📢معرفی رادیو آلپاری- از آخرین اخبار دنیای فارکس مطلع باشید📰

📖 آشنایی با رادیو آلپاری – پادکست معاملاتی آلپاری را بشناسیم 📻

همه فعالان بازار های مالی نیاز به منبعی برای کسب آخرین اطلاعات درباره دنیای اقتصاد و عوامل تاثیر گذار بر آن دارند. بروکر آلپاری نیز این نیاز را بخوبی شناسایی نموده است. سایت های بسیار زیادی به طور روزانه جدید ترین و مهم ترین اخبار این حوزه را پوشش می دهند، اما بسیاری از تریدر ها زمان کافی برای مطالعه همه این مطالب را ندارند.

 

«رادیو آلپاری» برای رفع این مشکل وارد بازی شد تا تریدر ها در مدتی بسیار کوتاه، از مهم ترین اتفاقات اقتصادی و سیاسی روز مطلع شوند. با ما همراه باشید تا رادیو آلپاری را بیشتر بشناسیم.

 

رادیو آلپاری-پادکست آلپاری-بروکر آلپاری-اخبار آلپاری

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
© موضوع مطلب رادیو آلپاری
🎬 پلتفرم های پخش کانال تلگرام پرشین فارکس آکادمی، یوتوب، آپارات
📞 پشتیبانی پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام

 

📻 رادیو آلپاری چیست و از کجا پخش می شود؟

اوایل سال 2019 بود که اولین قسمت پادکست فارسی رادیو آلپاری منتشر شد. این پادکست فارسی در مدت زمان کوتاه 2 تا 10 دقیقه ای به بررسی اتفاقات اقتصادی روز می پردازد. البته این پادکست بعد از حدود دو سال فعالیت دچار تغییراتی شد.

 

تقریبا همزمان با شروع فعالیت رادیو بروکر آلپاری، سایت «پرشین فارکس آکادمی» – “Persian Forex Academy” هم فعالیتش را آغاز کرد. این سایت که در زمینه آموزش بازار های مالی فعالیت می کند، به یکی از کانال های پخش پادکست آلپاری تبدیل شد.

 

پلتفرم های پخش رادیو آلپاری:

  • سایت و کانال تلگرام پرشین فارکس آکادمی
  • کانال تلگرام آلپاری
  • یوتیوب
  • آپارات.

 

🟢 رادیو آلپاری درباره چه حرف می زند؟

هدف از راه اندازی این پادکست، ارائه اخبار و تحلیل های روزانه به کاربران است. برخی از مهم ترین اخبار رادیو آلپاری شامل بخش های زیر می شود:

 

  • مهم ترین اتفاقات و تغییرات تقویم اقتصادی فارکس؛
  • بررسی تغییرات شاخص دلار؛
  • بررسی تغییرات نماد یورو دلار (EUR/USD)؛
  • میزان تولید ناخالص داخلی؛
  • اخبار فدرال رزرو؛
  • بررسی تغییرات قیمت طلا.

 

🟢تغییر رادیو آلپاری و ادغام با پرشین فارکس آکادمی

 

رادیو آلپاری-پادکست آلپاری-بروکر آلپاری-اخبار آلپاری
ادغام رادیو آلپاری: در کانال PFA تحلیل های نماد های معاملاتی هم قرار می گیرند

 

فعالیت پادکست آلپاری در تابستان 2021 با نام «رادیو آلپاری» متوقف شد؛ اما از آن زمان تا به حال اخبار اقتصادی و تحلیل بازار فارکس از طریق کانال تلگرام پرشین آکادمی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

 

ویژگی ها و موضوعات مورد بحث در این پادکس کاملا مشابه رادیو کارگزاری آلپاری است؛ انگار که تنها نام و روش پخش آن تغییر کرده باشد.

 

البته پادکست آکادمی پرشین بسیار دقیق تر و کامل تر از رادیو بروکر آلپاری است و در هر قسمت به مطالب بیشتری می پردازد. این پادکست از طریق سایت آکادمی هم در دسترس است.

 

🟢 کانال تلگرام PFA چه محتوایی دارد؟

در کانال تلگرام آکادمی مانند سایت آن هر روز محتوای جدید قرار می گیرد. به جز پادکست روزانه، مواردی مانند (اطلاع رسانی رویداد ها)، (تحلیل نماد های معاملاتی)، (لینک مقالات جدید سایت آکادمی) و… در این کانال قرار داده می شوند.

 

بیش از 10000 عضو این کانال نشان از محبوبیت و اعتبار بالای این کانال دارد.

 

🎬 آیا پادکستی مشابه به رادیو آلپاری وجود دارد؟

متاسفانه پادکست فارسی خوبی مشابه با رادیو آلپاری ساخته نشده است؛ اما پادکست های انگلیسی زبان بسیار زیادی در حوزه فارکس، ارائه تحلیل بازار و پوشش اخبار اقتصادی وجود دارند.

دنبال کردن هر کدام از آن ها می تواند به افزایش قدرت تحلیلی شما و تسلطتان بر بازار فارکس کمک کند. چند مورد از بهترین پادکست های خارجی جایگزین رادیو بروکر آلپاری را در ادامه معرفی می کنیم.

 

رادیو آلپاری-پادکست آلپاری-بروکر آلپاری-اخبار آلپاری
جایگزین رادیو آلپاری: پادکست Trading Coach یکی از پر طرفدار ترین پادکست های فارکس در دنیا است

 

🟢 پادکست Global Market Research

هر هفته 4 قسمت از این پادکست منتشر می شود و میانگین زمان هر قسمت حدود 5 دقیقه است. این پادکست زیر بروکر معروف (XM) قرار دارد و از آخرین اخبار مرتبط با دنیای فارکس، سهام و… می گوید.

 

🟢 پادکست IG Trading the Markets

هر هفته یک قسمت حدودا 10 دقیقه ای از این پادکست منتشر می شود. در هر قسمت مسائل روز بازار های مالی [از فارکس تا سهام، ارز های دیجیتال و…] مورد بحث قرار می گیرند.

 

🟢 پادکست The Trading Coach

این پادکست به صورت روزانه منتشر می شود و در آن «آکیل استوکس»، معامله گر و مربی معاملاتی، از همه چیز در حوزه ترید، سرمایه گذاری و… می گوید. مدت زمان هر قسمت این پادکست به طور میانگین 15 دقیقه است.

 

➕ سخن پایانی و نظر کارشناسان درباره رادیو آلپاری

رادیو آلپاری سعی کرد تا چراغی هر چند کوچک برای معامله گران روشن کند، تا در مسیر معاملاتی شان به آخرین اخبار و تحلیل های بازار به زبان فارسی دسترسی داشته باشند.

 

نام پادکست آلپاری تغییر کرد، اما هدف آن ثابت ماند. این پادکست که در حال حاضر از پرشین آکادمی پخش می شود، به روز ترین اخبار اقتصادی را به مخاطبانش ارائه می دهد. البته پادکست های انگلیسی زبان بسیار زیادی مشابه رادیو آلپاری وجود دارند که در همین زمینه فعالند و می توانید آن ها را دنبال کنید.

 

اما کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو رادیو آلپاری را به کاربرانی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند و یا با اصطلاحات فنی بازار آشنا نیستند پیشنهاد می نمایند.

سوالات متداول

1️⃣ چطور می توان به رادیو آلپاری گوش کرد؟

💡 این پادکست به صورت روزانه از طریق کانال تلگرام آکادمی پرشین پخش می شود.

2️⃣ رادیو آلپاری به چه زبانی پخش می شود؟

💡 رادیو آلپاری به زبان فارسی برای فارسی زبانان پخش می شود، کاربران جهت اطلاع زبان های دیگر رادیو آلپاری می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

3️⃣ مدت زمان هر قسمت از رادیو آلپاری چقدر است؟

💡 تا سال 2021 که این پادکست با همین نام منتشر می شد، هر قسمت بین 1 تا 5 دقیقه زمان داشت. اما از 2021 تا به بعد، مدت هر قسمت بین 2 تا 10 دقیقه شد.

درج نظر