🔍 بررسی تخصصی حساب دمو پاکت آپشن | pocket option demo 🔰

🔍 بررسی حساب دمو پاکت آپشن | پاکت آپشن دمو 🔰

یکی از مهم ترین خدماتی که بروکر پاکت آپشن به کاربران خود ارائه مینماید، حساب دمو پاکت آپشن است، که در این مقاله سعی شده به طور کامل به بررسی آن بپردازیم.

 

موارد متعددی را درباره بروکر پاکت آپشن بررسی نمودیم، حساب دمو پاکت آپشن را میتوان یکی از مهم ترین خدمات این بروکر برای کاربران خود درنظر گرفت. در مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن به طور کامل مراحل ثبت نام بروکر پاکت آپشن نیز توضیح داده شده است.

 

ثبت نام در پاکت آپشن

 

کاربرانی که به تازگی در اقدام به ثبت نام در بروکر پاکت آپشن نموده اند، میتوانند با استفاده از حساب دمو پاکت آپشن با پلتفرم و سبک معاملات باینری آپشن بیشتر آشنا شوند و با کسب تجریه بیشتر در معاملات ریل خود، به سود های سرشار دست پیدا کنند.

 

حساب دمو پاکت آپشن پاکت آپشن دمو دمو پاکت اپشن

 

در ادامه با حساب دمو پاکت آپشن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

® نام بروکر پاکت آپشن
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن
💻 نوع معاملات باینری آپشن – فارکس
🔰 حساب دمو معاملات باینری آپشن
🔰 حساب دمو معاملات فارکس

 

همچنین شایان ذکر است، که اگر با استفاده از لینک های قرار داده شده در متن اقدام به افتتاح حساب دمو پاکت آپشن نمایید، پس از تغییر آن به حساب ریل پاکت آپشن میتوانند تا 50% بونوس پرداخت دریافت نمایند.

 

📖 آشنایی با ویژگی های حساب دمو پاکت آپشن

همانطور که ذکر شد یکی از مهم ترین خدمات بروکر پاکت آپشن، حساب دمو پاکت آپشن میباشد، که به کاربران این امکانات زیر را ارائه مینماید.

 

پاکت اپشن دمو حساب دمو پاکت اپشن دمو پاکت اپشن

 

  • امکان کسب تجربه کافی جهت معاملات باینری آپشن
  • امکان کسب تجربه کافی جهت معاملات فارکس
  • امکان تست استراتژی های معاملاتی
  • امکان تست ربات های پاکت آپشن

 

از دیگر مزایای حساب دمو پاکت آپشن میتوان به امکان شارژ مجدد حساب، کپی کردن سیگنال ها برای تست سیگنال های پاکت آپشن، ارائه مسابقات رایگان، ارائه معاملات کاملا مشابه با فضای واقعی معاملات.

 

افتتاح حساب دمو پاکت آپشن

 

حساب دمو پاکت آپشن در معاملات پاکت آپشن و معاملات فارکس ارائه میشود، که کاربران میتوانند از هر دو آنها بصورت همزمان استفاده نمایند.

 

📑 نحوه افتتاح حساب دمو پاکت آپشن

برای افتتاح حساب دمو پاکت آپشن ابتدا باید اقدام به ثبت نام در پاکت آپشن نمایید.

 

پس از ثبت نام بروکر پاکت آپشن برای کاربران، به صورت پیش فرض یک حساب دمو پاکت آپشن با مبلغ 1000 دلار مجازی افتتاح مینماید.

 

pocketoption demo accunt 003 open demo account حساب دمو پاکت آپشن

 

کاربران با استفاده از حساب دمو، میتوانند از تمام نماد های ارائه شده در پاکت آپشن را مانند معاملات واقعی استفاده کنند و با آنها اقدام به معاملاه نمایند و هیچ گونه محدودیتی برای آنها وجود ندارد، این نماد ها شامل نماد های OTC معرفی شده در پاکت آپشن نیز میباشد.

 

ثبت نام در پاکت آپشن

 

تغییر حساب دمو به حساب ریل

برای تغییر حساب خود از حساب ریل پاکت آپشن به حساب دمو پاکت آپشن میتوانید، با کلیک بر روی گزینه نمایشگر مبلغ موجودی، اقدام به تغییر حساب از ریل به دمو نمایند و برعکس.

 

در این گزینه موجودی حساب دمو و حساب ریل پاکت آپشن نمایش داده شده است. کاربران میتوانند با مراجعه به مطلب کار با بروکر پاکت آپشن از تمام امکانات پاکت آپشن مطلع شوند.

 

شارژ مجدد حساب دمو پاکت آپشن

همچنین برای شارژ مجدد حساب دمو پاکت آپشن کافی است، ابتدا وارد حساب دمو شده، روی گزینه شارژ حساب کلیک نمایید و در تب باز شده مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید، تا این مبلغ به حساب شما اضافه شود.

 

البته دقت داشته باشید، که حداکثر مبلغ قابل شارژ 10000 دلار میباشد.

 

🏆 مسابقات رایگان پاکت آپشن | مسابقات دمو پاکت آپشن

در بروکر پاکت آپشن مسابقاتی به صورت رایگان ارائه میشود، که کاربران برای شرکت در آن نیاز به پرداخت هیچ مبلغی ندارند.

 

این مسابقات به نوعی مسابقات دمو پاکت آپشن میباشد، که کاربران میتوانند با شرکت در آنها جوایز نقدی و غیر نقدی بسیاری را بدست آورند.

 

افتتاح حساب دمو پاکت اپشن حساب دمو پاکت اپشن دمو پاکت اپشن

 

این مسابقات در مدت زمان های مشخص برگذار میشوند و کاربران میتوانند آنها را در قسمت مسابقات پنل کاربری بروکر پاکت آپشن مشاهده نمایند.

 

افتتاح حساب دمو پاکت آپشن

 

مسابقات دمو پاکت آپشن راه بسیار مناسبی برای کسب تجربه تکرار نشدنی در معاملات باینری آپشن میباشد، که به کاربران بسیار پیشنهاد میشود.

 

البته باید دقت داشته باشید، که برای شرکت در این مسابقه پاکت آپشن نیاز به احراز هویت در پاکت آپشن دارید، که میتوانید مراحل کامل آن را در لینک قرار داده شده مشاهده کنید.

 

➕ نظر نویسنده درباره حساب دمو پاکت آپشن

به طور کلی میتوان گفت که حساب دمو پاکت آپشن یک فرصت بسیار مناسب است، که کاربران بتوانند به کسب تجربه بیشتر در معاملات باینری آپشن و آشنایی بیشتر و بهتر با بروکر پاکت آپشن بپردازند همچنین با دید بهتری وارد بروکر پاکت آپشن و معاملات باینری آپشن شوند.

 

همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره رایگان، میتوانند از لینک های زیر نیز استفاده نمایند.

 

پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان اقدام به افتتاح حساب دمو پاکت آپشن نمود؟

💡 جهت افتتاح حساب دمو پاکت آپشن کافی است اقدام به ثبت نام در پاکت آپشن نمایید تا به صورت پیش فرض یک حساب دمو برای شما افتتاح گردد.

2️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن جهت مشکلات حساب دمو تماس حاصل نمود؟

💡 در صورت بروز هرگونه مشکل در بروکر پاکت آپشن میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

🔖 پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

🔖 پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن

 

درج نظر