و نام خانوادگی
📞تماس با پشتیبانی فارسی پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام

 

در ادامه به آموزش تغییر ایمیل در آلپاری و همچنین نحوه تغییر شماره تلفن در آلپاری خواهیم پرداخت.

 

📧 راه های تغییر ایمیل و شماره تلفن در آلپاری

همانطور که ذکر کردیم کاربران هم می توانند، از طریق کابین شخصی بروکر آلپاری و هم تماس با پشتیبانی بروکر آلپاری اقدام به تغییر ایمیل خود نمایند.

 

در این بخش به شرح راه های تغییر ایمیل در آلپاری خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

📝 روش اول: تغییر ایمیل از طریق کابین شخصی

در این روش که در ادامه شرح خواهیم داد کاربران با طی مراحل ذکر شده می توانند براحتی در کمتر از 5 دقیقه اقدام به تغییر ایمیل در آلپاری نمایند.

 

🟡 مرحله #1: ورود به کابین شخصی

ابتدا پس از ورود به سایت اصلی بروکر آلپاری، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود، وارد کابین شخصی شوید.

 

🟡 مرحله #2: ورود به صفحه اطلاعات شخصی

پس از ورود به کابین شخصی آلپاری در گوشه بالای تصویر می توانید منو “حساب من” را مشاهده نمایید. با انتخاب این منو گزینه های دیگری نمایش داده می شود، که باید در میان آنها گزینه «اطلاعات شخصی را انتخاب نمایید.

 

تغییر ایمیل در آلپاری-تغییر شماره تلفن در آلپاری-ویرایش اطلاعات در آلپاری
مرحله دوم تغییر ایمیل در آلپاری: ورود به صفحه اطلاعات شخصی

 

🟡 مرحله #3: انتخاب گزینه تغییر ایمیل

پس از ورود به صفحه اطلاعات شخصی، میتوانید در میان اطلاعات درج شده خود، گزینه “ایمیل” را مشاهده نمایید؛ در جلو ایمیل که به اختصار نوشته شده، گزینه «تغییر ایمیل» را انتخاب نمایید.

 

تغییر ایمیل در آلپاری-تغییر شماره تلفن در آلپاری-ویرایش اطلاعات در آلپاری
مرحله سوم تغییر ایمیل در آلپاری: انتخاب گزینه تغییر ایمیل

 

🟡 مرحله #4:وارد نمودن ایمیل جدید

در این مرحله که مرحله پایانی می باشد، در کارد اول ایمیل جدید خود را انتخاب نمایید. تغییر ایمیل در آلپاری جهت حفظ امنیت کاربران، نیاز به دسترسی به شماره تلفن همراه وارد شده دارد. از این رو در ادامه باید گزینه بله را انتخاب نمایید (در صورت عدم دسترسی به شماره تلفن باید با پشتیباین تماس حاصل نمایید)*.

 

در ادامه روش دریافت کد یک بار مصرف خود را انتخاب نمایید در اینجا باید گزینه «SMS» را انتخاب نمایید؛ سپس روز گزینه «ارسال کد» کلیک کرده، کدی را که برای شما ارسال می گردد را در کارد وارد نمایید و گزینه تغییر ایمیل را انتخاب کنید.

 

تغییر ایمیل در آلپاری-تغییر شماره تلفن در آلپاری-ویرایش اطلاعات در آلپاری
مرحله چهارم تغییر ایمیل در آلپاری: وارد کردن ایمیل جدید

 

در اینجا مراحل تغییر ایمیل در آلپاری شما تکمیل شده و ایمیل شما تغییر نموده است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

📱 تغییر شماره تلفن در آلپاری

کاربران جهت تغییر شماره تلفن در آلپاری مراحل مشابه مراحل تغییر ایمیل در آلپاری که شرح دادیم دارند؛ با این تفاوت که در «مرحله #3» باید در قسمت “شماره تلفن همراه” گزینه «تغییر شماره» را انتخاب نموده و مراحل را مجدد مانند تغییر ایمیل ادامه دهند.

 

تغییر ایمیل در آلپاری-تغییر شماره تلفن در آلپاری-ویرایش اطلاعات در آلپاری
تغییر شماره تلفن در آلپاری

 

📝 روش دوم: ارسال درخواست به پشتیبانی

در برخی موارد کاربران نه به ایمیل خود دسترسی دارند و نه به شماره همراه خود. در این صورت نیاز است، جهت تغییر ایمیل و یا شماره تلفن خود تصویر کارت ملی و یا گزرنامه خود را به همراه فرم درخواست تغییر اطلاعات شخصی به پشتیبانی بروکر آلپاری ارسال نمایید.

 

کاربران می توانند در «مرحله #4» با انتخاب گزینه «خیر» در قسمت “دستری به شماره تلفن” فرم درخواست تغییر اطلاعات ثبت شده را به صورت PDF دانلود نمایند و این فرم را به همراه تصویر مدرک شناسایی به پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام ارسال نمایند.

 

➕ نظر نویسنده درباره تغییر ایمیل در آلپاری

همانطور که مشاهده نمودید مراحل ذکر شده بسیار ساده می باشد و زمان بسیار اندکی نیاز است جهت تغییر ایمیل و شماره تلفن در آلپاری.

 

این مورد همانطور که ذکر نمودیم نشان دهنده رابط کاربری بسیار خوب در بروکر آلپاری می باشد؛ همچنین تجربه کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو هم در ارسال درخواست به پشتیبانی آلپاری نشان می دهد، سرعت در تغییر اطلاعات شخصی از طریق پشتیبانی نیز بسیار بالا می باشد.

 

در انتها اگر نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره رایگان داشتید،  می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ در صورت ارسال درخواست چگونه می توان از تغییرات اعمال شده اطلاع پیدا کرد؟

💡 کاربران با مراجعه به کاربین شخصی در منو “حساب من” می توانند گزینه «تاریخچه تغییرات» را انتخاب نمایند و از طریق آن تغییرات اعمال شده را مشاهده کنند.

2️⃣ تغییر ایمیل در آلپاری چقدر زمان لازم دارد؟

💡 کاربران در صورت طی مراحل ذکر شده در متن در کم تر از 5 دقیقه می توانند اقدام به تغییر ایمیل در آلپاری نماید  در صورت نیاز به ارسال درخواست به پشتیبانی این تغییرات حدود 1 ساعت زمان نیاز دارد.

پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام

درج نظر