🔍بررسی کامل و مروری بر صرافی کوکوین | Kucoin Exchange 🪙

🔍 آشنایی با صرافی کوکوین | Kucoin Exchange 🪙

در مقاله بررسی و آشنایی با صرافی کوکوین سعی شده تمام زوایای این صرافی بررسی شود تا کاربران بتوانند با موارد چون :

 • تاریخچه صرافی کوکوین
 • اعتبار صرافی کوکوین
 • کمیسیون صرافی کوکوین
 • ارائه خدمات صرافی کوکوین برای ایرانیان
 • نحوه ثبت نام در صرافی کوکوین
 • احراز هویت در صرافی کوکوین
 • پلتفرم های معاملاتی صرافی کوکوین

 

آشنایی با صرافی کوکوین ، بررسی صرافی کوکوین ، استفاده از صرافی کوکوین ، اعتبار صرافی کوکوین

 

بسیاری موارد دیگر آشنایی کامل پیدا کنند که در صورت تمایل بتوانند با اطلاعات کافی اقدام به فعالیت در صرافی کوکوین نمایند .دقت داشته باشید برای انتخاب یک صرافی مناسب موارد بسیاری را باید بررسی نمایید از این رو این مقاله را برای کاربران تهیه نموده ایم.

 

همچنین جهت تمایل با آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال دیگر میتوانید به صفحه ای که لینک آن قرار داده شده مراجعه نمایید.

 

نام صرافی کوکوین | Kucoin
📅 سال تاسیس 2017
👮🏻 امنیت بسیار عالی
🏛 دفتر مرکزی جزایر سیشل (Seychelles)
🪙 تعداد توکن ارائه شده 722
حجم روزانه معاملات 1,000,000,000,000
💰 تعداد سرمایه گذاران 20,000,000,000
🇺🇳 کشور های تحت پوشش خدمات بیش از 200 کشور
💻 اپلیکیشن اختصاصی دارد 🗸
☎ پشتیبانی 24 ساعته دارد 🗸
📱 راه های پشتیبانی تیکت ، چت آنلاین ، تلگرام
امکان معامله بدون احراز هویت دارد 🗸
💰 مبلغ قابل برداشت بدون احراز هویت 1 بیت کوین
📞 پشتیبانی فارسی ندارد
📈 معاملات فیوچرز دارد 🗸
⚖ معاملات مارجین دارد 🗸
کیف پول اختصاصی دارد 🗸
توکن اختصاصی دارد 🗸
امکان فعالیت با IP ایران دارد 🗸
لینک ثبت نام در صرافی کوکوین
ثبت نام در صرافی کوکوین

 

📖 مروری بر تاریخچه صرافی کوکوین

پلتفرم صرافی کوکوین در سال 2017 راه اندازی شد . اما اعضای تیم توسعه صرافی کوکوین از سال 2011 در حال آزمایش و توسعه تکنولژی بلاک چین بودند و در سال 2013 معماری اصلی پلتفرم کوکوین بوجود آمد و از آن زمان تا سال 2017 به توسعه آن پرداخته شد .

 

تاریخچه صرافی کوکوین ، کوکوین ایران ، کوکوین کوکوین ایران را تحریم کرده ، آموزش صرافی کوکوین

 

صرافی کوکوین توسط اشخاصی با نام های Michel Gan و Eric Don  و تیمی متخصص در حوزه ارز دیجیتال و معاملات مالی در کشور هنگ کنگ راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در جزیره سیشل قرار دارد .

 

فعالیت در پرژه های بزرگی چون Ant Financial و IBox از مواردی است که در رزومه این تیم جلب توجه مینماید . علت راه اندازی صرافی به گفته بنیان گذاران آن ایجاد یک پلتفرم امن و راحت برای تمام افراد جهان حتی بدون نیاز به بانک ها عنوان شده است که تمام اقراد بتوانند در آن به معامله بپردازند .

 

مشاوره رایگان جهت انتخاب صرافی ارزدیجیتال

 

🔍 بررسی اعتبار صرافی کوکوین | آیا کوکوین معتبر است؟

در رتبه بندی سایت معتبر کوین مارکت کپ رتبه 6 جدول به صرافی کوکوین تعلق دارد همچنین حجم روزانه معاملات بسیار بالای صرافی کوکوین در جدول ذکر شد میتواند اعتبار بسیار خوبی را برای یک صرافی متمرکز ایجاد نماید .

 

اعتبار صرافی کوکوین ، اعتبار کوکوین از تراست ولت ، اعتبار کوکوین چقدر است ، اعتبار کوکوین حقیقت دارد

 

همچنین در صورت بوجود آمدن کوچکترین مسئله این صرافی در کوتاه ترین زمان ممکن کاربران را درجریان قرار میدهد که خود شفافیت کار این صرافی را تایید میکند .

 

به طور مثال در تاریخ 25 سپتامبر 2020 یک حمله هکری به صرافی کوکوین انجام شد که منجر به سرقت بیش از 270 میلیون دارایی صرافی کوکوین شد که صرافی کوکوین در مدت کوتاهی اقدام به شناسایی راه ورود هکر ها و مسدود کردن کلیه راه ها نمودند .

 

پس از مدت کوتاهی تمام دارایی های به سرقت رفته در این حمله هکری توسط بیمه این صرافی پرداخت شد و خسارات تمام کاربران جبران شد .

 

🔄 آیا کوکوین جایگزین خوبی برای بایننس است ؟

با توجه به اتفاق که برای کاربران صرافی بایننس رویداد بسیاری از این کاربران اقدام به جابجایی سرمایه های خود از صرافی بایننس به صرافی های دیگر نمودند .

 

در این میان صرافی کوکوین با در اختیار قراردادن امکانات بسیار عالی برای کاربران توانست بستری بسیار امن برای سرمایه گذاران ایجاد نماید . از این رو بسیاری از سرمایه گذاران به سمت صرافی کوکوین جذب شدند .

 

جایگزین کوکوین ، تفاوت بایننس و کوکوین ، صرافی بایننس یا کوکوین ، صرافی کوکوین بهتر است یا بایننس

جهت ثبت نام در صرافی کوکوین روی عکس بالا کلیک نمایید

 

همچنین با توجه به مزایای زیر که صرافی کوکوین دارد میتوان گفت که این صرافی بهترین جایگزین برای صررافی بایننس میباشد .

 • امنیت بسیار مناسب پلتفرم معاملاتی
 • هزینه و کارمزد های بسیار پایین برای کاربران
 • عدم وجود اجبار برای احراز هویت
 • امکان برداشت و واریز 1 بیت کوین در روز بدون احراز هویت

و بسیاری مزایای دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .

 

📢 امکانات و خدماتی که صرافی کوکوین

 1. معاملات اسپات صرافی کوکوین (Spot) : صرافی کوکوین با ارائه بیش از 720 توکن بازار کریپتو کارنسی به صورت تکی و جفت ارز توانسته انتخاب های گسترده ای برای کاربران خود ایجاد نماید .

در کنار این مورد معرفی توکن های Short و Long که در ادامه با انها آشنا خواهید شد نیز فعالیت در این بازار را برای کاربران جذاب تر نموده است و همچنین کیف پول اختصاصی کوکوین برای حفظ دارایی های کاربران از مزایای معاملات اسپات در صرافی کوکوین است .

 

 1. معاملات فیوچرز صرافی کوکوین (Perpetual Futures) : معاملات فیوچرز صرافی کوکوین این امکان را برای اربران ایجاد مینماید که با پیشبینی روند بازار حتی از ریزش ها هم سود کسب نمایند .

همچنین با ایجاد اهرم بر روی معاملات سود و زیان آنها را چند برابر کنند . صرافی کوکوین تا 100X اهرم را به کاربران خود ارائه مینماید و حجم معاملات بسیار عالی در معاملات فیوچر صرافی کوکوین باعث شده که معاملات در این بازار از سرعت بسیار عالی برخوردار باشند .

 

 1. ایجاد امکان سفارش گذاری در صرافی کوکوین (Order Limit) : در این حالت از معاملات صرافی کوکوین کاربران میتوانند در قیمت های مورد نظر خود سفارش گذاری نمایند و معاملات آنها به صورت اتوماتیک در همان قیمت ها انجام خواهد شد .

 

4.ارائه معاملات NFT در صرافی کوکوین : در بستر بلاکچین نوع دیگری از توکن ها وجود دارد که به صورت غیر قابل تعویض و انحصاری میباشند که به آنها NFT گفته میشود .

که یکی از مورد بحث ترین و محبوب ترین مفاهیم بازار کریپتو کارنسی میباشد .

از منحصر به فرد بودن این کوین ها میتوان در زمینه های گوناگون استفاده نمود و معاملات این نوع کوین در صرافی کوکوین ارائه میگردد .

 

امکانات صرافی کوکوین ، صرافی کوکوین فارسی ، صرافی کوکوین معتبر است ، صرافی کوکوین و ایرانی ها ،

 

 1. ارائه API به کاربران : برای اتصال حساب های کاربری به پلتفرم های گوناگون کاربران نیاز به API دارند . به بیان ساده تر API یک پیام رسان است که درخواست کاربر را دریافت کرده و به نرم افزار انتقال میدهد .

کاربران کوکوین میتوانند به راحتی به API خود دسترسی داشته باشند و از آن در موارد مختلف استفاده نمایند یا حتی دسترسی های آن را مدیرین نمایند .

 

 1. معاملات مارجین (Margin Trading) : معاملات مارجین از دیگر نوع معاملات میباشد که معامله گر با دریافت وام از اشخاص دیگر اقدام به معامله میکند با این نوع معامله معامله گر به منابع مالی گسترده تری دسترسی دارد و میتواند سود های بیشتری را کسب نماید .
  .
  .
 2. ارائه پشتیبانی برای نگه داری ارزهای فیات : صرافی کوکوین از ارز های فیات گوناگون پشتیبانی مینماید و به کاربران این اجازه را میدهد که این ارز ها را در به دارایی های رمزارزی خود تبدیل نمایند .
  .
  .
 3. استیکینگ (Staking) : کاربران میتوانند با بلوک کردن رمز ارز های خود در یک پلتفرم مشخص اقدام به کسب پاداشت و سود نمایند . این امکان در بسیاری از صرافی های بزرگ و معتبر و جود دارد و صرافی کوکوین نیز این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است .
  .
  .
 4. توکن های اهرم دار (Leveraged Token) : توکن های اهرم دارد از 3X تا 10X در صرافی کوکوین ارائه میگردد . کاربران فضایی مشابه فضای اسپات را تجربه مینمایند با این تفاوت که سود و زیان چند برابری دارند این توکن ها به صورت Short و Long ارائه میگردد .

 

ثبت نام در صرافی کوکوین

 

🪪 ثبت نام و احراز هویت در صرافی کوکوین

 • ثبت نام در صرافی کوکوین

برای ثبت نام در کوکوین ابتدا باید به سایت صرافی کوکوین مراجعه نمایید و مطابق مراحل زیر اقدام نمایید .

1.با کلیک بر روی گزینه Sing up پنجره ثبت نام کوکوین برای شما باز میشود .

 

ثبت نام در صرافی کوکوین 1 ، طریقه ثبت نام در صرافی کوکوین ، لینک ثبت نام صرافی کوکوین ، نحوه ثبت نام صرافی کوکوین ، آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

 

2.در کادر اول ایمیلی که به آن دسترسی دارید را وارد نمایید .

3.در کادر دوم رمز ورودی را که مایل هستید از آن استفاده نمایید وارد کنید ، دقت داشته باشید که رمز ورود شما باید از حداقل 8 کاراکتر شامل عدد ، حرف بزرگ ، حرف کوچک و یک علامت مانند علامت تعجب و یا مشابه آنها باشد (! ، ٪ ، ؟ ، ٫ ) .

4.سپس تیک مقررات را فعال نمایید

5.در آخر گزینه Sing Up را انتخاب نمایید .

 

ثبت نام در صرافی کوکوین 2 ، طریقه ثبت نام در صرافی کوکوین ، لینک ثبت نام صرافی کوکوین ، نحوه ثبت نام صرافی کوکوین ، آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

 

6.برای اینکه ثابت شود که روبات نیستید باید ازمیان تصاویر آن تصاویری را که از شما خواسته شده به ترتیب انتخاب نموده و گزینه ok را انتخاب نمایید .

 

ثبت نام در صرافی کوکوین 3 ، طریقه ثبت نام در صرافی کوکوین ، لینک ثبت نام صرافی کوکوین ، نحوه ثبت نام صرافی کوکوین ، آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

 

7.برای ایمیل شما یک کد فرستاده شده است کد را در کادر وارد نمایید و سپس گزینه Activate Account را انتخاب نمایید .

 

ثبت نام در صرافی کوکوین 4 ،طریقه ثبت نام در صرافی کوکوین ، لینک ثبت نام صرافی کوکوین ، نحوه ثبت نام صرافی کوکوین ، آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

 

ثبت نام شما کامل شده است و ایمیل شما تایید شده . حال وارد پلتفرم اختصاصی خود میشوید .

این پلتفرم کاملا مشابه سایت اصلی کوکوین میباشد با این تفاوت که کاربران میتوانند گزینه های اطلاعات شخصی و کیف پول (Assets ) را نیز مشاهده نمایند و اقدام به واریز و برداشت و معامله نمایند .

 

افتتاح حساب در صرافی کوکوین

 

 • احراز هویت درصرافی کوکوین

از انجا که کشور ایران دچار مشکلات تحریمی میباشد ایرانیان در بیشتر صرافی ها خارجی نمیتوانند اقدام به احراز هویت نمایند . کاربران ایرانی نمیتوانند با مدارک ایرانی خود اقدام به احراز هویت در صرافی کوکوین نمایند .

 

اما صرافی کوکوین برای حساب هایی که حتی احراز هویت نشده اند این امکان را قرار داده که تا سقف 1 بیتکوین در روز اقدام به برداشت و معامله نمایند که این میزان نیاز بسیاری از کاربران را براورده مینماید .

 

از آنجا که برای ورود به این صرافی نیاز به هیچ گونه VPN و یا IP ثابت نیز نمیباشد کابران میتوانند با خیال آسوده اقدام به معامله در این صرافی نمایند .

 

نکته :در صورتی که رمز ترید خود را فراموش نمودید یا کد دو عاملی کاربارن ایرانی دچار هرگونه مشکلی شد کاربران میتوانند با ارسال مدارک به صرافی کوکوین اقدام به بازیابی آن ها کنند این کار ممکن است سخت باشد اما شدنی است .

 

در جدول زیر کاربرن میتوانند شرایط برداشت ها در سطوح مختلف احراز هویت کوکوین را مشاهده نمایند .

 

سطح کاربری محدودیت برداشت در 24 ساعت همتا به همتا (P2P)
بدون احراز هویت 1 بیت کوین 400 تتر
احراز هویت سطح 1 1 بیت کوین 2000 تتر
احراز هویت سطح 2 200 بیت کوین 50,000 تتر
احراز هویت شرکت حقوقی 500 بیتکوین 50,000 تتر
بازرگانان و تاجران 2,000,000 تتر

 

ثبت نام در صرافی کوکوین

 

افزایش امنیت در صرافی کوکوین امنیت

از آنجا که صرافی کوکوین به امنیت کاربران خود بسیار اهمیت میدهد موارد گوناگونی را برای کاربران ایجاد نموده که برخی از آنها را کاربران می توانند به صورت اختیاری فعال نموده و برخی دیگر به صورت اجباری باید فعال شود در ادامه به معرفی این موارد میپردازیم .

 

کاربران با ورود به پنل کاربری کوکوین و سپس انتخاب گزینه دایره ای شکل در آن ابتدای حروف ایمیل آنها نمایش داده میشود ، میتوانند گزینه های مختلفی را مشاهده نمایند .

با کلیک بر روی ایمیل کابری خود به پنجره دیگری انتقال داده میشود که در آن اطلاعات کاربری (User Profile) نمایش داده میشود .

 

در این قسمت کابران میتوانند گزینه های مختلف امنیتی خود را مشاهده نمایند که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم .

 

 • ایمیل (Email) ایمیل: با ثبت نام در کوکوین از طریق ایمیل به صورت خودکار ایمل شما تایید میگردد که خود یک گزینه امنیتی محسوب میشود .

 

 • تلفن (Phone) موبایل: کابرانی که در ایران فعالیت دارند امکان استفاده از این گزینه را ندارند اما کاربرنی که در خارج از ایران زندگی میکنند میتوانند با فعال نمودن این گزینه اقدام به افزایش امنیت حساب کابری خود نمایند .

 

 • کد دوعاملی (Google Verification) کد دو عاملی: در این قسمت کابران با فعال نمودن کد دوعاملی خود میتوانند یکی از بهترین موارد امنیت را درحساب خود فعال نمایند . با دانلود نرم افزار google authenticator کاربران میتوانند یک کد که در هر دقیقه تغییر میکنند در اختیار داشته باشند .

 

کاربران با انتخاب گزینه Google Verification وارد صفحه فعال سازی کد دوعاملی میشوند و برای فعال سازی آن باید مراحل زیر را طی نمایند .

 

 1. با انتخاب گزینه Send Code برای ایمیل کاربر یک کد ارسال میگردد که باید این کد را در کادر وارد نمایند و گزینه Next را انتخاب نمایند .
 2. در مرحله بعد یک QR کد برای کابران نمایش داده میشود که به مراجعه به اپلیکیشن google authenticator و اسکن آن کد دوعاملی برای کاربران فعال میگردد .
 3. حال باید آن کد را ظرف مدت 60 ثانیه در کادر مورد نظر وارد نمایید و گزینه Activate را انتخاب نمایید .

 

بنر کوکوین ، طریقه ثبت نام در صرافی کوکوین ، لینک ثبت نام صرافی کوکوین ، نحوه ثبت نام صرافی کوکوین ، آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

 

 • رمز معاملات (Trading Password)پسورد معاملات : در این گزینه کاربران میتوانند برای معاملات خود یک رمز تعیین نمایند که هر زمان مایل به شروع معاملات خود میباشند باید این رمز را وارد نمایند . این رمز باعث میشود هیچ کس نتواند بدون اطلاع از این رمز اقدام به معامله نماید.

 

برای فعال سازی این رمز باید مراحل زیر را طی نمایید .

 

 1. ابتدا گزینه Trading Password را انتخاب نمایید .
 2. در صفحه بعد با ید کد دو عاملی خود را وارد نمایید .
 3. در صفحه باز شده باید یک رمز که 6 کاراکتر باشد و از اعداد تشکیل شده باشد را وارد نمایید .
 4. در آخر گزینه Confirm را انتخاب نمایید .

 

 • فعال سازی کد ضد فیشینگ (Anti-Phishing) anti phishing کوکوین: با ارجاء به گزینه Security Setting کاربران میتوانند تمام گزینه های امنیتی را مشاهده نمایند . در این میان سه گزینه ضد فیشینگ وجود دارد که در ادامه به آنها میپردازیم .

پیش از معرفی گزینه ها بهتر است بدانید کد ضد فیشینک چیست؟ کد ضد فیشینگ واژه های است که کاربر تعیین مینماید . پس از تعیین این واژه کاربران هرگونه ایمیلی که از طرف صرافی کوکوین دریافت نمایند در انتهای آن این کد درج شده است .

 

این امر باعث میشود کابران بر اصالت ایمیل که از طرف کوکوین میباشد اطمینان حاصل نمایند و در صورت که این کد وجود نداشت امکان دارد ایمیل ارسالی جهت هک شدن حساب باشد و بهتر است کاربر این مورد را چک کند .

 

 • کد ضد فیشینگ ایمیل (Email Anti-Phishing Code) : ابن کد در هنگام ارسال ایمیل در آن ایمیل برای شما ارسال میگردد .

 

 • کد ضد فیشینگ برای ورود به حساب (Login Anti-Phishing Code) : این کد برای بالا بردن امنیت کاربران از هملات هکری فیشینگ در هنگام ورود به حساب کاربری میباشد .

 

 • کد ضد فیشینگ برای برداشت (Withdrawal Anti-Phishing Code) : در زمانی که مایل به برداشت از حساب شخصی خود میباشید یک ایمیل برای تایید برداشت برای شما ارسال میگردد که در صورت فعال سازی این کد میتوانید با مشاهده واژه که تعیین نموده اید به اصالت ایمیل پی ببرید .

 

افتتاح حساب در صرافی کوکوین

 

💰 بررسی کمیسیون صرافی کوکوین | Kucoin Fees

بحث کارمزد های دریافتی از مهم ترین مسائل مورد توجه در صرافی های گوناگون است . کارمزد صرافی کوکوین برای واریز مبالغ کاربران به این صرافی 0 میباشد و فقط کارمزدی که از طرف شبکه برای انتقال در نظر گرفته شده دریافت میگردد.

 

در صرافی کوکوین با ارتقاء سطح کاربری میتوان تخفیفاتی برای پرداخت کمیسیون دریافت کرد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .

 

کمیسیون صرافی کوکوین ، تخفیف کارمزد صرافی کوکوین ، تخفیف کارمزد کوکوین ،تفاوت کارمزد کوینکس و کوکوین

 

ابتدا کاربران میتوانند در جدول زیر انواع کارمزد صرافی کوکوین را در حالت های معاملاتی مختلف مشاهده نمایند . این کارمزد ها بر اساس سفارش گذار (Maker) و سفارش بردار (Taker) میباشد .

 

نوع معاملات کارمزد سفارش گذار Maker کارمزد سفارش بردار Taker
معاملات اسپات Spot 0.1% 0.1%
معاملات فیوچرزFutures 0.02% 0.06%
معاملات مارجین Margin 0.1% 0.1%

 

💵 کارمزد صرافی کوکوین در سطوح کاربری مختلف

کاربران برای دریافت تخفیف در کارمزد های معاملاتی خود همانطور که ذکر شد میتوانند سطح کاربری خود را ارتقاء دهند . برای ارتقاء سطح کاربری 2 راه وجود دارد که در زیر ذکر شده .

 

 1. نگهداری ارز اختصاصی صرافی کوکوین با نماد (KCS)
 2. افزایش حجم معاملات در یک ماه (30 روز)

 

در جدول های زیر کاربارن میتوانند در حالت های مختلف معاملاتی مشاهده نمایند که در سطوح مختلف چه کارمزد هایی پرداخت میگردد .دقت داشته باشید در جدول هر دو حالت ارتقاء وجود دارد .

 

جدول کمیسیون معاملات اسپات (Spot) در صرافی کوکوین .

 

سطح کاربری تعداد KCS  نگه داری شده  در یک ماه حجم معاملات اسپات در یک ماه ‌BTC سفارش گذار
Taker|Maker
سفارش بردار
پرداخت با KCS
با 20% تخفیف
Maker|taker
میزان برداشت از حساب در24 ساعت
سطح 0 0 0 ≤ 0.1% | 0.1% 0.08% | 0.08% 200
سطح 1 1000 50 ≤ 0.09% | 0.1% 0.072% | 0.08% 200
سطح 2 10,000 200 ≤ 0.07% | 0.09% 0.056% | 0.072% 200
سطح 3 20,000 500 ≤ 0.05% | 0.08% 0.04% | 0.064% 200
سطح 4 30,000 1000 ≤ 0.03% | 0.07% 0.024% | 0.056% 200
سطح 5 40,000 2000 ≤ 0% | 0.07% 0% | 0.056% 500
سطح 6 50,000 4000 ≤ 0% | 0.06% 0% | 0.048% 500
سطح 7 60,000 8000 ≤ 0% | 0.05% 0% | 0.04% 1000
سطح 8 70,000 15,000 ≤ -0.005% | 0.045% -0.005% | 0.036% 1000
سطح 9 80,000 25,000 ≤ -0.005% | 0.04% -0.005% | 0.032% 2000
سطح 10 90,000 40,000 ≤ -0.005% | 0.035% -0.005% | 0.028% 2000
سطح 11 100,000 60,000 ≤ -0.005% | 0.03% -0.005% | 0.024% 3000
سطح 12 150,000 80,000 ≤ -0.005% | 0.025% -0.005% | 0.02% 3000

 

جدول کمیسیون های معاملات فیوچرز (Futures) در صرافی کوکوین .

 

سطح کاربری تعداد KCS  نگه داری شده  در یک ماه حجم معاملات فیوچرز در یک ماه ‌BTC سفارش گذار
Taker|Maker
سفارش بردار
میزان برداشت از حساب در24 ساعت
سطح 0 0 200 > 0.2% | 0.06% 200
سطح 1 1000 200 ≤ 0.015% | 0.06% 200
سطح 2 10,000 400 ≤ 0.01% | 0.06% 200
سطح 3 20,000 1000 ≤ 0.01% | 0.05% 200
سطح 4 30,000 2000 ≤ 0.01% | 0.04% 200
سطح 5 40,000 3000 ≤ 0% | 0.04% 500
سطح 6 50,000 6000 ≤ 0% | 0.038% 500
سطح 7 60,000 12,000 ≤ 0% | 0.035% 1000
سطح 8 70,000 20,000 ≤ – 0.003% | 0.032% 1000
سطح 9 80,000 40,000 ≤ – 0.006% | 0.03% 2000
سطح 10 90,000 80,000 ≤ – 0.009% | 0.03% 2000
سطح 11 100,000 120,000 ≤ – 0.012% | 0.03% 3000
سطح 12 150,000 160,000 ≤ – 0.015% | 0.03% 3000

 

کاربران میتوانند با مراجعه به وب سایت رسمی صرافی کوکوین کمیسیون شبکه های گوناگون در رمز ارزهای مختلف را مشاهده نمایند همچنین حداقل میزان واریز در این شبکه ها نیز در این لیست قرار داده شده .

 

🏧 نحوه واریز و برداشت در صرافی کوکوین

 

واریز وجه به صرافی کوکوین :

برای واریز وجه به صرافی کوکوین دوراه وجود دارد یکی از این راه ها خرید رمزارز توسط ارزهای فیات میباشد و دیگری واریز وجه به صورت ارز دیجیتال .

 

 1. خرید رمز ارز توسط ارزهای فیات :
  برای خرید توسط ارزهای فیات یا پول های الکترونیکی کاربران نیاز به احراز هویت در صرافی کوکوین داردن و از آن رو که برای ایرانیان به دلیل تحریم ها این امر امکان پذیر نیست استفاده از این روش کلا مقدور نمیباشد .
  .
 2. واریز وجه از طریق ارزهای دیجیتال :
  برای واریز وجه از طریق ارز دیجیتال کاربران میتوانند مراحل زیر را طی نمایند . البته ابتدا لازم است که در یک صرافی ایرانی حساب داشته باشید که بتوانید وجه ریالی خود را به رمز ارز تبدیل نمایید و سپس به صرافی کوکوین انتقال دهید .

برای آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال ایرانی میتوانید به صفحه بررسی صرافی های ارز دیجیتال مراجعه نمایید.

 

 • پس از ورود به حساب کاربری کوکوین در گوشه سمت راست بالای تصویر نمایش گر موس خود را روی تصویر کیف پول قرار دهید و از منو باز شده گزینه Deposit را انتخاب کنید .

 

 • با ورود به صفحه دپوزیت ابتدا در کادر اول نوع رمزارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

 

 • در کادر دوم شبکه ای را که مایل به انتقال از آن هستید را انتخاب نمایید .

 

 • اگر مایل به انتقال تتر میباشید پیشنهاد میشود شبکه KCC را انتخاب نمایید زیرا کم ترین کارمزد را درمیان شبکه ها دارد . اما در نظر داشته باشید که حد اقل واریز در این شبکه 10 تتر میباشد .

 

 • در ادامه کاربران میتوانند آدرس کیف پول خود را مشاهده نمایند و از طریق آن اقدام به واریز وجه به صرافی کوکوین کنند .

 

واریز و برداشت در صرافی کوکوین ، نحوه واریز و برداشت از صرافی کوکوین ، واریز و برداشت در صرافی کوکوین ،آموزش واریز و برداشت صرافی کوکوین

در صورت بروز مشکل یا هرگونه سوال در باره واریز و برداشت در صرافی کوکوین میتوانید از طریق لینک زیر با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

 

تلگرام پشتیبانی صرافی کوکوین

 

واتس آپ پشتیبانی صرافی کوکوین

 

برداشت وجه از صرافی کوکوین :

برداشت از صرافی کوکوین نیز به همان راحتی واریز به این صرافی میباشد . کافی است مراحل زیر را به دقت طی نمایید تا برداشت شما بسرعت انجام پذیرد .

برای برداشت نیز مانند واریز لازم است در یک صرافی ایرانی حساب داشته باشید که بتوانید وجه رمز ارزی خود را به آن انتقال داده سپس به کارت بانکی خود انتقال دهید .

 

 1. پس از ورود به حساب کاربری کوکوین روی تصویر کیف پول در گوشه سمت راست بالای تصویر کلیک کنید .
 2. از منو بالا گزینه Withdraw را انتخاب نمایید .
 3. در تب باز شده رمزارزی را که مایل به انتقال آن هستید را انتخاب نمایید .
 4. در صفحه بعد که برای شما نمایش داده میشود گزینه های زیر را بدقت وارد نمایید .
 • آدرس کیف پول مقصد
 • نوع شبکه انتقال
 • مبلغی که مایل به انتقال آن از کیف پول خود هستید .

 

در کارد آخر نیاز نیست چیزی وارد نمایید . در انتها ی تصویر میتوانید مقدار کارمزد شبکه را که از حساب شما کسر میشود مشاهده نمایید .

 

5.با انتخاب گزینه Confirm عملیات برداشت انجام میشود .

 

نکته : حتما دقت داشته باشید که در زمان واریز و برداشت باید شبکه انتخابی در هر دو طرف یعنی فرستنده و گیرند یکی باشد در غیر این صورت وجه واریزی شما از بین خواهد رفت و امکان بازگشت آن وجود نداشت.

💱 انتقال موجودی بین کیف پول ها وحساب ها صرافی کوکوین

در صرافی کوکوین کاربران برای هر کدام از حساب های معملاتی یک کیف پول دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .

با ورود به قسمت کیف پول صرافی کوکوین  کاربران میتوانند در قسمت Overview کیف پول حساب های معاملاتی خود را مشاهده نمایند . این کیف پول ها به شرح زیر میباشند .

 

انتقال موجودی بین حساب ها ، تبدیل ریال به تتر و انتقال به کوکوین ، خرید تتر و انتقال به کوکوین ، طریقه انتقال تتر از کوکوین

 

 • حساب اصلی (Main Accont) : در این گزینه کاربران میتوانند کیف پول مخصوص حساب اصلی خود را در صرافی کوکوین مشاهده کنند .

موجودی این کیف پول در هیچ کدام از حساب های معاملاتی کاربران در صرافی کوکوین دخیل نمیشود ، به این معنا که پیش از انتقال در صورت از دست رفتن موجودی کیف پول حساب های دیگر ، موجودی این کیف پول تغییری پیدا نمیکند .

کابران میتوانند با استفاده از گزینه Transfer موجودی این کیف پول را به حساب های دیگر خود انتقال دهند .همچنین کاربران میتوانند از این گزینه برای واریز و برداشت رمز ارز مورد نظر خود به کوکوین نیز استفاده نمایند .

 

گزینه دیگری که در این کیف پول به چشم میخورد گزینه Lend میباشد که از طریق آن کاربران میتوانند در ازای کسی سود مبالغ مورد نظر خود را به دیگران وام بدهند .

 

 • حساب معاملات اسپات کوکوین (Trading Account) : در این کیف پول موجودی رمزارز هایی که در معاملات اسپات کاربران مورد معامله قرار میگیرند نمایش داده میشود .

کاربران میتوانند با استفاده از گزینه Transfer مبالغ موجود در این حساب را نیز به حساب های دیگر خود انتقال دهند . همچنین با استفاده از گزینه Trade‌به پنل معاملاتی بازار اسپات کوکوین وارد شده اقدام به معامله نمایند .

 

 • حساب معاملاتی مارجین کوکوین (Margin Account) : کیف پول مارجین برای معاملات مارجین کاربران در نظر گرفته شده است . معاملات مارجین را به زبان ساده میتوان معاملات اسپات با لوریج بیان نمود . بازار معاملاتی مارجین مانند بازار معاملاتی اسپات به صورت یک سویه میباشد.

این حساب نیزمانند حساب های دیگر امکان جابه جایی وجه را دارد .

 

 • حساب فیوچرز کوکوین (Futures Account) : این کیف پول موجودی حساب معاملات فیوچرز را نمایش میدهد . معاملات فیوچرز معاملات دوسویه میباشد و معامله گران میتوانند با پیشبینی روند بازار از نزول بازار نیز اقدام به کسب سود نمایند .

کاربران در این حساب نیز امکان جابجایی وجوه خود را به دیگر حساب ها دارند .

 

 • حساب ربات معامله گر (Trade Bot Account) : در این تب کاربران میتوانند اقدام به ساخت ربات معامله گر برای بازارهای اسپات و فیوچرز و حالت های دیگر کنند و در این کیف پول مبالغی که در هر کدام از این بازار ها برای ربات ها درنظر گرفته اند را مشاهده نمایند.

این کیف پول به دلیل اتصال به بازار اسپات یا فیوچرز نیاز به جابجایی ندارد و از مبالغ همان حساب ها استفاده مینماید .

 

 • حساب های مالی و سرمایه گذاری (Financial Account) : در این کیف پول مبالغ دریافتی و موجود در حساب های سزمایه گذاری و مالی خود را مشاهده مینمایید مواردی همچون Staking نیز در این کیف پول نمایش داده میشود و کاربران قادر به مدیریت آنها میباشند .

 

تجربه معاملات فیوچرز در صرافی کوکوین

 

📱اپلیکیشن موبایل صرافی کوکوین

صرافی کوکوین برای سهولت بخشیدن به فعالیت کاربران خود و همچنین تسریع معاملات برای تمام کاربران خود اقدام به معرفی اپلیکیشن موبایل برای تمام پلتفرم های تلفن همواره نموده است . اپلیکیشن صرافی کوکوین کمک بسیاری در مدیریت حساب ها به کابران مینماید .

 

اپلیکیشن موبایل صرافی کوکوین ، آموزش اپلیکیشن کوکوین ، دانلود اپلیکیشن صرافی کوکوین ، دانلود اپلیکیشن کوکوین ، دانلود اپلیکیشن کوکوین برای اندروید

 

همچنین رابط کاربری اپلیکیشن صرافی کوکوین مانند سایت کوکوین بسیار عالی میباشد و کاربران براحتی میتوانند در تمام زمینه های معاملاتی و مدیریت سرمایه براحتی از آن استفاده نمایند .

 

برای دانلود اپلیکیشن صرافی کوکوین میتوانید به لینک های زیر مراجعه نمایید .

دانلود اپلیکیشن کوکوین به صورت مستقیم برای اندروید (APK)

دانلود اپلیکیشنکوکوین از گوگل پلی (APK)

دانلود اپلیکیشن کوکوین برای آیفن از اپ استور

 

لوگو کیف پول کیف پول غیر متمرکز صرافی کوکوین

صرافی کوکوین با معرفی یک کیف پول غیر متمرکز به نام KuCoin Wallet تواسته امنیت دارایی های کاربران بسیار افزایش دهد کابران برای اطمینان بیشتر از دارایی های خود میتوانند کیف پول کوکوین را دانلود نموده و دارایی های خود را در این کیف پول حفظ نمایند .

 

مزایای این کیف پول به شرح زیر است

 • بیش از 10 میلیون کاربر
 • دریافت و ذخیره همه ارزهای دیجیتال و NFT ها در یک مکان .
 • ایجاد حساب غیر متمرکز Web3 در چند ثانیه
 • دارای امنیت بسیار بالا .

دانلود کیف پول کوکوین برای اندروید به صورت مستقیم (APK)

دانلود کیف پول کوکوین  از گوگل پلی (APK)

 

☎ بررسی پشتیبانی صرافی کوکوین

صرافی کوکوین پشتیبانی بسیار مناسب دارد که به صورت 24 ساعته در 7 روز عفته پاسخ گوی کاربران است .

اما با توجه به سیاست هایی که به تازگی صرافی کوکوین گذاشته است پشتیبانی صرافی کوکوین همچنین خود صرافی کوکوین به ایرانیان خدمات نمیدهد .

 

از طرف دیگر پشتیبانی صرافی کوکوین زبان فراسی را ارائه نمینماید . از این رو کاربران هرگونه مشکل یا مسئله ای را که در رابطه با صرافی کوکوین دارند میتوانند از طریق راه هایی که در زیر قرار داده شده با پشتیبانی سایت forexscalpinglive در میان بگذارند تا در اسرع وقت به مشکلات آنها رسیدگی شود .
تیم مجرب پشتیبانی ما پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات شما میباشد تا بتوانید با خیالی آسوده در این بازار به فعالیت بپردازید.

همچنین با استفاده از QRCode های زیر نیز میتوانید با پشتیبانی تلگرام و واتس آپ ما تماس حاصل نمایید.

 

کیو آر کد پشتیبانی تلگرام صرافی کوکوین ، پشتیبانی صرافی کوکوین ، پشتیبانی صرافی کوکوین با گوشی ، پشتیبانی صرافی کوکوین با موبایل ، پشتیبانی صرافی کوکوین برای اندروید                   کیو آر کد پشتیبانی واتزآپ صرافی کوکوین ، نحوه ارتباط با پشتیبانی صرافی کوکوین ، ارتباط با پشتیبانی صرافی کوکوین ، ارتباط با پشتیبانی کوکوین

 

⚖ مزایا و معایب صرافی کوکوین

صرافی کوکوین با توجه به سابقه کار و اعتباری که در میان کاربران دارد دارای مزایای بسیار میباشد .

 

در میان صرافی های ارز دیجیتال صرافی کوکوین را میتوان جزو رتبه های اول این لیست دانست در این قسمت به تعدادی از مزایای این صرافی اشاره مینماییم تا کاربران گرامی بتوانند به راحتی درباره سرمایه گذاری در صرافی کوکوین تصمیم بگیرند .

 

مزایای صرافی کوکوین

 1. قابلیت تبدیل از های فیات به ارز دیجیتال و برعکس
 2. امکان انجام معاملات توسط ایرانیان بدون احراز هویت
 3. برداشت 1 بیتکوین بدون احراز هویت در روز
 4. معرفی تعداد بسیار قابل قبول ارز های دیجیتال برای معاملات
 5. کارمزد بسیار مناسب
 6. رابط کاربری بسیار عالی پلتفرم های معاملاتی و اپلیکیشن کوکوین

 

در این میان همان طور که اطلاع دارید مانند تمام صرافی ها صرافی کوکوین نیز داری معایبی میباشد که با توجه به تعداد بسیار محدود آنها میتوان از آنها چشم پوشی نمود اما در زیر به دو مورد از این معایب اشاره شده است .

 

معایب صرافی کوکوین

 1. وجود اندکی ضعف در فضای فیوچرز صرافی کوکوین که برای کاربران بسیار حرفه ای ملموس است .
 2. عدم امکان جهت احراز هویت برای ایرانیان که این مورد نیز به دلیل تحریم های کشور ایران است .

 

سوالات متداول

1️⃣سایت اصلی صرافی کوکوین برای ثبت نام چیست ؟

💡 برای ورود به سایت اصلی صرافی کوکوین و ثبت نام در این صرافی کاربران پس از مطالعه مراحل ثبت نام میتوانند از لینک زیر استفاده نمایند .

🔖 وب سایت رسمی صرافی کوکوین

2️⃣ اعتبار صرافی کوکوین چکونه است ؟

باتوجه به مدت زمان خدمات رسانی صرافی کوکوین و رتبه قابل قبول این صرافی در سایت معتبر کوین مارکت کپ همچنین تعداد بسیار کاربران و افزایش روز افزون کاربران صرافی کوکوین و عدم وجود گزارش ثبت شده از کلاهبرداری صرافی کوکوین .

میتوان گفت صرافی کوکوین معتبر است و کاربران میتوانند با خیال آسوده نصبت به عدم وجود  مواردی چون کلاهبرداری صرافی کوکوین اقدام به سرمایه گذاری نمایند .

🔖 تماس با واتس آپ پشتیبانی forexscalpinglive

🔖 تماس با تلگرام پشتیبانی Forexscalpinglive

🔖 تماس با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی 0097152805973

3️⃣ آیا صرافی کوکوین پشتیبانی فارسی دارد ؟

❌ خیر ، صرافی کوکوین به دلیل سیاست های خود اقدام به راه اندازی زبان فارسی برای سایت  و پشتیبانی خود ننموده.

💡 البته پشتیبانی وب سایت ما با کارشناسان مجرب میتواند از راه های زیر مشکلات کاربران عزیر را پیگیری و حل نماید . کاربران با تماس با یکی از راه های زیر میتوانند از مشاوره رایگان برخوردار باشند و تمام مشکلات خود را مطرح نموده و تا پشتیبانی ما اقدام به حل این مشکلات نماید.

4️⃣ آیا کوکوین به ایرانیان خدمات میدهد ؟

💡 بله ، ایرانیان در صرافی کوکوین به دلیل عدم نیاز به احراز هویت تا سقف برداشت یک بیتکوین میتوانند اقدام به معامله نمایند و هیچ گونه مشکلی بابت واریز و برداشت یا معاملات تا این سقف ندارند .

5️⃣ صرافی جایگزین بایننس به جز کوکوین چیست ؟

💡 صرافی کوکوین معتبر ترین صرافی جایگزین بایننس میباشد اما اگر به هر دلیلی کاربران نمیخواهند در این صرافی فعالیت نمایند میتوانند در صرافی های دیگر مانند کوینکس سرمایه گذاری نمایند .

6️⃣ اپلیکیشن صرافی کوکوین بر روی چه پلتفرم هایی پشتیبانی میشود ؟

💡 اپلیکیشن کوکوین بر روی تمام پلتفرم ها پشتیبانی میشود و کاربران میتوانند از آن استفاده نمایند لینک دانلود این اپلیکیشن ها در ادامه قرار داده میشود .

7️⃣ آیا صرافی کوکوین NFT نیز ارائه مینماید ؟

💡 بله صرافی کوکوین تعداد بسیاری NFT نیز ارائه مینماید و کاربران میتوانند به خرد و فروش NFT در این صرافی بپردازند .

8️⃣ آیا صرافی کوکوین امکان هج کردن را دارا میباشد ؟

❌ خیر ، امکان باز کردن معامله شرت و لانک همزمان هنوز در صرافی کوکوین فعال نشده است .

درج نظر