🔍بررسی بروکر اوپو فایننس – همه چیز درباره بروکر Opo Finance👉

📖 آشنایی با بروکر اوپو فایننس – Opo finance Review🏛

بروکر اوپو فایننس از بروکر های نو پای فارکس می باشد، که در سال 2020 شروع به فعالیت نموده است. این بروکر با اینکه به تازگی شروع به فعالیت نموده است در میان بهترن بروکر های فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند قرار گرفته است.

 

ارائه 4 حساب معاملاتی و روشهای مختلف جهت واریز و برداشت برای ایرانیان باعث شده کاربران ایرانی بسیاری به بروکر Opo Finance جلب شوند. در ابتدای فعالیت نام این بروکر اوپو فارکس بوده که در سال گذشته این بروکر تغییر نام داد و با نام بروکر اوپو فایننس به کار خود ادامه داد.

 

ثبت نام در اوپو فایننس

 

با اینکه زمان زیادی از فعالیت بروکر اوپو فایننس نمی گذرد، اما این بروکر اعلام نموده تا کنون بیش از 50,000 کاربر فعال را به خود جذب نموده است. ارائه سرویس VPS رایگان و پرداخت بونوس های بسیار از دیگر خدمات این بروکر خوشنام می باشد.

 

بروکر اوپو فایننس - بررسی بروکر اوپو فایننس-بروکر اوپو فارکس
📖 اینفوگرافی بروکر اوپو فایننس

 

🟢 جدول جزئیات بروکر اوپو فایننس

در جدول زیر می توانید جزئیاتی را درباره بروکر اوپو فایننس مشاده نمایید، که در ادامه و مقالات دیگر به طور تخصصی به آنها پرداخته شده است.

 

نام بروکر بروکر اوپو فایننس
لینک ثبت نام ثبت نام در اوپو فایننس
سال تاسیس 2020
دفتر مرکزی سیشیل
رگولاتوری FSASVG / FSAseychelles / FINACOM
حساب های معاملاتی استاندارد، ECN، Social Trade، ECN Pro
حداقل واریز اولیه 100 💲
حداکثر لوریج 1:2000
تعداد نماد های معرفی شده بیش از 300 نماد
پلتفرم های معاملاتی MT4 – MT5 – WebTrader
روش های واریز برای ایرانیان تتر، بیتکوین، سایر ارمز ها، تاپ چنج
کپی ترید
حساب اسلامی
پشتیبانی فارسی پشتیبانی بروکر اوپو فایننس

🟢جدول جزئیات بروکر اوپو فایننس

 

🔐 آیا بروکر اوپو فایننس امنیت دارد؟

بروکر opo finance دارای رگوله های افشور می باشد، البته باید دقت داشته باشید که برخی از رگوله هایی، که نام خواهیم برد صرفا مجوز فعالیت می باشند و رگوله حساب نمی شودند.

 

ثبت نام در اوپو فایننس

 

همچنین دو عدد از رگوله های بروکر اوپو فایننس رگوله سطح ۳ می باشند، گرچه در صورت بروز هرگونه مشکل حتی معتبر ترین رگوله ها هم نمی توانند برای کاربران ایرانی سودی داشته باشند.

 

بروکر اوپو فایننس - بررسی بروکر اوپو فایننس-اعتبار بروکر اوپو فایننس

 

🟢 رگوله اوپو فایننس (FSCSeychelles)

این رگوله بیشتر یک مجوز ثبت شده می باشد که در جزیره سیشیل با نام «Opo Group LTD» دریافت شده است و اکنون نیز فعال می باشد.

 

🟢 مجوز اوپو فایننس در «The Financial Commission»

نهاد مستقل FINACOM یک نهاد خصوصی می باشد که حوزه فعالیت آن در رفع اختلاف میان بروکر و کاربران است و همچنین این نهاد کاربران را تا سقف 20,000 یورو بیمه میکند، که جبران خصارات احتمالی آنها باشد.

 

ثبت نام در بروکر اوپو فایننس

کار بران جهت ثبت نام در بروکر اوپو فایننس دو راه دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

آموزش ثبت نام در بروکر اوپو فایننس

کاربران می توانند با مراجعه به صفحه آموزش ثبت نام در بروکر اوپو فایننس، مراحل ثبت نام را به صورت تصویری مشاهده نمایند و اقدام به ثبت نام در این بروکر خوشنام نمایند؛

 

همچنین ویدیو آموزش ثبت نام در بروکر اوپو فایننس نیز هم در زیر و هم در صفحه قرار داده شده است، که کاربران می توانند با مشاهده این ویدو، تمام مراحل ثبت نام در بروکر اوپو فایننس را بطور کامل مشاهده نمایند.

 

آموزش ثبت نام در بروکر اوپو فایننس

 

فرم ثبت نام در بروکر اوپو فایننس

از آنجا که به علت مشکلات فیلترینگ ممکن است برخی کاربران در امر ثبت نام در بروکر اوپو فایننس دچار مشکلاتی باشند، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو فرم ثبت نام در بروکر اوپو فایننس را، ارائه نموده اند که کاربران بتوانندبراحتی اقدام به ثبت نام نمایند.

 

همچنی ویدیو راهنمای تکمیل فرم ثبت نام در بروکر اوپو فایننس نیز هم در زیر و هم در صفحه مورد نظر قرار داده شده که با مراجعه به این ویدو می توانید تمام مراحل تکمیل فرم ثبت نام در بروکر اوپو فایننس را مشاهده نمایید.

 

 

فرم ثبت نام در بروکر اوپو فایننس

 

📑 انواع حساب بروکر اوپو فایننس

همانطور که در ابتدای متن اشاره نمودیم، بروکر اوپو فارکس 4 حساب معاملاتی دارد، که در ادامه به صورت مختصر آنها را معرفی خواهیم نمود و در مقالات دیگر به صورت تخصصی به آنها خواهیم پرداخت.

 

🟢 حساب استاندارد اوپو فایننس

حساب استاندارد اوپو فایننس برای کاربرانی که به تازگی در این بازار مشغول فعالیت شده اند بسیار مناسب می باشد، مبلغ اولیه جهت افتتاح حساب استاندارد اوپو فایننس “100 دلار” می باشد و اسپرد آن از 1.8 پیپ به صورت شناور محاسبه می گردد.

 

🟢 حساب ECN اوپو فایننس

این حساب برای افراد حرفه ای تر و با تجربه بیشتر می باشد، حداقل واریز اولیه این حساب “200 دلار” می باشد و اسپرد این حساب از 0.8 پیپ به صورت شناور محاسبه می گردد.

 

این حساب به علت اسپرد پایین مناسب معامله گران اسکالپ می باشد.

 

ثبت نام در اوپو فایننس

 

🟢 حساب سوشیال ترید Social Trade

بروکر opo finance یک نرم افزار سوشیال ترید دارد، در این نرم افزار کاربران می توانند استراتژی مورد نظر خود را از روی استراتژی معامله گران حرفه ای تر کپی نمایند.

 

این حساب هیچ گونه کمیسیونی ندارد و اسپرد آن از 1.5 پیپ به صورت شناور محاسبه میگردد.

 

🟢 حساب ECN PRO اوپو فایننس

معامله گرانی که به صورت کاملا حرفه ای در بازار های مالی فعالیت می نمایند و یا کاربران حرفه ای سبک معاملاتی اسکالپ که روزانه تعداد زیادی معامله را اجراز می نمایند. بهترین گزینه خود را در میان حساب های اوپو فایننس حساب PRO ECN می دانند.

 

اسپرد این حساب از تمام حساب های دیگر اوپو فارکس کمتر می باشد و به صورت شناور از 0 محاسبه میگردد. البته واریز اولیه این حساب مبلغ «5000 دلار» می باشد.

 

بروکر اوپو فایننس - بررسی بروکر اوپو فایننس-انواع حساب اوپو فایننس-opopfinance
🟢انواع حساب بروکر اوپو فایننس

 

ثبت نام در اوپو فایننس

 

🟢 جدول جزئیات انواع حساب بروکر اوپو فایننس

در جدول زیر می توانید جزئیات تمام حساب های بروکر اوپو فایننس را مشاهده نمایید.

 

نام حساب استاندارد

Standard

ای سی ان

ECN

سوشیال تید

Social Trade

پرو ای سی ان

Pro ECN

حداقل واریز 100💲 100💲 200💲 5000💲
ارز پایه 💲 💲 💲 💲
اسپرد شنارو از 1.8 پیپ شناور از 0.8 پیپ شناور از 1.5 پیپ شناور از 0 پیپ
کمیسیون 6 💲 4 💲
سطح استاپ اوت %40 %40 %40 %40
میزان لوریج 1:2000 1:2000 1:2000 1:2000
حساب اسلامی

🟢جدول جزئیات حساب های بروکر opo finanace

 

➕ نظر کارشناسان درباره بروکر اوپو فایننس

بروکر اوپو فایننس با وجود اینکه بسیار نو پا می باشد، خدمات بسیار مناسبی را به کاربران خود ارائه نموده و این مود باعث شده در این مدن زمان کوتاه بتواند هم رشد قابل توجهی داشته باشد، هم اعتبار مناسبی را در میان کاربران کسب نماید.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بروکر اوپو فایننس را کاملا بررسی نموده اند و از با در نظر گرفتن نظر کاربران فعال در این بروکر، این بروکر را به کاربران پیشنهاد می نمایند.

 

کاربرانی که نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی دارند، می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان کسب مشاوره و پشتیبانی نمایند.

سوالات متداول

آیا کاربران ایرانی می توانند در بروکر اوپو فایننس فعالیت نمایند؟

بله، بروکر اوپو فایننس این امکان را برای کاربران ایرانی بوجود آورده است تا بتوانند اقدام به ثبت نام در اوپو فایننس نمایند و با مدارک ایرانی خود در این بروکر احراز هویت نموده و به فعالیت بپردازند.

حساب های بروکر اوپو فایننس چیست؟

بروکر اوپو فایننس 4 نوع حساب معاملاتی مختلف دارد که در متن توضیح داده شده اند و در زیر نیز نام آنها را ذکر نموده ایم.

  • حساب استاندارد
  • حساب ECN
  • حساب سوشیال ترید
  • حساب PRO ECN

 

درج نظر