🏅آشنایی مسابقات لایت فارکس | litefinance challenge 🟡

🏆مسابقات لایت فارکس چیست | با مسابقات لایت فایننس آشنا شوید 🔅

بروکر لایت فارکس یا همان بروکر لایت فایننس با ارائه خدمات بسیار عالی و همچنین برخورداری از اعتبار مناسب توانسته در میان ایرانیان کاربران بسیاری را جذب نماید.بروکر لایت فارکس در کنار خدمات خود برای بالا بردن سطح معاملات و همچنین ایجاد رقابت در میان معامله گران اقدام به برگزاری مسابقات گوناگونی نموده است.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

مسابقات لایت فارکس را میتوان بستر بسیار مناسبی برای معامله گران مبتدی دانست که مایل به کسب تجربه بیشتر میباشند و در صورت موفقیت میتوانند جوایز نقدی و غیر نقدی بسیاری را بدیت بیاورند.

 

این مسابقات به دسته های متفاوتی تقسیم میشوند که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت اما میتوان گفت جذاب ترین مسابقه لایت فارکس که در این مقاله معرفی مینماییم مسابقه دمو لایت فارکس میباشد که نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه ندارد.

مسابقات لایت فارکس-مسابقات لایت فایننس-مسابقه لایت فارکس

کاربران همچنین میتوانند با شرکت در این مسابقات جوایزی را نیز برنده شوند که به صورت دلاری میباشد.

 

مسابقات لایت فارکس به صورت دوره ای و منطقه ای برگذاری میگردد که کاربران میتوانند با مراجعه به سایت اصلی لایت فارکس که لینک آن در ابتدای متن قرار داده شده است اطلاعات برگذاری آنها را مشاهده نمایند.

 

📢 آشنایی با انواع مسابقات لایت فارکس

در بروکر لایت فارکس همانطور که ذکر شد مسابقات به صورت دوره ای برگذار میشود اما برخی از آنها به صورت ماهیانه تمیدید میشوند و برخی دیگر به صورت دائم میباشند.

 

مسابقات لایت فارکس-مسابقات لایت فایننس-مسابقه لایت فایننس

 

کاربران میتوانند در جدول زیر مسابقاتی را که هم اکنون در جریان است و مشاهده نمایند.

 

نام مسابقه لینک ثبت نام
🟢 مسابقه دمو لایت فارکس 🟡 مسابقه بهترین بهترین ها لایت فارکس
🟢 مسابقه منطقه ای (ایرانیان) 🟡 مسابقه لایت فارکس صد بزرگ
🟢 مسابقه معامله گران 🟡 طرح تشویقی سال نو 2023
🟢 مسابقه شریک 🟡 مسابقه همکار موفق

 

همانطور که مشاهده مینمایید مسابقه بهترین بهرتین های لایت فارکس و مسابقه صد بزرگ لایت فارکس لینک ثبت نام دارند.

 

اما مسابقات طرح تشویقی سال نو و همکار موفق لینک ثبت نام ندارند. علت در این است که مسابقه طرح تشویقی سال نو در زمان تحویل سال نو میلادی شروع شده و معامله گران دیگر قادر به ورود به این مسابقه نمیباشند و این مسابقه اکنون نیز در جریان است.

 

همچنین مسابقه همکار موفق مربوط به نمایندگان میباشد که کاربران عادی امکان شرکت در این مسابقه را ندارند.در ادامه به توضیح این دو مسابقه نیز میپردازیم.

 

📖 شرح مسابقات لایت فایننس

در جدول بالا کاربران 4 دسته از مسابقات لایت فارکس که اهمیت بالایی دارند را مشاهده نمودند.در این قسمت به شرح آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

 • مسابقه معامله گران | Traders Contests

 

کاربران میتوانند در این بخش مسابقات متعددی را که برای معامله گران در حساب واقعی ارائه میشود را مشاهده نمایند.

 

این مسابقات برای ریداد های گوناگون برگذار میگردد و از جمله آنها میتوان به مسابقه طرح تشویقی سال نو 2023 لایت فارکس اشاره نمود که اکنون تاریخ آن بپایان رسیده است.

 

کابرانی که مایل به شرکت در مسابقات با حساب ریل میباشند میتوانند به این بخش مراجعه نمایند.البته باید ذکر نمود که جوایز که در حساب ریل ارائه میگردد به مراتب از جوایز مسابقات با حساب دمو نفیس تر میباشد.

 

 • مسابقات دمو لایت فارکس | بهترین بهترین ها (Best of the best)

 

این دسته از مسابقات لایت فارکس بر پایه حساب دمو میباشد و کاربران نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای برای شرکت در این مسابقات ندارند.

 

همچنین تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات هیچ محدودیتی ندارد و به صورت مستمر این مسابقات برگذار میگردد.البته باید ذکر نمود که امکان دارد که در هر لحظه این مسابقات از طرف بروکر لایت فارکس لغو گردد و یا جایگزین شود.

 

در حال حاظر دو مسابقه دمو لایت فارکس در جریان میباشد که به شرح زیر میباشد.

 

مسابقات لایت فارکس-مسابقات لایت فایننس-مسابقه لایت فایننس

 

 • مسابقه لایت فایننس (بهترین بهترین ها)

 

مسابقه بهترین بهترین ها از پرطرفدار ترین مسابقات دمو لایت فارکس میباشد که به صورت ماهیانه برگذاری میگردد که در آن جوایز به پنج نفر اول که نسبت سود به ریسک بالا تری را داشته باشند تعلق میگیرد.

جوایز مسابقه بهترین بهترین های لایت فارکس بشرح زیر است.

 

 • 4000 دلار نفر اول
 • 2500 دلار نفر دوم
 • 1500 دلار نفر سوم
 • 1000 دلار نفر چهارم
 • 1000 دلار نفر پنچم

 

مسابقه بهترین بهترین های لایت فارکس به کاربرانی که مبتدی میباشند بسیار پیشنهاد میشود تا بتوانند به کسب تجربه بیشتر بپردازند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

 • مسابقه دمو پیش بینی شاخص ها (Forcasts For Quotes)

 

به کاربرانی که مایل به کسب تجربه در پیشبینی شاخص های بازار های مالی میباشند این مسابقه بسیار پیشنهاد میشود.

 

مسابقه دمو لایت فارکس پیش بینی شاخص ها هر 12 ساعت یک بار برگذار میشود و هرکس بتواند شاخص مورد نظر را بهتر پیشبینی نماید و سود بیشتری کسب نماید برنده این مسابقه است البته در این مسابقه لایت فایننس نیز به نفر اول تا پنجم بسته به میزان دقت پیشبینی جوایزی تعلق میگیرد.

 

جوایز مسابقه پیس بینی شاخص ها لایت فارکس به شرح زیر است.

 

 • 500 دلار نفر اول
 • 200 دلار نفر دوم
 • 100 دلار نفر سوم
 • 100 دلار نفر چهارم
 • 100 دلار نفر پنجم

 

 • مسابقات منطقه ای لایت فارکس | Regional Contests

 

این دسته از مسابقات لایت فارکس به صورت منطقه ای برگذار میگردد و بنا به شرایط یک منطقه تعیین میشود.

 

این به آن معنا است که به طور مثال مسابقه صد برتر لایت فارکس که اکنون فقط برای ایرانیان در جریان میباشد یک رقابت در میان ایرانیان است و کشور های دیگر نمیتوانند در آن شرکت نمایند.

 

این مسابقات به صورت دوره ای برگذار میگردد و هر دوره در یک منطقه میباشد البته انواع دیگر مسابقات با شرایط متفاوت همزمان در مناطق دیگر نیز برگذار میگردد.

 

 • مسابقات شریک خوب لایت فارکس | Partners Conteste

 

این مسابقه در میان نمایند گان لایت فارکس برگذار میگرد و کاربران عادی امکان شرکت در آن را ندارند.

 

در این مسابقه که به صورت ماهیانه برگذار میگردد عملکرد نمایندگان بررسی میگردد و نمایندگانی بیشترین میزان جذب مشتری را داشته باشند در رتبه اول تا پنجم قرار میگیرند.

 

تیم فارکس اسکالپینگ لایو مفتخر است که توانسته در میان نمایندگان ایران چندین بار مقام اول این مسابقات را به علت پشتیبانی مناسب از کاربران و همچنین ارائه خدمات گوناگون در باشگاه کاربران خود کسب نماید.

 

کاربران جهت پیوستن به باشگاه مشتران فارکس اسکالپینگ لایو به صورت رایگان و همچنین دریافت ریبیت معاملاتی میتوانند از لینک های زیر استفاده نمایند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوانیم در مسابقات لایت فارکس شرکت نماییم؟

💡 کاربران جهت شرکت در مسابقات لایت فارکس باید ابتدا اقدام به ثبت نام در لایت فارکس نمایند که لینک ثبت نام در لایت فارکس در زیر قرار داده شده است.

🔖 ثبت نام در بروکر لایت فارکس

2️⃣چگونه میتوان جهت شرکت در مسابقه لایت فارکس در مشاوره دریافت نمود؟

💡کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر به صورت رایگان اقدام به کسب مشاوره و پشتیبانی بروکر لایت فارکس نمایند و هرگونه مشکل خود را متفع نمایند.

🔖 پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

🔖پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ

درج نظر