🔍بررسی حساب ecn آلپاری | شرایط حساب ecn‌ آلپاری💲

🛰حساب ecn آلپاری | کمترین هزینه معاملاتی در حساب ای سی ان آلپاری💰

بروکر آلپاری در میان انواع حساب آلپاری برای کاربران حرفه ای خصوصا کاربرانی که مایل به معامه با سبک اسکالپ میباشند اقدام هب معرفی حساب ecn آلپاری نموده است.

 

حساب ecn آلپاری با استفاده از تکنولوژی جدید توانسته سرعت اجرای معاملات را بسیار افزایش دهد و از این رو برای کاربرانی که معاملات زیادی را در روز اجرا مینمایند بسیار مناسب است.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

به طور کلی حساب ecn را میتوان یکی از بزرگ ترین گامهایی دانست که در معاملات فارکس برداشته شد.از این رو که کاربران میتوانند به صورت مستقیم با بزرگترین تولید کنندگان نقدینگی در بازار به معامله بپردازند.

 

حساب ecn آلپاری-اسپرد حساب ecn الپاری-کمیسیون حساب ecn آلپاری

 

این مورد باعث کاهش هزینه های معاملاتی شده و کاربران بسیاری را به خود جذب مینماید.البته باید دقت داشته باشید معامله با این حساب نیاز به تجربه و مهارت بالا دارد و برای تعداد معاملات کم در مدت طولای اصلا پیشنهاد نمیشود.

 

® بروکر ارائه کننده بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
📞 پشتیبانی پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام
© موضوع مطلب حساب ecn آلپاری
💲 حداقل سپرده اولیه 300 دلار

 

در ادامه با حساب ecn آلپاری بیشتری آشنا خواهیم شد و حزئیات آن را به طور کامل بررسی مینماییم.

 

📖 حساب ecn آلپاری چیست؟

از آنجا که سرعت و هزینه معاملاتی برای معامله گارن بسیار اهمیت دارد. بروکر آلپاری با استفاده از تکنولوژی (ٍElectronic Communication Network) اقدام به معرفی حساب ecn الپاری نموده است.

 

همانطور که از نام این تکنولژی پیداست این تکنولژی به صورت یک نتورک بزرگ جهانی میباشد که امکان تبادل اطلاعات را  با سرعت بسیار بالا از طریق اینترنت برای کاربران ایجاد مینماید.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

حال تکنولوژی حساب ECN آلپاری چگونه میتواند به معالمه گران یاری رساند.

 

پیش از این که این سیستم معرفی گردد و یا هم اکنون در حساب های غیر ecn مانند حساب استاندارد آلپاری و یا حساب نانو آلپاری معامله گران برای اجرای معاملات خود با بروکر آلپاری طرف بودند.

 

این به آن معنا است که به طور مثال اگر معامله گری بایک حجم مشخص اقدام به اجرای یک معامله مینمود بروکر یا خود طرف دیگر معاله بود و یا با خرد کردن حجم آن را بین یک یا چند معامله گر دیگر تقصیم مینمود.

 

alpari ecn account 002 what is forexscalpinglive 64c540d236bb7 حساب ecn آلپاری

 

از این رو سرعت اجرای معاملات پایین تر بود و کاربران باید در انتظار می ایستاند تا معامله گر دیگری درخواست آنها را قبول نمایند و یا بروکر با بررسی درخواست را قبول نماید که موجب ایجاد صف های طولانی میشد.

 

اما پس از معرفی تکنولژی ecn و معرفی حساب ecn آلپاری این صف ها به طور کلی حذف شد.

 

علت حذف صف های خرید و فروش این بود که در این نوع حساب بروکر هیچ دخالتی ندارد و معامله گر به طور مستقیم به بزرگترین تولید کنندگان نقدینگی در بازار متصل میشود.

 

از این رو حجم نقدینگی انقدر بالا میباشد که بزرگ ترین حجم های معاملاتی نیز در کمترین زمان اجرا میشوند.

 

این تولید کنندگان نقدینگی در بازار همان بانک ها و یا موسسات مالی و اعتباری میبانشد که حجم نقدینگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

به همین جهت سرعت اجرای معاملات بسیار افزایش پیدا میکند و هزینه معاملاتی نیز کاهش میابد.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

اما باید به این نکته داشته باشید که بروکر آلپاری و دیگر بروکر ها برای کسب درآمد خود در حساب ecn آلپاری اقدام به قرار دادن مقدار کمیسیون نموده اند که از هر دو طرف دریافت میگردد.

 

به طور کلی هزینه کمیسیون در معاملات حساب ecn آلپاری نیمی از ارزش پیپ میباشد که برای معامله گرانی که در روز تعداد زیادی معامله را اجرا مینمایند بسیار بصرفه است.

 

حتی معامله گرانی که یک معامله را در مدت زمان طولانی اجرا مینمایند و باید کمیسیون بیشتری پرداخت نمایند با توجه به پرداخت هزینه کمتر در تراکنش ها نیز میتوانند از حساب ecn آلپاری استفاده نمایند.

 

البته باید به این نکته نیز دقت داشته باشیم که که در زمان پخس اخبار و رویداد ها به علت عدم اجراز معاملات توسط بسیاری از معامله گران جریان نقدینگی بسیار کاهش پیدا میکند.

 

از این رو اسپرد بسیار افزایش پیدا میکند به طور مثال اسپرد معاملات در جفت ارز EUR/USD به طور معمول 0.2 پیپ است که در زمان پخش اخبار و رویداد ها ممکن است تا 15 پیپ نیز افزایش پیدا کند.

 

در نتیجه کاربرانی که از حساب ecn الپاری استفاده میکنند باید کار با تقویم اقتصادی را بخوبی بلد باشند و دائما آن را زیر نظر داشته باشند تا در معاملات خود با مشکل مواجه نشوند.

 

🔍 بررسی شرایط حساب ecn آلپاری

در این بخش شرایط حساب ecn  آلپاری را بررسی مینماییم و به طور کامل جزئیات آن را شرح خواهیم داد.

 

جدولی که در زیر مشاهده مینمایید جزئیات شرایط حساب ecn آلپاری را بطور کامل شرح داده است و کاربرانی که مشتاق به افتتاح حساب ecn آلپاری میبانشد میتوانند اطلاعات این حساب را در جدول زیر مشاهده کنند.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

البته لازم به ذکر است که حساب ecn آلپاری در دو پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه میگردد از این رو شرایط حساب ecn آلپاری در این دو پلتفرم اندکی متفاوت است که کاربران میتوانند در جدول زیر به مقایشه آنها بپردازند.

 

نام حساب حساب ecn آلپاری MT4 حساب ecn آلپاری MT5
ارز پایه USD – EUR USD – EUR
حداقل سپرده  ( دلار) 300 500
اسپرد شناور از 0 پیپ شناور از 0 پیپ
کمیسیون 16 دلار در هر 1 میلیون دلار
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
لوریج 1:2 – 1:3000 1:2 – 1:3000
نوع اجرای معاملات معاملات با اجرای بازار معاملات با اجرای بازار
حداکثر حجم یک سفارش (لات) 100 100
حداکثر تعداد سفارش باز 1500 10000
حداکثر تعداد سفارش معلق 300 300
استاپ اوت (Stop Out) 60 % 60 %
میزان مارجین 50 % 50 %
نماد های ارائه شده جفت ارز های فارکس : 46

فلزات : 2

سی اف دی ها | CFD : 44

جفت ارز های فارکس : 46

فلزات : 2

سی اف دی ها | CFD : 58

حساب اسلامی
افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

همانطور که مشاهده مینمایید در حساب ecn آلپاری میزان لوریج ارائه شده بسیار بیشتر از حساب های دیگر مانند حساب استاندارد آ لپاری میباشد و ایم میزان تا 1:3000 افزایش یافته است.

 

بزرگترین علت ارائه این میزان لوریج سبک معاملات اسکالپ است که کاربران با حجم بالا در مدت کوتاه معامله مینمایند و به همین علت است که حساب ecn آلپاری به این دسته از معامله گران بسیار پیشنهاد میگردد.

 

⚖ تفاوت حساب ecn  و استاندارد الپاری

همانطور که در مقاله بررسی حساب استاندارد آلپاری ذکر نمودیم حساب استاندارد آلپاری برای تمام معامله گران از سطح متوسط تا حرفه ای مناسب میباشد.

 

اما حساب ecn  آلپاری را برای معامله گران حرفه ای معرفی نمودیم و دلایل متعددی برای این پیشنهاد در طول متن ذکر نمودیم.

 

تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری-تفاوت حساب ecn و استاندارد الپاری-حساب ecn الپاری

 

برای دیک بهتر تفاوت حساب ecn و استاندارد الپاری در زیر جدولی تدارک دیده ایم که کاربران میتوانند تفاوت جزيبات این دو حساب را بخوبی مشاهده نمایند.

 

نام حساب حساب ecn آلپاری MT4 حساب استاندارد آلپاری MT4 حساب ecn آلپاری MT5 حساب استاندارد آلپاری MT5
ارز پایه USD – EUR USD– EUR USD – EUR USD– EUR
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 | MT4 متاتریدر 4 | MT4 متاتریدر 5 | MT5 متاتریدر 5 | MT5
حداقل واریز (دلار) 300 20 500 100
اهرم معاملاتی 1:2 – 1:3000 1:10 – 1:1000 1:2 – 1:3000 1:10 – 1:1000
حداقل اسپرد شناور از 0 پیپ بسته به نماد معاملاتی از 0.3 پیپ شناور از 0 پیپ بسته به نماد معاملاتی از 0.3 پیپ
میزان کمیسیون              ❌ 16 دلار در هر 1 میلیون دلار
حداکثر حجم معاملاتی به لات 100 50 100 50
حداکثر تعداد سفارش باز 1500 500 10000 500
میزان استاپ اوت 60 % 20 % 60 % 20 %
میزان مارجین 50 % 50 % 50 % 50 %
نماد های ارائه شده جفت ارز های فارکس : 46

فلزات : 2

سی اف دی ها | CFD : 44

جفت ارز های فارکس : 33

فلزات : 2

CFD : 25

جفت ارز های فارکس : 46

فلزات : 2

سی اف دی ها | CFD : 58

جفت ارز های فارکس : 33

فلزات : 2

CFD : 25

حساب اسلامی
بررسی بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

همانطور که میتوانید در جدول بالا مشاهده کنید موارد متعددی مانند میزان لوریج ، تعداد نماد های معرفی شده، حداکثر سفارشات باز، اسپرد و تعداد سفارشات باز در حساب ecn آلپاری بسیار متفاوت با حساب استاندارد آلپاری میباشد.

 

➕جمع بندی حساب ecn آلپاری

همانطور که ذکر شد حساب ecn آلپاری نیاز به تجربه و دانش معاملاتی بسیار بالا دارد که کاربران در صورت نداشتن این سطح از تجربه و دانش بهتر است از این حساب استفاده نکنند زیرا ممکن است با ضررهای بسیار سنگین مواجه شوند.از این رو این حساب صرفا برای افراد حرفه ای پیشنهاد میشود.

 

در صورت نیزا به مشاوره جهت انتخاب نوع حساب معاملاتی خود کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایند و اقدام به کسب مشاوره و پشتیبانی رایگان نمایند.

 

مشاروان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به افتتاح حساب ecn آلپاری نمود؟

💡 کاربران پس از ثبت نام در بروکر آلپاری در کابین شخصی خود میتوانند گزینه افتتاح حساب را انتخاب نمایند و در میان حساب های آلپاری گزینه حساب ecn آلپاری در پلتفرم متاتریدر خود را انتخاب نمایند تا حساب ecn‌ آلپاری برای آنها افتتاح گردد.

2️⃣آیا امان دریافت مشاوره جهت انتخاب حساب مناسب در بروکر آلپاری وجود دارد؟

بله، کاربران میتوانند با استفاده از لینک های زیر به کارشناسان ما در فارکس اسکالپینگ لایو پیام ارسال نمایند تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با کاربر تماس حاصل نمایند و مشاوره لایزم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.

🔖مشاروان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

🔖مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر