🔍بررسی نماد طلا در لایت فارکس | اسپرد طلا در لایت فارکس چقدر است؟💰

📖آشنایی با نماد طلا در لایت فارکس|کمیسیون طلا در لایت فارکس💵®

در میان فلزات گران بها طلا از مهم ترین آنها محسوب میشود که در بازار های جهانی ارائه میگردد.بروکر لایت فارکس نیز این فلز گران بهار را با حروف اختصاری XAUUSD ارائه مینماید.

 

نماد طلا در لایت فارکس از جمله محبوب ترین نماد هایی میباشد که در بروکر خوش نام لایت فارکس ارائه میشود.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

میتوان گفت که میزان اسپرد طلا در لایت فارکس در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات میدهند بسیار رقابتی میباشد.البته اسپرد طلا در لایت فارکس در حساب های مختلف متفاوت است و میزان اسپرد بر اساس شرایط بازار نیز تغییر میکند.

 

کاربرانی که مایل به معامله در نماد طلا در لایت فارکس میباشند بهتر است بدانند که میزان اسپرد طلا در لایت فارکس در حساب ECN لایت فارکس بسیار پایین تر از حساب های دیگر است.

 

کمیسیون طلا در لایت فارکس-نماد طلا در لایت فارکس-اسپرد طلا در لایت فارکس

 

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در حساب ECN لایت فارکس کاربران که در نماد طلا در لایت فارکس اقدام به معامله مینمایند باید کمیسیون طلا در لایت فارکس را نیز درنظر بگیرند زیرا حساب ECN لایت فارکس مقداری کمیسیون در معاملات دریافت میکند.

 

البته این کمیسیون در حساب کلاسیک لایت فارکس و حساب سنتی لایت فارکس وجود ندارد اما میزان اسپرد نماد طلا در لایت فارکس در این دو حساب بسیار بالا تر است.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
🔰 نماد طلا در لایت فارکس XADUSD
💵 میزان اسپرد شناور

 

در این مقاله به بررسی نماد طلا در لایت فارکس خواهسم پرداخت و موارد مهمی چون اسپرد طلا در لایت فارکس و کمیسیون طلا در لایت فارکس را به طور کامل بررسی میکنیم.

 

🧮 چگونگی محاسبه اسپرد طلا در لایت فارکس

از مهم ترین مواردی که هر معامله گر باید به آن بسیار توجه داشته باشد محاسبه هزینه های معاملاتی است.

 

از این رو کاربرانی که مایل به معامله در نماد طلا در لایت فارکس میباشند باید این مهم را در نظر داشته باشند و هزینه های معاملاتی مانند اسپرد طلا در لایت فارکس، کمیسیون طلا در لایت فارکس و یا بهره خرید و فروش طلا در لایت فارکس را بخوبی محاسبه نمایند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از این رو در این بخش به طور کامل توضیح خواهیم داد که چگونه میتوانید اسپرد طلا در لایت فارکس را محاسبه کنید.

 

اولین و ساده ترین راه برای محاسبه اسپرد طلا در لایت فارکس مراجعه به سایت اصلی لایت فارکس است.

 

با مراجعه به سایت اصلی لایت فارکس با مراجعه به منو تجارت فارکس میتوانید از گزینه ابزارهای معاملاتی گزینه کالا ها را انتخاب نمایید.

 

پس از انتخاب کالا ها برای شما جدولی نمایش داده میشود که در آن میتوانید نماد XAUUSD را مشاهده کنید، در جلو این نماد میزان اسپرد طلا در لایت فارکس و بهره خرید و فروش آن به صورت لحظه ای نمایش داده شده.

 

کمیسیون طلا در لایت فارکس-نماد طلا در لایت فارکس-اسپرد طلا در لایت فارکس

 

میزان اسپرد طلا در لایت فارکس در این جدول همانطور که ذکر نمودیم به صورت آنلاین نمایش داده میشود و کوچک ترین تغییرات در لحظه در این جدول اعمال میگردد.

 

روش دیگر برای محاسبه اسپرد طلا در لایت فارکس استفاده از متا تریدر لای فارکس است به اسن صورت که با مراجعه به متاتریدر لایت فارکس و باز کردن چارت نماد طلا در لایت فارکس میتوانید دو خط Bid و Ask را مشاهده نمایید.

 

اختلاف میان این دو خط همان اسپرد طلا در لایت فارکس است که براحتی کاربران میتوانند در لحظه آن را مشاهده کنند.

 

همچنین استفاده از ماشین حساب لاتی فارکس نیز از راه های دیگر میباشد که در مدیریت ریسک معاملاتی کاربران میتواند بسیار سودمند باشد.

 

البته این نکته نیز شایان ذکر است که اسپرد طلا در لایت فارکس در زمان خرید کمی بیشتر از زمان فروش میباشد که این مورد کاملا به شرایط بازار بستگی دارد.

 

در جدول زیر میتوانید میانگین اسپرد طلا در لایت فارکس را مشاهده کنید البته همان طور که ذکر شد بهتر است پیش از اجرای معامله و برای دریافت اسپرد طلا در لایت فارکس به صورت دقیق از یکی از روش های ذکر شده استفاده نمایید.

 

نماد معاملاتی نوع حساب میزان اسپرد بهره خرید بهره فروش
 

طلا – XAUUSD

حساب سنتی 9.9 -36.996 19.224
حساب کلاسیک 9.9 36.996 19.224
حساب ECN 9.6 -36.996 19.224

 

همانطور که ذکر نمودیم در حساب ECN لایت فارکس به معاملات طلا در لایت فارکس کمیسیون تعلق میگیرد.

 

البته این کمیسیون به کلیه معاملات در حساب ECN تعلق میگیرد که میزان ثابتی است کاربران میتوانند جهت اطلاع از میزان کمیسیون حساب ECN لایت فارکس به لسنک قرار داده شده مراجعه نمایند.

 

📑 عوامل تاثیر گذار بر اسپرد طلا در بروکر لایت فارکس

موارد گوناگونی بر میزان اسپرد طلا در لایت فارکس تاثیر گذار است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

کمیسیون طلا در لایت فارکس-نماد طلا در لایت فارکس-اسپرد طلا در لایت فارکس

 

  • وضعیت لحظه ای بازار:

تقاظا در بازار طلا در قیمت گذاری نقش مهمی را ایفا میکند از این رو حجم معاملات در نماد طلا میتواند در میزان اسپرد طلا در لایت فارکس تاثیر بسیاری داشته باشد.

 

به زبان ساده تر اگر روند قیمتی سعودی باشد به معنی حجم بالای معاملات است که میزان اسپرد طلا کاهش پیدا میکند.

 

اما اگر بازار نزولی باشد حجم معاملات نیز کاهش پیدا میکند و باعث افزایش میزان اسپرد طلا در لایت فارکس خواهد شد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

  • اخبار و رویدادها:

از آنجا که از قدیم طلا پشتوانه ارزی کشورها محصوب میشده اخبار بسیار بر قیمت و روند قیمت طلا تاثیر دارد.واقایعی مانند بحران های اقتصادی، جنگ و موارد دیگر میتواند در روند رشد و یا کاهش قیمت طلا تاثیر گذار باشد.

 

از این رو با توجه به بند قبل این روند در میزان اسپرد طلا در لایت فارکس نیز تاثیر گذار است.

 

  • نوسانات:

غالبا نوسانات بازار های مالی در زمان های پخش اخبار و رویداد ها ایجاد میشود و از آنجا که این نوسانات در بازار به طور کلی مطلوب نمیباشند از این رو در این زمان ها غالبا اسپرد طلا بسیار افزایش پیدا میکند.

 

➕ جمع بندی نماد طلا در لایت فارکس

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم نماد طلا از محبوب ترین نماد ها در یمان معامله گران است و بروکر لایت فارکس نیز توانسته با رقابتی کردن میزان اسپرد و کمیسیون نماد طلا در لایت فارکس در میان بروکر های دیگر معامله گران بسیاری را به خود جذب نماید.

 

در این مقاله با چگونگی محاسبه اسپرد طلا در لایت فارکس نیز آشنا شدیم که کاربران بتوانند براحتی اقدام کنترل هزینه های معالماتی خود نمایدند.

 

بروکر لایت فارکس از پیشنهاد های کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو است برای معاملات طلا و علت آن نیز کم بودن هزینه های معالمتی در بروکر لایت فارکس.

 

همچنین درصورتی که کاربران نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی دارند میتوانند از لینک های زیر جهت ارتباط با کارشناسان ما استفاده نمایند و به صورت رایگان اقدام به دریافت مشاوره و پشتیبانی نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو همه روزه از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر آماده پاسخ گویی به تمام مشکلات کاربران گرامی میباشند.در صورت ارسال پیام خارج از زمان ذکر شده صبور باشید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣میزان اسپرد طلا در لایت فارکس چقدر است؟

💡اسپرد طلا در لایت فارکس به صورت متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد کاربران جهت اطلاع دقیق میتوانند از طریق لینک قرار داده شده وارد سایت اصلی لایت فارکس شده وکلیه اسپرد ها را به صورت لحظه ای مشاهده کنند.

2️⃣کدام حساب لایت فارکس برای معاملات طلا در لایت فارکس مناسب تر است؟

💡حساب ECN لایت فارکس با توجه به پایین بودن میزان اسپرد حساب و موارد بسیار دیگر از جمله سرعت پردازش معاملات میتوان گفت بهترین حساب لایت فارکس برای معامله در نماد طال در لایت فارکس میباشد.

کابران در این خصوص جهت کسب مشاوره رایگان میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام نمایند.

🔖کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

🔖 کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر