🎓 آموزش تغییر اهرم در لایت فارکس| liteforex leverage ⚖

🎚 نحوه تغییر اهرم درلایت فارکس | litefinance leverage 🪜

بروکر لایت فارکس در معاملات خود از 1:1 تا 1:1000 اهرم را ارائه مینماید.اما اهرم یا لوریج به چه معنا میباشد.

 

اهرم یا لوریج اعتباری است که بروکر به معامله گران ارائه مینماید تا بتوانند با سرمایه کم معاملاتی چند برابری را اجرا نمایند.لوریج این امکان را به معامله گران میدهد که به سود های بزرگ دست پیدا کنند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

اما نباید فراموش نمود که لوریج مانند یک شمشیر دو لبه میباشد، به آن معنا که همانطور که میتواند سود های بزرگی را برای کاربران به ارمغان بیاورد، میتواند ضررهای هنگفتی را نیز به معامله گران وارد نماید و موجب از دست دادن سرمایه معامله گر شود.

 

از این در استفاده از اهرم (لوریج) بسیار باید دقت داشته باشید.به همین علت بروکر لایت فارکس امکان تنظیم دستی میزان لوریج را از 1:1 تا 1:1000 در اختیار کاربران قرار داده است و  همچنین این امکان را به کاربران داده تا بتوانند در هین معامله نیز میزان لوریج خود را تغییر دهند.

 

امکان تغییر لوریج در زمان معامله از امکانات منحصر به فرد بروکر لایت فایننس میباشد است و در دیگر بروکر ها این امکان برای کاربران وجود ندارد و در صورت تغییر لوریج معاملات باز شامل تغییر نمیشود.

 

تغییر اهرم در بروکر لایت فارکس-نحوه تغییر اهرم در لایت فارکس-نحوه استفاده از اهرم در لایت فارکس

 

استفاده از اهرم مناسب در معاملات بسته به تجربه و استراتژی کاربران متفاوت است و نیاز به تجربه کافی در مدیریت ریسک دارد.استفاده نا درست از اهرم میتواند موجب کال مارجین معامله گر گردد که در این صورت معامله گر امکان ادامه معامه در بازار را به دلیل از دست دادن سرمایه از دست میدهد.

 

🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
🔗 لینک بررسی بررسی بروکر لایت فارکس
📞 پشتیبانی تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ
⚖ حداقل اهرم ارائه شده 1:1
⚖ حداکثر اهرم ارائه شده 1:1000
📈 امکان تغییر اهرم در حین معامله دارد

 

در ادامه کاربران میتوانند به بررسی نحوه تغییر لوریج در لایت فارکس بپردازند و همچنین  چگونگی تغییر اهرم در لایت فارکس در حین معامله را نیز فرا بگیرند.

 

📖 نحوه تغییر اهرم در لایت فارکس از کابین شخصی لایت فارکس

همانطور که ذکر نمودیم در استراتژی های گوناگون معامله گران نیاز به تغییر لوریج معاملاتی خود دارند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از این رو فرا گرفتن نحوه تغییر اهرم در لایت فارکس بسیار مهم است.تغییر اهرم در لایت فارکس مراحل بسیار ساده ای دارد که کاربران میتوانند براحتی با مراجعه به کابین شخصی لایت فارکس اقدام به تغییر اهرم در لایت فارکس نمایند.

 

تغییر اهرم در بروکر لایت فارکس-نحوه تغییر اهرم در لایت فارکس-نحوه استفاده از اهرم در لایت فارکس

 

جهت تغییر اهرم در لایت فارکس از طریق کابین شخصی لایت فایننس مراحل زیر را میتوانید طی نماییید.

 

1.به کابین شخصی لایت فایننس مراجعه نمایید و روی گزینه متاتریدر در منو سمت چپ کلیک نمایید.

 

2.در کادر اول حساب اصلی شما در لایت فارکس نمایش داده شده است، در گزینه اهرم روی گزینه ویرایش کلیک نمایید.

 

 تغییر اهرم در لایت فارکس-اهرم در لایت فارکس-اهرم در فارکس

 

3.در تب نمایش داده شده ابتدا میزان اهرم معاملاتی خود را در بروکر لایت فارکس انتخاب نمایید سپس روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

 

 تغییر اهرم در لایت فارکس-اهرم در لایت فارکس-اهرم در فارکس

 

پس از ذخیره پیغامی برای شما نمایش داده میشود که تغییر اهرم در لایت فارکس برای شما اعمال شده است و شما میتوانید در میان اطلاعات حساب اصلی خود میزان اهرمی را که انتخاب نموده اید را مشاهده نمایید.

 

📈 تغییر اهرم در حین معامله در لایت فارکس

در ابتدای متن شاره نمودیم از امکانات منحصر به فردی که بروکر لایت فارکس ارائه مینماید امکان تغییر اهرم در حین معامله میباشد.

 

این مرود این امکان را برای معامله گر بوجود می آورد که در صورت تحلیل و مشاهده پتانسیل سود بیشتر در یک معامله بتواند اهرم معاملاتی خود را افزایش دهد تا سود بیشتری را کسب نماید.

 

البته همانطور که اشاره نمودیم اهرم یک شمشیر دو لبه است و میتواند ضررهای سنگینی را برای کاربران ایجاد نماید پس در انتخاب اهرم مناسب بسیار دقت نمایید.

 

تغییر اهرم در لایت فارکس-نحوه تغییر اهرم در لایت فارکس-نحوه استفاده از اهرم در لایت فارکس

 

تغییر اهرم در حین معامله نیاز به تجربه و تحلیل بسیار دقیقی دارد زیرا به دلیل نوسانات بازار ممکن است که سود مورد نظر شما به ضررهای سنگین مبدل گردد.

 

تغییر اهرم در حین معامله در لایت فارکس مراحلی مشابه تغییر اهرم در لایت فارکس دارد و کاربران با مراجعه به کابین شخصی لایت فارکس میتوانند مانند مراحلی که ذکر نمودیم اقدام نمایند.

 

تغییر اهرم در لایت فارکس در هر زمان به صورت مستقیم تاثیر بر تمام معاملات باز نیز دارد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

در نتیجه توصیه میشود اگر مایل به تغییر اهرم در لایت فارکس میباشید و مایل نیستید در معاملات باز شما این اهرم اعمال گردد ابتدا اقدام به بستن تمام معاملات باز خود نمایید سپس اقدام به تغییر اهرم در لایت فارکس کنید.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

لوریج در معاملات فارکس در صورتی که با تحلیل و استراتژی مناسب همراه باشد میتواند بسیار پرسود باشد و سرمایه معامله گران را بسیار افزایش دهد.

 

اما در صورتی که مدیریت ریسک مناسب را نداشته باشید و یا تجربه کافی و استراتژی مناسب را در استفاده از اهرم فارکس نداشته باشید میتواند موجب کال مارجین و از دست دادن سرمایه شود.

 

پس پیش از استفاده از اهرم های بالا به این موارد دقت نمایید.

 

همچنین کاربران درصورتی که نیاز به مشاوره داشته باشند میتوانند در تمام ایام هفته از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر اقدام به کسب مشاوره رایگان از کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو نمایند که لینک آنها در زیر قرار داده شده است.

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

 

با ارسال پیام با استفاده از لینک های بالا در کوتاه ترین زمان با شما تماس حاصل میگردد در صورتی که نیاز به مشاوره خارج از ساعات ذکر شده داشتید میتوانید پیام خود را ارسال نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

1️⃣ آیا امکان تغییر اهرم در حین معامله در لایت فارکس وجود دارد؟

بله، کاربران میتوانند اقدام به تغییر اهرم در حین معامله در لایت فارکس از طریق سایت اصلی لایت فارکس نمایند البته باید دقت داشته باشید که در صورتی که مایل نیسیتید این تغییر در معاملات باز شما اعمل شود باید ابتدا تمام معاملات خود را ببندید.

2️⃣ چگونه میتوان جهت انتخاب اهرم مناسب مشاوره دریافت نمود؟

💡 کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام به کسب مشاوره در خصوص انتخاب اهرم مناسب در لایت فارکس از مشاوران مجرب فارکس اسکلپینگ لایو نمایند.

🔖کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

🔖 کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر