📖آشنایی با حساب باینری آلپاری 🔴 حساب دمو باینری آپشن آلپاری🟢

🔍بررسی حساب باینری آلپاری | حساب فیکس کانترکت آلپاری✔

معاملات باینری آپشن به علت پتانسیل بالا در سود دهی، به تازگی در میان کاربران بسیار محبوب شده است. بروکر آلپاری نیز با ارائه حساب فیکس کانترکت آلپاری توانسته به این بازار ورود نمایند.

 

در بروکر آلپاری معاملات باینری آپشن، تحت عنوان حساب Alpari Fix Contracts معرفی شده و کاربرانی که به این سبک از معاملات علاقه داند، میتوانند با استفاده از این حساب اقدام به معامله نمایند.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

بروکر آلپاری جهت معاملات باینری خود یک پلتفرم اختصاصی معرفی نموده وکاربران می توانند در حساب باینری آلپاری تا سقف 90% سود دریافت کنند.

 

حساب باینری آلپاری-حساب باینری آپشن آلپاری-حساب باینری آلپاری چیست

 

نام پلتفرم باینری آپشن آلپاری Fix-Contracts Trader میباشد، که به صورت تحت وب ارائه میگردد.

 

افتتاح حساب باینری آلپاری بسیار ساده است و در چند قدم میتوانید اقدام به افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری نمایید.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
معاملات باینری آپشن
حساب دمو باینری آپشن آلپاری
⬇ حداقل زمان یک معامله 1 ثانیه
⬆ حداکثر سود پرداختی 95%
📞پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام

 

در ادامه به آشنایی بیشتر با حساب فیکس کانترکت آلپاری خواهیم پرداخت و نحوه افتتاح حساب فیکس کانترکت آلپاری را نیز توضیح خواهیم داد.

 

🟢 حساب باینری آلپاری چیست؟

در مقاله برترین بروکر های باینری آپشن، که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری شده بود، به طور کامل معاملات باینری آپشن را توضیح دادیم.

 

در این جا به خالصه تعریفی از باینری آپشن بسنده میکنیم و مستقیم به حساب باینری آلپاری خواهیم پرداخت.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

معاملات باینری آپشن به زبان ساده به سبکی از معاملات فارکس گفته میشود که با حجم مشخص، زمان مشخص و میزان سود مشخص بر روی سعودی و یا نزولی بودن نماد مورد نظر در زمان مشخص شده، بسته خواهد شد.

 

افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری-حساب فیکس کانترکت آلپاری-حساب باینری آلپاری چیست

 

از آنجا که پیش از شروع معامله میزان سود مشخص است، معامله گران بسیاری به این سبک معاملات روی آورده اند.

 

البته این نکته نیز حائز اهمیت است در صورتی که تحلیل شما در زمان مشخص شده دریت نباشد کل حجم معامله را از دست خواهید داد.

 

حساب باینری آلپاری نیز به همین صورت عمل میکند و کاربران با افتتاح حساب فیکس کانترکت آلپاری و مراجعه به پلتفرم معالمات باینری آلپاری میتوانند از این سبک معاملاتی کسب سود نمایند.

 

حداقل حجم معامله در حساب باینری آلپاری 1 دلار میباشد و حداقل زمان معامله  در حالت توربو 1 ثانیه مباشد.

 

باید دقت داشته باشید که میزان سود دهی در نماد های گوناگون متفاوت است و همچنین میزان سود به زمان معامله نیز بستگی دارد، اما به طور کلی حداگثر سود  قابل کسب در این سبک معاملات بروکر آلپاری 95% و حداقل سود 20% میباشد.

 

در بروکر آلپاری سبک معاملات باینری آپشن به 6 دسته تقسیم میشود، که به شرح زیر میباشد.

 

  • قرارداد اختیاری
  • تاچ
  • رنج
  • اسپرد
  • توربو
  • اکسپرس

 

هرکدام از دسته ها نماد ها، تایم معامله و درصد سود خود را دارند.

 

همچنین بروکر آلپاری برای تشویق کاربران این سبک از معاملات طرح تشویقی قرار داده که در صورتی که معامله گری بتواند 10 معامله متوالی با حجم حداقل 5 دلار را با موفقیت اجرا نماید، به عنوان پاداشت بانک پاداشت که مبلغ 777 دلار میباشد را دریافت مینمایند.

 

📃 آشنایی با حسای دمو باینری آپشن آلپاری

بروکر آلپاری برای آشنایی بیشتر کاربران بروکر آلپاری با سبک معاملاتی باینری آپشن آلپاری و آشنایی با پلتفرم باینری آپشن آلپاری اقدام به معرفی حساب دمو باینری آپشن آلپاری نموده است.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

حساب دمو باینری آپشن آلپاری مانند دیگر حساب های آلپاری نیاز به افتتاح حساب ندارد.

 

کاربران با مراجعه به پلتفرم فرم باینری آپشن آلپاری میتوانند به صورت دمو اقدام به معامله نمایند، موجودی پیش فرض حساب دمو باینری آپشن آلپاری 10,000 دلار میباشد و امکان شارژ مجدد این حساب وجود ندارد.

 

حساب دمو باینری آپشن آلپاری-افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری-باینری آپشن آلپاری

 

کاربران با استفاده از حساب دمو باینری آپشن آلپاری میتوانند براحتی با محیط پلتفرم معاملاتی باینری آپشن آلپاری آشنا شوند و به کسب تجربه در معاملات فیکس کانترکت آلپاری بپردازند.

 

از جمله مهمترین موردی که کاربران باید در حساب دمو در آن کسب تجربه نمایند و سبک معاملاتی خود را پیدا کنند. انواع سبک های معاملاتی باینری آپشن میباشد، که در قسمت قبل نام بردیم.

 

کاربران میتوانند با استفاده از حساب دمو باینری آپشن آلپاری به کسب تجربه در آن 5 دسته بپردازند و سبک معاملاتی مورد نظر خود را پیدا کنند و در آن به ترید بپردازند.

 

همچنین بروکر آلپاری جهت تشویق کاربران در معاملات باینری آپشن شرایطی قرار داده که اگر در مدت 7 روز بتوانند ارزش معاملات خود را به 30,000 دلار برسانند، در معاملات ریل خود میتوانند  3% بیشتر سود کسب نمایند.

 

📒 نحوه افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری

کاربران پس از ثبت نام و احراز هویت در بروکر آلپاری که طی مقالات جداگانه ای با نام های آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری و نحوه احراز هویت در بروکر آلپاری به طور کامل مراحل آنها توضیح داده شده بود.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

باید به کابین شخصی آلپاری مراجعه نمایند و سپس مراحل زیر را طی نمایند.

 

مرحله اول، انتخاب گزینه FIX-Contracts

در این مرحله پس از ورود به کابین شخصی، در منو سمت راست سایت در دسته افتتاح حساب، گزینه Fix-contracts را انتخاب نمایید.

 

افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری-حساب فیکس کانترکت آلپاری-حساب باینری آلپاری چیست
مرحله اول، افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری

 

مرحله دوم، افتتاح حساب فیکس کانتراکت

در ادامه به صفحه دیگری انتقال پیدا خواهید نمود، که در آن باید نوع ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس روی گزینه افتتاح حساب کلیک نمایید.

 

توجه داشته باشید که در سر برگ گزینه Alpari Fix-contracts فعال باشد و پیشنها مینماییم ارز دلار را انتخاب نمایید تا در نقد کردن نیاز به پرداخت کمیسیون تبدیل نداشته باشید.

 

افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری-حساب فیکس کانترکت آلپاری-حساب باینری آلپاری چیست
مرحله دوم، افتتاح حساب فیکس کانتراکت آلپاری

 

در اینجا افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری شما انجام شده و با واریز وجه به حساب و مراجعه به پلتفرم معاملاتی باینری آپشن آلپاری می توانید شروع به معامله نمایید.

 

➕ نظر کارشناسان در مورد حساب باینری آپشن آلپاری

با توجه به سابقه فعالیت آلپاری در بازار های مالی و همچنین اعتبار بروکر آلپاری میتوان گفت که این بروکر به تناسب بروکر های که در ایران معاملات باینری آپشن را ارائه می نمایند، بسیار مطمئن تر و معتبر تر میباشد.

 

از سوی دیگر در پلتفرم باینری آپشن آلپاری، چارت قیمتی می توان گفت که بسیار به چارت قیمتی اصلی نزدیک است و امکان تحلیل در این نوع ارائه چارت بسیار بیشتر از انواع آن در بروکر های دیگر است.

 

از اینر و کاربران با آزادی بیشتر و بهتر میتوانند اقدام به تحلیل تکنیکال چارت بپردازند و به سود های بسیار بیشتر و بهتری دست پیدا نمایند.

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو، به کاربرانی که مایل به فعالیت در این سبک از معاملات میباشند، بروکر آلپاری را بسیار پیشنها مینمایند.

 

کاربران در صورت نیاز به مشاوره رایکان و یا پشتیبانی میتوانند از لینک های زیر استفاده نمایند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

 

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری نمود؟

💡 کاربران جهت افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری ابتدا باید اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری نمایند سپس با ورود به کابین شخصی بروکر آلپاری و طی مراحلی که در متن ذکر شده و در زیر نام برده شده اند میتوانند اقدام به افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری نمایند.

  • ورود به کابین شخصی و انتخاب گزینه Fix-contracts
  • انتخاب نوع ارز مورد نظر و افتتاح حساب

همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی میتوانید به لینک پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام مراجعه نمایید.

2️⃣حداکثر سود پرداختی در حساب باینری آپشن آلپاری چقدر است؟

💡 میزان سود پرداختی در حساب باینری آپشن آلپاری بسته به نوع نماد، زمان معامله و نوع معامله که انواع آن در متن توضیخ داده شده متفاوت است، اما به طور کلی حداکثر سود پرداختی در این حساب آلپاری 95% میباشد.

درج نظر