📖نحوه شارژ ریالی آلپاری | روش واریز ریالی به آلپاری چگونه است؟🏧

🎓آموزش شارژ ریالی آلپاری | آموزش واریز ریالی به آلپاری💲

بروکر آلپاری از آنجا که امکان شارژ ریالی حساب آلپاری از طریق کارت های بانکی ایرانی به دلیل تحریم های بانکی وجود ندارد؛ اقدام به معرفی روشی برای واریز ریالی به آلپاری نموده است.

 

این روش به تازگی معرفی شده که از طریق اپلیکیشن تلگرام انجام میشود و به نام تله پی (Telepay) مشهور است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

تله پی این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد مینماید که، از طریق ایجاد درخواست در تلگرام بتوانند با کارت بانکی ایرانی خود اقدام به شارژ ریالی آلپاری نمایند.در سیستم پرداخت تله پی کاربران همانطور که ذکر نمودیم، هم میتوانند از کارت بانکی ایرانی خود استفاده نمایند و هم میتوانند اقدام به واریز تتر به آلپاری نمایند.

 

شارژ ریالی آلپاری-واریز ریالی به آلپاری-آموزش شارژ ریالی آلپاری

 

این سیستم برای کاربرانی که در صرافی تاپ چنج حساب ندارد و یا دسترسی به ارزهای دیجیتال ندارند را بسیار مناسبی میباشد جهت واریز به حساب آلپاری.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
امکان شارژ ریالی مستقیم
🏧 سیستم پرداخت تله پی از طریق تلگرام
💰حداقل مبالغ جهت شارژ حساب آلپاری 50 دلار
پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام

 

در این مقاله به آموزش شارژ ریالی آلپاری خواهیم پرداخت و به طور کامل این مهم را توضیح خواهیم داد.

 

📜 نحوه شارژ ریالی حساب آلپاری

در روش شارژ ریالی آلپاری به صورت مستقیم کاربران باید از نرم افزار تلگرام استفاده نمایند.جهت این امر ابتدا باید یک پیام به ایدی تله پی در تلگرام (@TELEPAYSYSTEM) ارسال نمایید.

 

در ادامه اقدام به ارسال درخواست واریز نمایند تا برای کاربرا فرم درخواست اسال گردد و با پر کردن فرم درخواست اقدام به انتقال پول به آلپاری نمایند.

 

شارژ ریالی آلپاری-آموزش واریز ریالی به آلپاری-نحوه شارژ ریالی آلپاری

 

البته برای واریز ریالی به آلپاری از طریق تله پی باید به نکاتی توجه داشته باشید که در زیر ذکر شده است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

 • شماره تلگرام کاربر باید با شماره ای که با آن در آلپاری ثبت نام نموده است مطابق باشد.

 

 • کاربر باید حتما مقیم ایران باشد.

 

 • سیستم تله پی فقط از کارت بانکی ایرانی استفاده مینماید.

 

 • برخی از بانک های ایرانی محدودیت هایی در پرداخت دارند که اجازه نمیدهند از این سیستم استفاده شود از این رو پیش از انتقال با تمای با پشتیبانی کارت بانکی از ارائه خدمات در این زمینه اطمینان حاصل نمایید.

 

پس از ارسال درخواست و شماره حساب آلپاری مبلغ مورد نظر کاربران به تله پی ارسال میشود و در مدت کوتاهی شارژ حساب آلپاری شما از طریق تله پی انجام میشود.

 

🟢شرایط واریز ریالی به آلپاری

مانند تمام روش های واریز به آلپاری این روش نیز شرایطی دارد که کاربران باید به آنها دقت کنند.

 

تعدادی از این موارد را در بخش قبل شرح دادیم و ذکر نمودیم که این روش صرفا برای کاربرانی میباشد که مقیم ایران هستند و از شماره تماس و کارت بانکی ایرانی استفاده مینماینند اما مواردی وجود دارد که در هنگام نوشتن متن درخواست و ارسال آن باید به آنها دقت کنید.

 

شارژ ریالی آلپاری-واریز وجه ریالی به آلپاری-واریز ریالی به حساب آلپاری

 

📋 مواردی که باید در ارسال درخواست رعایت کنید

موارد مورد نظر به شرح زیر میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

 • مواردی چون نام صاحب حساب، شماره حساب و شماره کابین کاربر باید در متن درخواست به انگلیسی بنویسید در غیر این صورت در خواست شما رد میشود.

 

 • از آنجا که نرخ دلار در ایران دائم در حال تغییر است کاربران باید مبلغ مورد نظر خود را اعلام نمایند تا تبدیل ریال به دلار با نرخ لحظه ای انجام شود و به کاربر اعلام میشود؛

بدیهی است که مبلغ اعلام شده تنها 1 ساعت اعتبار دارد و کاربر باید در این یک ساعت اقدام به واریز نمایند خارج از این زمان باید درخواست جدیدی ارائه گردد.

 

 • دقت داشته باشید که دقیقا مبلغ اعلام شده توسط کارشناس را واریز نمایید در غیر این صورت باید درخواست دیدی ارائه کردد و بدیهی است که در خوایت جدید با نرخ جدید محاسبه میگردد.

 

 • کاربران پس از ارسال درخواست به تلپی میتوانند به درگاه پرداخت متصل گردند.

 

 • پس از انتقال پول دقت داشته بشید که باید یک اسکرین شات از رسید را به صورت عکس برای کارشناس مربوطه از طریق تلگرام ارسال نماید.(به جز عکس هیچ چیز مانند PDF و غیره پذیرش نمیشود).

 

 • بسیار دقت کنید که نام صاحب حساب که تراکنش را انجام داده باید با نام صاحب حساب آلپاری یکسان باشد.

 

 • شارژ ریالی حساب آلپاری پس از ارسال فیش تراکنش انجام میشود.

 

 • زمان فعالیت سیستم تله پی تمام روز های هفته به جز شنبه و یک شنبه ، از ساعت 9 صبح تا 17:30 بعد از ظهر میباشد و در زمان های دیگر درگاه پرداخت ارائه نمیگردد.

 

در ارسال درخواست به تله پی به موارد بالا بسیار دقت داشته باشید تا بتوانید با موفقیت اقدام به واریز ریالی به آلپاری نمایید.

 

➕ جمع بندی و پیشنهاد کارشناسان جهت شارژ ریالی حساب آلپاری

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم استفاده از روش تله پی در واریز ریالی به آلپاری در صورتی که حساب تاپ چنج نداشته باشید و یا دسترسی به ارزهای دیجیتال نداشته باشید روش بسیار مناسبی است.

 

اما در غیر این صورت پیشنهاد میشود ابتدا از روشهای دیگر مانند تاپ چنج و یا واریز تتر به آلپاری استفاده نمایید زیرا به دلیل فیلتر بودن تلگرام در ایران ممکن است به مشکلاتی واجه شوید.

 

همچنین کاربران میتوانند با تماس با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو اقدام به کسب مشاروه رایگان و یا پشتیبانی کامل در جهت واریز به آلپاری نمایند؛

 

همچنین کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو میتوانند شمار ا در امر واریز ریالی به آلپاری نیز یاری دهند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکی اسکالپینگ لایو در واتش تلگرام

 

سوالات متداول

1️⃣آیا امکان شارژ ریالی حساب آلپاری به صورت مستقیم وجود دارد؟

بله، کاربرانی میتوانند پس از افتتاح حساب آلپاری از طریق سیستم تله پی که در متن توضیح داده ایم، اقدام به شارژ ریالی آلپاری نمایند.

همچنین میتوانید با تماس با پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام نیز اقدم به واریز پول به آلپاری نیز نمایید.

 2️⃣آیا شماره تلگرام و شماره تلفن موجود در بروکر آلپاری جهت استفاده از تله پی باید یکی باشد؟

بله، کاربران باید دقت داشته باشند که شماره ارائه شده به بروکر آلپاری با شماره تلگرام شما جهت استفاده از روش واریز به آلپاری تله پی باید تطابق داشته باشد.

درج نظر