📍 تاپ چنج مال کجاست | صرافی تاپ چنج کجاست ⬇

📌 صرافی تاپ چنج مال کجاست | آیا میدانید صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است🟢

صرافی تاپ چنج از صرافی های بسیار قدرتمند فارکس میباشد، که به ایرانیان خدمات ارائه می کند. امکان تبدیل ریال به دلار و ارزه های دیگر، انتقال پول به بروکر های فارکس، انتقال وجه به اشخاص و شرکت های مختلف از مهم ترین خدمات تاپ چنج میباشد که به ایرانیان ارائه مینماید.

 

با توجه به تحریم های بانکی ایران، استفاده از تاپ چنج برای اغلب ایرانیان که در بازار های مالی فعالیت مینمایند، از طرف کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بسیار پیشنهاد میشود؛ از این رو در مقاله جداگانه نحوه ثبت نام در تاپ چنج را بطور کامل و گام به گام شرح داده ایم.

 

تاپ چنج مال کجاست-صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است-صرافی تاپ چنج کجاست

 

جهت استفاده از تمام امکانات صرافی تاپ چنج نیاز به احراز هویت در تاپ چنج دارد که، این امکان نیز با مدارک ایرانی برای ایرانیان ایجاد شده است.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
🏦 دفتر مرکزی قبرس
📅 سال تاسیس 2007
خدمات به ایرانیان
📞 پشتیبانی فارسی پشتیبانی تاپ چنج تلگرام

 

در این مطلب به بررسی این سوال که، صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است خواهیم پرداخت و اطلاعاتی که در این زمینه گرد آوری نموده ایم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

📖 آشنایی با صرافی تاپ چنج | صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است

صرافی تاپ چنج در سال 2007 توسط یک شرکت روسی جهت ارائه خدمات نقل و انتقالات مالی و تسویه حساب ارزی در کشور امارات متحده عربی تاسیس شد.

 

پی از مدتی شرکت روسی امتیاز صرافی تاپ چنج را به شرکت دیگری با نام TC Pay global Trading واگزار شد و در کشور قبرس ادامه فعالیت داد و اکنون نیز دفتر مرکزی صرافی تاپ چنج در قبرس میباشد.

 

البته باید ذکر نمود که به گفته خود صرافی تاپ چنج “ این صرافی بیش از 10 سال است که فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است” این به آن معنا است که صرافی تاپ چنج فعالیت خود را در امور مالی که امروزه مشاهده مینمایید، پس از واگذاری شرکت روسی به شرکت TC PAY آغاز نموده است.

 

تاپ چنج مال کجاست-صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است-صرافی تاپ چنج کجاست

 

پس در جواب سوال (صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است؟) میتوان پاسخ داد که، صراف تاپ چنج اصالت روسی دارد که امروز در کشور قبرس فعالیت مینمایند.

 

البته از آنجا که فعالیت های تاپ چنج به صورت آنلاین میباشد و تمام کاربران به صورت آنلاین با این صرافی ارتباط دارند، این مسئله که صرافی تاپ چنج مال کجاست اهمیت چندانی ندارد و صرفا به دید اعتبار این صرافی بررسی میشود.

 

از آنجا که مدارک ثبتی صرافی تاپ چنج در ایران چندان کمکی به کاربران نمیتواند انجام دهد، بهتر است اعتبار این صرافی را با موارد دیگر بسنجیم، که در مقاله بررسی اعتبار تاپ چنج بطور کامل به این مورد پرداخته ایم.

 

در ادامه به معرفی تعدادی از بروکر هایی که با تاپ چنج فعالیت مینمایند میپردازیم و کاربران در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی و یا مشاوره رایگان میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

 

بروکر هایی که با تاپ چنج فعالیت مینمایند

در زیر جدولی تدارک دیده شده، که نام تعدادی از بروکر های فارکس که تسویه ارزی خود را با کاربران توسط صرافی تاپ چنج انجام میدهند نمایش میدهد.

 

تاپ چنج مال کجاست-صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است-صرافی تاپ چنج کجاست

 

بروکر هایی که در جدول زیر نمایش داده شده بروکر های منتخب کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو میباشد.

 

بروکر آلپاری ثبت نام در بروکر آلپاری
بررسی بروکر آلپاری
بروکر لایت فاکس ثبت نام در بروکر لایت فارکس
بررسی بروکر لایت فارکس
آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس
بررسی بروکر آمارکتس
بروکر آی سی ام بروکرز ثبت نام در آی سی ام بروکرز
بررسی بروکر آی سی ام بروکرز
بروکر فیبوگروپ ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
بررسی بروکر فیبوگروپ

 

بروکر های دیگری نیز با صرافی تاپ چنججهت نقل و انتقالت مالی خود فعالیت مینمایند، که با مراجعه به مطلب بروکر هایی که با تاپ چنج کار میکنند، میتوانید با تمام آنها آشنا شوید.

 

➕ نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو درباره تاپ چنج

به طور کلی میتوان گفت که صرافی تاپ چنج با توجه به سال های فعالیت خود و همچنین ارائه خدمات بسیار عالی به کاربران خود، از اعتبار بسیار مناسبی برخوردار می باشد و کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو، استفاده از صرافی تاپ چنج در نقل و انتقالات مالی را به کاربران پیشنهاد میشود.

 

با توجه به تحریم های بانکی ایران، که کاربران ایرانی امکان انتقال ارزهای فیات را به بروکر های فارکس و یا اشخاص خارج از ایران ندارند، استفاده از صرافی تاپ چنج میتواند، بسیاری از مشکلات این کاربران را مرتفع سازد و این امکان را برای کاربران بوجود بیاورد که با امنیت کامل وجوه خود را انتقال دهند.

 

کاربران جهت دریافت پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز میتوانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

سوالات متداول

1️⃣صرافی تاپ چنج مال کدام کشور است؟

💡صرافی تاپ چنج توسط یک شرکت روسی در امارات متحده عربی پایه گذاری شده و در کشورها دیگر مانند ترکیه، امارات، روسیه دفتر های فعال دارد و اکنون دفتر مرکزی صرافی تاپ چنج در قبرس میباشد.

کاربران میتوانند جهت اطلاع از مراحل ثبت نام در تاپ چنج به لینک قرار داده شده مراجعه نمایند.

2️⃣کدام بروکر ها با صرافی تاپ چنج کار میکنند؟

💡بروکر های بسیاری با تاپ چنج کار میکنند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بروکر آلپاری
  • بروکر لایت فارکس
  • بروکر آمارکتس
  • بروکر ای سی ام بروکرز

درج نظر