🔎بررسی بروکر ویندزور – معرفی کارگزاری ویندزور بروکرز ایرانیان📣

⭐ بروکر ویندزور چیست؟ – آشنایی کامل با بروکر Windsor Brokers ❓

در طی سال های اخیر که کاربران بازارهای مالی رو به افزایش است، بروکر های بسیاری نیز شروع به فعالیت نموده اند، اما در این میان بسیاری از بروکر ها در ابتدای فعالیت به دلیل عدم توانایی در ارائه خدمات به کاربران خود از بازار خارج شده اند.

 

بروکر ویندزور در میان بهترین بروکر های فارکس از بروکر های قدیمی در بازار های مالی می باشد، که سابقه آن به سال های 1998 باز می گردد و توانسته خدمات بسیار مناسبی را به کاربران خود ارائه نماید.

 

ثبت نام در بروکر ویندزور

 

این بروکر توانسته با شناسایی مناسب نیاز کاربران و ارائه خدمات خود همسو با این نیاز ها،  نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نماید.

 

بروکر ویندزور، بررسی بروکر ویندزور، کارگذاری ویندزور بروکرز چیست
ایتفوگراف معرفی بروکر ویندزور

 

در نمایشگاه اکسپو که یکی از معتبر ترین نمایشگاه های ارائه کنندگان خدمات مالی می باشد، بروکر Windsor نیز شرکت نمود و قرفه 7 سالن 10 این نمایشگاه را به خود اختصاص داد؛ که این مورد می تواند حاکی از اعتبار این بروکر خوشنام باشد.

 

جدول جزئیات بروکر ویندزور

در جدول زیر می توانید جزئیات بروکر ویندزور را به صورت خلاصه مطالعه نمایید، همچنین در ادامه به طور کامل تمام این جزئیات را مورد بررسی قرار داده ایم.

 

® نام بروکر بروکر ویندزور
🔗 لینک سایت رسمی سایت رسمی بروکر ویندزور
📆 سال تاسیس 1998
📜 رگولاتوری CYSEC، IFSC، JSC، FSA، CMA
📑 انواع حساب معاملاتی پرایم (Prime)، زیرو (Zero)، دمو
💰 حداقل واریز 50 💲
💻 پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5
📞 پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی بروکر ویندزور
⚖ حداکثر لوریج 1:1000
💵 حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
📈 قابلیت هجینگ
🖨 کپی ترید
🕋 حساب اسلامی
💰 ریبیت معاملاتی فارکس اسکالپینگ لایو
💳 امکان واریز ریالی
🟢 خدمات به ایرانیان

جدول جزئیات خدمات بروکر ویندزور

 

البته باید خاطر نشان نمود که، جدول بالا به صورت کلی تعدادی از خدمات بروکر ویندزور را نمایش می دهد، کاربران می توانند در مقالات دیگر و در ادامه متن با تمام خدمات بروکر Windsor آشنا شوند.

 

📜 آشنایی با رگوله بروکر ویندزور

همانطور که می دانید، رگوله به مجوز هایی که بروکر ها از نهاد های گوناگون که اعتبار خدمات دهندگان مالی را تایید می نمایند گفته می شود.

 

ثبت نام در بروکر ویندزور

 

از این رو داشتن رگوله مناسب و معتبر برای برخی از کاربران بازار های مالی بسیار مورد اهمیت است، البته باید در نظر داشته باشید که رکوله هایی که بروکر های مختلف دریافت می نمایند، هرچند معتبر برای ایرانیان تفاوتی را ایجاد نمی نماید.

 

این مهم از آنجا می باشد که، کشور ایران دچار مشکالت تحریمی است، از این رو رگولاتوری های دریافت شده از سوی بروکر ها هیچگونه خدماتی را به ایرانیان ارائه نمی نمایند، اما داشتن رگولاتوری مناسب باعث افزایش اعتبار آن بروکر می باشد.

 

رگوله بروکر ویندزور- اعتبار بروکر ویندزور- امنیت ویندزور

 

📢 معرفی رگوله بروکر ویندزور

بروکر ویندزور نیز دارای 5 رگوله معتبر از کشور های مختلف در دنیا می باشد، که در جدول زیر به صورت کامل آنها را ذکر نموده ایم.

نام رگوله کشور صادر کننده
Windsor Global Markets LTD جزایر ویرجین بریتانیا (انگلستان)
FSA سازمان خدمات مالی سیشیل
JSC کمیسیون اوراق بهادار اردن
CMA سازمان بازار سرمایه کنیا
CYSEC کمیسیون بروس اوراق بهادار قبرس

جدول رگوله بروکر ویندزور

 

📑 انواع حساب بروکر ویندزور

بروکر Windsor تنوع بالایی در حساب های معاملاتی خود ایجاد ننموده است و این مورد را می توان یکی از معدود مشکلات این بروکر دانست.

 

ثبت نام در بروکر ویندزور

 

البته این امر به دلیل ارائه خدمات به کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد، که طبق قوانین آنها بروکر های نمی توانند از میزان تعیین شده ای به بالا لوریج ارائه نمایند و یا حساب هایی که ارائه می کنند باید از قوانین خاصی پیروی نماید.

 

از این رو انواع حساب بروکر ویندزور در دو دسته حساب پرایم ویندزور و حساب زیرو ویندزور خلاصه می گردد.

 

انواع حساب بروکر ویندزور - حساب پرایم بروکر ویندزور- حساب زیرو بروکر ویندزور

 

از آنجا که هر کدام از این این حساب ها در یک مقاله جدا گانه، به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفته اند، به صورت خلاصه در جدول زیر می توانید مشخصات انواع حساب بروکر ویندزور را مشاهده نمایید و در انتهای جدول با کلیک بر روی لینک قرار داده شده، به مطالعه تخصصی حساب مورد نظر خود بپردازید.

 

نام حساب حساب پرایم (PRIME) حساب زیرو (ZIRO)
حداقل واریز 50 💲 1000 💲
میزان اسپرد از 1.0 پیپ به صورت شناور از 0.0 پیپ به صورت شناور
میزان لوریج 1:1000 1:1000 برای کاربران غیر اروپایی و امریکایی
کمیسیون 8 دلار
حجم معامله به لات 0.01 لات 0.01 لات
سطح استاپ اوت %20 %20
سطح کال مارجین %100 %100
قابلیت تبدیل به حساب اسلامی
قابلیت هجینگ
ارتقاء حساب به VIP
محافظت در برابر منفی شدن موجودی حساب
بررسی حساب بررسی حساب پرایم ویندزور بررسی حساب زیرو ویندزور

جدول معرفی انواع حساب بروکر ویندزور

 

ثبت نام در بروکر ویندزور

 

نحوه ثبت نام در بروکر ویندزور

در اینک هایی که در ادامه قرار داده ایم کاربران می توانند مراحل ثبت نام در بروکر ویندزور را بطور کامل مشاهده نمایید و با استفاده از آنها براحتی در این بروکر خوشنام ثبت نام نمایید.

 

 

 

 

 

windsor register 001 review بروکر ویندزور

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

بروکر ویندزور از بروکر هایی است که سال هاست به ایرانیان خدمات ارائه می نماید؛ ثبت نام در بروکر ویندزور مراحل ساده ای دارد که براحتی کاربران می توانند با مراجعه به سایت اصلی بروکر ویندزور اقدام به ثبت نام در آن نمایند.

 

در این مطلب مراحل ثبت نام در بروکر ویندزور برای کاربران قرار داده شده است و کاربران می توانند با مطالعه این مطلب و با استفاده از لینک های قرار داده شده در مطلب براحتی اقدام به ثبت نام در بروکر ویندزور نمایند.

 

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

 

 

 

 

 

windsor register form 001 بروکر ویندزور

فرم ثبت نام در بروکر ویندزور

 

جهت سهولت در ثبت نام در بروکر ویندزور کارشناسان فارکس اسکالیپینگ لایو فرم ثبت نام در بروکر ویندزور را ارائه نموده اند، کاربران می توانند با در اختیار داشتن یک ایمیل در دسترس و یک شماره تلفن همراه، براحتی با استفاده از فرم ثبت نام در بروکر ویندزور اقدام به ثبت نام در این بروکر خوشنام نمایند.

 

در زیر لینک فرم ثبت نام در بروکر ویندزور را برای شما قرار داده ایم.

 

فرم ثبت نام در بروکر ویندزور

 

➕ نظر کارشناسان درباره بروکر ویندزور

به طور کلی بروکر ویندزور از آنجا که رگولاتوری های بسیار معتبری دارد برای کاربرانی که مایل به فعالیت در بروکری می باشند، که رگولاتوری معتبر اروپایی داشته باشد بسیار مناسب است.

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بروکر ویندزور را به این دسته از کاربران بسیار پیشنهاد می نمایند، همچنین این بروکر خدمات بسیار متنوعی را ارائه می نماید، که باید دقت داشته باشید این خدمات همسو با قوانین اروپا می باشد.

 

از این رو خدماتی که بروکر ویندزور ارائه می نمایند، محدود تر می باشد به نست به بروکر های دیگر که در ایران فعالیت می نمایند. اما از نظر اعتبار و امنیت می توان گفت که از برترین بروکر های فعال در ایران می باشد.

 

کاربرانی که جهت انتخاب بروکر مناسب خود و یا موارد دیگر نیاز به مشاوره دارند، می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان اقدام به کسب مشاوره و پشتیبانی نمایند.

سوالات متداول

1️⃣آیا بروکر ویندزور به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند؟

بله، کاربران ایرانی براحتی با مدارک ایرانی خود می توانند اقدام به ثبت نام در بروکر ویندزور نمایند.

2️⃣رگوله های بروکر ویندزور کدامند؟

💡 بروکر ویندزور دارای 5 رگوله معتبر می باشد، که در زیر به آنها اشاره نموده ایم

  • رگوله جزایر ویرجین بریتانیا (انگلستان)
  • FSA
  • JSC
  • CMA
  • CYSEC

در متن به طور کامل این رگولاتوری ها را شرح داده ایم، کاربران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

درج نظر