💻راه های ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن-لینک سایت اصلی لایت فارکس بدون فیلتر🟢

📖نحوه ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن-لینک ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن🔗

ورود به بروکر لایت فارکس امری بسیار ساده می باشد، که در اغلب کشور ها به سادگی با ورود به مرورگر امکان پذیر است.

 

اما در برخی کشور ها به دلیل ممنوعیت های قانونی و یا موارد مشابه، این امکان برای کابران وجود ندارد؛ از این رو در این کشور ها کاربران برای ورود به سایت اصلی لایت فارکس نیاز به فیلتر شکن و یا ابزار های دیگر داند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

متاسفانه در ایران نیز به دلیل مشکلات فیلترینگ کاربران این امکان را ندارند، که بدون استفاده از ابزار های دورزدن فیلتر اقدام به ورود به لایت فارکس بدون فیلتر نمایند.

 

این مشکلات تا جایی پیشرفت نموده که به دلیل مسائل تحریمی، بروکر لایت فارکس امکان ارائه خدمات خود را به کشور هایی مانند ایران را نداشته باشد. علت اصلی این امر در تضاد قوانین رگولاتوری [CYSEC] با قوانین ایران است.

 

ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن-ورود به لایت فارکس-ورود به سایت اصلی لایت فارکس

 

از این رو بروکر لایت فارکس اقدام به راه اندازی شرکت دیگری با نام لایت فایننس نموده، تا بتواند بدور از قوانین رگولاتوری و موارد تحریم به ایرانیان خدمات خود را ارائه نمایند و این مورد باعث تغییر نام بروکر لایت فارکس به بروکر لایت فایننس شده است.

 

از این رو بروکر لایت فارکس دارای دو دامنه یا سایت می باشد، که یکی به کشور های اروپایی و آمریکایی و دیگری به کشور های آسیایی و دچار مشکلات تحریمی خدمات این بروکر خوشنام را ارائه می نماید.

در جدول زیر می توانید این سایت ها را مشاهده نمایید.

 

® نام بروکر بروکر لایت فارکس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر لایت فارکس
🔗 لینک سایت رسمی لایت فارکس برای ایرانیان سایت اصلی لایت فارکس
💻 سایت رسمی لایت فارکس برای اتحادیه اروپا www.liteforex.eu
📞 پشتیبانی فارسی پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 

📑 راه های ورود به لایت فارکس بدون فیلترشکن

کاربران می توانند از لینک هایی که در مطلب قرار گرفته، به سایت لایت فارکس برای ایرانیان وارد شوند، کارشناسنان فارکس اسکالپینگ لایو با پیگیری دائم بروکر لایت فارکس دامنه های جدید و بدون فیلتر لایت فارکس را در این مطلب قرار خواهند داد.

 

اما از آنجا که سرعت فیلترینگ بسیار بیشتر از، سرعت معرفی دامنه جدید از سوی بروکر لایت فارکس است و از سوی دیگر کارشناسان ما پیش از ارائه دامنه جدیدی به کاربران اقدام به راستی آزمایی آن می نمایند.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

ممکن است در برخی اوقات جهت ورود به لایت فارکس بدون فیلتر دچار مشکل شوید، از این رو می توانید در این مواقع از روش های زیر جهت ورود به لایت فارکس استفاده نمایید.

 

🟢 استفاده از VPN ها جهت ورود به لایت فارکس

وی پی ان ها با اتصال کاربران به سرور های کشور های دیگر عمل می کنند؛ در هنگام اتصال به سرور های دیگر کشور ها از طریق VPN، تمام اطلاعات کاربران به صورت رمز نگاری شده ارسال می گردد.

 

از این رو از امنیت مناسبی برخوردار می باشند و کاربران می توانند براحتی از آنها استفاده نمایند.

 

ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن-ورود به لایت فارکس-ورود به سایت اصلی لایت فارکس
🟡 راه های ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن

 

🟢 استفاده از DNS های مخفی

DNS ها با اتصال کاربران به یک سرور در داخل کشور و سپس اتصال آنها به یک سرور در خارج از کشور عمل می کنند، یافتن DNS مخفی بسیار دشوار است و تمام کاربران امکان استفاده از آن را ندارند؛

 

از این رو این استفاده از این روش بسیار محدود می باشد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

🟢 استفاده از پروکسی فایر یا فیلتر شکن

پروکسب فایر ها و یا فیلتر شکن ها با استفاده از تغییر ای پی سیستم شما عمل می کنند و این امکان را به کاربران می دهند که به راحتی به سایت اصلی لایت فارکس متصل گردند.

 

فیلتر شکن ها دو دسته رایگان و پرداختی دارند که از هر دوسته آنها می توان جهت ورود یه لایت فارکس استفاده نمود؛

 

اما پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو استفاده از دسته پرداختی می باشد، زیرا از امنیت بیشتری برخوردار هستند و اطلاعات شما را از دسترس هکر ها دور نکه می دارند.

 

🟢 استفاده از VPS شخصی

VPS ها سیستم هایی هستند که در کشور های دیگر هموارد فعال می باشند و کاربران می توانند با خرید آنها از شرکت های معتبر و نصب کانکشن آنها بر روی سیستم خود اقدام به ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن نمایند.

 

در صورتی که از معتبر بودن شرکت ارائه کننده VPS اطمینان داشته باشید، می توان گفت که این راه امن ترین و سریع ترین مسیر ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن می باشد.

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

➕ نظر کارشناسان درباره ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن

به طور کلی با توجه به مشکلات فیلترینگ در ایران اکنون راه های ورود به لایت فارکسب دون فیلتر شکن مسدود است و کاربران باید یکی از راه های بالا را انتخاب نمایند.

 

البته همانطور که در مطلب ذکر نمودیم، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو همواره به صورت مستقیم، با بروکر لایت فارکس در ارتباط می باشند، تا در صورت معرفی دامنه جدید جهت ورود به لایت فارکس بدون فیلترشکن آن را در اختیار کابران قرار دهند.

 

همچنین در صورتی که برای شما پرداخت مبلغ خرید VPS امکان پذیر است، استفاده از VPS شخصی از سوی کارشناسان ما بسیار پیشنها می شود، زیرا این روش امن ترین راه است.

 

در آخر نیز اگر نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی داشتید می توانید، با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه می توان اقاده به ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن نمود؟

💡 در حال حاضر سایت اصلی لایت فارکس در ایران فیلتر می باشد و کاربران می توانند از راه های معرفی شده در متن و یا لینک های قرار داده شده اقدام به ورود به لایت فارکس نمایند.

  • ورود به لایت فارکس با VPN
  • ورود به لایت فارکس با DNS
  • ورود به لایت فارکس با پروکسی
  • ورود به لایت فارکس با VPS

2️⃣ چگونه می توان جهت ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن مشاوره دریافت نمود؟

💡 کاربران می توانند جهت در یافت مشاوره و پشتیبانی در تمام زمینه ها با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

درج نظر