🚫آیا کلاهبرداری لایت فارکس حقیقت دارد؟| liteforex scam 🟡

🔍 بررسی کلاهبرداری لایت فارکس| lite finsnce

بروکر لایت فایننس بیش از 17 سال است که در بازار های مالی فعالیت مینماید.این بروکر توانسته با ارائه خدمات بسیار گسترده به کاربران توانسته معامله گران بسیاری را به خود جذب نمایند.

 

همچنین بروکر لایت فارکس در میان ایرانیان نیز بسیار مجبوب است و علت این محبوبیت نیز ارائه خدمات و پشتیبانی بسیار مناسب است که بسیاری از کاربران را به خود جذب نموده است.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

ارائه جفت ارزها، سهام ها، ارزهای دیجیتال و بسیاری از نماد های دیگر از دیگر جاذبه های بروکر لایت فارکس میباشد که کاربران بسیاری برای معامله در این نمادها به خود جذب نموده است.

 

کلاهبرداری لایت فارکس-اعتبار لایت فارکس-آیا لایت فارکس کلاهبرداری است؟

 

در کنار تمام خدمات ارائه شده مانند تمام بروکرهای دیگر شایعاتی نیز درباره بروکر خوشنام لایت فارکس وجود دارد این شایعاتی به صورت اخبار جعلی و غیر واقعی است و در این میان نیز تعدادی از کاربران به دلیل عدم آموزش کافی شکایاتی به صورت غیر رسمی از بروکر لایت فایننس داشته اند.

 

🔗 لینک ثبت نام بروکر ثبت نام در بروکر لایت فارکس
🔗 لینک بررسی بررسی بروکر لایت فایننس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ
🗓 سابقه فعالیت 17 سال
📜 رگولاتوری CYSEC – مارشال ایلند برای ایرانیان

 

در این مقاله به بررسی تمام شایعات مرتبط با بروکر لایت فارکس بلاخص شایعه کلاهبرداری لایت فارکس خواهیم پرداخت و مواردی مختلف آن را بررسی مینماییم.

 

📑 موارد شایعه شده کلاهبرداری لایت فاکس

از آنجا که شایعه کلاهبرداری لایت فارکس برای کاربرانی که به تازگی مایل به ثبت نام در لایت فایننس میباشند بسیار اهمیت دارد، کارشناسان ما به بررسی تمام موارد گذارش شده درباره کلاهبرداری لایت فارکس پرداختند.

 

این موارد به چند دسته تقسیم میشود که در ادامه با ذکر آنها به بررسی علل عدم کلاهبرداری لایت فارکس خواهیم پرداخت و دکر مینماییم که این موارد چگونه شکل گرفته اند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

  • کلاهبرداری از طریق معاملات:

در میان جست و جوی موارد کلاهبرداری لایت فارکس به گروهی مواجه شدیم که ادعا میکردند پس از مطلع شدن از میزان سود دهی و سهولت کار در بازار های مالی با استفاده از حساب های آموزشی لایت فایننس اقدام به واریز وجه و ورود به بازار کرده اند.

 

سپس در مدت زمان کوتاهی سرمایه خود را از دست داده اند و از بازار خارج شده اند.

 

همانطور که میدانید حساب های آزمایشی صرفا برای تمرین و تست استراتژی میباشد و با اینکه بسیار شبیه به بازار معاملاتی واقعی است هیچ گاه نمیتواند معاملات واقعی را برای کاربران به طور کامل سبیه سازی نماید.

 

علت اصلی عدم توانایی شبیه سازی در حساب های آزمایشی میزان استرسی میباشد که کاربران پس از شروع کار با پول حقیقی تجربه مینمایند و کنترل احساسات و استرس ها در بازار های مالی یک چالش بسیار بزرگ است.

 

از این رو میتوان گفت که در این مود کلاهبرداری لایت فارکس حقیقت ندارد و کاربران به دلیل عدم آموزش کافی و آشنایی با بازار های مالی با این مشکل برخورد مینمایند.

 

کلاهبرداری لایت فارکس-اعتبار لایت فارکس-آیا لایت فارکس معتبر است؟

 

  • کلاهبرداری از طریق اجرا نشدن اوردر ها:

برخی از گزارش ها مبنی بر عدم فعال شدن استاپ لاست میباشد که کاربران با وجود قرار دادن استاپ لایت برای معاملات خود استاپ لاست فعال نشده است و سرمایه خود را از دست داده اند.

 

کاربرانی که در بازار های مالی فعالیت میکنند میدانند در گذشته زمانی که نوسانات بازار بسیار بالا بود این امکان وجود داشت که اردر استاپ لایت فعال نگردد از این رو در زمان هایی که نواساات بالا بود اگر اردر فعال نمید به صورت دستی معامله خود  را میبستند.

 

امام امروزه با وجود حساب ecn لایت فارکس با استفاده از تکتولژی های برتر با سرعت و دقت بسیار بالا این مورد به حداقل رسیده است.

 

به زبان ساده تر در حساب ecn لایت فارکس به علت اتصال مستقیم معامله گران به تامین کنندگان بزرگ بازار بروکر عملا هیچگونه مداخله ای در معاملات ندارد و سیستم با پیدا کردن بهترین قیمت به صورت خدکار اقدام به بستن معامه مینماید ومعامله به صورت کاملا شفاف اجرا میگردد.

 

از این رو میتوان گفت این دسته از گزارشهای کلاهبررداری لایت فارکس به دلیل عدم انتخاب حساب معاملاتی مناسب میباشد که کاربران را با این مشکلات مواجه مینماید و هیچگونه ارتباطی با بروکر لایت فارکس ندارد.

 

  • فاش شدن اطلاعات شخصی :

برخی از کابران گزارش نموده اند که اطلاعات شخصی آنها مانند رمز عبور ، ایمیل و دیگر اطلاعات آنها فاش شده و حساب آنها توسط هکر ها خالی شده است.

 

در این مورد به دلیل اهمیت بالای آن کارشناسان فارکس اسلپینگ لایو بسیار تحقیق نمودند و مطالب جالبی را مشاهده نمودند.

 

  • مورد اول در این گزارش ها این است که این دسته از کاربران به دلیل عدم اطلاع از چگونگی ثبت نام در لایت فارکس اقدام به دریافت کمک از افراد سود جود در فضای مجازی نموده اند و این دسته از افراد با است فاده از همین عدم اطلاع اقدام به کلاهبرداری از این عزیزان با نام بروکر لایت فارکس نموده اند.

 

از این رو از افرادری که به تازگی میخواهند در بروکر لایت فارکس ثبت نام نمایند درخواست میشود که با مراجعه به صفحات آموزش ثبت نام در لایت فارکس، آموزش احراز هویت در لایت فارکس و دیگر صفحات ارائه شده ابتدا به کسب اطلاعات بپردازند و سپس خود اقدام به ثبت نام نمایند.

 

و یا در صورت نیاز به کمک میتوانند از کارشناسان ما در فارکس اسکلپینگ لایو به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایند تا این عزیران را در این مسیر یاری دهند.

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

 

  • مورد دوم کانال های تلگرامی میباشد که با نام بروکر لایت فایننس کلاهبرداری می نمایند. برخی از کاربران با مراجعه به کانال های تلگرامی با نام بروکر لایت فارکس اقدام به ارائه مدارک خود جهت ثبت نام مینمایند.

 

دقت داشته باشید جهت ثبت نام در بروکر لایت فارکس هیچ گونه رمز عبوری از جمله رمز عبور ایمیل شما نباید در اختیار اشخاص دیگر قرار بگیرد همچنین پیش از حصول اطمینان کامل نباید مدارک خود را در اختیا ر افراد دیگر قرار دهید.

 

  • مورد سوم افردارد بودند که به علت عدم توجه کافی به حساسیت کلمات عبور اقدام به مشاهده حساب کاربری خود در دستگاه های متعدد و گاهی نا آشنا مینمودن.

 

دقت داشته باشید که نام کاربری و کلمه عبور بروکر لایت فارکس مانند قفل و رمز گاوصندوق شخصی شما میباشد و هیچ کس نباید از آن اطلاع داشته باشد.

 

با ورود به کابین شخصی بروکر لایت فارکس از طریق دستگاه های ناشناس شما این امکان را برای هکر ها و افراد سودجو ایجاد میکنید که به سرمایه شما دسترسی داشته باشند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

  • عدم امکان برداشت سود های معالات:

در میان این گزارش ها تعدادی نیز از عدم امکان برداشت سود های معاملاتی خود سخن گفته بودند و کلاهبرداری لایت فارکس را بیان نموده بودند.

 

با بررسی دقیق تر کارشناسان مجرب فارکس اسکلپینگ لایو متوجه شدیم که این عزیزان مراحل احراز هویت خود را تکمیل نکرده اند از این رو بروکر لایت فارکس امکان برداشت وجه را به آنها نداده بود.

 

دقت داشته باشید که برای برداشت وجه و استفاده از تمام خدمات لایت فارکس به احراز هویت کامل در این بروکر نیاز دارید.

 

➕ جمع بندی | آیا کلاهبرداری لایت فارکس حقیقت دارد؟

خیر ، موارد درباره کلاهبرداری لایت فارکس گزارش شده است که هیچ کدام از آنها به صورت رسمی نمیباشد.

 

با توجهه به موارد متعدد مانند عدم اطلاع و آموزش کافی و شیطنت های برخی کاربران میتوان گفت که بروکرلایت فارکس کلاهبردار نمیباشد و کاربران میتوانند با اطمینان کافی در این بروکر ثبت نام نمایند.

 

کلاهبرداری لایت فارکس-اعتبار لایت فارکس-امنیت بروکر لایت فارکس

 

در این مقاله به بررسی موارد متعدد از گزارش های کلاهبرداری لایت فارکس پرداختیم و متوجه شدید که اگثر آنها از عدم اطلاع و یا سودجویی افراد بوجود آمده و بروکر لایت فارکس هیج مداخله ای در این موارد نداشته است.

 

همچنین کاربران جهت کسب اطمینان بیشتر میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما در فارکس اسکلپینگ لایو تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان اقدام به کسب مشاوده کنند تا با اطمینان کافی از این مهم اقدام به ثبت نام در بروکرلایت فارکس نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣ آیا بروکر لایت فارکس کلاهبردار است؟

❌ خیر، با توجه به رمسیت نداشتن گزارش های کلاهبرداری لایت فارکس همچنین بررسی های جامعی که داشتیم متوجه شدم که اغلب گزارش ها بر پایه عدم آموزش، عدم اطلاعات کافی و سود جویی افراد سودجو میباشد.از این رو کاربران میتوانند با اطمینان اقدام به ثبت نام در بروکر لایت فارکس نمایند.

2️⃣ چگونه میتوان جهت اطمینان از عدم کلاهبرداری لایت فارکس مشاوره دریافت نمود؟

💡 کاربران میتوانند جهت اطمینان خاطر در مورد کلاهبرداری لایت فارکس با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان اقدام به کسب مشاوره نمایند.

🔖کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

🔖کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر