📖چگونگی تغییر زبان در لایت فارکس-آموزش تغییر زبان در لایت فایننس🎓

📄نحوه تغییر زبان در لایت فارکس-تغییر زبان در بروکر Liteforex 🔄

از آنجا که بروکر لایت فارکس یک بروکر بین المللی می باشد و به بیش از 180 کشور مختلف خدمات خود را ارائه می نمایند، بدهی است که زبان های زیادی را نیز پشتیبانی نماید.

 

این بروکر خوش نام تا کنون در سایت خود 23 زبان را پشتیبانی نموده و از آنجا که کاربران فارسی زبان بسیاری نیز دارد، زبان فارسی یکی از زبان هایی است که بروکر لایت فارکس از آن در سایت و کابین شخصی خود پشتیبانی می نماید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از آنجا که کاربران ایرانی پس از ورود به سایت نیاز به تغییر زبان از انگلیسی به فارسی دارند، این مقاله را با کمک کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری نمودیم، تا نحوه تغییر زبان در لایت فارکس را به طور کامل شرح دهیم.

 

تغییر زبان در لایت فارکس-تغییر زبان در لایت فایننس-نحوه تغییر زبان در بروکر لایت فارکس

 

تغییر زبان در بروکر لایت فارکس امر بسیار ساده ای می باشد، که کاربران می توانند با استفاده از آن به تمام مطالب بروکر لایت فارکس به زبان فارسی دسترسی پیدا کنند.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
زبان فارسی در سایت
زبان فارسی در کابین شخصی
📞 پشتیبانی به زبان فارسی پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 

در کنار پشتیبانی از زبان فارسی در سایت لایت فارکس، بروکر لایت فارکس اقدام به ارائه پشتیبانی به زبان فارسی نیز نموده، که این مورد توانسته کمک بسیاری به کاربران نمایند و بسیاری از مشکلات آنها براحتی رفع نمایند.

 

🎓 آموزش تغییر زبان در بروکر لایت فارکس

از آنجا که در حال حاضر سایت اصلی بروکر لایت فارکس فیلتر می باشد و امکان ورود به سایت بدون فیلتر شکن وجود ندارد، بسته به (IP) که از طریق فیلترشکن به سایت متصل می شوید، زبان سایت نیز تغییر می کند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

🟢 تغییر زبان سایت لایت فایننس

اگر فیلترشکن شما از ای پی های اروپایی و آمریکایی استفاده نمایند، پیغامی در ابتدای ورود برای شما نمایش داده می شود که در تصویر زیر نمایش داده شده است، که به شما اعلام می کند از آنجا که از یک کشور اروپایی می باشید، بهتر است به سایت لایت فایننس اروپا مراجعه نمایید.

 

که باید مانند تصویر زیر روی گزینه “Stay on Litefinance Global LLC Site” کلیک کرده تا در سایت باقی بمانید.

 

تغییر زبان در لایت فارکس-تغییر زبان در لایت فایننس-نحوه تغییر زبان در بروکر لایت فارکس
🟡 پیام بروکر لایت فارکس جهت استفاده از سایت اروپایی

 

در ادامه نیز مانند تصویر زیر در گوشه بالا سمت راست سایت روی گزینه زبان ها کلیک نمایید و زبان فارسی را انتخاب نمایید.

 

تغییر زبان در لایت فارکس-تغییر زبان در لایت فایننس-نحوه تغییر زبان در بروکر لایت فارکس
🟡 نحوه تغییر زبان در لایت فارکس در سایت اصلی

 

🟢 تغییر زبان در کابین شخصی لایت فارکس

برخی مواقع در ابتدای ورود به سایت لایت فایننس ممکن است به کابین شخصی انتقال پیدا کنید، که در این صورت باید اقدام به تغییر زبان کابین شخصی لایت فارکس نمایید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

در کابین شخصی لایت فارکس چه در زمانی که هنوز وارد آن نشده اید و یا در زمانی که وارد آن شده باشید تغییر زبان لایت فارکس به یک صورت انجام می شود.

 

در نوار بالای تصویر کابین شخصی، مانند تصویر زیر گزینه زبان ها با نمایش پرچم هر کشور مشخص است.

 

با کلیک بر روی آن زبان های مختلفی برای شما نمایش داده می شود که در میان آنها می توانید زبان فارسی را انتخاب نمایید.

 

تغییر زبان در لایت فارکس-تغییر زبان در لایت فایننس-نحوه تغییر زبان در بروکر لایت فارکس
🟡 نحوه تغییر زبان در لایت فایننس در کابین شخصی

 

🟢 تغییر زبان در پلتفرم متاتریدر 4 و 5 لایت فارکس

از آنجا که بسیاری از کاربران در ایتفاده از پلتفرم و سایت با زبان انگلیسی با مشکل مواجه می باشند، استفاده از زبان فارسی برای آنها بسیار مناسب تر است.

 

از این رو امکان تغییر زبان در لایت فارکس از انگلیسی به فارسی ارائه شده است، همچنین خوشبختانه پلتفرم های متاتریرد 4 و 5 نیز این امکان را برای کاربران فارسی زبان ارايه نموده اند و از آنجا که بروکر لایت فارکس در معاملات خود از پلتفرم متاتریدر استفاده می کند.

 

کاربران این امکان را دارند که نه تنها در استفاده از سایت و کابین شخصی لایت فارکس از زبان فارسی استفاده نمایند؛ بلکه در معاملات خود رد متاتریدر نیز از زبان فارسی استفاده نمایند.

 

جهت اطلاع از نحوه تغییر زبان در متاتریدر می توانید به مقاله بررسی پلتفرم متاتریدر مراجعه نمایید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

➕ نظر کارشناسان درباره تغییر زبان در لایت فارکس

بروکر لایت فارکس حتی هم اکنون که ایران دچارت تحریم های بسیاری می باشد نیز خدمات خود را به ایرانیان ارائه می نماید و توانسته هموارد در رشد خدمات خود به ایرانیان موفق عمل کند.

 

امکان تغییر زبان در لایت فارکس به فارسی نیز یکی از برترین خدماتی است، که بروکر لایت فارکس به ایرانیان ارائه می نماید. البته این بروکر زبان های دیگری مانند (انگلیسی، عربی، ترکی، اردو، روسی، چینی و …) را نیز ارائه می نمایند، که حاکی زا بین المللی بودن و اعتبار بالای جهانی این بروکر دارد.

 

همچنین ارائه پشتیبانی به زبان فارسی در تمام قسمت های سایت و تلگرام از دیگر خدمات بسیار عالی این بروکر می باشد.

 

از این رو همواره بروکر لایت فارکس یکی از پیشنهادات برتر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو جهت سرمایه گذاری و شروع فعالیت در بازار های مالی برای کاربران ایرانی بوده است.

 

در انتها نیز درصورتی که نیاز به هرگونه مشاوره و یا پشتیبانی به صورت رایگان داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه می توان اقدام به تغییر زبان در لایت فارکس نمود؟

💡 کاربران پس از ورود به سایت اصلی بروکر لایت فارکس در نوار بالا، با کلیک بر روی گزینه «English» می توانند زبان های دیگر را مشاهده نمایند و زبان فارسی را انتخاب نمایند.

2️⃣ آیا پشتیباین بروکر لایت فارکس نیز به زبان فارسی ارائه می شود؟

بله، کاربران می توانند براحتی با تماس با پشتیبانی فارسی لایت فارکس در تلگرام به زبان فارسی تمام مشکلات حود را رفع نمایند.

درج نظر