💻آشنایی با بهترین وی پی اس لایت فارکس | متاتریدر وی پی اس لایت فارکس👍

🔍بررسی مزایای وی پی اس لایت فارکس | VPS لایت فایننس🖥

با گسترش روز افزاون بازار های مالی و استفاده از ربات ها نیاز به سرور های مجازی در میان کاربران بیشتر شد از این رو بروکر لایت فارکس اقدام به معرفی سرور های مجازی VPS لایت فارکس نمود.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

سرورو های مجازی VPS را شرکت های گوناگونی در سطح دنیا ارائه مینمایند اما سرور وی پی اس لایت فایننس مزایایی دارد که در این مقاله با کلیه آنها آشنا خواهیم شد.

 

وی پی اس لایت فارکس-وی پی اس لایت فایننس-VPS لایت فارکس

 

پایداری سرور های وی پی اس به کاربران این امکان را میدهد که براحتی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون احتمال قطعی برق و یا اینترنت اقدام به استفاده از آنها در معاملات خود نمایند.

 

🔍 بررسی ارائه کننده VPS بررسی بروکر لایت فارکس
📑 ثبت نام جهت دریافت VPS ثبت نام در بروکر لایت فارکس
💵 هزینه سرور به صورت ماهیانه 15 دلار
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ

 

از این رو به علت پایداری بالای این سرور ها این امکان برای کاربران ایجاد میشود که بدون هیچ مشکلی به استفاده از ربات های معامله گر بپردازند.

 

⌨ سرور VPS چیست؟

سرور VPS را میتوان یک سرور مجازی دانست که عملکردی مانند سرور های واقعی دارد.واژه VPS مخفف Virtual private server میباشد که به معنای سرور خصوصی مجازی میباشد.

 

این سرور ها با استفاده از نرم افزار مجازی سازی این امکان را به کاربران میدهند تا از امکانات سیستم فیزیکی به صورت مجازی استفاده نمایند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

همانطور که از نام VPS پیداست هر سرور میتواند به صورت اختصاصی برنامه ها و بار های مختص خود را بدون دخالت در سیستم میزبان و یا سرور های دیگر داشته باشد و هیچگونه تاثیری در عمل کرد یگدیگر نداشته باشند.

 

آموزش وی پی اس لایت فارکس-خرید وی پی اس لایت فایننس-VPS لایت فارکس

 

سرور های VPS در امور گوناگونی مانند تست و اجراز نرم افزار های گوناگون ، ترید در بازار های مالی ، ذخیره اطلاعات و بسیاری موارد دیگر استفاده میشوند.

 

بروکر لایت فارکس با ارائه سرور VPS لایت فارکس جهت ترید به کاربران این امکان را داده که بدون هیچ گونه مشکل از جمله قطعی برق و یا اینترنت اقدام به استفاده از آنها نمایند و معاملات خود را با استفاده از ربات ها انجام دهند.

 

در ادامه با سرور وی پی اس لایت فارکس بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

🔰 سرور  وی پی اس لایت فارکس چیست؟

سرور وی پی اس لایت فارکس نوعی سرور مجازی اختصاصی است که جهت تریدر به کاربران ارائه میگردد از این رو امکان استفاده های دیگر از این سرور های وجود ندارد و در صورت استفاده در موارد دیگر طبق قوانین لایت فارکس دسترسی سرور برای کاربران لغو میشود.

 

محاسبه وی پی اس لایت فارکس-نحوه وی پی اس لایت فایننس-VPS لایت فارکس

 

به طور کلی میتوان گفت که سرور VPS لایت فارکس یا همان وی پی اس ترید جهت معاملات دستی در بازار های مالی ، استفاده در مدیریت حساب های کپی تریدینگ و یا استفاده در معاملات اکسپرد ادوایزر ها در متاتریدر 4 و 5 قابل استفاده است.

 

استفاده از سخت افزار بسیار قوی در سرور های وی پی اس لایت فارکس این مزیت را بوجود آوره که حتی در صورت وارد شدن حجم اضافه نیز سرور امکان ارائه خدمات را دارد و مشکلی برای آن بوجود آید.

 

هزینه اشتراک ماهانه وی پی اس لایت فارکس 15 دلار میباشد که مبلغ بسیار ناچیزی است و تمام کاربران امکان تهیه آن را دارند از این رو براحتی میتوانند به معامله با اکسپرت ها و روبات های خود در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته بدون ایجاد هیچگونه مشکلی از جانب سیستم بپردازند.

 

🟢 بررسی مزایای VPS لایت فارکس

به طور کلی استفاده از سرورهای VPS مزایای بسیاری دارد در این میان بروکر لایت فارکس با ایجاد سرورهای قدرتمند  وی پی اس لایت فایننس توانسته این مزایا را گسترش دهد تا بتواند خدمات بهتری به کاربران ارائه نمایند.

 

سرور وی پی اس لایت فارکس-آدرس وی پی اس لایت فایننس-VPS لایت فارکس

 

از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 

  • سرور های litefinance VPS با استفاده از فناوری جدید Microsoft Hyper-V به صورت شصت و چهار بیتی (64 bit) ارائه میگردد که این امکان را ارائه میکند که سرور حتی در زمانی که حجم فعالیت بسیار بالا است بدون مشکل به ارائه خدمات بپردازد.

 

که این خود یک مزیت بسیار بزرگ برای سرور های وی پی اس لایت فارکس میباشد.

 

  • اطمینان بالا در اتصال از مزایای وی پی اس لایت فارکس میباشد که امکان قطعی برق و اینترنت و موارد دیگر را به حداقل میرساند و میتوان گفت بدون قطعی است.

 

این به آن معنا است که حتی در زمان خاموش بودن سیستم کاربران ربات ها به کار خود ادامه میدهند و هیچگونه خدچه ای در روند معاملات بوجود نمیآید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

  • عدم تاخیر در معاملات به علت عدم نیاز به منبع تغزیه از مواردی است که معامله گران در معاملت خود به آن بسیار توجه مینماید که سرور های وی پی اس لایت فارکس این امکان را برای معامله گران در ایتفاده از ربات ها و اکسپرت ها بوجود آورده است.

 

  • امکان مدیریت سخت افزار و نرم افزار سرور های VPS لایت فارکس این امکان را به کاربران میدهد که ربات های خود را از راه دور تنظیم نمایند و سود آوری خود را افزایش دهند.

 

به زبان ساد تر کاربران با اتصال به اینترنت میتوانند تنظیمات ربات ها و اکسپرت های خود را تغییر دهند که در جهت سود آوری بیشتر امر بسیار مهمی میباشد.

 

 

  • از دست دادن ساعاتی از بازار های مالی مسئله ای است که بسیاری از معامله گران را درگیر خود نموده است استفاده از ربات و اکسپرت از راه های حل این مسئله است که نیاز به سیستم مناسبی دارد که قطعی نداشته باشد و سرعت مناسبی داشته باشد.

 

از این رو استفاده از VPS لایت فایننس این مشکا را بطور کلی حل کرده است و معامله گران میتوانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته به معامله بپردازند.

 

  • سرعت بالا در اجرای معاملات به علت استفاده از سخت افزار بسیار قدرت مند و فاصله کم بین سرور های وی پی اس لایت فارکس و سرور اصلی بروکر لایت فارکس این امکان را بوجود میاور که معامله گران با کمترین تاخیر بتوانند معاملات خود را اجرا نمایند.

 

این مهم در زمان استفاده از ربات ها بسیار ضروری است.

 

  • هزینه بسیار پایین اشتراک ماهانه سروهای VPS لایت فارکس این امکان را برای تمام کاربران ایجاد مینماید که براحتی اقدام به استفاده از آن نمایند.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان اقدام به خرید وی پی اس لایت فارکس نمود؟

💡 کاربران جهت خرید وی پی اس لایت فایننس ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت در لایت فارکس نمایند که لینک آن در زیر قرار داده شده است.

🔖 ثبت نام در بروکر لایت فارکس

2️⃣ چگونه میتوان جهت خرید VPS لایت فارکس پشتیبانی دریافت نمود؟

💡 کاربران جهت در یافت هرگونه پشتیبانی لایت فارکس میتوانند از لینک های زیر به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته استفاده نمایند.

🔖پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

🔖پشتیبانی لایت فارکس در واتس آپ

درج نظر