💰اسپرد لایت فارکس در نماد های مختلف | حساب بدون اسپرد لایت فارکس چیست؟ 💵

🔍بررسی اسپرد بروکر لایت فارکس | میزان اسپرد لایت فایننس در حساب های واقعی

همواره تمام بروکر های فارکس در تلاش هستند، تا شرایط معاملاتی بهتری را برای معامله گران ایجاد نمایدند، که بتوانند کاربران بیشتری را به خود جذب نمایند. از مهم ترین مواردی که بروکر ها در آن به رقابت می پردازند، میزان اسپرد دریافتی می باشد.

 

اسپرد از مهم ترین هزینه های معاملاتی است، که هر معامله گر برای کاهش هزینه های معاملات خود به دقت آن را در بروکر های مختلف بررسی می نماید. بروکر لایت فارکس (لایت فایننس) توانسته با کاهش هزینه های معاملاتی از جمله اسپرد معاملاتی در این رقابت باقی بماند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

این به آن معنا است که اسپرد بروکر لایت فارکس در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند، بسیار رقابتی است و با کمی اختلاف در برخی نماد ها از رقبای خود پیشی گرفته است.

 

اسپرد لایت فارکس، میزان اسپرد لایت فارکس،اسپرد لایت فایننس

 

البته همانطور که ذکر نمودیم، اسپرد بروکر لایت فارکس در برخی از نماد ها از رقبا کمتر و در برخی دیگر ممکن است مساوی و یا بیشتر باشد.

 

از این رو در این مطلب کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تلاش نموده اند، میزان اسپرد های بروکر لایت فارکس را در بازار های مختلف بررسی نمایند، همچینی به مقایسه اسپرد های لایت فارکس در انواع حساب لایت فارکس پرداخته ایم؛

 

کاربران با مطالعه این مطلب در کنار مطالب دیگر، که درباره اسپرد بروکر های فارکس به صورت تخصصی در هر بروکر گرد آوری شده، می توانند به خوبی به مقایسه و انتخاب بروکر مناسب خود بپردزند.

 

📖 تعریف کلی اسپرد لایت فارکس

به طور کلی، اسپرد به اختلاف قیمت میان قیمت خرید و قیمت فروش «Bid/Ask» گفته می شود. از آنجا که در اغلب حساب های معرفی شده در بروکر ها، به جز حساب هایی که از فناوری “ECN” استفاده می نمایند، یک طرف معامله بروکر می باشد؛

 

به گونه ای می توان گفت که میزان اسپرد را بروکر ها تعیین می نمایند، به همین علت انتخاب بروکر مناسب برای کاهش هزینه های معاملاتی بسیار اهمیت دارد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

اما در حساب های ECN به علت این که، معامله گر به صورت مستقیم با تامین کنندگان بزرگ مالی و یا بانک ها به معامله می پردازد. می توان گفت که بروکر هیچگونه دخالتی در معاملات ندارد، میزان اسپرد بسیار کاهش پیدا خواهد نمود.

 

البته باید دقت داشته باشید، به علت سرعت بالا در پردازش و دریافت هزینه های دیگر در حساب ecn، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو همواره این دسته از حساب را به کاربران حرفه ای پیشنهاد می نماید.

 

🟡 اسپرد های لایت فارکس در انواع حساب ها

اسپرد های لایت فارکس در انواع حساب ها متفاوت می باشد؛

 

اسپرد بروکر لایت فارکس، اسپرد های لایت فارکس، اسپرد لایت فارکس

 

همچنین محاسبه اسپرد لایت فایننس نیز به صورت شناور انجام می شود، به آن معنا که بسته به «حجم معاملات، نوع حساب، نماد معاملاتی، زمان معامله و …» میزان اسپرد لایت فایننس تغییر پیدا می کند.

 

اما میزان اسپرد لایت فارکس حداقلی دارد، که در جدول زیر می توانید حداقل اسپرد لایت فارکس را، در انواع حساب لایت فایننس مشاهده نمایید.

 

نام حساب میزان اسپرد بروکر لایت فارکس
🟡 اسپر حساب سنتی شناور≥ 3 پیپ
🟡 اسپرد حساب کلاسیک شناور ≥ 1.8 پیپ
🟡 اسپرد حساب ecn شناور ≥ 0 پیپ
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📞 پشتبیانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

جدول میزان اسپرد لایت فارکس در انواع حساب لایت فارکس

 

📜 آموزش مشاهده میزان اسپرد لایت فارکس

همانطور که ذکر نمودیم میزان کمیسیون لایت فارکس به صورت شناور م یباشد؛ از این رو کاربران پیش از اجرای معامله بهتر است، ابتدا میزان اسپرد لایت فارکس را در نماد مورد نظر خود مشاهده نمایند، سپس اقدام به معامله کنند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

جهت مشاهده نرخ لحظه ای اسپرد لایت فایننس کاربران باید چند مرحله را طی نمایند که به شرح زیر است.

 

  • ورود به سایت اصلی لایت فایننس
  • انتخاب منو “تجارت فارکس”
  • انتخاب بازار مورد نظر
  • مشاهده اسپرد در نماد مورد نظر

 

در ادامه نیز کاربران می توانند مراحل ذکر شده را به صورت تصویری مشاهده نمایند.

 

🟡 مرحله#1: ورود به سایت لایت فارکس و منو تجارت فارکس

کاربران پس از ورود به سایت رسمی لایت فارکس از طریق لینک قرار داده شده، می توانند در منو بالای صفحه گزینه “تجارت فارکس” را مشاهده نمایند و آن را انتخاب کنند.

 

🟡 مرحله #2: انتخاب بازار مورد نظر

پس از ورود به منو “تجارت فارکس” می توانید دسته «دارایی های معاملاتی» را مشاهده نمایید، در این دسته کاربران می توانند بازار مورد نظر خود را از میان بازار های موجود انتخاب نمایند.

 

اسپرد لایت فارکس، میزان اسپرد لایت فارکس،اسپرد لایت فایننس
مرحله 1#،2# مشاهده اسپرد لایت فارکس: ورود به سایت و انتخاب بازار مورد نظر

 

🟡 مرحله #3:انتخاب حساب و نماد مورد نظر

در پنجره بعد ابتدا حساب مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس می توانید در میان نماد های ارائه شده، میزان اسپرد لایت فارکس را در نماد مورد نظر خود مشاهده نمایید.

 

اسپرد بروکر لایت فارکس، اسپرد های لایت فارکس، اسپرد لایت فارکس
مرحله 3# مشاهده اسپرد لایت فارکس: انتخاب نوع حساب و نماد مورد نظر

 

همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد مورد نظر خود، جزئیات بیشتری از نماد را مشاهده کنید.

 

⚖ مقایسه اسپرد لایت فارکس در حساب های مختلف

پیش از این بیان نمودیم، که میزان اسپرد لایت فارکس در حساب های مختلف ارائه شده، متفاوت می باشد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از این رو در این بخش به مقایسه اسپرد لایت فارکس در حساب های گوناگون خواهیم پرداخت.

 

📄 لیست مقایسه اسپرد لایت فارکس در بازار های مختلف

دقت داشته باشید همانطور که ذکر نمودیم، میزان اسپرد لایت فارکس به صورت شناور می باشد و نرخ هایی که در جدول زیر ذکر می نماییم در لحظه است.

 

به همین علت جهت دیدی نرخ دقیق اسپرد باید به سایت و یا پلتفرم معاملاتی مراجعه نمایید.

 

نماد حساب سنتی حساب کلاسیک حساب ecn
بازار جفت ارزها /«فارکس»
EURUSD 2.0 2.1 0.1
USDCAD 2.5 2.6 0.6
USDTRY 55.8 52.6 12.6
USDRUB 4361 3962 3442
بازار کالا های اساسی
COFFEE 9.0 9.0 6.0
UKBRENT 8.2 8.2 2.2
USCRUDE 8.4 8.1 2.1
XAUUSD 5.4 5.4 1.2
XNGUSD 1.3 1.1 0.8
بازار شاخص و سهام ها
S&P 500 10.3 0.3
DOWJONES 6.1 1.1
NASDAQ 100 5.7 0.7
DAX 30 5.5 0.5
CAC 40 5.9 0.9

جدول مقایسه اسپرد لایت فارکس در نماد های مختلف

 

➕ نظر کارشناسان درباره اسپرد لایت فارکس

به طور کلی بروکر لایت فارکس تلاش نموده با رقابتی کردن اسپرد لایت فارکس، معامله گران بیشتری را به فعالیت در این بروکر خوشنام تشویق نمایند.

 

کمترین میزان اسپرد لایت فارکس در حساب ECN می باشد، که همانطور که در بررسی حساب ECN لایت فارکس ذکر نمودیم؛ این حساب به نسبت دیگر بروکر هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نماید، از مبلغ کمتری برای شروع معاملات برخوردار است.

 

همچنین در میان انواع حساب لایت فارکس، حساب ECN لایت فارکس بهترین حساب برای کاربران حرفه ای و معامله گرانی می باشد، که با حجم های بالا به معامله می پردازند و یا تعداد معاملات بالایی را در روز اجرا می نمیاند.

 

از این رو نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بر این است، که بروکر لایت فارکس می تواند بستری بسیار مناسب برای معاملات کاربران باشد و با ایجاد محیطی بسیار خوب با اسپرد مناسب، معامله گران را در راستای کسب سود بیشتر یاری رساند.

 

در انتها نیز اگر نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی رایگان در تمام زمینه های بروکر لایت فارکس داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ حساب بدون اسپرد لایت فاکس چیست؟

💡 بروکر لایت فارکس حساب بدون اسپرد ندارد و تمام حساب ها اسپرد شناور دارند، اما میزان اسپرد لایت فارکس در حساب ECN لایت فارکس در برخی نماد ها -0- می باشد.

کاربرانی جهت افتتاح حساب در لایت فارکس می توانند از لینک قرار داده شده استفاده نمایند.

2️⃣ حداقل اسپرد حساب سنتی لایت فارکس چقدر است؟

💡 اسپرد حساب سنتی لایت فارکس از 3 پیپ شروع می شود و به صورت شناور است. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

درج نظر