💰 اسپرد حساب های آلپاری چقدر است؟ | آشنایی با حساب بدون اسپرد آلپاری 📖

🔍 بررسی اسپرد حساب های آلپاری | اسپرد آلپاری چقدر است؟ 💵

در میان بروکرهایی که در بازارهای مالی خدمات ارائه مینمایند، بروکر آلپاری را میتوان از جمله برترین آنها نام برد. علت این برتری در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند، میتوان به تنوع بسیار در ارائه نماد های معاملاتی و همچنین اسپرد و کمسیون رقابتی اشاره نمود.

 

از این رو کاربران که در بروکر آلپاری ثبت نام نموده اند میدانند که، در تعداد نمادهای قدرتمند که در بروکر آلپاری ارائه شده، به نست دیگر بروکر ها بسیار بیشتر است.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

در این مقاله می خواهیم به بررسی اسپرد حساب های آلپاری در نماد های مختلف بپردازیم و به طور کامل نحوه مشاهده و محاسبه اسپرد را در بروکر آلپاری را شرح دهیم.

 

اما پیش از آنکه به این جزئیات بپردازیم بهتر است ابتدا به پاسخ این سوال که «اسپرد چیست؟» بپردازیم.

 

به طور کلی میتوان گفت که اسپرد به تفاوت قیمت میان پیشنهادات خرید و پیشنهادات فروش گفته میشود، که در بازار با اصطلاحات (ASK-BID) نام برده میشود.

 

اسپرد حساب های آلپاری-اسپرد آلپاری-اسپرد آلپاری چقدر است

 

اما چرا باید میزان اسپرد برای کاربران اهمیت داشته باشد!

 

از مهم ترین هزینه های معاملاتی در میان معامله گران، ابتدا میزان اسپرد، سپس میزان کمیسیون و در مراحل بعد موارد دیگر است، که در مقالات متعددی که درباره بروکر آلپاری توسط تیم فارکس اسکالپینگ لایو ارائه شده به آنها پرداخته ایم.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک پشتیبانی پشتیبانی بروکر آلپاری در تلگرام
💰 نوع اسپرد شناور
💵 اسپرد ثابت
📑 حساب بدون اسپرد
💳 واحد اندازه گیری اسپرد پیپ
© موضوع مطلب بررسی اسپرد حساب های آلپاری

 

همانطور که ذکر نمودیم، اسپرد از مهم ترین هزینه های معاملاتی میباشد، که رقابتی بودن میزان آن میتواند به جذب بیشتر کاربران به بروکر منجر شود؛ از این رو در این مقاله به بررسی کامل میزان اسپرد حساب های آلپاری پرداخته ایم.

 

📜 نحوه مشاهده لیست اسپرد آلپاری

در سایت اصلی بروکر آلپاری که لینک آن برای کاربران قرار داده شده، از طریق مراحلی که در ادامه ذکر خواهیم نمود، می توانید به مشاهده لیست اسپرد آلپاری در حساب های گوناگون بپردازید.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

از آنجا که میزان اسپرد در نمادهای گوناگون متفاوت است، کاربران با مراجعه به لیست اسپرد آلپاری میتوانند میزان اسپرد نماد مورد نظر خود را به صورت اختصاصی مشاهده نمایند و با توجه به آن به معامله بپردازند.

 

*️⃣ مرحله اول: ورود به دسته معاملات آنلاین در سایت آلپاری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید، با ورود به سایت اصلی بروکر آلپاری در بالای صفحه یک منو برای شما نمایش داده میشود که گزینه اول آن “ معاملات آنلاین” میباشد؛

با انتخاب این گزینه منو دیگری برای شما نمایش داده میشود، که با انتخاب گزینه «شرایط معاملاتی»   به صفحه بعد انتقال پیدا خواهید نمود.

 

اسپرد حساب های آلپاری-اسپرد آلپاری-اسپرد آلپاری چقدر است
مرحله اول – ورود به سایت آلپاری جهت مشاهده اسپرد حساب های آلپاری

 

*️⃣ مرحله دوم: حساب آلپاری خود را انتخاب نمایید

در این مرحله مانند تصویر زیر باید ابتدا نوع حساب مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ علت این امر این است که، میزان اسپرد حساب های آلپاری متفاوت میباشد.

از این رو ابتدا باید نوع حساب معاملاتی خود را انتخاب نمایید؛ در این مرحله شما میتوانید تمام نماد ها را مشاهده نمایید و به مقایسه اسپرد آلپاری در نمادهای متفاوت بپردازید.

 

اسپرد حساب های آلپاری-اسپرد آلپاری چیست -اسپرد آلپاری
مرحله دوم – انتخاب نوع حساب آلپاری جهت مشاهده اسپرد حساب های آلپاری

 

*️⃣ مرحله سوم: انتخاب نماد مورد نظر

پس از مشاهده تمام نماد ها کاربران می توانند، نماد مورد نظر خود را انتخاب نماید و درجدول نمایش داده شده زیر نماد، اسپرد متوسط و حداقل میزان اسپرد آلپاری در آن نماد را مشاهده کنند.

 

اسپرد حساب های آلپاری-اسپرد آلپاری چیست -اسپرد آلپاری چقدر است
مرحله سوم – انتخاب نماد مورد نظر جهت مشاهده اسپرد آلپاری

 

🔻 کاهش هزینه های معاملاتی با بازگشت اسپرد آلپاری

به طور کلی بازگشت اسپرد در بروکر های گوناگون به معنای دریافت ریبیت و کش بک میباشد.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

کابران که در بروکر آلپاری اقدام به معامله می نمایند، میتوانند با دریافت امتیاز[ALP] و تبدیل آن به وجه نقد اقدام به کاهش هزینه های معاملاتی خود نموده و اسپرد پرداختی خود را در معاملات بازگردانند.

 

در مقاله کش بک آلپاری به طور کامل نحوه دریافت امتیاز آلپاری و همچنین نحوه تبدیل امتیاز آلپاری را میتوانید به طور کامل مشاهده نمایید.

 

اسپرد حساب های آلپاری-اسپرد آلپاری-اسپرد آلپاری چقدر است

 

راه دیگر برای بازگشت اسپرد آلپاری و کاهش هزینه های معاملاتی دریافت ریبیت معاملاتی میباشد. این مورد در صورتی امکان پذیر است که کاربران از طریق یکی از نمایندگی های معتبر بروکر آلپاری اقدام به ثبت نام در آلپاری نمایند.

 

تیم فارکس اسکالپینگ لایو از نمایندگی های معتبر بروکر آلپاری می باشد، که کاربران با اقدام به ثبت نام از طریق آن میتوانند تا 50% ریبیت معاملاتی دریافت نمایند.

 

دقت داشته باشید که این مهم، می تواند هزینه های معاملاتی شما را بسیار کاهش دهد.

 

کاربران میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو از طریق لینک زیر تماس حاصل نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

 

البته این نکته نیز قابل ذکر است، در صورتی که پیش از این در بروکر آلپاری ثبت نام نموده اید نیز، میتوانید با تماس با کارشناسان ما در باشگاه مشتریان فارکس اسکالپینگ لایو به صورت رایگان ثبت نام نمایید و در کنار دریافت ریبیت معاملاتی، از خدمات بسیار دیگری نیز بهره مند شوید.

 

🟡 کمترین اسپرد آلپاری در کدام حساب است؟

به طور کلی نمیتوان گفت که کمترین اسپرد آلپاری چیست و یا در کدام حساب آلپاری می باشد.

 

اما به طور کلی حساب ECN آلپاری و حساب PRO-ECN آلپاری، به علت حرفه ای بودن حساب و استفاده افرادی بسیار حرفه ای از این حساب ها، سطح اسپرد بسیار پایین تر میباشد.

 

البته باید به این نکته نیز دقت داشته باشید که در این حساب ها اسپرد آلپاری به صورت شناور بسته به زمان و حجم معاملات در نماد محاسبه میگردد.

 

در لینک های قرار داده شده کاربران می توانند بطور کامل اقدام به بررسی این دو حساب آلپاری نمایند.

 

➕ نظر کارشناسان درباره اسپرد بروکر الپاری

همانطور که چندین بار در متن ذکر شد، اسپرد از مهم ترین هزینه های معاملاتی می باشد، که کاربران باید به این مورد در انتخاب بروکر مناسب و همچنین نوع حساب معاملاتی بسیار دقت داشته باشند، که با مشکل مواجه نشوند.

 

از آنجا که کمیسیون و اسپرد در بروکر آلپاری به صورت شناور است، کاربران باید در انتخاب حساب معاملاتی خود نیز بسیار دقت نمایند تا در پرداخت هزینه های معاملاتی خود با مشکل مواجه نشوید.

 

در انتها نیز کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو برای کاربران حرفه ای حساب ECN آلپاری و حساب PRO-ECN آلپاری را پیشنهاد مینمایند، کاربران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این حساب ها به لینک های قرار داده شده مراجعه نمایند.

 

سوالات متداول

1️⃣ کدام حساب کمترین اسپرد در بروکر آلپاری را دارد؟

💡 به طور کلی در بروکر آلپاری کمترین میزان اسپرد برای حساب ECN آلپاری و حساب PRO-ECN آلپاری در نظر گرفته شده که در متن به آنها اشاره شده است.

2️⃣ آیا حساب اسپرد ثابت آلپاری ارائه میگردد؟

❌ خیر، در تمام حساب های بروکر آلپاری اسپرد به صورت شناور بسته به زمان، نوع حساب و شرایط حاکم بر بازار در نماد ارائه شده محاسبه میگردد.

درج نظر