🎓آموزش اتصال لایت فارکس به متاتریدر|اتصال متاتریدر به لایت فارکس🔗

💻نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر |اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر⚙

محبوب ترین پلتفرم معاملاتی در میان معامله گران پلفترم متاتریدر میباشد که بروکر لایت فارکس نیز از آنها استفاده مینماید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از عمده مشکلات کاربرانی که به تازگی شروع به استفاده از متاتریدر لایت فارکس نموده اند نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر میباشد که در این مقاله به طور کامل این مهم را آموزش خواهیم داد.

 

نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر -اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر-آموزش اتصال لایت فارکس به متاتریدر

 

به طور کلی اتصال لایت فارکس به متاتریدر کاری بسیار ساده و روان است و کاربران میتوانند با طی مراحل ذکر شده در این مقاله براحتی اقدام به اتصال لایت فارکس به متاتریدر 4 و 5 نمایند همچنین اتصال بروکر های دیگر به متاتریدر 4 و 5 نیز به همین صورت است.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام بروکر ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📞 ارتباط با پشتیبانی از طریق تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ ارتباط با پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ
💻 پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 ، متاتریدر 5
® موضوع مطلب نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر

 

استفاده از متاتریدر به دلایل متعددی که در مقاله بررسی متاتریدر 4 و 5 ذکر نموده ایم بسیار فرار گیر شده است و کاربران به دلیل مزایای بسیار متاتریدر از این پلتفرم جهت انجام معاملات خود استفاده مینمایند همچنین از پلتفرم های اصلی بروکر لایت فارکس نیز متاتریدر4 و 5 لایت فارکس میباشد.

 

🎓آموزش نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر

کاربران جهت اتصال لایت فارکس به متاتریدر مراحل بسیار ساده ای را باید طی نمایند این مراحل در متاتریدر 4 و متاتریدر 5 مشترک میباشد.

 

ابتدا پس از ثبت نام در بروکر لایت فارکس و تکمیل مراحل احراز هویت در لایت فارکس اقدام به دانلود و نصب پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود یعنی متاتریدر 4 لایت فارکس و یا متاتریدر5 لایت فارکس نمایید.

سپس مراحل زیر را طی کنید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

1.به کابین شخصی لایت فارکس مراجعه نمایید و از طریق گزینه متاتریدر وارد بخش حساب های خود شوید.در اینجا میتوانید سرور و نام کاربری شما که یک شماره 6 رقمی هست نمایش داده میشود.

 

اتصال متاتریدر به لایت فارکس-نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر -اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

جهت مشاهده رمز عبور ( گذرواژه) باید به ایمیلی که با آن در لایت فارکس ثبت نام نموده اید مراجعه نموده و ایمیل را که هنگام افتتاح حساب لایت فارکس برای شما ارسال شده جست و جو کنید.

 

در آن ایمیل نام کاربری و گذر واژه شما ذکر شده است.

 

2.پس از دریافت گذرواژه به متاتریدر مراجعه نمایید در کادر نمایش داده شده مانند تصویر زیر سرور مورد نظر حساب خود را که در مرحله قبل به شما نمایش داده شده بود را انتخاب نمایید و روز گزینه NEXT کلیک نمایید.

 

اتصال متاتریدر به لایت فارکس-نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر -اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

3.در پنجره بعد ابتدا روی گزینه Existinf trad account کلیک کرده تا گزینه Login و Password برای شما نمایش داده شود.نام کاربری (Login) و رمزعبور متاتریدر (Password) را وارد نمایید و روی گزینه Finish کلیک نمایید.

 

اتصال متاتریدر به لایت فارکس-نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر -آموزش اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

در اینجا اتصال لایت فارکس به متاتریدر برقرار شده است و شما میتوانید موجودی خود را مشاهده نمایید و اقدام به تریدر درلای فارکس کنید.

 

🔗اتصال لایت فارکس به متاتریدر در دستگاه های گوناگون

پلتفرم متاتریدر برای سیستم عامل های گوناگون مانند ویندوز ، اندروید و ایفون ارائه شده است و کاربران میتوانند با تمام این سیستم عامل ها اقدام به اتصال لایت فارکس به متاتریدر نمایند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

این امر به علت در دسترس بودن همیشگی ارائه شده تا کاربران بتوانند در هر زمان که مایل باشند با اتصال به اینترنت حتی از طریق تلفن های همراه خود اقدام به معامله و یا مدیریت حساب های خود نمایند.

 

اتصال متاتریدر به لایت فارکس-نحوه اتصال لایت فارکس به متاتریدر -اتصال حساب لایت فارکس به متاتریدر

 

همچنین متاتریدر لایت فارکس به صورت تحت وب نیز ارائه شده که کاربرانی که امکان نصب دائمی متاتریدر لایت فارکس را ندارند بتوانند از طریق وب اقدام به معامله نمایند.

 

اتصال لایت فارکس به متاتریدر در تمام این سیستم ها یکسان بوده و کاربران با طی همین مراحل میتوانند براحتی به متاتریدر اتصال پیدا کنند.

 

البته لازم به ذکر است که در برخی از سیستم ها سرور ها نمایش داده نمیشد و کاربران باید از طریق کادر جست و جو (Search) با کپی کردن نام سرور اقدام به پیدا کردن سرور لایت فارکس در حساب مورد نظر خود نماید سپس اقدام به ورود کنند.

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان نام کاربری و رمز عبور متاتریدر لایت فارکس را دریافت نمود؟

💡برای کاربران پس از افتتاح حساب در لایت فارکس ایمیل ارسال میگردد که میتوانند در آن نام کاربری و رمز عبور متاتریدر خود را مشاهده نمایند.

2️⃣چگونه میتوان جهت اتصال لایت فارکس به متاتریدر پشتیبانی دریافت نمود؟

💡کاربران جهت دریافت هرگونه پشتیبانی لایت فارکس میتوانند از لینک های زیر استفاده نمایند.

🔖 پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

🔖 پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ

درج نظر