🚫حذف حساب لایت فارکس از طریق پشتیبانی لایت فارکس| lite forex delet accont 🔴

💻چگونگی حذف حساب لایت فارکس | حذف حساب دمو لایت فارکس🔰

کاربران در بروکر های گوناگون ممکن است به دلایل مختلف نیاز به حذف حساب معاملاتی خود باشند و از چگونگی آن اطلاع نداشته باشند.از این رو در این مقاله که از سری مجوعه های مقالات بررسی بروکر لایت فارکس میباشد قصد داریم چگونگی این مهم را بررسی نماییم.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

علل حذف حساب در کاربران مختلف متفاوت است و بروکر ها موظف به ارائه این خدمات به کاربران میباشند.البته باید مد نظر داشته باشید که فقط حساب معاملاتی شما حذف میگردد و حساب کاربری شما فقط غیر فعال میشود.

 

حذف حساب لایت فارکس-حذف حساب لایت فایننس-حذف حساب دمو لایت فارکس

 

در هیچ بروکری از جمله بروکر لایت فایننس امکان حذف مدارک پس از احراز هویت فرد وجود ندارد و مدارک شما در آرشیو آن بروکر باقی خواهد ماند.دلیل این امر این است که آرشیو های این بروکر ها به صورت سرد نگه داری میگردند تا دستری به آنها برای هکر ها ممکن نباشد.

 

🔍 بررسی بروکر بررسی بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📞 تماس با نمایند فعال ایران در تلگرام پشتیبانی فارسی لایت فارکس در تلگارم
☎ تماس با نمایند فعال ایران در واتس آپ پشتیبانی فارسی لایت فارکس در واتس آپ
🚫 امکان حذف حساب معاملاتی
🤏 محدودیت در تعداد حساب دمو
📜 رگولاتوری SYSEC

 

از این رو حذف مدارک شما بسیار زمان بر و دشوار است و همچنین بروکر مدارک شما را نگه داری میکند که در صورت تخلف کاربر بتواند آن را پیگیری نماید.

 

🔍بررسی علل حذف حساب لایت فارکس

با توجه به بررسی بعمل آمده علل حذف حساب در لایت فارکس به چند دسته زیر تقسیم میشود . البته این علل صرفا در این دسته ها خلاصه نمیشود و کاربرن ممکن است علل دیگری نیز داشته باشند اما از عمده دلایل حذف حساب لایت فایننس میتوان به این موارد اشاره نمود.

 

حذف حساب لایت فارکس-حذف حساب لایت فایننس-حذف حساب دمو لایت فارکس

 

1.به علت داشت محدودیت در تعداد حساب برخی کاربران ممکن است نیاز به افتتاح حساب جدید لایت فارکس داشته باشند که اقدام به حذف حساب لایت فارکس مینمایند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

2.برخی کاربران به علت عدم رضایت از خدمات لایت فارکس اقدام به حذف حساب لایت فارکس مینمایند که البته این مورد بسیار نادر میباشد.

 

3.تغییر بروکر یکی دیگر از علل حذف حساب میباشد.

 

4.خروج از بازار های مالی و عدم ترید.

 

5.عدم استفاده از پلتفرم لایت فارکس.

 

6.عدم تمکن مالی در سرمایه گذاری اولیه.

 

7.عدم رضایت از عملکرد پشتیبانی که با پیوستن به نمایندگی فارکس اسکلپینگ لایو این مورد مرتفع میگردد.

 

همانطور که ذکر نمودیم علل دیگری نیز وجود دارد ولی عمده دلایا حذف حساب لایت فایننس مواردی است که در اینجا ذکر نمودیم.

 

برخی از کاربران نیز از میزان کش بک و ریبیت پرداختی در بروکر لایت فارکس رضایت کافی را ندارند که برای حل این مشکل نیازی به حذف حساب نیست.

 

کاربران میتوانند با تماس تیم فارکس اسکلپینگ لایو که نمایندگی فعال بروکر لایت فارکس در ایران میباشد تماس حاصل نمایند و تا 50% ریبیت دریافت نمایند که میتواند کمک بسیاری در کاهش هزینه های معاملاتی با آنها نماید و قسمتی از ضرر های آنها را جبران نماید.

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در واتس آپ

 

⛔نحوه حذف حساب در لایت فارکس

تعداد حساب ها بلاخص حساب دمو در بروکر لایت فارکس محدودیت دارد از این رو جهت افتتاح حساب جدید در لایت فارکس کاربران باید حساب های قبلی خود را حذف نمایند اما در بروکر لایت فارکس هیچ گزینه ای برای این امر قرار داده نشده است.

 

علت عدم وجود گزینه حذف حساب در لایت فارکس این است که بروکر مایل به کنترل حساب های موجود در سرور های خود میباشد و این امکان برای کاربران وجود ندارد که حساب خود را از سرور های لایت فارکس نیز حذف نمایند.

 

حذف حساب لایت فارکس-حذف حساب لایت فایننس-نحوه حذف حساب در لایت فارکس

 

از این رو برای حذف حساب لایت فارکس کاربران باید با پشتیبانی لایت فارکس تماس حاصل نمایند.راه های متعددی برای تمای با پشتیبانی لایت فارکس وجود دارد که در زیر لینک تماس با پشتیبانی لایت فارکس از طریق واتس آپ و تلگرام قرار داده شده است.

 

پشتیبانی فارسی لایت فارکس در تلگارم

پشتیبانی فارسی لایت فارکس در واتس آپ

 

البته کاربران میتوانند برای حذف حساب لایت فایننس از چت زنده نیز استفاده نمایند.

 

لازم به ذکر میباشد در صورت عدم استفاده از حساب لایت فارکس به مدت دو ماه حساب دمو لایت فارکس و همچنین حساب ریل لایت فارکس به صورت غیر فعال در میاید و حذف میگردد.

سوالات متداول

1️⃣نحوه حذف حساب در لایت فارکس چگونه است؟

کاربران جهت حذف حساب لایت فایننس باید با پشتیبانی لایت فارکس تماس حاصل نمایند و در خواست حذف حساب را ارائه نمایند.این مورد در حساب های دمو لایت فارکس نیز صدق میکند.

🔖 پشتیبانی فارسی لایت فارکس در تلگارم

🔖 پشتیبانی فارسی لایت فارکس در واتس آپ

2️⃣آیا تعداد حساب های دمو در لایت فارکس محدودیت دارد؟

✔ بله ، تعداد حساب دمو لایت فارکس محدودیت دارد و کاربران جهت افتتاح حساب دمو لایت فارکس باید به تعداد آن دقت نمایند و در صورت بیشتر بودن از حد مجاز اقدام به حذف آن نمایند.

درج نظر