⭕ معایب بروکر آلپاری | آیا معایب آلپاری را میدانید؟ 🔴

📖 آشنایی با معایب بروکر آلپاری | چرا نباید در بروکر آلپاری سرمایه گذاری کنیم ⚠

به طور کلی تمام بروکر های فعالی در بازارهای مالی در جهان، از مزایا و معایبی برخوردار میباشند؛ بروکر آلپاری نیز از این مورد مستثنی نمی باشد. اما این مورد باعث نمیشود که بر روی تمام مرایای بروکر آلپاری چشم بپوشانیم و آنها را نادیده بگیریم.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

کاربران بسیاری با وجود تمام معایب بروکر آلپاری در این بروکر فعالیت مینمایند. البته این معایب اغلب در معاملات و انجام امور در بروکر آلپاری چندان تاثیری ندارد، اما بهتر است از این موراد نیز اطلاع داشته باشیم، تا بتوانید در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشیم.

 

معایب بروکر آلپاری-معایب آلپاری-بروکر آلپاری

 

همانطور که اطلاع دارید، بروکر آلپاری با توجه به قوانین هر منطقه خدمات متفاوتی را ارائه مینماین، از این در اتحادیه اروپا و آمریکا خدمات متفاوتی را ارائه مینماید و در ایران و کشور های آسیایی خدمات دیگر، از این رو ممکن است دیدگاه ها نسبت به این بروکر خوشنام متفاوت باشد.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
© موضوع مطلب معایب بروکر آلپاری
📞 پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری در تلگرام

 

از جهت دیگر تحریم های ایران اجازه نمیدهد اغلب بروکر ها در ایران فعالیت نمایند، از این رو باید بروکر آلپاری را با رقبای خود در ایران سنجش نمود.

 

در این مقاله به بررسی معایب بروکر آلپاری خواهیم پرداخت و موارد مختلفی را بیان خواهیم نمود.

 

📜 شرح معایب بروکر آلپاری

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم تمام بروکر ها معایبی دارند، بروکر آلپاری نیز معایبی دارد که در برخی کشور ها به دلیل قوانین آن کشور ها پر رنگ تر میباشد و در برخی دیگر کمرنگ تر.

 

به همین دلیل در این بخش به بررسی یک سایت غیر ایرانی خواهیم پرداخت، که از منتقدان سرسخت بروکر آلپاری در اروپا و آمریکا میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

این سایت امتیاز بسیار پایینی به بروکر آلپاری داده است، البته مقایسه این سایت با بسیاری از بزرگترین بروکر های جهت است که به اسرانیان خدمات ارائه نمی نمایند و همچنین طبق قوانین اتحادیه اروپا بروکر آلپاری بررسی شده است.

 

بررسی بروکر آلپاری از دیدگاه سایت ویکی اف ایکس (WikiFX)

ویکی اف ایکس (WikiFX) از معتبر ترین مراجع بررسی بروکر ها در اروپا میباشد، که بسیاری از بروکر های معتبر دنیا را مورد بررسی قرار داده است.

 

این بروکر با توجه به موارد مختلفی مانند رگولاتوری، خدمات بروکر، محل تنظیم مجوز بروکر، شاخص مدیریت ریسک و موارد دیگر امتیازاتی به بروکر ها میدهد؛ البته میتوان گفت که عمده تمرکز این سایت بر روی رگولاتوری و محل ثبت بروکر میباشد.

 

از آنجا که بروکر آلپاری از رگولاتوری آفشور استفاده مینمایند و تحت قوانین فرا ساحلی فعالیت میکند، تا بتواند به کشور های گوناگون حتی با وجود تحریم ها خدمات ارائه نمایند، امتیاز دریافتی  بروکر آلپاری در این سایت بسیار پایین است.

 

در تصوریر زیر میتوانید امتیاز آلپاری در سایت ویکی اف ایکس را مشاهده نمایید.

 

معایب بروکر آلپاری-معایب آلپاری-بروکر آلپاری

 

دلایلی که نباید در بروکر آلپاری سرمایه گذاری کنیم

در میان کاربرانی که در ایران فعالیت مینمایند، موارد مختلفی از معایب بروکر آلپاری بیان میشود که کاربرا را به عدم سرمایه گذاری در این بروکر تشویق مینمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

در این بخش به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

 

ورشکستگی آلپاری

در مقاله کلاهبرداری بروکر آلپاری به طور کامل به بررسی ورشکستگی آلپاری پرداخته ایم، آن را شرح داده ایم و علل آن را بررسی نموده ایم.

 

در این مقاله ذکر کردیم که ورشکستگی آلپاری مربوط به شعبه انگلستان بوده و پیامد رکود سخت بازار در پنج شنبه سیاه سال 2015 میباشد، که موجب ورشکستگی تعداد زیادی از کارگزاری ها شد که یی از آنها بروکر آلپاری بود.

 

همچنین تاکنون شعبی که ایرانیان در آنها فعالیت مینمایند، هیچ گونه مشکلی نداشته و با قدرت به کار خود ادامه میدهند.

 

شایعه قطع همکاری با ایران

پس از قطع همکاری بروکر فارکس تایم (Forex Time) از آنجا که یکی از بزرگترین سهام داران این بروکر مالک بروکر آلپاری نیز میباشد، شایعاتی در باره قطع همکاری غریب الوقوع بروکر آلپاری نیز مطرح شد.

 

ای این شایعه بیش از 1 سال است که میگذرد، اما بروکر آلپاری همچنان ارائه خدمات به ایرانیان را با قدرت ادامه داده است، از آنجا که مشکلات تحریمی در ایران به بروکر فارکس تایم اجازه نمیداد که در ایران فعالیت نمایند این بروکر از ارائه خدمات به ایرانیان کناره گیری نمود.

 

اما همانطور که ذکر نمودیم بروکر آلپاری با استفاده از شعبی که رگولاتوری آفشور دارند، توانست خدمات رسانی به ایرانیان را ادامه دهد و این مورد در حد یک شایعه باقی ماند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

عدم دارا بود رگولاتوری معتبر

بروکر هایی که رگولاتری های معتبر مانند FCA انگلستان را دارند، به دلیل مشکلات تحریمی نمیتوانند به ایران خدمات ارائه نمایند.

 

بروکر آلپاری برای حل این مشکل دفاتری ثبت نموده که رگولاتوری CySec قبرس را که یک رگولاتوری معتبر است دارد و در کنار آنها از رگولاتوری های آفشور استفاده مینمایند، برای ارائه خدمات به ایرانیان.

 

البته این موضوع غیر قابل انکار است که وجود این رگولاتوری های معتبر میتواند قوت قلبی برای کاربران باشد، اما با توجه به مشکلات ایران این رگولاتوری ها نمیتوانند هیچ کاری برای کاربران ایرانی انجام دهند.

 

همچنین با توجه به سابقه بسیار طولانی بروکر آلپاری در ارائه خدمات به ایرانیان و کسب اعتبار بسیار مناسب در میان کاربران ایرانی جای نگرانی برای سرمایه گذاری در بروکر آلپاری نمیباشد.

 

معایب بروکر آلپاری-معایب آلپاری-بروکر آلپاری

 

نتیجه گیری کلی در این بخش

میتوان گفت با اینکه مواردی که ذکر نمودیم از معایب بروکر آلپاری میباشد، اما این موارد نمیتواند خللی در خدمات بروکر آلپاری وارد نمایند و کاربران میتوانند با خیالی آسود اقدام هب سرمایه گذاری در بروکر آلپاری نمایند.

 

📢 معرفی تعدادی از معایب بروکر آلپاری

در ادامه میخواهیم تعدادی از معایب بروکر آلپاری را، که برخی از کاربران ایرانی نیز با آنها دچار مشکل شده اند معرفی نماییم.

 

این موارد که ذکر مینماییم با توجه به نظرات کاربران ایرانی و تجربه فعالیت چند ساله کارشناسان فارکس اسکالپیگ لایو در بروکر آلپاری میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

معایب بروکر آلپاری

در ادامه تعدادی از مهم ترین معایب بروکر آلپاری ذکر شده است.

 

عدم ارائه متاتریدر 5 در حساب اسلامی

کاربرانی که از حساب اسلامی آلپاری استفاده مینمایند، این امکان را ندارند که از پلتفرم متاتریدر 5 استفاده نمایند.

 

جبران کمیسیون های شارژ و برداشت فقط برای مشتریان VIP

به طور کلی بروکر آلپاری هیچ کمیسیونی در واریز و برداشت های خود دریافت نمی نماید، اما شبکه های پرداخت کمیسیون هایی را دریافت مینمایند که بروکر آلپاری فقط برای مشتریان VIP خود این هزینه های را جبران مینمایند.

 

تاخیر موقت در برداشت ها

برخی از کاربران گزارش نموده اند که گاهی جهت برداشت از بروکر آلپاری دچار مشکل شده اند و برداشت آنها با تاخیر انجام شده است. البته کارشناسان ما تاکنون با این مشکل مواجه نشده اند.

 

اما به هر حال گاهی صف های برداشت طولانی است و ممکن از برداشت از حساب اندکی زمان برشود.

 

عدم امکان معامله در اخر هفته ها

روز های کاری بروکر آلپاری از دوشنبه تا جمعه میباشد و در دو روز دیگر هفته امکان معامله برای کاربران وجود ندارد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

استفاده از ربات در پشتیبانی چت زنده

بروکر آلپاری در پشتیبانی خود در چت زنده سایت از ربات پاسخگو استفاده نموده که گاهی نمی تواند بدرستی پاسخ کاربران را بدهد و باید از آن درخواست نمود تا به اپراتور اصلی متصل شوید.

 

➕ نظر کارشناسان درباره بروکر آلپاری

در حال حاظر در ایران پرکاربر ترین بروکری که به ایرانیان خدمات ارائه مینماید بروکر آلپاری مباشد، از این رو میتوان گفت که بروکر آلپاری معتبر ترین بروکری است که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند.

 

البته نباید فراموش نماییم که بروکر های دیگر نیز میباشند که توانسته اند بخوبی خدمات مناسبی را به ایرانیان ارائه نمایند، اما به طور کلی میتوان گفت که اولی پیشنها کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به کاربران جهت سرمایه گذاری بروکر آلپاری میباشد.

 

معایب بروکر آلپاری را بیان نمودیم و همانطور که مشاهده کردید و بارها در متن ذکر نمودیم این معایب به ندرت میتواند در روند معاملات کاربران تاثیر داشته باشد و کاربران میتوانند با خیالی آسوده به فعالیت در بروکر آلپاری بپردازند.

 

همچنی در صورت نیزا به پشتیبانی و یا مشاوره میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام به تماس با کارشناسان ما نمایید.

 

کارشناسان ما در تلگرام

سوالات متداول

1️⃣ آیا امکان قطع همکاری آلپاری با ایرانیان وجود دارد؟

💡 در جواب این سوال باید گفت این احتمال بسیار پایین است و بروکر آلپاری ثابت نموده که در تمام مشکلات در کنار کاربران ایرانی ایستاده است و کاربران می توانند با خیالی آسوده اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری نمایند.

همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانند با کارشناسان ما در تلگرام در تلگرام تماس حاصل نمایند.

2️⃣ معایب بروکر آلپاری چیست؟

💡 به طور کلی معایب بروکر آلپاری بسایر اندک است و این موارد به ندرت در روند معاملات کاربران تاثیر گذاری است، اما به تمام آنها در متن اشاره شده که در زیر نیز به طور مختصر به آنها اشاره می نماییم.

  • حساب اسلامی متاتریدر 5 را پشتیبانی نمیکند
  • تاخیر در برخی برداشت ها از آلپاری به علت صف های طولانی
  • عدم امکان معامله در روزهای شنبه و یک شنبه
  • استفاده از ربات در چت زنده سایت

درج نظر