📖 آموزش دانلود و نصب ربات معامله گر پاکت اپشن – ربات pocket option 💵

🤖 ربات معامله گر پاکت اپشن | استفاده از ربات پاکت آپشن 🟢

در مقاله بررسی بروکر پاکت آپشن ذکر نمودیم، که این بروکر از نخستین بروکر های باینری آپشن میباشد، که امکان استفاده از ربات ترید پاکت آپشن را برای کاربران فراهم نمود.

 

همه روزه کاربران شاهد گسترش روز افزون هوش مصنوعی میباشند و این صنعت در تمام زمینه ها رشد بسیاری داشته است. یکی از مواردی که هوش مصنوعی در آن بسیار رشد نموده، معاملات بازار های مالی میباشد.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

به طور کلی امروزه ربات ها در موارد بسیاری فعال هستند و از مهم ترین آن ها میتوان به تریدر در بازار های مالی اشاره نمود، از این رو بروکر پاکت آپشن نیز اقدام به معرفی ربات معامله گر پاکت آپشن جهت تریدر نموده.

 

کاربران میتوانند با استفاده از ربات معامله گر پاکت آپشن به مزایای بیشماری دست پیدا کنند، که در ادامه مطلب همه آنها را ذکر خواهیم نمود.

 

ربات معامله گر پاکت اپشن ، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن ،ربات پاکت آپشن

 

به این معنا که بروکر پاکت آپشن این امکان را فراهم نموده است، که کاربران بتوانند با ارائه عمل کرد معاملاتی از پیش تعیین شده، به ربات پاکت آپشن اقدام به ترید نمایند.

 

® نام بروکر ارائه کننده ربات ثبت نام در پاکت آپشن
🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر پاکت آپشن
📞 پشتیبانی تلگرام پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن
☎ امکان استفاده از ربات

 

در ادامه میتوانید بیشتر با ربات پاکت آپشن و انواع آن آشنا شوید و اندکی به آموزش کار با ربات پاکت آپشن میپردازیم.

 

❓ ربات پاکت آپشن چیست ؟ | رباتPocket Option

ربات پاکت آپشن را میتوان نوعی نرم افزار دانست، که با دریافت داده های گوناگون مانند، نقاط پیوست پیووت و یا داده های دیگر، اقدام به معاملات خودکار در دارایی های گوناگون مانند سهام ها، فارکس، ارزدیجیتال و دیگر دارایی ها میکنند.

 

ربات معامله گر پاکت آپشن ، نصب ربات پاکت اپشن ، ربات پاکت اپشن

 

پاکت آپشن ربات خود را جهت ارائه بهترین مزایا به مشتریان خود، جهت معاملات و تجزیه تحلیل ها در بازار های مالی ارائه نموده، که کاربران بتواند بدون دخالت به ترید بپردازند.

 

در ربات های پاکت آپشن کاربران صرفا لازم است که اطلاعات مختصری به ربات ارائه دهند، که ربات با توجه به آنها بتواند بدون دخالت کاربر، اقدام به ترید در پاکت آپشن نمایند. البته کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو پیشنها مینمایند برای استفاده از ربات ها از VPS استفاده نمایید.

 

📑 آشنایی با انواع ربات پاکت آپشن | ربات ترید پاکت آپشن

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، کاربران میتوانند در معاملات حساب دمو پاکت آپشن و حساب ریل پاکت آپشن اقدام به استفاده از ربات نمایند.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

نصب ربات پاکت آپشن به صورت های مختلف امکان پذیر است. اغلب این ربات ها به صورت افزونه کروم میباشند، که در مرورگر کروم نصب میشوند و کاربران میتوانند از آنها استفاده نمایند. البته باید ذکر نماییم، که این ربات که در سایت پاکت آپشن نیز معرفی شده است، به صورت غیر رسمی میباشد.

 

استفاده از ربات در پاکت آپشن ، اولین ربات هوشمند پاکت آپشن ، بهترین ربات پاکت آپشن

 

نمونه دیگر ربات های پاکت آپشن در خود سایت رسمی پاکت آپشن می باشندن، که کاربران با انتخاب جفت ارز ها ی مورد نظر خود میتوانند از آنها استفاده نمایند. این ربات به صورت خودکار میباشد و در چند دسته مختلف به شرح زیر است.

معرفی انواع ربات پاکت آپشن

همنطور که ذکر نمودیم ربات های پاکت آپشن در انواع مختلف ارائه میگردد، که کاربران میتوانند بنا به نیاز خود از آنها استفاده نمایند.

 

ربات نوسانگیر هوشمند (Wisy Volatility Pocket)

این ربات دارای یک استراتژی منحصربفرد است، که به نوعی استراتژی چنل در چارت قیمتی میباشد. این استراتژی با قرار دادن دو خط روند در روند قیمت نمودار شمعی، یکی در قلل قیمتی و دیگری در دره های قیمت، پس از شکستن خطوط اقدام به بازکردن معامله مینماید.

 

بستن این معاملات نیز بر اساس داده های منحصر به فرد انجام میشود.

 

ربات هوشمند نقطه یاب (Wisy Pinot Pocket)

این ربات بر اساس تغییر روند کار میکند، که با دنبال کردن سیگنال های مختلف اقدام به باز و بسته کردن معاملات میکند.

 

ربات خطوط حمایت و مقاومت (Pivot)

ربات با شناسایی محدوده های حمایت و مقاومت عمل میکند. در این استراتژی زمانی که قیمت به نقاط شناسایی شده رسید، با فرض تغییر روند اقدام به معامله مینماید.

 

ربات اندیکاتور بولینگر باند (Bollinger Bands)

معامله زمانی باز میشود، که نمودار شمعی در خارج از یکی از باندهای بالا و یا پایین بسته شود و این امر برفرض تغییر جهت رند انجام میشود.

 

شاخص قدرت نصبی (RSI)

برای بستن معامله از اندیکاتور RSI استفاده میشود، که زمانی که در نقاط اشباع خرید و فروش قرار میگیرد، با فرض تغییر جهت معالمه بسته خواهد شد.

 

از دیگر ربات های پاکت آپشن میتوان به ربات تلگرام پاکت آپشن که به صورت رسمی معرفی شده است.

 

این ربات سیگنال پاکت آپشن را به کاربران از طریق بات تلگرام ارائه میکند و کاربران میتوانند از طریق ربات تلگرام پاکت آپشن، با فعال نمودن گزینه معاملات خودکار اقدام به استفاده از ربات در پاکت آپشن نمایند.

 

🎓 آموزش کار با ربات پاکت آپشن

ربات پاکت آپشن نیاز به تنظیمات پیشرفته و یا خاصی ندارد. استراتژی ربات پاکت آپشن با الگریتم های خاصی اقدام به معامله مینماید، که کاربران نیازی به ورود به تنظیمات ربات پاکت آپشن نداشته باشند.

 

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

از این رو کاربران کافی است که فقط جفت ارز مورد نظر خود، حجم معامله و چهار چوب زمانی را انتخاب نمایند و ربات پاکت آپشن با دریافت سیگنال های پاکت آپشن اقدام به معامله خودکار مینماید.

 

آموزش کار با ربات پاکت اپشن ، آموزش نصب ربات پاکت آپشن ، آموزش ربات پاکت آپشن

 

ربات با توجه به سیگنال های پاکت آپشن روند بازار را تجزیه و تحلیل مینماید و بهترین نوع معامله و استراتژی را با توجه به روند بازار انتخاب کرده، به صورت اتوماتیک اقدام به بازکردن معامله و سپس بستن آن معامله در زمان مناسب مینماید.

 

از برترین ویژگی های ربات های پاکت آپشن میتوان به این مورد اشاره نمود که، کاربران میتوانند ربات پاکت آپشن را در حساب دمو پاکت آپشن ابتدا تست نمایند و از بازخورد آن بخوبی اطلاع پیدا کنند، سپس آن را حساب ریل پاکت آپشن استفاده نمایند.

 

📥 دانلود رایگان ربات پاکت آپشن | آموزش نصب ربات پاکت آپشن

کاربارن میتوانند تمام ربات هایی را که در متن توضیح داده شده، از لینکی که در زیر قرار داده ایم در سایت اصلی پاکت آپشن دانلود نمایند و از آنها استفاده نمایند.

 

سایت رسمی پاکت آپشن

 

کاربران برای دانلود رایگان ربات پاکت آپشن پس از ورود به سایت اصلی پاکت آپشن، با مراجعه به قسمت ربات های معملاتی، میتوانند ربات هایی را که در متن توضیح دادیم را مشاهده نمایند.

 

دانلود رایگان ربات پاکت آپشن ، دانلود ربات پاکت اپشن ، دانلود ربات هوشمند پاکت آپشن

 

در ادامه چگونگی نصب این ربات های را میتوانید مطالعه نمایید.

 

ربات تلگرام پاکت آپشن

ربات تلگرام پاکت آپشن نیاز به نصب ندارد و با مراجعه به بات تلگرام پاکت آپشن و عضویت در آن میتوانید، سیگنال ها را مشاهده نمایید و با فعال نمودن معاملات خودکار، میتوانید از ربات تلگرام پاکت آپشن به صورت خودکار استفاده نمایید.

 

ربات نوسان گیر پاکت آپشن (Wisy volatility Pocket)

در میان ربات های پاکت آپشن میتوانید لینک دانلود ربات نوسان گیر پاکت آپشن را مشاهده نمایند، با انتخاب این لینک به صفحه اصلی ارائه کننده ربات پاکت آپشن انتقال پیدا میکنید.

 

در سرفصل Getting Started با انتخاب کلمه here به صفحه دانلود ربات پاکت آپشن انتقال پیدا خواهید کرد. این ربات برای کامپیوتر میباشد و کاربران میتوانند برنامه آن را به صورت exe دانلود نمایند و آن را نصب کنند.

 

نصب ربات پاکت آپشن مانند نصب برنامه های کامپیوتری میباشد، که کابران میتوانند آن را براحتی نصب کنند و از آن استفاده نمایند.

 

ربات اندیکاتور بولینگر باند (Wisy Pivot Pocket)

این ربات نیز مانند ربات نوسان گیر پاکت آپشن لینک دانلود آن در سایت رسمی پاکت آپشن قرار داده شده و به همان روش میتوانند اقدام به دانلود ربات پاکت آپشن و استفاده از ربات پاکت آپشن نمایند.

 

ربات پاکت آپشن (Pocket Option Robot) غیر رسمی

این ربات به صورت افزونه گوگل کروم می باشد و کاربران با مراجعه به سایت اصلی، میتوانند اقدام به دانلود آن و افزودن به Extensions گوگل کروم نمایند و با فعال نمودن آن در قسمت ذکر شده، اقدام به استفاده از ربات پاکت آپشن نمایند.

 

➕ نظر کارشناسان درباره ربات پاکت آپشن

به طور کلی کاربرانی که مایل به معاملات خودکار میباشند میتوانند از ربات پاکت آپشن استفاده نمایند.

 

جهت بررسی اعتبار ربات پاکت آپشن باید دقت نمایید که از سایت رسمی پاکت آپشن اقدام به دانلود آن نمایید، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو پیشنهاد مینمایند، پیش از استفاده ربات های پاکت آپشن در حساب ریل ابتدا آنها را برای مدتی مشخص در حساب دمو پاکت آپشن تست نمایید، تا از سود دهی آنها مطمئن شوید، سپس اقدام به استفاده از آن ربات در حساب واقعی پاکت آپشن نمایید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل جهت دانلود و یا نصب ربات پاکت آپشن میتوانید با پشتیبانی پاکت آپشن مراجعه نمایید و در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع مشکل خود از طریق کارشناسان پاکت آپشن نمایند لینک برقراری ارتباط با پشتیبانی پاکت آپشن در زیر قرار داده شده است.

 

پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن

سوالات متداول

1️⃣ چگونه با پشتیبانی پاکت آپشن جهت رفع مشکلات ربات تماس حاصل نماییم؟

💡 جهت رفع هرگونه مشکل در ربات های پاکت آپشن میتوانید از طریق لینک های پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن و پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن اقدام به رفع مشکل خود نمایید. همچنین جهت اطمینان از ربات آن را از طریق سایت رسمی پاکت آپشن دانلود نمایید تا با مشکل مواجه نشوید.

ربات پاکت آپشن (PocketOptionRobot) غیر رسمی

2️⃣ انواع ربات معامله گر پاکت آپشن چیست؟

💡بروکر پاکت آپشن ربات های مختلفی را ارائه نموده که در متن آنها را توضیح داده ایم و در زیر نام آنها ذکر شده است.

  • ربات نوسانگیر هوشمند (Wisy Volatility Pocket)
  • ربات هوشمند نقطه یاب (Wisy Pinot Pocket)
  • ربات خطوط حمایت و مقاومت (Pivot)
  • ربات اندیکاتور بولینگر باند (Bollinger Bands)
  • شاخص قدرت نصبی (RSI)
  • ربات تلگرام پاکت آپشن
  • ربات پاکت آپشن (PocketOptionRobot) غیر رسمی

درج نظر