🛢نماد نفت در بروکر لایت فارکس|اسپرد و کمیسیون لایت فارکس در نماد نفت💰

🔍بررسی نماد نفت در لایت فارکس| نماد نفت در متاتریدر لایت فارکس📊

بروکر لایت فارکس از بروکر های معتبر و خوشنامی است که به ایرانان خدمات گسترده ای را ارائه مینماید.

 

این بروکر با ارائه نماد های متنوع توانسته معامله گران بسیاری را بخود جذب نماید.بروکر لایت فایننس بسیاری از نماد های محبوب در بازار های مالی را رائه مینماید.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

این نماد ها در دسته های گوناگون مانند کالا، سهام، جفت ارزهای فارکس، فلزات و دیگر دسته ها ارائه میشود تا کاربران بتوانند در هر دسته ای که مایل میباشند اقدام به معامله نمایند.

 

از جمله این نماد ها میتوان به نماد نفت در لایت فارکس در دسته کالاها اشاره نمود که بسیاری از معامله گران مشتاق به معامله در این نماد میباشند.

 

نماد نفت در لایت فارکس-نماد نفت در بروکر لایت فارکس-نحوه معامله در نماد نفت در لایت فارکس

 

کارگزاری لایت فارکس این امکان را برای کاربران ایجاد نموده که در پلتفرم های متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ بر روی نماد های USRUDE و UKBRENT که نماد های نفت میباشند که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت به معامله بپردازند.

 

معامله در نماد نفت در کارگزاری لایت فایننس به صورت قرار دادهای آتی ارائه میگردد و کاربران میتوانند از طریق قرار دادهای آتی نفت اقدام به کسب سود نمایند.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
🛢نماد نفت برنت UKBRENT
🛢نماد نفت آمریکا USRUDE

 

البته باید در نظر داشته باشید که این قرار دادها مانند یگر موارد بازار های مالی با ریسک همراه میباشد و کاربران پیش از اجرای معامله بهتر است از ریسک های قرار دادهای آتی مانند دیگر سرمایه گذاری ها در بازار های مالی اطلاعات کافی را داشته باشند.

 

📖 آشنایی نماد نفت در بازار های مالی و برکر لایت فارکس

نماد نفت را میتوان یکی از مهم ترین نماد های بازار های مالی دانست.این نماد به صورت قرار داد های آتی ارائه میگردد که مربوط به شرکت ها و یا دسته های خاص میباشند.

 

قیمت گذاری نماد نفت در بازار بر اساس نفت خام است، که قیمت نفت خام را شرکت های نفتی که تولید کنند نفت خام میباشند تایین میکنند.این قیمت گذاری بر اساس عرضه و تقاضا مانند دیگر کالا ها در بازار انجام میشود.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

به زبان ساده تر هرچه میزان تقاضا افزایش یابد قیمت نفت خام افزایش پیدا میکند و بلعکس، همچنین هرچه تولید افزایش پیدا کند بر قیمت اثر معکوس دارد و قیمت کاهش پیدا میکند.

 

از جمله مهم ترین مرجع ها برای قیمت گذاری نفت خام میتوان به نفت خام برنت، وست تگزاس و اوپک اشاره نمود.

 

نفت خام برنت شامل یک سبد نفتی است که از ۴ چهاه نفتی بریتانیا و نروژ در دریای شمال برداشت میشود که نفت سبک و شیرین است و مهم ترین مرجع قیمت گذاری در منطقه آتلانتیک است.

 

نماد نفت در لایت فارکس-نماد نفت در بروکر لایت فارکس-نحوه معامله در نماد نفت در لایت فارکس

 

همچنین باید ذکر نمود که حدود دو سوم قیمت نفت خام در بازار های مالی جهان از این مرجع در قیمت گذاری استفاده میکنند.

 

نفت خام وست تگزاس با نام نفت خام آمریکا نیز شناخته میشود و با نماد اختصاری WTI ارائه میگردد که مخفف West Texas Intermediate میباشد.این نفت غالبا برای تولید بنزین استفاده میشود و از شاخص های اصلی برای قیمت گذاری نفت خام در بازار های مالی جهانی است.

 

سازمان دیگری در این قیمت گذاری نقش بسیار مهمی دارد که با نام اپک یا اوپپ که مخفف Organisation De Pays Exportateurs de Petrole میباشد.این سازمان متشکل از مجموعه کشورهای صادر کنند نفت خام عمده جهان میباشد که ایران از پایه گذاران اصلی آن بوده.

 

کشورهایی مانند ایران، عراق، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، کویت، لیبی، نیجریه، قطر، اکوادور، آنگولا، ونزوئلا و کنگو این سازمان را جهت قیمت گذاری و سیاست گذاری در روند تولید تشکیل داده اند.

 

همانطور که تا کنون متوجه شده اید این عواملی چون شرایط سیاسی و اقتصادی در جهان ، تحریم های اقتصادی ، جنگ و بسیاری مسائل دیگر در این سیاست گذاری ها تاثیر مستقیم دارد و این تاثیرات در روند قیمتی نفت خام نیز به صورت مستقیم تاثیر میگذارد.

 

در بروکر لایت فارکس تمام این این نماد ها در کنار نماد های مهم دیگر مانند OPEC، HO و Basket که از محبوبیت کمتری برخوردار میباشند ارائه شده و کاربرن میتوانند این نماد نفت در لایت فارکس را مشاده کنند.

 

📈نحوه معامله نماد نفت در لایت فارکس

همانطرو که ذکر نمودیم عرضه و تقاضا از اصلی ترین و تاثیر گذار ترین شاخص ها در قیمت نفت خام میباشد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

عرضه نفت خام در بازار های مالی از طریق قرار داده های آتی انجام میگیرد و این قرا رداد ها میتوانند حتی قیمت نفت خام را تایین نمایند.

 

به طور مثال برخی شرکت های بزرگ با استفاده از قرار دادهای آتی توانسته اند قیمت نفت را به ثبات برسانند و از نوسانات نامطلوب جلو گریری نمایند.

 

لازم به ذکر است قار داد های آتی که در نماد نفت در لایت فارکس ارائه میشود تنها راه معامله بر روی نفت خام در جهان میباشد.بروکر لایت فارکس همچنین این امکان را در اختیار کاربران قرار داده تا با استفاده از امکانات موجود در آن اقدام به تحلیل بازار اتی نماد نفت خام در لایت فارکس نمایند.

 

نماد نفت در متاتریدر لایت فارکس-نماد نفت در بروکر لایت فارکس-نحوه معامله در نماد نفت در لایت فارکس

 

کاربرن جهت معامله در نماد نفت در لایت فارکس پس از ثبت نام و احراز هویت در لایت فارکس ابتدا باید اقدام به شارژ حساب خود نمایند.

 

سپس با مراجعه به پلتفرم های متاترید ۴ و یا متاتریدر ۵ میتوانند در میان نماد های ارائه شده نماد های UKBRENT که همان نفت خام برنت میباشد و یا نماد USCRUDE که نماد نفت خام آمریکا میباشد را انتخاب نمایند و با حجم و لوریج مورد نظر خود معامله را اجرا نمایند.

 

نماد های دیگر مانند PPEC، HO و BASKET نیز همان طور که ذکر شد در بروکر لایت فارکس در مان نماد نفت بروکر لایت فارکس ارائه میگردد که میتوانید در سایت اصلی بروکر لایت فارکس در گزینه تجارت فارکس از گزینه دارایی های فارکس گزینه کالا ها را انتخاب نمایید.

 

سپس در پنجره باز شده تمام نماد های کالا ها را مشاهده نمایید و نماد مورد نظر خود را در نفت، گاز طبیعی و فلزات انتخاب نمایید و با پیدا گردن آن در متاترید اقدام به معامله در آن نماد نمایید.

 

💰 اسپرد و سوآپ در نماد نفت در بروکر لایت فارکس

از مواردی که در بروکر لایت فارکس در میان بروکر های دیگر بسیار رقابتی میباشد اسپرد و سوآپ نماد نفت در لایت فارکس است که به نسب دیگر بروکر ها بسیار مناسب تر میباشد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

از این رو با کمی مدیریت ریسک معاملاتی و دقت در تحلیل میتوانند سود های سرشاری از نماد نفت در لایت فارکس بدست اورند.

 

اسپرد بروکر لایت فارکس-اسپرد نماد نفت در لایت فارکس-نماد نفت در بروکر لایت فارکس

 

کابران میتوانند در جدول زیر میزان اسپرد و سوآپ را در نماد نفت در بروکر لایت فارکس در حساب ECN لایت فارکس، حساب کلاسیک لایت فارکس و حساب سنتی لایت فارکس نمایش داده شده است.

 

لازم به ذکر است که موارد ذکر شده در جدول زیر بر اساس شرایط بازار متغیر میباشد و کاربرن با مراجعه به وب سایت اصلی بروکر لایت فارکس میتوانند این مقادیر را در لحظه مشاهده نمایند.

 

نوع حساب نماد معاملاتی اندازه لات میزان اسپرد سواپ خرید سواپ فروش
حساب ECN USCRUDE 10 2.4 80104 -17.244
حساب ECN UKBRENT 10 2.2 11.288 -22.2
حساب کلاسیک USCRUDE 10 8.4 8.104 -17.244
حساب کلاسیک UKBRENT 10 8.2 11.288 -22.2
حساب سنتی USCRUDE 10 8.4 8.104 -17.244
حساب سنتی UKBRENT 10 8.2 11.288 -22.2

 

➕جمع بندی معاملات نماد نفت در بروکر لایت فارکس

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم نماد نفت در بروکر لایت فارکس از محبوب ترین نماد های بازار های مالی می باشد که معامله گران بسیاری مشتاق معامله بر روی این نماد میباشند.

 

نماد نفت در بروکر لایت فارکس مزایای بسیاری دارد که معالمه گران را به اجرای معاملات در نماد نفت در لایت فارکس  مشتاق مینماید.

 

از جمله این مزایا میتوان به میزان اسپرد و سوآپ نماد نفت در لایت فارکس، اجراز سریع معاملات، پشتیبانی لایت فارکس و امنیت بروکر لایت فارکس اشاره نمود.

 

از این رو به کاربران که مایل به معالمه در این نماد میباشند بروکر لایت فارکس بسیار پیشنها میشود.

 

همچنین در صورت نیاز به مشاوره در هر زمینه ای کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما در فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایند.

 

مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در تمام روز های هفته از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر قادر به پاسخ گویی کاربران میباشند. در صورتی که خارج از این ساعت پیام ارسال نمودید صبور باشید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل گردد.

 

مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به ترید در نماد نفت در بروکر لایت فارکس نمود؟

💡کاربران پس از ثبت نام در بروکر لایت فارکس میتوانند از طریق متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ در نماد نفت در بروکر لایت فارکس اقدام به معاملاه نمایند.

2️⃣چگونه میتوان جهت معاملات نماد نفت در بروکر لایت فارکس پشتیبانی و مشاوره دریافت نمود؟

💡کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام به کسب مشاوره و یا پشتیبانی در نماد نفت در بروکر لایت فارکس به صورت رایگان نمایند.

🔖مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

🔖مشاوران فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر