🎓 آموزش استراتژی باینری پاکت آپشن | استراتژی باینری آپشن رایگان 💎

📈 استراتژی باینری پاکت آپشن | استراتژی 5 دقیقه ای باینری آپشن 📉

یکی از برترین زمان ها معاملاتی در معاملات باینری آپشن تایم فرم 5 دقیقه میباشد، انجام معامله در بروکر پاکت آپشن در مدت زمان 5 دقیقه نیز از پرطرفدار ترین زمان های معاملات میباشد.

 

کاربران برای انجام معاملات 5 دقیقه ای باید ابتدا در بروکر پاکت آپشن ثبت نام نمانید، که در مقاله آموزش ثبت نام در پاکت آپشن بطور کامل، مراحل آن شرح داده شده است.

 

البته همانطور که در مقاله بررسی برترین استراتژی های فارکس ذکر نمودیم، کاربران باید برای تمام معاملات خود استراتژی داشته باشند. بزرگترین علت این امر این است که کاربر اگر مایل به تکرار معامله سودده خود بود، بتواند براحتی آن را مجدد در موقعیت های جدید تکرار نماید.

 

استراتژی باینری پاکت آپشن-استراتژي 100 درصدی پاکت آپشن-استراتژی رایگان پاکت آپشن

 

استراتژی پاکت آپشن که میخواهیم در این مقاله به شرح و آموزش آن بپردازیم، یک استراتژی 5 دقیقه ای باینری آپشن میباشد. که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تست شده.

 

® نام بروکر پاکت آپشن
🟢 نوع استراتژی باینری آپشن
⏳ بازه زمانی 5 دقیقه
🔰 رتبه استراتژی متوسط
📞 پشتیبانی در تلگرام کارشناسان ما در تلگرام

 

نام این استراتژی از اجزای تشکیل دهنده آن تشکیل شده، که هایکن آشی، اندیکاتور ADX و اندیکاتور استوکاستیک میباشد. با توجه به این موارد میتوانید متوجه شوید، که استراتژی باینری آپشن که در این مطلب میخواهیم آموزش بدهیم یک استراتژی بسیار قوی است.

 

🎓 آموزش استراتژی پاکت آپشن | هایکن آشی + ADX + استوکاستیک

در این استراتژی پاکت آپشن همانطور که از نام آن پیداست، از سه ابزار استفاده خواهیم نمود، که در ادامه آنها را شرح خواهیم داد. از آنجا که نام این استراتژی از ابزار های آن گرفته شده و اندکی طولانی می باشد، در ادامه این استراتژی را با نام استراتژي پاکت آپشن HAS خواهیم نمایند.

📒 شرح ابزار استراتژی پاکت آپشن HAS

  • نمودار هایکن آشی:

نمودار هایکن آشی، نوعی از نمودار است که شیبه به نمودار شمعی میباشد، در این نوع نمودار کل حرکت سعودی بدون توجه به نزول های کوچک با یک رنگ نمایش داده میشود و کل حرکت نزولی نیز به همان صورت با یک رنگ.

 

  • اندیکاتور استوکاستیک:

اندیکاتور استوکاستیک از دسته اندیکاتور های مومنتوم میباشد، که در بازه زمانی مشخصی وضعیت سهم را بر اساس محدوده قیمت نمایش میدهد، از این اندیکاتور بیشتر برای تایید سیگنال استفاده میشود.

 

  • اندیکاتور ADX:

اندیکاتور ای دی ایکس از دسته اندیکاتور های روندی است، که شاخص میانگین حرکت جهت دار را نمایش میدهد. ADX مخفف عبارت Average Airectional Movement Index می باشد.

این اندیکاتور از سه جزئ اصلی تشکیل شده که دو خط +DI و –DI میباشند، که میانگین آنها خط ADX را بوجود می آوردند.

🟢 مراحل ورود به معامله خرید با استراتژی باینری پاکت آپشن HAS

برای ورود به معاملات خرید با استفاده از استراتژي قوی پاکت آپشن HAS باید شرایط زیر بوجود بیاید:

 

  • نمودارد هیکن آشی: حداقل دو کندل در جهت سعودی بازار بطور کامل بسته شده باشد.

 

  • اندیکاتور ADX: زمانی که نشانگر موس را روی اندیکاتور ADX میبرید، در سمت راست اندیکتور اعدادی به صورت درصد برای شما نمایش داده میشود، خط ADX که در حالت استاندارد چارت پاکت آپشن با رنگ قرمز نمایش داده میشود، باید زیر 22% باشد و روند سعودی را نمایش بدهد.

 

  • اندیکاتور استاکاستیک (Stochastic): اندیکاتور استاکاستیک دارای چهارخط میباشد، که به طور استاندارد در پاکت آپشن با رنگ های آبی برای مووینگ اوریج، نارنجی برای سیگنال، سبز 80% سطح اشباع خرید و زرد 20% سطح اشباع فروش نمایش داده میشود.

 

جهت تایید سیگنال دوخط آبی و نارنجی باید نزدیک خط اشباع فروش باشد و خط آبی یعنی مووینگ اوریج باید، خط نارنجی یعنی سیگنال را به سمت بالا یعنی به سمت خط اشباع خرید قطع نماید.

 

استراتژی باینری پاکت آپشن-استراتژي باینری آپشن-استراتژی قوی پاکت آپشن
استراتژی باینری پاکت آپشن، مراحل ورود به معامله خرید BUY

 

در این زمان کاربر میتواند وارد معامله خرید شود.

🔴 مراحل ورود به معامله فروش با استفاده از استراتژی پاکت آپشن HAS

شرایط ورود به معالمات فروش با استفاده از استراتژي باینری پاکت آپشن HAS برعکس معامله خرید میباشد که به شرح زیر است:

 

  • نمودار هیکن آشی:

حداقل دو کندل به صورت نزولی بسته شده باشد.

 

  • اندیکاتور ADX:

با توجه به توضیحات معامله خرید درباره انواع خطوط این اندیکاتور، خط ADX باید بالای خط 22% باشد و روند نزولی را نمایش بدهد.

 

  • اندیکاتور استاکاستیک:

با توجه به توضیحات معامله خرید در باره 4 خظ تشکیل دهنده این اندیکاتور، دوخط مووینگ اوریج و سیگنال نزدیک خط 80% یعنی منطقه اشباع خرید باشد و خط آبی یعنی مووینگ اوریج خط نارنجی سیگنال را به سمت پایین قطع نماید.

 

استراتژی باینری پاکت آپشن-استراتژي باینری آپشن-استراتژی های پاکت آپشن
استراتژی باینری پاکت آپشن، مراحل ورود به معامله فروش SELL

⚙ تنظیمات اندیکاتور استاکاستیک و ADX

کاربران جهت استفاده از این دو اندیکاتور نیاز به تغییر تنظیمات استاندارد اندیکاتور ها ندارد، اما در صورتی که این نتظیمات دستکاری شده باشند، میتوانید از طریق جداولی که در ادامه قرار داده ایم، مجدد آنها را به حالت استاندارد برگردانید.البته کاربران با انتخاب گزینه Remove میتوانند تمام تنظیمات را به حالت اول برگردانند.

⚙ تنظیمات اندیکاتور استاکاستیک (Stochastic):

در جدول زیر میتوانید تنظیمات استاندارد استاکاستیک را مشاهده کنید:

 

%K Period 14
%D period 3
Smoothing Period 3
Moving Average SMA

 

⚙ تنظیمات اندیکاتور ADX

جدول زیر تنظیمات استاندارد اندیکاتور ADX را در این استراتژی پاکت آپشن نمایش میدهد:

 

ADX Smothing 14
DI Length 14

 

➕ نظر کارشناسان در استراتژی پاکت آپشن HAS

به طور کلی همانطور که ذکر نمودیم، داشتن استراتژی از سوی کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بسیار توصیه میشود.

 

همچنین در صورتی که یک استراتژی را انتخاب مینمایید، آن استراتژی پاکت آپشن را باید بارها تکرار کنید که در آن کاملا تبحر پیدا کنید. از این رو پیشنها میشود که استراتژی پاکت آپشن مورد نظر خود را ابتدا در حساب دمو پاکت آپشن تمرین نمایید.

 

همچنین مدیریت ریسک و روانشناسی معاملات را فراموش نکنید، در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید، میتوانید با کارشناسان ما از طریق لینک های زیر تماس حاصل نمایید.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣تایم معاملاتی در استراتژی پاکت آپشن HAS چند دقیقه است؟

💡 بهترین تایم برای معامله توسط استرتژی پاکت آپشن HAS 5 دقیقه میباشد، البته از این استرتژی کاربران میتوانند در تایم های معاملاتی دیگر نیز استفاده نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

2️⃣چگونه میتوان از استراتژی پاکت آپشن HAS استفاده نمود؟

💡 کاربران پس از ثبت نام در پاکت آپشن، میتوانند با مراجعه به متن مراحل استراتژی پاکت آپشن HAS را مطالعه نماید و از آن استفاده نمایند.

درج نظر