💵حداقل واریزی لایت فارکس چقدر است؟-حداقل مبلغ افتتاح حساب در لایت فارکس💰

📖آشنایی با حداقل واریزی لایت فارکس-حداقل میزان شارژ مجدد لایت فارکس🔰

بروکر لایت فارکس در طول سالهای فعالیت خود همواره به ایرانیان خدمات ارائه نموده، از عمده دلایلی که ایرانیان بسیاری در این بروکر به فعالیت پرداخته اند، می تواند به تنوع بسیار در واریز و برداشت اشاره نمود؛

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

که این امکان را به کاربران ایرانی می دهد، بدون هیچگونه مشکلی اقدام به واریز و برداشت در لایت فارکس نمایند؛ همچنین بروکر لایت فارکس به دلایل متعددی همواره از بروکر های منتخب تیم فارکس اسکالپینگ لایو بوده است.

 

حداقل واریزی لایت فارکس- حداقل شارژ مجدد لایت فارکس-حداقل شارژ حساب لایت فارکس
اینفوگرافی حداقل واریزی لایت فارکس

 

از جمله مواردی که واریز به بروکر لایت فارکس را بسیار رقابتی می نماید، حداقل واریز به لایت فارکس می باشد، حداقل واریزی لایت فارکس در هنگام افتتاح حساب 10 دلار می باشد، که مبلغ بسیار رقابتی در میان بروکر های دیگر است.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
💵 روش های واریز به لایت فارکس پرفکت مانی، ارز دیجیتال، تاپ چنج
🔰 انواع حساب ریل لایت فارکس سنتی، کلاسیک، ECN
حداقل واریز جهت افتتاح حساب 10 💲
حداقل واریز پس از افتتاح حساب 1 💲
📞 پشتیبانی پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 

در این مقاله از تیم فارکس اسکالپینگ لایو، حداقل واریزی لایت فارکس را بررسی خواهیم نمود و همچنین با حداقل واریزی لایت فارکس برای افتتاح انواع حساب لایت فارکس و حداقل واریزی لایت فارکس جهت شارژ مجدد حساب آشنا خواهیم شد.

 

🔍 بررسی حداقل واریزی لایت فارکس در انواع حساب

در بروکر های فارکس مبلغ افتتاح حساب های مختلف با هم متفاوت می باشد، بروکر لایت فارکس نیز به همین صورت است و کاربران برای افتتاح حساب های مختلف باید مبالغ متفاوتی را در ابتدا واریز نمایند.

 

حداقل واریزی لایت فارکس- حداقل شارژ مجدد لایت فارکس-حداقل شارژ حساب لایت فارکس

 

البته باید درنظر داشته باشید، واریزی ابتدایی برای افتتاح حساب با واریزهای بعد از افتتاح حساب متفاوت است و مبلغ آن نیز متفاوت است، کاربران پس از افتتاح حساب جهت شارژ مجدد می توانند مبلغ متفاوتی را پرداخت نمایند که در ادامه به این مورد خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

🟢 حداقل واریزی لایت فارکس برای افتتاح و شارژ انواع حساب

همانطور که ذکر کردیم مبلغ افتتاح انواع حساب لایت فارکس متفاوت می باشد، که در جدول زیر می توانید، مبلغی که برای افتتاح هر حساب لایت فارکس مورد نیاز است را مشاهده نمایید.

 

نوع حساب حساب سنتی حساب کلاسیک حساب ECN
حداقل واریز جهت افتتاح 10 دلار 50 دلار 50 دلار
حداقل واریز جهت شارژ مجدد 1 دلار 1 دلار 1 دلار

جدول حداقل واریزی لایت فارکس در انواع حساب

 

همچنین همانطور که در جدول بالا مشاهده نمودید، حداقل واریز به لایت فارکس جهت شارژ مجدد لایت فارکس مبلغ «1 دلار» است، که این مورد یکی از مزایای رقابتی بروکر لایت فارکس در میان رقبا می باشد.

 

🟢 حداقل واریز لایت فارکس از روش های گوناگون

کاربران باید دقت داشته باشند، واریز به لایت فارکس از روش های متفاوت حد اقل مبلغ متفاوتی دارد، که پیش از انتخاب روش واریز خود باید به آن دقت کنند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از این رو در جدول زیر می توانید حداقل واریزی لایت فارکس را در روش های گوناگون شارژ حساب لایت فارکس مشاهده نمایید.

 

روش واریز حداقل واریزی لایت فارکس کمیسیون قابل پرداخت
تاپ چنج 1 دلار
ارز های دیجیتال معادل 10 دلار کمیسیون دریافتی شبکه
پرفکت مانی 10 دلار/یورو %0.5
وب مانی 10 دلار/یورو %2.5

جدول حداقل واریزی لایت فارکس در روش های مختلف شارژ حساب لایت فارکس

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده می نمایید، حداقل واریزی لایت فارکس در روش های مختلف شارژ حساب لایت فارکس متفاوت می باشدو این مبلغ در تاپ چنج به 1 دلار می رسد.

 

همچنین باید دقت داشته باشید، که بروکر لایت فارکس جهت شارژ حساب لایت فارکس هیچ گونه کمیسیونی دریافت نمی نماید و مبلغ کمیسیون توسط شبکه انتقال دریافت می گردد و تاپ چنج در نقل و انتقالات وجه هیچ گونه کمیسیونی دریافت نمی نماید.

 

➕ نظر کارشناسان درباره حداقل واریزی لایت فارکس

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر نمودیم، مبلغ شارژ مجدد و افتتاح حساب لایت فارکس بسیار رقابتی است و اغلب بروکر های دیگر مبالغ بالا تری را دریافت می نماین.

 

همچنین کارشناسان فارکس اسکالیپن لایو جهت واریز به لایت فارکس و یا شارژ حساب لایت فارکس، در ابتدا روش تاپ چنج  و در مرحله بعد استفاده از ارز های دیجیتال را پیشنهاد می نمایند.

 

همچنین به کاربرانی که مایل به شارژ حساب لایت فارکس با ارز های دیجیتال می باشند، پیشنهاد می شود از ارز تتر به علت عدم تغییرات زیاد و لحظه ای و همچنین از شبکه (TRC-20) به علت دریافت کمیسیون « 1.30 USDT» در تمام مبالغ انتقال، استفاده نمایند.

 

در انتها نیز در صورتی که نیاز به پشتیبانی  و یا مشاوره رایگان در تمام موارد بروکر لایت فارکس داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ حداقل واریزی به لایت فارکس جهت افتتاح حساب چقدر می باشد؟

💡 کاربران جهت افتتاح حساب در لایت فارکس در حساب های مختلف باید مبلغ متفاوتی را واریز نمایند که در زیر به آنها اشاره نموده ایم.

  • حساب سنتی لایت فارکس: 10 دلار
  • حساب کلاسیک لایت فارکس: 50 دلار
  • حساب ECN لایت فارکس: 50 دلار

2️⃣ بهترین روش شارژ حساب لایت فارکس ازنظر حداقل واریزی لایت فارکس کدام است؟

💡 استفاده از تاپ چنج جهت شارژ حساب لایت فارکس با حداقل مبلغ 1 دلار و امنیت بسیار مناسب و همچنین امکان واریز ریالی بهترین روش شارژ حساب لایت فارکس می باشد.

کاربران در صورت نیاز به کسب اطلاعت بیشتر می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

درج نظر