🎉بونوس ای سی ام بروکرز | %20 بونوس واریز به ICM Brokers 🎫

🎁بونوس ICM Brokers فارسی | ٪۲۰ بونوس در شارژ ریالی آی سی ام بروکرز🎫

در مقاله معرفی بروکر ای سی ام بروکرز این بروکر خوش نام را بطور کامل بررسی نمودیم و ذکر کردیم با اینکه این بروکر شهرتش مانند بروکر های دیگر فارکس در ایران نمیباشد اما طرفداران بسیاری دارد و خدمات چشمگیری را به کاربران ارائه مینماید.

 

ثبت نام در ای سی ام بروکرز

 

بروکر ICM Brokers به تازگی در آخرین آپ دیت خود مجدد بونوس 20% ثبت نام خود را فعال نموده که کاربران با اولین واریز در بروکر ای سی ام بروکرز میتوانند آن را دریافت نمایند.

 

بروکر آی سی ام بروکرز-بهترین بروکر فارکس ای سی ام بروکرز-ثبت نام icm brokers

 

کاربران جهت ثبت نام در آی سی ام بروکرز باید از طریق نمایندگی ICM Brokers فارسی در ایران اقدام نمایند که فارکس اسکالپینگ لایو از نمایندگی های رسمی بروکر ای سی ام بروکرز میباشد.

 

🔗 لینک بررسی بروکر معرفی بروکر ای سی ام بروکرز
📑 ثبت نام در بروکر ثبت نام در ای سی ام بروکرز
☎ پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی ای سی ام بروکرز در واتس آپ
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی ای سی ام بروکرز در تلگرام
💰 حداقل مبلغ افتتاح حساب 50 دلار از طریق نمایندگی
💵 بونوس واریز تا 20%
🏧 امکان برداشت بونوس دارد
⏳ مدت زمان طرح بونوس تا 1 ماه (قابل تمدید)

 

در این مقاله به بررسی بونوس 20% ای سی ام بروکرز خواهیم پرداخت و نحوه دریافت و برداشت بونوس را از ICMBrokers  را بطور کامل بررسی مینماییم.

 

🔍 جزئیات طرح بونوس 20% ای سی ام بروکرز

بونوس 20% ای سی ام بروکرز از طرح های قدیمی بروکر ای سی ام بروکرز میباشد که برای مدتی لغو شد.اما به دلیل درخواست های مکرر کاربران بروکر ای سی ام مجدد از تاریخ 25 اردیبهشت ماه 1402 فعال گردید.

 

ثبت نام در ای سی ام بروکرز

 

این طرح تا کنون تمدید شده است و امکان تمدید مجدد آن نیز وجود دارد اما به دلیل این که اطلاع دقیقی از تمدید مجدد آن برای ماه های اتی وجود ندارد پیشنهاد میشود بسرعت با نمایندگی فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایید و اقدام به ثبت نام در ای سی ام بروکرز نمایید.

 

شارژ حساب icm brokers-شارژ ریالی آی سی ام بروکرز-کارگزاری icm brokers

 

همچنین با افتتاح حساب و اولین واریز به بونوس جذاب 20% ای سی ام بروکرز دست پیدا کنید.خاطر نشان میسازم که این بونوس ICM Brokers قابل برداشت است و کاربران میتوانند اقدام به برداشت مبلغ بونوس نمایند.

 

جهت تماس با نمایندگی فارکس اسکالپینگ لایو ای سی ام بروکرز از لینک های زیر میتوانید در واتس آپ و تلگرام استفاده نمایید.

 

پشتیبانی ای سی ام بروکرز در واتس آپ

پشتیبانی ای سی ام بروکرز در تلگرام

 

📜 بونوس ای سی ام بروکرز در کدام حساب ها ارائه میگردد؟

بونوس ای سی ام بروکرز از 10% تا 20% در دو حساب ای سی ام بروکرز پرداخت میگردد و علت تفاوت در میزان درصد پرداختی نوع حساب ای سی ام بروکرز است که امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

 

بونوس آی سی ام بروکرز-بونوس ICM Brokers-بروکر icm brokers برای ایرانیان

 

  • بونوس 20% ای سی ام بروکرز:

این بونوس جذاب ای سی ام بروکرز در حساب پرایم ای سی ام بروکرز ارائه میگردد کاربران پس از ثبت نام و احراز هویت در ای سی ام بروکرز میتوانند با واریز مبلغ 300 دلار به بالا 20% مبلغ واریزی خود را دریافت نمایند.

 

کاربران پس از واریز و رجوع به حساب کاربری خود میتوانند مبلغ واریزی بعلاوه مبلغ بونوس را در حساب خود مشاهده نمایند.

 

ثبت نام در ای سی ام بروکرز

 

سقف برداشت بونوس ای سی ام بروکرز با توجه به شرایط برداشت بونوس که در ادامه بیان میگردد در این حساب ای سی ام بروکرز مبلغ 10,000 دلار میباشد.

 

  • بونوس 10% ای سی ام بروکرز:

بروکر ای سی ام بروکرز برای حساب های استاندارد خود نیز میزان  10% بونوس را درنظر گرفته است که کاربران میتوانند با واریز حداقل مبلغ 300 دلار این بونوس را دریافت نمایند.

 

دقت داشته باشید که با افتتاح حساب استاندارد ای سی ام بروکرز و دریافت این بونوس کاربران پس از طی شرایط برداشت بونوس ای سی ام بروکرز میتوانند فقط 5000  دلار از سود حاصله خود از این بونوس را دریافت نمایند که ای مبلغ از میزان حساب پرایم کمتر میباشد.

 

🏧 شرایط برداشت بونوس ای سی ام بروکرز

تا کنون با شرایط دریافت بونوس ای سی ام بروکرز اشنا شدیم . اما برداشت این بونوس ای سی ام بروکرز نیز شرایطی دارد که کاربران باید برای برداشت ان را رعایت نمایند.

 

ثبت نام در ای سی ام بروکرز

 

طبق قوانینی که از جانب بروکر ای سی ام بروکرز وضع شده است کاربران برای برداشت بونوس آی سی ام بروکرز باید به ازای هر 5 دلار از بونوس واریز خود حد اقل 1 لات معامله نمایند که بر اساس نوع حساب آنها تا سقف 5 تا 10 هزار دلار از سود حاصله را میتوانند برداشت نمایند.

 

icm broker ایران-icm broker در ایران-icm broker فارسی

 

برای درک بهتر بگذارید یک مثال بیاوریم.

 

به طور مثال کاربری مبلغ 500 دلار واریز نموده است با این حساب با یک ضرب ساده در میابیم که مبلغ بونوس این معامله گر 100 دلار میباشد.

 

100=20%×500

 

حال برای برداشت بونوس دریافتی به ازای هر 5 دلار بونوس دریافتی 1 لات معامله نمایند که با یک تقسیم ساده متوجه میشوید که این معامله گر باید 20 معامله 1 لاتی را انجام داده باشد.

 

20=5÷100

 

به طور کلی میتوان گفت که شرایط دریافت بونوس ای سی ام بروکرز به شرح زیر میباشد.

 

  • احراز هویت حساب ای سی ام بروکرز

 

  • حساب باید برای فرد حقیقی باشد

 

  • واریز حداقل 300 دلار به یکی از حساب های ای سی ام بروکرز

 

  • انجام معامله با شرایط ذکر شده تا پیش از 20 مرداد

 

  • امکان معامله بر روی OTC و CFD ها در تمام حساب ها

 

نکته : معامله گرانی که از سبک اسکالپ استفاده مینمایند با ید یک شرایط دیگر را نیز رعایت نمایند و آن اختلاف قیمت حداقل 10  پیپ در زمان حداقل 10 دقیقه میباشد.

سوالات متداول

1️⃣چگونه بونوس ای سی ام بروکرز را دریافت نماییم ؟

💡 کاربران میتوانند با ثبت نام در ای سی ام بروکرز سپس احراز هویت در ای سی ام بروکرز و واریز مبلغ 300 دلار بونوس آی سی ام بروکرز را دریافت نمایند.

2️⃣بونوس 20% ای سی ام بروکرز تا چه زمانی اعتبار دارد؟

💡 بروکر ای سی ام بروکرز در آخرین اطلاعیه خود تا تاریخ 20 مرداد این طرح را تمدید نموده است و کاربران جهت اطلاع از تمیدی مجدد این طرح میتوانند با پشتیبانی ای سی ام بروکرز فارسی تماس حاصل نمایند.

🔖 پشتیبانی ای سی ام بروکرز در واتس آپ

🔖 پشتیبانی ای سی ام بروکرز در تلگرام

درج نظر