انواع کیف پول آلپاری💰کیف پول [استاندارد، محدود شده و شریک] آلپاری

📖آشنایی با کیف پول آلپاری-نحوه ساخت کیف پول در بروکر Alpari 🎓

از آنجا که امنیت در حفط سرمایه برای کاربران بازار های مالی، به علت آنلاین بودن تمام موارد در این بازارها، از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد؛ راه های متعددی برای بالا برردن امنیت در بروکر های استفاده می شود.

 

از جمله این راه ها می توان به مواردی چون:

 

  • استفاده از کد دو عاملی
  • استفاده از کد های یک بار مصرف
  • استفاده از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری

 

و بسیاری دیگر اشاره نمود. از آنجا که تمام موارد ذکر شده، به علاوه بسیاری موارد دیگر را می توان در بروکر آلپاری مشاهده نمود، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو همواره این بروکر را از امن ترین بروکر هایی دانستند، که به ایرانیان خدمات ارائه می نماید.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

همانطور که ذکر نمودیم یکی از مواردی که امنیت سرمایه را افزایش می دهد، کیف پول می باشد، تا کاربران بتوانند سرمایه های خود را در آنها ذخیره نمایند.

 

کیف پول آلپاری-کیف پول شریک آلپاری-کیف پول آلپاری چیست

 

از دیگر مواری که به سرمایه گذاران یاری می رساند، که بتوانند موجودی خود را بخوبی زیر نظر بگیرند، همچنین با شفافیت بدانند که چه میزان از چه ارزی را دارند و یا سرمایه های خود را در چه مواردی هزینه نموده اند، وجود کیف پول های مختلف می باشد.

 

که بروکر آلپاری بخوبی این امکانات را در زمینه کیف پول آلپاری در اختیار کاربران خود قرار داده است. بروکر آلپاری کیف پول خود را با نام «حساب شخصی» به کاربران معرفی نموده، که مانند کیف پول در دیگر بروکر ها و یا صرافی ها  می باشد.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
💰کیف پول
™  نحوه فعال سازی کیف پول ثبت نام در بروکر آلپاری
® نام کیف پول معرفی شده حساب شخصی
♻ انواع حساب شخصی استاندارد [$،€] و محدود شده [XUSD-XEUR]
کیف پول شریک
💵 ارزهای قابل انتقال دلار ($)- یورو (€(- روبل(₽)

 

از این رو در این مقاله به بررسی انواع کیف پول آلپاری و موارد استفاده از آنها خواهیم پرداخت.

 

🔍 بررسی انواع کیف پول آلپاری

همانطور که ذکر نمودیم، بروکر آلپاری کیف پول خود را با نام “حساب شخصی” معرفی نموده، که انواع مختلف دارد، که برای ارز های دلار، یورو می باشد.

 

البته انواع کیف پول آلپاری که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد، برای موارد مختلف قابل استفاده است، که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

🟡 حساب شخصی من (شخصی و غیر تجاری) – My Transitory Accounts

حساب شخصی من یا همان کیف پول آلپاری، همانطور که ذکر نمودیم انواع مختلفی دارد، که در موارد مختلف قابل استفاده است.

 

انواع این کیف پول ها در بخش “حساب شخصی من” در کابین شخصی آلپاری قابل مشاهده است، که به صورت خودکار پس از ثبت نام در آلپاری توسط فارکس اسکالپینگ لایو، برای کاربران افتتاح می گردد.

 

در ادامه با انواع کیف پول آلپاری در حساب شخصی آشنا خواهیم شد.

 

🟡 کیف پول استاندارد [EUR – USD]

این کیف پول آلپاری را می توان نوعی صندوق دانست، که سرمایه های کاربران را در خود ذخیره می نمایند.

 

کاربران جهت استفاده از دارایی موجود در این کیف پول آلپاری باید آنها را به حساب تجاری خود انتقال دهند. در مقاله انتقال پول از آلپاری به متاتریدر به طور کامل نحوه انتقال پول از این کیف پول را به حساب تجاری آموزش دادیم.

 

کیف پول آلپاری-کیف پول شریک آلپاری-کیف پول آلپاری چیست
مشاهده کیف پول آلپاری: کیف پول استاندارد آلپاری

 

البته کاربران برای استفاده از وجوه خود در موارد دیگر، مانند: حساب پم (PAMM)، کیف پول شریک و یا کیف پول محدود شده نیز باید اقدام به انتقال وجه به این کیف پول ها نمایند.

 

از این رو کیف پول استاندارد را که در دو ارز مرجع [دلار و یورو] ارائه می گردد را، به نوعی صندوق حفظ سرمایه نیز می توان تشبیح کرد.

 

کاربران می توانند با مراجعه به بخش “حساب شخصی من”، شماره کیف پول استاندارد دلاری (USD) و یورویی (EUR) خود را مشاهده نمایند.

 

🟡 کیف پول محدود شده [XEUR – XUSD]

همانطور که از نام این کیف پول پیداست، این کیف پول آلپاری محدودیت هایی دارد که به شرح زیر می باشد.

 

کیف پول آلپاری-کیف پول شریک آلپاری-کیف پول آلپاری چیست
مشاهده کیف پول آلپاری: کیف پول محدود شده آلپاری

 

🔴 محدودیت های کیف پول محدود شده

کاربران جهت واریز و برداشت از کیف پول محدود شده آلپاری تنها از راه های زیر می توانند استفاده نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

  • واریز و برداشت از طریق کارت های اعتباری ( ویزا کارت، مستر کارت و …)
  • واریز و برداشت از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی Skrill

 

همانطور که متوجه شدید، راه دیگری برای واریز و برداشت از این کیف پول وجود ندارد، همچنین این دو راه معرفی شده برای این کیف پول آلپاری، از امن ترین راه های واریز و برداشت می باشد. از این رو امنیت این کیف پول بسیار بالا است.

 

🟢 شماره های کیف پول های محدود شده [دلار و یورو]

با مراجعه به بخش “حساب شحصی من” در قسمت «محدود شده» کاربران می توانند شماره کیف پول های محدود شده دلاری (XEUR – XUSD) خود را مشاهده نمایند.

 

⚠ نکته بسیار مهم:

در صورت انتقال وجه از کیف پول محدود شده به دیگر کیف پول های آلپاری، تمام محدودیت های کیف پول محدود شده در کیف پول های مقصد نیز اعمال می شود و امکان برداشت از آنها نیز، فقط از طریق «کارت اعتباری به نام کاربر و یا سیستم Skrill با نام کاربر»، امکان پذیر می شود.

 

🟡 کیف پول شریک آلپاری

تنها کیف پول آلپاری که در کابین شخصی آلپاری به صورت مستقیم با نام کیف پول از آن یاد شده “کیف پول شریک آلپاری” می باشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

این کیف پول جهت سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری (PAMM) استفاده می گردد، سرمایه گذاران با واریز حداقل مبلغ تعیین شده در کیف پول شریک و تایید واریز توسط مدیر حساب پم آلپاری (PAMM)، شروع به شرمایه گذاری در این نوع از حساب سرمایه گذاری آلپاری می نمایند.

 

کیف پول آلپاری-کیف پول شریک آلپاری-کیف پول آلپاری چیست
مشاهده کیف پول آلپاری:کیف پول شریک آلپاری

 

علت معرفی این کیف پول آلپاری این است که مدیر حساب پم امکان دسترسی به کل سرمایه موجود شما در بروکر آلپاری را نداشته باشد و از مخاطرات احتمالی در این خصوص جلوگیری شود.

 

➕ نظر کارشناسان درباره کیف پول آلپاری

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم استفاده از کیف پول آلپاری میزان امنیت سرمایه را در این بروکر خوش نام بسیار افزایش داده است.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو پیشنهاد می نمایند، در صورتی که کارت های اعتباری با نام خود و یا سیستم Skrill دسترسی دارید، عمده سرمایه خود را در کیف پول محدود شده آلپاری قرار دهید.

 

این مورد باعث می شود، احتمال برداشت از حساب شما توسط افراد دیگر تقریبا غیر ممکن گردد و امنیت سرمایه شما بسیار افزایش می یابد.

 

البته این به آن معنا نیست، که دیگر کیف پول های آلپاری از امنیت کمی بررخوردار می باشند، بلکه برعکس امنیت در تمام کیف پول های بروکر آلپاری بسیار مناسب است؛ اما به علت محدودیت های کیف پول محدود شده آلپاری امنیت آن بسیار بالا تر می باشد.

 

درانتها نیز اگر نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره رایگان داشتید می توانید از طریق لینک قرار داده شده، با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه می توان اقدام به افتتاح کیف پول آلپاری نمود؟

💡 برای کاربران پس از ثبت نام در بروکر آلپاری توسط فارکس اسکالپینگ لایو به صورت خودکار حساب شخصی من به همراه تمام کیف پول های نام برده شده در من افتتاح می گردد.

2️⃣ چگونه می توان شماره کیف پول آلپاری را مشاهده نمود؟

💡 با مراجعه به کابین شخصی آلپاری در قسمت “حساب شخصی من” می توانید، شماره کیف پول آلپاری را مشاهده نمایید، تصویر محل قرار گیری شماره کیف پول آلپاری در متن قرار داده شده است.

درج نظر