💻آیا سایت آلپاری فیلتر شد؟ | ورود به آلپاری بدون فیلتر شکن👉🏼

🖥 آیا آلپاری فیلتر شده است؟ | فیلتر شدن سایت آلپاری ⛔

بروکر آلپاری از قدیمی ترین و قوی ترین بروکر هایی است که به ایرانیان سالهای زیادی است که خدمات ارائه مینماید.

 

این بروکر جهت این که بتواند به ایرانیان خدمات ارائه کند و دچار مشکل با تحریم های جهانی علیه ایران نگردد، اقدام به معرفی دامنه دیگری از سایت رسمی آلپاری نموده، که مخصوص ایرانیان میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

اما کاربران بسیاری گزارش داده اند که در ورود به آلپاری مشکل دارند و نمیتوانند براحتی وارد سایت رسمی آلپاری شوند.

 

آیا آلپاری فیلتر شده-سایت آلپاری فیلتر شد-آلپاری بدون فیلتر شکن

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو بر آن شدند که این موضوع را به طور کامل بررسی نمایند.

 

البته که با وارد کردن آدرس سایت رسمی آلپاری با ip ایران میتوان دریافت که آلپاری فیلتر شده یا خیر، اما با پژوهش ها میدانی بیشتر دریافتیم که در برخی مواقع ورود به آلپاری بدون فیلترشکن میسر میباشد.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
📛 امکان دسترسی به سایت در ایران سایت آلپاری در ایران فیلتر میباشد
ارائه دامنه برای ایرانیان
📞 پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام
© موضوع مطلب آلپاری فیلتر

 

اما باز هم برخی از کاربران جهت ورود به آلپاری با مشکلاتی مواجه هستند، از این رو به طور کامل در این مقاله به بررسی مشکلات ورود به آلپاری بلاخص فیلترینگ آلپاری خواهیم پرداخت.

 

🔍 بررسی مشکلات ورود به آلپاری | فیلتر شدن سایت آلپاری

همانطور که ذکر شد کاربران گاهی اوقات جهت ورود به آلپاری دچار مشکل میشوند و نمیتوانند براحتی اقدام به ورود به آلپاری نمایند.

 

از این رو در این قسمت ابتدا به بررسی مشکلات ورود به آلپاری از جمله مهم ترین مشکل کاربران یعنی فیلترینگ آلپاری خواهیم پرداخت و در ادامه به بررسی راه حل این مشکلات می پردازیم.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

کابران جهت ورود به آلپاری ممکن ایت مشکلات متفاوتی داشته باشند که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود و به طور مختصر آنها را بررسی میکنیم.

 

چرا آلپاری فیلتر شده-فیلترینگ آلپاری-مشکلات ورود به آلپاری

 

البته باید ذکر نماییم که این مقاله بیشتر به بررسی کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در امر فیلتر شدن سایت آلپاری خواهد پرداخت و در مقاله دیگری به طور کامل نحوه ورود به آلپاری و مشکلات ورود به آلپاری با بررسی خواهیم نمود.

 

عمده ترین مشکلات ورود به آلپاری به شرح زیر میباشد.

 

❌اشتباه وارد نمودن نام کاربری و یا رمز عبور

برخی از کاربران به علت اشتباه وارد نمودن نام کاربری خود و یا رمز عبور خود، نمیتوانند به داشبور آلپاری وارد شوند.

 

که عمده علت آن عدم اطلاع از رمز عبور است، که برای حل این مشکل کافی است به ایمیل خود ماجعه نمایند و ایمیلی را که در زمان ثبت نام بروکر آلپاری برای آنها ارسال نمود مجدد مطالعه نموده، رمز عبور خود را در آن ایمیل پیداکرده و با وارد کردن آن اقدام به ورود به آلپاری نمایند.

 

🖱 ورود به پنل شخصی با دو سیستم کامپیوتری در یک زمان

گاهی اوقات کاربران هرچه تلاش مینمایند نمیتوانند وارد پنل کاربری آلپاری شوند.در این مورد پس از چک کردن رمز عبور و کلمه کاربری باید دقت نمایید که حساب کاربری شما در دستگاه دیگری باز نباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

البته امکان این مورد بسیار کم است زیرا بروکر آلپاری جهت حفاظت از سرمایه کاربران سیستمی ترتیب داده که در صورتی که در مدت زمان مشخصی کاربر از کابین شخصی آلپاری استفاده ننماید به صورت خودکار خارج میشود و برای ورود مجدد نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دارد.

 

اگر از دستگاه دیگری در یک زمان استفاده نمیکنید بهتر است بلافاصله با پشتیبانی تماس حاصل نمایید و مورد را گزارش کنید زیرا امکان دارد شخص دیگری وارد کابین شخصی شما شده باشد.

 

⚙ تنظیمات امنیتی ویندوز

گاهی اوقات به دلیل بالا بودن سطح امنیتی سیستم فایروال (Firewall) ویندوز و یا آنتی ویروس نصب شده در کامپیوتر ها ممکن است اجازه دسترسی به برخی از وب سایت ها داده نشود.

 

از این رو پیشنهاد میشود ابتدا این مورد را چک کرده که مشکلی بابت ورود به آلپاری برای شما ایجاد نگردد.

 

⛔ فیلتر شدن سایت آلپاری

از آنجا که در ایران مشکلات فراوانی در اینترنت وجود دارد و به صورت مدام برخی از سایت ها فیلتر میشوند این امکان وجود دارد که سایت آلپاری نیز حتی با دامه های جدیدی که معرفی مینماید فیلتر گردد.

 

📛 عمده علت فیلترینگ آلپاری

از آنجا که قانون مدونی در ایران برای تجارت در بازار های مالی وجود ندارد و گاه و بیگاه به دلایل مختلف تجارت در این بازار مورد حمله از سوی مراجع قانونی گوناگون قرار میگیرد، که امیدواریم به زودی با وضع قانون مشخص از حقوق معامله گران نیز حمایت شود.

 

از این رو وب سایت آلپاری فیلتر شده البته این مورد صرفا مربوط به بروکر آلپاری نمیباشد و بروکر های بسیاری این مشکل را دارند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

همچنی به تازگی اعلام شده که تمام سایت هایی که دامنه ایران را یعنی (.ir) و یا دامنه های مشابه را ندارند نمیتوانند در ایران فعالیت نمایند، این امر باعث فیلترینگ آلپاری و دیگر بروکر های فارکس شده است.

 

⬅ بررسی راه های ورود به آلپاری بدون فیلتر

در بخش قبل به طور کامل علل فیلترینگ آلپاری را بررسی نمودیم، حال میخواهیم راه های ورود به آلپاری بدون فیلتر را شرح دهیم.

 

آیا آلپاری فیلتر شده-آلپاری فیلتر شد-آلپاری فیلتر

 

راه های مختلفی جهت ورود به آلپاری بدون فیلتر وجود دارد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره خواهیم نمود.

 

✔استفاده از فیلتر شکن یا پروکسی

استفاده از فیلتر شکن ها و پروکسی فایر ها از اولین راه های ورود به آلپاری بدون فیلتر میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

با استفاده از فیتر شکن ها برای کاربران این امکان بوجود می آید که IP خود را تغییر دهند و با استفاده از IP کشور دیگری به شبکه متصل گردند که این امر میتواند جهت ورود به آلپاری بدون فیلتر کمک بسیاری نماید.

 

البته باید دقت داشته باشید که از چه فیلتر شکنی استفاده میکند و سعی کنید که IP مورد استفاده شده ثابت باشد، تا دچار مشکلاتی مانند هک حساب کاربری و موارد مشابه نشودید.

 

این نکته را نیز باید خاطر نشان نمود استفاده از VPN‌ اختصاصی که در دسته فیلترشکن ها قرار میگیرد، به علت رمزنگاری اطلاعات در هنگام ارسال و دریافت میتواند سرعت بسیار مناسبی را به شما ارائه نماید، در کنار اینکه از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

 

🔄تغییر تنظیمات پروکسی مرورگر

از دیگر راه هایی که امکان ورود به آلپاری فیلتر شده را به کاربران میدهد، تغییر در تنظیمات پروکسی مرور گر می باشد.

 

تغییر در این تنظیمات نیاز به دانش مختص خود دارد، که پیشنهاد نمیشود در صورت نداشتن تجربه و دانش اقدام به این امر نمایید.کاربران میتوانند برای این مورد از فردی که این دانش را دارد کمک بگیریند.

 

یا از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند تا کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در این مهم به کاربر یاری رسانند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

 

➕پیشنهاد کارشناسان جهت ورود به آلپاری بدون فیلتر

تا اینجا راه های متفاوتی را جهت ورود به آلپاری بدون فیلتر معرفی نمودیم، همچنین علل فیلتر شدن آلپاری و مشکلات ورود به آلپاری را نیز بررسی کردیم.

 

در انتها لازم است ذکر نماییم که نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو جهت ورود به سایت آلپاری بدون فیلتر شکن ابتدا استفاده از VPN اختصاصی میباشد، که در صورت تهیه هم سرعت بسیار مناسبی را به کاربران ارائه مینماید و هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

در مرحله دوم در صورت عدم دسترسی به VPN اختصاصی استفاده از فیلترشکن ها پیشنهاد میشود، که البته باید در انتخاب فیلتر شکن مناسب بسیار دقت نمایید.

 

در وحله آخر نیز تغییر تنطیمات پروکسی مرور گر میباشد، زیرا در صورت تغییر پروکسی شبکه این نتظیمات نیز دچار مشکل میشوند و باید مجدد تنظیم گردد، که ممکن این فردی که دانش کافی در این مورد نداشته باشد با تغییر تنظیمان کار مرورگر را مختل نماید.

سوالات متداول

1️⃣آیا آلپاری فیلتر شده است؟

✔ بله، سایت رسمی بروکر آلپاری به دلیل عدم وجود قانون مدون در ایران و عدم امکان نظارت بر این تجارت توسط دولت فیلتر میباشد.کاربران جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به متن مراجعه نمایند و یا با کارشناسان ما در تلگرام و کارشناسان ما در واتس آپ تماس حاصل نمایند.

2️⃣چگونه میتوان وارد سایت آلپاری بدون فیلتر شکن شد؟

💡 برای ورود به آلپاری بدون فیلتر راه های متعددی وجود دارد که در متن کامل توضیح داده شده و به اختصار به شرح زیر است.

  • استفاده از فیلتر شکن
  • استفاده از VPN اختصاصی
  • تغییر تنظیمات مرورگر

درج نظر