📖آشنایی و آموزش حساب نانو آلپاری | ثبت نام حساب سنت آلپاری💲

🔍بررسی حساب نانو آلپاری | حساب سنتی آلپاری💰

در میان انواع حساب های بروکر آلپاری حساب نانو آلپاری برای کاربرانی که به تازگی وارد بازار شده اند و میخواهیند با سرمایه کم و ریسک پایین اقدام به کسب تجربه در بازار های مالی نمایند نیز معرفی شده است.

 

معامله با حساب دمو آلپاری برای کسب تجربه بسیار مناسب است اما به دلیل اینکه پول واقعی در معاملات حساب دمو آلپاری وجود ندارد کاربران نمیتوانند موارد بسیار مهمی را که باید در حین معاملات فرا بگیرند را تجربه نمایند.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

از جمله مهم ترین این موارد کنترل احساسات و هیجانات در بازار های مالی میباشد.

 

به این معنا که زمانی که وجه نقد در معاملات وجود نداشته باشد کابران استرس هایی که در حین معاملات خود از نوسانات بازار برای معامله گر بوجود میاید را تجربه نخواهند کرد و نمیتوانند در معاملات بزرگ آینده این استرس ها را کنترل نمایند.

 

حساب نانو آلپاری-ثبت نام حساب نانو آلپاری-آموزش حساب نانو آلپاری

 

از مهم ترین موارد که یک معامله گر باید به آن بسیار مسلت باشد کنترل احساسات است.از این رو حساب نانو آلپاری معرفی شده تا کاربران بتوانند با ریسک بسیار پایین تر این استرس ها را نیز تجربه نمایند.

 

از این رو میتوان گفت که حساب نانو الپاری پس از یادگیری موارد اصلی بازار های مالی در حساب دمو و تمرین آنها از بهترین بستر هایی است که میتواند به کاربران کنترل احساسات و استرس های معاملاتی را با ریسک بسیار پایین بخوبی آموزش دهد.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آلپاری
🔗 لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر آلپاری
📞 پشتیبانی آلپاری پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام
© موضوع مطلب بررسی حساب نانو آلپاری
® نام دیگر حساب نانو آلپاری حساب سنتی آلپاری

 

در این مقاله به طور کامل به معرفی حساب نانو آلپاری میپردازیم و موارد مختلف در این حساب شرح خواهیم داد.

 

🔰حساب نانو آلپاری چیست؟

حساب نانو آلپاری همان حساب سنتی آلپاری، حساب سنت آلپاری و یا حساب میکرو آلپاری است که در اغلب بروکر ها با نام حساب سنتی معرفی شده است.

 

در حساب سنتی آلپاری موجودی کاربران 100 برابر میشود و به سنت نشان داده میشود.به زبان ساده تر اگر کاربری 10 دلار حساب نانو آلپاری را شارژ نماید 10 دلار در 100 ضرب میشود و 1000 سنت نمایشداده میشود.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

از این رو معاملات در حساب نانو الپاری با ریسک 100 برابر کمتر اجرا میشود.

 

حساب نانو آلپاری-حساب نانو آلپاری چیست-حساب نانو در الپاری چیست

 

اگر بخوایهم این مورد را به وضوح توضیح دهیم به این معنا است که اگر یک معامله در حساب نانو آلپاری اجرا نمایید و همان معامله را در حساب استاندارد اجرا کنید میزان ریسک حساب سنتی آلپاری 100 برابر کم تر از ریسک حساب استاندارد آلپاری است.

 

این مورد باعث میشود که کاربرانی که با استفاده از حساب میکرو آلپاری اقدام به کسب تجربه در بازار های مالی مینمایند امکان ازدست دادن سرمایه خود را تا 100 برابر کاهش دهند.

 

البته به همین صورت نیز در میزان سود صدق میکند به این معنا که اگر معامله کاربر با سود به اتمام برسد میزان سود دریافتی 100 برابر کم تر است.

 

به طور کلی میتوان گفت به دلیل اینکه هر دلار معادل 100 سنت میباشد و حجم معاملات در حساب نانو الپاری یا همان حساب سنتی آلپاری  به سنت حساب میشود سود و زیان معاملات 100/1 معاملات در حساب استاندارد آلپاری و دیگر حساب های آلپاری است.

 

📜آشنایی با جزئیات حساب سنتی آلپاری

حساب سنتی آلپاری نیز مانند حساب های دیگر آلپاری از اهرم ، اسپرد و دیگر موارد موجود برخوردار است.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

کاربرانی که مایل به افتتاح حساب نانو آلپاری میبانشد باید از جزئیات این حساب را به طور کامل بدانند تا بتوانند تفاوت حساب نانو و استاندارد در آلپاری را بخوبی درک کنند.

 

در جدول زیر جزئیات حساب نانو آلپاری گرد آوری شده تا کاربران براحتی اقدام به مقایسه حساب نانو و استاندارد و دیگر حساب های آلپاری نمایند.

 

نام حساب حساب نانو آلپاری MT4
ارز پایه USD Cents (USC) – EUR Cents (EUC)
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 | MT4
حداقل واریز 1 دلار
حداکثر اهرم معاملاتی 1:500
حداقل اسپرد شروع از 0.3
میزان کمیسیون
حداکثر حجم معاملاتی به لات 100
حداکثر تعداد سفارش باز 50
میزان استاپ اوت 10 %
میزان مارجین 50 %
نماد های ارائه شده جفت ارز های فارکس : 33

فلزات : 2

CFD : ❌

حساب اسلامی
بررسی بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

در جدول بالا تمام جزئیات حساب نانو آلپاری را نمایش داده ایم.

 

البته باید ذکر نمود که حساب نانو آلپاری فقط در پلتفرم متاتریدر 4 ارائه میشود و این حساب در متاتریدر 5 توسط بروکر آلپاری ارائه نشده است.

 

و از مهم ترین نقاط قوت این حساب به میزان سپرده اولیه میباشد که کاربران میتوانند با حداقل سرمایه اقدام به شروع معامله در بازار های مالی نمایند.

 

📑 نحوه افتتاح حساب نانو در آلپاری

جهت افتتاح حساب نانو آلپاری پس از ثبت نام و احراز هویت در آلپاری کاربران براحتی میتوانند اقدام به افتتاح حساب نانو آلپاری نمایند.

 

مراحل افتتاح حساب نانو آلپاری در ادامه به طور کامل شرح داده شده و کاربران با استفاده از آن میتوانند براحتی در کمتر از 5 دقیقه اقدام به افتتاح حساب نانو آلپاری نمایند.

 

📖مرحله اول ورود به کابین شخصی

پس از ورود به کابین شخصی آلپاری در کادر حساب های تجاری من در تب حساب های حقیقی روی گزینه افتتاح حساب کلیک نمایید.

 

افتتاح حساب نانو آلپاری-آلپاری حساب سنتی-آلپاری نانو

 

📖مرحله دوم انتخاب نوع حساب نانو آلپاری

در صفحه بعد در کادر ابتدا دقت کنید که نوع حساب روز گزینه حقیقی باشد و سپس در میان گزینه ها گزینه nano.mt4 انتخاب نمایید.

سپس ارز پایه حساب را انتخاب نمایید و گزینه افتتاح حساب را انتخاب نمایید.

 

حساب نانو در الپاری چیست -حساب نانو در آلپاری-نحوه افتتاح حساب نانو در آلپاری

 

در اینجا حساب نانو آلپاری برای شما افتتاح شده است و میتوانید با ورود به متاتریدر شروع به معامله نمایید.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

➕جمع بندی حساب نانو آلپاری

حساب نانو آلپاری همانطور که ذکر کردیم بستری بسیار مناسب برای کسب تجربه در بازار های مالی فارکس یا ریسک بسیار پایین میباشد.

 

و از آنجا که کسب تجربه در در کنترل احساسات و هیجانات ناشی از نوسانات بازار بسیار در بازار های مالی اهمیت دارد.

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بسیار به کارشناسان توصیه میکنند که پیش از سرمایه گزاری های کلان در بازار های مالی فارکس ابتدا با استفاده از حساب نانو آلپاری بر این مورد کاملا مسلط شوند سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

 

کاربرانی که مایل به کسب مشاوره و یا پشتیبانی میباشند میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان مجرب فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان اقدام به کسب مشاوره و پشتیبانی نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به ثبت نام حساب نانو نماییم؟

💡جهت افتتاح حساب نانو آلپاری کاربران ابتدا باید اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری نمایند سپس از طریق مراحلی که در متن ذکر شده اقدام به افتتاح حساب نانو آلپاری نمایند.

2️⃣چگونه میتوان در انتخاب حساب نانو آلپاری مشاوره دریافت نمود؟

💡جهت دریافت مشاوره رایگان در انتخاب حساب نانو آلپاری میتوانید با استفاده از لینک های زیر با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایید.

🔖کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

🔖کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر