🗞 اخبار آلپاری چیست؟ – در جریان اتفاقات روز اقتصادی باشید 📃

📢 معرفی بخش اخبار آلپاری – اخبار آلپاری چیست؟ 📻

در دنیای سریع معاملات فارکس آگاه بودن از جدید ترین تغییرات شرایط معاملاتی، کلید تصمیم گیری عاقلانه و به حد اکثر رساندن سود بالقوه است. هر بروکر فارکس به روشی تریدر ها را از آخرین تغییرات شرایط معاملاتی و اتفاقات خاص با خبر می کند.

 

برای مثال صفحه اخبار آلپاری در سایت بروکر آلپاری یکی از منابع خوب برای پیگیری اخبار محسوب می شود.

 

«بروکر آلپاری» با ارائه مجموعه کامل از اخبار و اطلاعات به افزایش دانش شما از شرایط معاملات و بازار کمک می کند. با فارکس اسکالپینگ لایو همراه باشید تا بیشتر درباره اخبار آلپاری بدانید.

 

اخبار آلپاری - رادیو آلپاری - بروکر آلپاری

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
© موضوع مطلب اخبار آلپاری
📰 موضوعات خبری اخبار فارکس، اخبار بروکر، قوانین و مقررات و …
📞 پشتیبانی پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام

 

 

📰 اخبار آلپاری چیست شامل چه مواردی می شود؟

«بروکر آلپاری» – “Alpari” در سایت خود اقدام به انتشار اخبار مربوط به رویداد های اقتصادی، تغییرات شرایط معاملاتی و… کرده است تا معامله گران مشکلی بابت به روز نگه داشتن خودشان نداشته باشند.

 

البته صفحه اخبار آلپاری منبعی مناسب برای یادگیری معاملات، اخبار اقتصادی و… نیست. اخبار آلپاری بیشتر برای مطلع شدن از شرایط جدید معاملاتی در این بروکر مناسب است. اخبار اقتصادی آلپاری در بخش دیگری قرار دارند.

 

🟢 چطور وارد صفحه اخبار بروکر آلپاری شویم؟

برای ورود به صفحه اخبار کارگزاری آلپاری باید وارد سایت اصلی بروکر آلپاری شوید.

 

ورود به سایت هم تنها به کمک فیلترشکن امکان پذیر است. پس از ورود به صفحه اصلی سایت، از نوار بالای صفحه روی بخش «درباره ما» بروید و بعد گزینه «اخبار شرکت» را انتخاب کنید.

 

🟢 اخبار بروکر آلپاری شامل چه بخش هایی می شود؟

 

اخبار آلپاری - رادیو آلپاری - بروکر آلپاری
تغییرات ساعات معاملاتی را باید از بخش اخبار پیگیری کنید

 

پس از ورود به بخش اخبار، در قسمت سمت چپ می توانید دسته بندی های خبر های آلپاری را ببینید. هر گونه تغییری که در قوانین و سیاست های این کارگزاری رخ دهد، پیش از هر جایی از طریق بخش اخبار اطلاع رسانی می شود.

 

پس اگر در این بروکر حساب معاملاتی دارید، بهتر است همیشه این بخش سایت را بررسی کنید. خبر های آلپاری در دسته بندی های زیر قرار می گیرند.

 

 • معاملات در فارکس
 • سرمایه گذاری
 • امتیازات، طرح های تشویقی و مسابقات
 • درباره شرکت
 • پرداخت ها
 • FIX-CONTRACTS
 • مسائل حقوقی.

 

🟡 معاملات در فارکس

در طول سال و با توجه به شرایط مختلف جهانی، زمان انجام معاملات در سشن ها و نماد های مختلف تغییر می کند. اطلاعیه های آلپاری در خصوص ساعت تغییر معاملات را می توانید در بخش اخبار سایت بخوانید.

 

🟡 سرمایه گذاری

حساب های پم آلپاری به عنوان یکی از محبوب ترین روش های ورود به معاملات جهانی شناخته می شوند؛ به همیت علت تغییرات مربوط به حساب های پم (PAMM) در بخشی جدا گانه قرار می گیرند.

 

اخبار آلپاری در خصوص حساب های پم شامل مواردی مانند (گزارش گردش معاملات)، (رتبه بندی تریدر ها)، (اخبار سبد سرمایه گذاری) و… می شود.

 

🟡 امتیازات، طرح های تشویقی و مسابقات

تمام خبر های مربوط به برگزاری مسابقه، ارائه بونوس، طرح ریبیت و موارد این چنینی در این بخش قرار می گیرند. پس اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر از ترید در آلپاری هستید، اخبار این بخش را حتما دنبال کنید.

 

🟡 درباره شرکت

اخبار بخش «درباره شرکت» درباره هر گونه تغییر در برنامه معاملاتی است که توسط خود بروکر انجام می شود. تعطیلات بروکر، جدول زمان بندی نماد ها و… در این دسته قرار می گیرند.

 

🟡 پرداخت ها

هر گونه تغییر در روش های واریز و برداشت بروکر یا رخ دادن مشکلات گوناگون در این حوزه از طریق این بخش اطلاع رسانی می شود. بنابراین اگه در زمان واریز و برداشت پول تغییری غیر معمول دیدید، شاید بهتر باشد ابتدا به این بخش سر بزنید.

 

🟡 بخش FIX-CONTRATS

در این بخش هیچ خبر قابل مشاهده ای وجود ندارد! ضرورت وجود چنین بخشی در سایت آلپاری هم مشخص نیست.

 

🟡 مسائل حقوقی

آخرین بخش از صفحه اخبار آلپاری به «مسائل حقوقی» اختصاص دارد. اطلاعیه ها درباره تغییرات قرارداد، قوانین بروکر آلپاری و موارد این چنینی از طریق این بخش در دسترس شما قرار می گیرند.

 

📑 اخبار اقتصادی آلپاری در بخش تجزیه و تحلیل سایت

 

اخبار آلپاری - رادیو آلپاری - بروکر آلپاری
صفحه تجزیه و تحلیل اخبار آلپاری به صورت روزانه آپدیت می شود.

 

 

بروکر آلپاری بخشی مخصوص به پوشش اخبار و رویداد های دنیای اقتصاد هم دارد. در واقع با دنبال کردن این بخش می توانید از تمام اتفاقات و رویداد های جهانی مرتبط با فارکس و ارز های دیجیتال مطلع شوید.

 

برای باز کردن صفحه مربوط به این بخش باید پس از ورود به سایت اصلی بروکر آلپاری، از نوار بالای صفحه روی بخش «تجزبه و تحلیل» بروید و گزینه «تجزیه و تحلیل بازار» را انتخاب کنید.

 

همچنین باید بگوییم که این بروکر، پادکستی به نام «رادیو آلپاری» دارد که درباره وضعیت اقتصاد جهانی و شرایط معاملاتی خاص است.

 

اخبار اقتصادی آلپاری دائما به روز رسانی می شوند و مقاله های جدیدی در سایت این بروکر قرار می گیرند. مقالات اقتصادی آلپاری در چهار دسته بندی زیر قرار می گیرند.

 • بازار ارز
 • ارز های دیجیتال
 • بازار های کالا
 • بازار سهام.

 

➕ سخن پایانی و نظر کارشناسان درباره اخبار آلپاری

آگاه ماندن از چشم انداز دنیای اقتصاد و بازار های مالی برای کسب موفقیت یک ضرورت مطلق است.

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو اخبار آلپاری را به عنوان یک پلتفرم جامع برای اطلاع رسانی درباره آخرین تغییرات شرایط معاملاتی، قرارداد ها، مشکلات سایت بروکر و موارد این چنینی می دانند.

 

از طرف دیگر، بخش «تجزیه و تحلیل بازار» در بروکر آلپاری مربوط به اخبار روزانه اقتصاد جهانی است که با دنبال کردن آن اطلاعات اقتصادی تان به روز می ماند. کاربران جهت اطلاع از اخبار کامل فارکس می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

سوالات متداول

1️⃣ اخبار آلپاری چه فرقی با بخش تجزیه و تحلیل بازار دارد؟

💡 اخبار آلپاری درباره قوانین و شرایط معاملاتی در بروکر آلپاری هستند؛ در حالی که «تجزیه و تحلیل بازار» شامل اخبار اقتصاد جهانی است.

2️⃣ آیا سایت آلپاری فیلتر است؟

بله، برای دسترسی به خدمات و بخش های مختلف این کارگزاری از جمله بخش اخبار باید از فیلتر شکن استفاده کنید.

3️⃣ آلپاری در چه سالی تاسیس شد؟

💡 در سال 1998 تاسیس شده که در صفحه بررسی بروکر آلپاری بطور کامل به آن پرداخته شده است، همچنین کاربران می توانند با تماس با کارشناسان ما در تلگرام اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایند.

درج نظر