📖آشنایی اسپرد حساب سنتی لایت فارکس | اسپرد نماد های مختلف در حساب سنتی لایت فارکس 💰

🔍بررسی اسپرد حساب سنتی لایت فارکس|میزان اسپرد حساب سنتی لایت فارکس💵

حساب سنتی لایت فارکس از انواع  حساب بروکر لایت فارکس میباشد که در برخی کشور ها ارائه میگردد.بروکر لایت فارکس حساب سنتی خود را به کشور هایی مانند ایران، افغانستان، مالزی، غنا، تایلند و چند  کشور دیگر ارائه مینمایند.

 

در مقاله بررسی حساب سنتی لایت فارکس به طور کامل این حساب را بررسی نمودیم و کاربران میتوانند با مراجعه به لینک قرار داده شده با موارد مختلف این حساب آشنا شوند.

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

حساب سنتی لایت فارکس بیشتر برای افرادی مناسب است که مایل به کسب تجربه بیشتر در بازار های مالی میباشند و میخواهند آموزه های خود را در محیطی واقعی با پول واقعی به چالش بکشند و تجربه کسب نمایند.

 

اسپرد حساب سنتی لایت فارکس-اسپرد لایت فارکس-حساب بدون اسپرد لایت فارکس

 

از مهم ترین مواردی که تمام معامله گران باید بخوبی بیاموزند و از آن استفاده نمایند کنترل هزنه های معاملاتی است و یکی از مهم ترین هزینه های معاملاتی در بازار های مالی فارکس را میتوان اسپرد در معاملات دانست.

 

اسپر به زبان ساده تفاوت قیمت میان قیمت خرید و قیمت فروش است که بروکر ها دریافت مینمایند و به نوعی درآمد بروکر از معاملات است.

 

🔗 لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس
🔗لینک بررسی بروکر بررسی بروکر لایت فارکس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی بروکر لایت فارکس در واتس آپ
💵 میزان اسپرد حساب ecn  لایت فارکس شناور در نماد های مختلف

 

در این مقاله بطور کاملبه بررسی میزان اسپرد حساب سنتی لایت فارکس خواهیم پرداخت و تمام جزئیات آن را بررسیی مینماییم تا کاربران بتوانند با براحتی هزینه های معاملاتی خود را کنترل نمایند.

 

🟢نماد های معاملاتی و اسپرد آنها در حساب سنتی لایت فارکس

نماد هایی که در بروکر لایت فارکس معرفی شده اند و امکان معامله با آنها در حساب سنتی وجود دارد اسپرد شناور دارند.

 

به زبان ساده تر اسپرد حساب سنتی لایت فارکس در زمان های مختلف مانند شب و روز، زمان پخش اخبار و رویدادها، تغییر حجم معاملات و دیگر زمان ها تغییر میکند.

 

اسپرد بیت کوین در لایت فارکس-اسپرد و کمیسیون لایت فارکس-میزان اسپرد لایت فارکس

 

از این رو به طور دقیق نمیتوان گفت که اسپرد نماد مورد نظر کاربران چقدر است.اما در جدول زیر میانگینی از اسپرد برخی از نماد های ارائه شده در لایت فارکس را نمایش داده ایم.

 

نماد معاملاتی اسپرد در حساب سنتی لایت فارکس
EURUSD 2.2
GBPUSD 2.1
USDCHF 2.6
USDCAD 2.6
NZDUSD 2.4
AUDUSD 2.1
ETHUSD 35.5
XRPUSD 10.7
XAUUSD 1.5
XPDUSD 51.5
UKBRENT 13.168
NQ 5.7
CAC 5.9
SPX 10.3
FDAX 5.5
ASX200 8.1
NI225 2650.0

 

کاربرانی که از حساب سنتی لایت فارکس استفاده مینمایند میتوانند از شاخص های معرفی دشه در جدول نیز استفاده نمایند اما محاسبه شاخص ها به صورت حساب کلاسیک لایت فارکس میباشد.

 

همچنین همانطور که ذکر نمودیم اسپرد در حساب سنتی لایت فارکس شناور میباشد و کاربران برای مشاهده اسپرد نماد ها به صورت لحظه ای میتوانند از طریق لینک زیر به سایت اصلی لایت فارکس مراجعه نمایند و اسپرد ها را در یک جدول به صورت لحظه ای مشاهده کنند.

 

💰کمیسیون حساب سنتی لایت فارکس در ارز های دیجیتال|اسپرد بیت کوین در لایت فارکس

کاربرانی که مایل به معامله در نماد های ارزهای دیجیتال در بروکر لایت فارکس میباشند برای محاسبه میزان کمیسیون هر ارز باید از یک فرمول استفاده نمایند که در ادامه به بررسی این فرمول میپردازیم.

 

این فرمول بر اساس کانتراکت سایز ها یا همان لایت سایز (یک لایت برای کانترکت) محاسبه میگردد.

 

اسپرد حساب سنتی لایت فارکس-اسپرد لایت فارکس- اسپرد و کمیسیون لایت فارکس

 

به این صورت که به طور مثال برای بیتکوین دلار با لات سایز 1 اگر قیمت بیتکوین را 30,000 دلار درنظر بگیریم در این صورت کمیسیون برای حجم یک لات، یک دهم لات و یک صد لایت به صورت زیر محاصبه میگردد.

 

1*1*30,000*0.12/100=36 دلار

0.1*1*30,000*0.12/100=3.6 دلار

0.01*1*30,000*0.12/100=0.36 دلار

 

با استفاده از این فرمول میتوانید میزان کمیسیون ارزهای دیجیتال در حساب سنتی لایت فارکس را محاسبه نمایید البته باید دقت داشته باشید که در حساب سنتی لایت فارکس موجودی به سنت حساب میشود و حجم لاتش یک صد لات میباشد.

 

➕جمع بندی و سخت آخر اسپرد حساب سنتی لایت فارکس

به طور کلی همانطور که ذکر نمودین حساب سنتی لایت فارکس به کاربرانی که مایل به کسب تجربه در بازار های مالی با ریسک پایین میباشند بسیار پیشنهاد میگردد.

 

وهمچنین کاربران میتوانند با معامله در این حساب با مدیریت هزینه های معاملاتی بخوبی آشنا شوند و با کمی تمرین با محاسبه کمیسیون و اسپرد میتوانند هزینه های معاملاتی خود را بخوبی کنترل کرده و آن را کاهش دهند.

 

این مقاله به بررسی اسپرد حساب سنتی لایت فارکس و همچنین نحوه محاسبه کمیسیون حساب سنتی لاست فارکی پرداخته است و امید است با این اطلاعات بتوانید معاملات بهتر و پرسود تری را داشته باشید.

 

همچنین کاربران میتوانند با استفاده از لینک های زیر اقدام به کسب مشاوره رایگان از کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو نمایید و یا در صورت نیاز به پشتیباین نیز میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣اسپرد حساب سنتی لایت فارکس چقدر است؟

💡 اسپرد حساب سنتی لایت فارکس به صورت شناور میباشد به این معنا که بر اساس ساعت و شرایط بازار تغییر میکند کاربران میتوانند جهت اطلاع دقیق از میزان اسپرد در لحظه به سایت اصلی لایت فارکس مراجعه نمایند.

2️⃣کمترین میزان اسپرد مربوط به کدام حساب لایت فارکس میباشد؟

💡 حساب ECN لایت فارکس کمترین میزان اسپرد را در میان انواع حساب لایت فارکس را دارا میباشد کاربرن میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام به کسب مشاوره رایگان جهت انتخاب حساب مناسب نمایند.

🔖کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

🔖 کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

درج نظر