🏛بروکر HYCM را بیشتر بشناسیم – آشنایی کامل با بروکر اچ وای سی ام📖

📣 معرفی بروکر HYCM – بروکر اچ وای سی ام چیست؟ ⭐

بروکر HYCM در سال 1977 در انگلستان فعالیت خود را آغاز نمود، این بروکر با نام کامل “Henyep Markets” از بهترین بروکر های فارکس می باشد، که خدمات ارزنده خود را به ایرانیان نیز ارائه می نمایند.

 

در سال 1998 بروکر HYCM موفق به دریافت رگولاتوری «FCA» از انگلستان شد و در ادامه فعالیت خود، توانسته جوایز و رگولاتوری های معتبر متعددی را کسب نماید.

 

ثبت نام در بروکر HYCM

 

از جمله این جوایز می توان به بهترین کارگذاری فارکس در سال 2019 و برترین پلتفرم معاملاتی تلفن همراه هوشمند از (World Finance) در سال 2017 اشاره نمود، که اعتبار این بروکر را بسیار بالا برده است.

 

بررسی بروکر HYCM-اعتبار بروکر HYCM-درباره بروکر HYCM
بروکر HYCM در یک نگاه

 

جدول جزئیات بروکر HYCM

در جدول زیر می توانید جزئیات بروکر HYCM را مشاهده نمایید و در ادامه مطلب به بررسی کمل تر آنها بپردازید.

 

نام بروکر بروکر HYCM
لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر HYCM
دفتر مرکزی انگلستان
سال تاسیس 1977
رگوله CYSEC, KY CIMA, DFSA, FCA
حداقل واریز 20 💲
انواع حساب فیکس، کلاسیک،راوو (ROW)
حداکثر لوریج 1:500
تعداد نماد های معرفی شده بیش از 300 نماد
پلتفرم های معاملاتی MT4, MT5, WebTrader, HYCM Treder
روش های واریز ریالی، تتر، سایر رمز ارزهای معرفی شده
خدمات به ایرانیان
حساب اسلامی دارد
کپی تریدینگ
پشتیبانی فارسی پشتبانی فارسی HYCM در تلگرام

جدول جزئیات بروکر HYCM

 

نحوه ثبت نام در بروکر HYCM

مراحل ثبت نام در بروکر HYCM در لینک هایی که در زیر قرار داده شده می باشد، کاربران می توانند با مراجعه به این لینک ها به آموزش ثبت نام در بروکر HYCM و همچنین فرم ثبت نام در بروکر HYCM دسترسی پیدا نمایند.

 

آموزش ثبت نام در بروکر HYCM

جهت ثبت نام در بروکر HYCM کاربرن می توانند به صفحه آموزش ثبت نام در بروکر HYCM مراجعه نمایند، در این صفحه بطور کامل و تصویری تمام مراحل ثبت نام در بروکر HYCM قرار داده شده است و با مطالعه آن  می توانید در زمان کوتاهی اقدام به ثبت نام در این بروکر خوشنام نمایید.

 

 

آموزش ثبت نام در بروکر HYCM

 

فرم ثبت نام در بروکر HYCM

کارشناسان فارک اسکالپینگ لایو فرم ثبت نام در بروکر HYCM را جهت سهولت در امر ثبت نام در این بروکر ارائه نموده اند.

 

 

شما می توانید با تکمیل فرم براحتی و در کوتاه ترین زمان ثبت نام خود را در بروکر HYCM انجام دهید.

 

فرم ثبت نام در بروکر HYCM

 

انواع حساب HYCM چیست؟

بروکر HYCM به طور کلی سه حساب معاملاتی ارائه می نمایند که در جدولی که در ادامه برای شما تدارک دیده ایم می توانید، آنها را مشاهده نمایید.

 

انواع حساب HYCM-انواع حساب های HYCM-بروکر HYCM
معرفی انواع حساب HYCM

 

حداقل واریز اولیه جهت افتتاح حساب در بروکر HYCM مبلغ 20 دلار می باشد که مبلغ بسیار مناسبی است و هر کدام از حساب های معرفی شده مزایای خود را دارند که کاربران باتوجه به سطح دانش و تجربه خود می توانند آنها را انتخاب نمایند.

 

ثبت نام در بروکر HYCM

 

لیست انواع حساب HYCM

جدول زیر جزئیات انواع حساب HYCM را نمایش می دهد.

 

نام حساب فیکس

(FIXED)

کلاسیک

(Classic)

راوو

(ROW)

حداقل واریز اولیه 20 💲 20 💲 20 💲
نوع اسپرد ثابت شناور شناور
میزان کمیسیون 4 💲
حداکثر لوریج 1:500 1:500 1:500
حداقل اسپرد از 1.5 پیپ از 1.2 پیپ از 0.1 پیپ
مشاور متخصص
ارائه نماد رمز ارزها 4 نماد
نماده های جفت ارز 36 نماد 42 نماد 42 نماد
حساب اسلامی

جدول جزئیات انواع حساب HYCM

 

باید دقت داشته باشید که بروکر HYCM از سه پلفترم معاملاتی متاتریدر4، متاتریدر 5 و پلتفرم اختصاصی خود یعنی «HYCM Trader» استفاده می نماید، که شرایط حساب های معاملاتی در آنها آنها متفاوت است.

 

در جدول بالا جزئیات انواع حساب HYCM در متاتریدر 4 ارائه شده است، کاربران می توانند با مراجعه به مطلب انواع حساب HYCM شرایط این حساب های معاملاتی را در دیگر پلتفرم ها مشاهده نمایند.

 

ثبت نام در بروکر HYCM

 

بررسی روش های واریز و برداشت از بروکر HYCM

بروکر HYCM روش های بسیار جهت واریز و برداشت خود ارائه نموده است، اما از آنجا که کاربران ایرانی بسیار در این بروکر فعالیت می نمایند و کشور ایران دچار مشکلات تحریمی می باشد.

 

در داشبورد خود روش واریز ریالی را نیز اضافه نموده، از این طریق کاربران می توانند براحتی به صورت مستقیم اقدام به واریز ریالی به بروکر HYCM و برداشت ریالی از HYCM نمایند.

 

بررسی بروکر HYCM-اعتبار بروکر HYCM-درباره بروکر HYCM

 

همچنین کاربران می توانند با استفاده از تتر و سایر رمز ارز های معرفی شده در این بروکر اقدام به واریز و برداشت از بروکر HYCM نمایند.

 

این مهم باعث شده کاربران ایرانی بتوانند به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه ای اقدام به واریز و برداشت از بروکر HYCM نمایند، که می تواند در امر انتخاب بروکر مناسب جهت سرمایه گذاری بسیار تاثیر گذار باشد.

 

ثبت نام در بروکر HYCM

 

نظر کارشناسان درباره بروکر HYCM

به طور کلی بروکر HYCM از بروکر های قدیمی و معتبر بازار های مالی می باشد، طیف گسترده نماد های ارائه شده در این بروکر باعث می شود تا معامله گران با آزادی عمل بیشتری به معامله بپردازند و بتوانند سرمایه های خود را بهتر مدیریت نمایند.

 

از دیگر مزایای بروکر HYCM که باعث می شود کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بروکر HYCM را جزو پیشنهادات خود قرار دهند، امکان واریز و برداشت ریالی به صورت میتقیم می باشد، که سهولت در این امر را برای کاربران ایرانی بسیار افزایش داده است.

 

کاربرانی که در انتخاب بروکر مناسب خود و یا موارد دیگر نیاز به مشاوره و پشتیبانی دارند، می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند و کلیه مشکلات خود را به صورت رایگان مرتفع نمایند.

سوالات متداول

1️⃣آیا ثبت نام در بروکر HYCM برای ایرانیان امکان پذیر است؟

بله، کاربران می توانند براحتی از طریق لینک های قرار داده شده در صفحه و یا مراجعه به صفحه آموزش ثبت نام در بروکر HYCM و فرم ثبت نام بروکر HYCM در این بروکر خوشنام ثبت نام نمایند و با مدارک ایرانی خود، اقدام به احراز هویت در بروکر HYCM نمایند.

2️⃣آیا بروکر HYCM پشتیبانی فارسی دارد؟

بله، از آنجا که تعداد کاربران ایرانی در بروکر HYCM بسیار زیاد است و این تعداد همه روزه در حال افزایش است، پپشتبانی فارسی HYCM همواره فعال می باشد و همچنین سایت بروکر HYCM نیز زبان فارسی را پشتیبانی می نماید و کاربران می توانند با زبان فارسی از طریق لایو چت پشتیانی دریافت نمایند.

درج نظر