🔍بررسی وی پی اس آلپاری | دریافت اشتراک وی پی اس رایگان آلپاری

📖 آشنایی با وی پی اس آلپاری | VPS آلپاری را بیشتر بشناسیم

کاربرانی که در ایران مشغول فعالیت در بازار های مالی میباشند، با مشکلات متعدد اینترنت روبرو هستند. از این رو بروکر آلپاری اقدام به معرفی VPS آلپاری نموده است.

 

وی پی اس (Virtual privet server) همان سرور مجازی میباشد، که هیچگونه قطعی اینترنت و با برق ندارد و کاربران میتوانند با اطمینان کامل به استفاده از آنها در معاملات خود بپردازند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

کاربران میتوانند از طریق اینترنت به این سرور های دسترسی پیدا کنند و سیستم وی پی اس آلپاری از سخت افزار های بسیار قدرتمندری برخوردار میباشند، که میتوانند بدون قطعی یا تاخیر به اجرای معاملات خود توسط آنها بپردازند.

 

وی پی اس آلپاری چیست-نحوه اتصال به VPS آلپاری-معاملات بدون قطعی با وی پی اس آلپاری

 

وی پی اس آلپاری به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به کاربرانی که با استفاده از ربات و اکسپرت اقدام به معامله مینمایند استفاده از وی پی اس را بسیار پیشنهاد مینمایند.

 

نام بروکر بروکر آلپاری
خدمات وی پی اس
هزینه ماهانه اشتراک رایگان
🔗 لینک درخواست وی پی اس رایگان سایت رسمی بروکر آلپاری
📞 پشتیبانی به زبان فارسی پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام

 

در ادامه با وی پی اس آلپاری به طور کامل آشنا خواهیم شد و نحوه تهیه اشتراک و اتصال به آن را بطور کامل توضیح خواهیم داد.

 

نحوه تهیه اشتراک وی پی اس آلپاری

وی پی اس آلپاری برای کاربرانی که در آلپاری فعالیت مینمایند به صورت رایگان میباشد. البته باید دقت داشته باشد کاربران که مایل به دریافت وی پی اس آلپاری میباشند، باید حداقل موجودی 500 دلار را در حساب خود داشته باشند.

 

این مبلغ صرفا در زمان درخواست میباشد و پس از دریافت وی پی اس کاربران میتوانند از آن استفاده کنند، حتی در زمان استفاده از VPS آلپاری اگر مبلغ کمتر باشد هیچ مشکلی نیست.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

فقط باید در زمان تمدید درخواست که معمولا بین 3 تا 4 ماه میباشد، که توسط بروکر به کاربران اعلام میگردد، کاربر باید مجدد این مبلغ را در حساب خود موجود داشته باشند.

 

مراحل تهیه اشتراک وی پی اس (VPS)

جهت دریافت اشتراک رایگان VPS آلپاری مراحل زیر را طی نمایید.

 

گام اول، ارتباط با پشتیبانی :

در ابتدا کاربران باید با پشتیبانی فارسی آلپاری از طریق چت زنده و یا لینک پشتیبانی فارسی آلپاری در تلگرام تماس حاصل نمایند و درخواست خود را اعلام نمایند.

 

گام دوم، تماس مدیر حساب شخصی با کاربر :

در مرحله بعد پس از اعلام درخواست، مدیر شخصی حساب از طریق تلفن اعلام شده در مراحل ثبت نام آلپاری با شما تماس حاصل مینماید و پس از اطلاع از نوع درخواست، ایمیل شرایط و قوانین مربوط به آن مورد را برای شما ارسال میکند. (در این جا ایمیل ارسالی درباره VPS آلپاری مباشد)

 

گام سوم، مطالعه و پذیرش تعهد نامه :

در ادامه برای کاربرن از طریق ایمیل، شرایط استفاده از وی پی اس آلپاری به همراه تعهد نامه به صورت یک فایل PDF ارسال میگردد.

 

کاربران پس از مطالعه و پذیرش تعهد نامه، باید تاییده را به ایمیلی که بروکر آلپاری معرفی کرده ارسال نمایند. دقت داشته باشید ارسال تاییدیه باید با استفاده از ایمیلی باشد که با آن در بروکر آلپاری ثبت نام نموده اید.

 

گام چهارم، دریافت اطلاعات :

پس از ارسال تاییدیه تعهدنامه برای کاربران ایمیلی ارسال میگردد، که اطلاعات وی پی اس آلپاری به همراه رمز عبور و نام کاربری در آن ذکر شده است.

 

کاربران میتوانند از طریق این اطلاعات اقدام به اتصال متاتریدر آلپاری به VPS آلپاری نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

نحوه اتصال سیستم شخصی به وی پی اس آلپاری

کاربران پس از تهیه وی پی اس آلپاری، باید اقدام به اتصال سیستم شخصی خود به وی پی اس نمایند.

 

از این رو میتوانند جهت این امر مراحل زیر را طی نمایند.

 

مرحله اول،بازکردن Remote Desktop

جهت ورود به پنجره ریموت دکستاپ، در قسمت RUN یا Search واژه (mstsc) را تایپ نمایید و گزینه Remote Desktop connection را انتخاب نمایید.

 

نحوه تهیه اشتراک رایگان VPS آلپاری-سرور مجازی Alpari-وی پی اس آلپاری
اتصال VPS آلپاری، ورود به Remote Desktop

 

مرحله دوم، وارد کردن آدرس IP

در این مرحله باید آدرس IP سرور وی پی اس آلپاری را که به ایمیل شما ارسال شده است را وارد نمایید، سپس روی گزینه Connect کلیک نمایید.

 

وی پی اس آلپاری چیست-نحوه اتصال به VPS آلپاری-معاملات بدون قطعی با وی پی اس آلپاری
اتصال VPS آلپاری، , وارد کردن IP آدرس

 

مرحله سوم، وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

همانطور که در مرحله قبل ذکر نمودیم، یک ایمیل حاوی اطلاعات وی پی اس آلپاری به همراه نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال میگردد، که در این تب باید نام کاربری و رمز عبور در آن ایمیل را وارد نمایید.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

کاربران میتوانند با انتخاب گزینه Remember me نام کاربری و رمز عبور خود را ذخیره نمایند، در انتها نیز روی گزینه ok کلیک نمایید.

 

نحوه تهیه اشتراک رایگان VPS آلپاری-سرور مجازی Alpari-وی پی اس آلپاری
اتصال VPS آلپاری، وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

 

در اینجا سیستم شما به وی پی اس متصل شده است.

 

مرحله چهارم، ورود به وی پی اس

کاربران جهت ورود به دکستاپ سیستم وی پی اس، ابتدا باید روی گزینه ویندوز کلیک کرده، در گزینه پروفایل مانند تصویر زیر روی گزینه Sing out کلیک نماید.

 

وی پی اس آلپاری چیست-نحوه اتصال به VPS آلپاری-معاملات بدون قطعی با وی پی اس آلپاری
اتصال VPS آلپاری، ورود به VPS

 

در این زمان از دکستاپ ویندوز خود خارج شده و با انتخاب دکستاپ وی پی اس مورد نظر میتوانند به آن وی  پی اس ورود نمایند.

 

مزایای استفاده از VPS آلپاری در معاملات

به طور کلی میتوان گفت که با توجه به مشکلات اینترنت در ایران و استفاده از وی پی اس مزایای بسیاری دارد. در این قسمت به تعدادی از این مزایا اشاره خواهیم نمود.

 

عدم تاخیر و وقفه در معاملات

به علت اینکه سرور های وی پی اس آلپاری در نزدیکی سرور های اصلی بروکر آلپاری قرار دارد، همچنین استفاده از سخت افزار و اینترنت بسیار قدرتمند، انجام معاملات در VPS بدون تاخیر و وقفه صورت میگیرد.

 

اجرای معاملات حتی در زمان قطعی برق و اینترنت

کاربرانی که از ربات ها استفاده مینمایند، میدانند در صورت خاموش شدن سرور و یا قطعی اینترنت، امکان دارد در کار ربات ها خلل وارد شود.

 

از این رو با استفاده از وی پی اس این مشکل به طور کامل رفع خواهد شد و حتی در زمان هایی که برق و یا اینترنت قطع میشود ربات به کار خود ادامه خواهد داد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

استفاده از اکسپرت ها

اکسپرت ها نوعی ربات معامله گر میباشند، که در صورت خاموش شدن سیستم، اکسپرت نیز به کار خود پایان میدهد. از این رو کاربران با استفاده از اکسپرت ها در سیستم وی پی اس میتوانند به صورت 24 ساعته اقدام به معامله نمایند و فرصت های معاملاتی خود را افزایش دهند.

 

بهتر شدن سطح امنیت در معاملات

سیستم ها VPS با استفاده از رمزنگاری در اتصالات خود، دیوار های آتشین (Fier wall)، سیستم های شناسایی و جلوگیری از نفوذ و بسیاری سیستم های امنیتی قدرتمند، میتوانند محیطی امن را جهت معاملات کاربران ایجاد نمایند.

 

پیشنهاد کارشناسان جهت استفاده از VPS آلپاری

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم، استفاده از سیستم های وی پی اس مزایای بسیاری بلاخص برای کاربرانی که در بازار های مالی فعالیت مینمایند دارد.

 

این سیستم ها برای معامله گرانی که از ربات ها و اکسپرت ها استفاده مینمایند، توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بسیار پیشنها میشود.

 

همچنین از آنجا که سرعت در اجرای معاملات برای کاربران حرفه ای بازار و یا اسکالپرها بسیار اهمیت دارد، توصیه مینماییم حتما از VPS جهت اجرای معاملات خود استفاده نمایید.

 

در انتها نیز اگر نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی داشتید، میتوانید از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

 

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به تهیه وی پی اس آلپاری نمود؟

💡 کاربران پس از ثبت نام در بروکر آلپاری جهت دریافت وی پی اس آلپاری باید مراحلی که در متن توضیح داده شده را طی نمایند که در زیر به اختصار شرح میدهیم.

  • ارتباط با پشتیبانی آلپاری
  • تماس مدیر شخصی حساب با کاربر
  • دریافت، مطاالعه و پذیرش شرایط و تعهد نامه
  • دریافت اطلاعات سرور وی پی اس از طریق ایمیل

کاربران میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

2️⃣مزایای استفاده از وی پی اس آلپاری چیست؟

💡 استفاده از وی پی اس آلپاری مزایای بسیاری دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود، همچنین کاربران میتوانند با مراجعه به متن به طور کامل شرح مزایای وی پی اس را مطالعه نمایند.

  • عدم تاخیر و وقفه در اجرای معاملات
  • اجرای معاملات حتی در زمان قطعی برق و اینترنت
  • استفاده از اکسپرت ها و ربات ها
  • بالا رفتن سطح امنیت در معاملات

درج نظر