شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج💰آدرس کیف پول آلپاری در Top Change کجاست؟

📖 آشنایی با کیف پول آلپاری در تاپ چنج-کیف پول TC آلپاری 💵

از آنجا که ایران با مشکلات تحریم های بانکی روبرو است و ایرانیان امکات استفاده از کارت های اعتباری را جهت واریز و برداشت از بروکر ها ندارند.

 

هموارد در پی یافتن راهی قابل اعتماد جهت واریز و برداشت های خود می باشند؛ البته در سالهای گذشته با استفاده از ارزهای دیجیتال، راه های متعددی جهت واریز و برداشت در بروکر ها بوجود آمده، که قابل اعتماد نیز می باشند و بروکر آلپاری نیز از این درگاه های واریز و برداشت استفاده می نماید.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

اما پیش از معرفی این راه ها استفاده از تاپ چنج جهت واریز و براشت از آلپاری، یکی از قابل اعتماد ترین و سریع ترین راه هایی بود که کاربران از آن استفاده می نمودند.

 

البته هنوز هم با وجود تمام روش های شارژ آلپاری و روش های برداشت از آلپاری، باز هم استفاده از تاپ چنج در میان بسیار از کاربران، جزو محبوب ترین و قابل اعتماد ترین راه های واریز و برداشت در آلپاری می باشد.

 

کیف پول آلپاری در تاپ چنج-شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج-کیف پول tc در آلپاری

 

در مقاله ای تخصصی نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری را به طور کامل شرح دادیم، از این رو در این مقاله که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری شده، به بررسی موارد دیگری درباره این روش از واریز و برداشت در آلپاری خواهیم پرداخت.

 

از آنجا که برای بسیاری از کاربران این سوال مطرح بود، که «کیف پول آلپاری چیست؟» و یا «آدرس کیف پول آلپاری در تاپ چنج کجاست؟» در این مقاله به پاسخ این سوالات پرداختیم و موارد دیگری را در این میان بررسی نمودیم.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🏧 درگاه واریز مورد نظر صرافی تاپ چنج
💵 کیف پول ارزی دارد «دلار $ و یورو € و …»
💶 سقف مبلغ قابل انتقال از تاپ چنج 5000 $
میزان کارمزد

جدول جزئیات واریز از تاپ چنج به آلپاری

 

🔢 شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج

در مقاله روش واریز از تاپ چنج به آلپاری که در فارکس اسکالپینگ لایو ارائه شده؛ به طور کامل نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری را شرح دادیم.

 

در تصاویری که در این مطلب قرار داده شده است می توانید شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج را مشاهده نمایید که با نام “Terminal Namber” و شماره «300308» نمایش داده شده است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

این شماره ثابت می باشد و به نوعی می توان گفت شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج است؛ که پس از واریز وجه از تاپ چنج با شناسایی ایمیل و شماره پروفایل کاربر ، مبلغ به حساب او واریز می گردد.

 

کیف پول آلپاری در تاپ چنج-شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج-کیف پول tc در آلپاری
مشاهده شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج

 

اما برخی از کاربران مایل به انتقال پول از کیف پول تاپ چنج خود به آلپاری می باشند، که در این صورت نیاز به شماره کیف پول «دلار $ و یورو €» خود دارند که در ادامه نحوه مشاهده آنها را توضیح خواهیم داد.

 

🟡 مشاهده شماره کیف پول آلپاری (دلار و یورو)

کاربران می توانند با مراجعه به کابین شخصی آلپاری در بخش “ حساب های شخصی من” آدرس های کیف پول های مختلف خود را که در مقاله کیف پول آلپاری تمام آنها را شرح داده ایم، مشاهده نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

همچنین در صورت نیاز به واریز به آلپاری از طریق شماره کیف پول آلپاری می توانند از این شماره را استفاده نمایند.

 

🚫 نکته قابل توجه:

امکان شارژ آلپاری به صورت مستقیم از سایت تاپ چنج وجود ندارد و کاربران جهت این امر باید مانند روشی که در مقاله “روش واریز از تاپ چنج به آلپاری” شرح داده شده، به کابین شخصی آلپاری مراجعه نمایند.

 

➕ نظر کارشناسان درباره کیف پول آلپاری در تاپ چنج

همنطور که ذکر شد کاربران برای شارژ آلپاری از طریق تاپ چنج تنها می توانند از طریق کابین شخصی آلپاری اقدام نمایند.

 

در نتیجه می توان گفت که شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج همان شماره « Terminal Namber» می باشد، که مخصوص خود بروکر آلپاری است و برای تمام کاربران استفاده می گردد.

 

کاربران پس از انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری، طی مراحلی که در بروکر آلپاری به صورت خودکار انجام می شود، می توانند وجه را در کیف پول آلپاری خود در ارز مورد نظر مشاهده نمایند.

 

البته در کنار روشهای دیگر شارژ آلپاری هموارد روش انتقال از تاپ چنج به آلپاری از پیشنهادات کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به کاربران بوده است.

 

همچنین کاربران در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و یا پشتیبانی می توانند به صورت رایگان با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

سوالات متداول

1️⃣آیا امکان مشاهده شماره کیف پول آاپاری در تاپ چنج وجود دارد؟

بله، در متن ذکر نمودیم شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج با نام شماره ترمینال « Terminal Namber» در تراکنش ها نمایش داده می شود و همچنین کاربران جهت مشاهده شماره کیف پول آلپاری خود باید پس از ثبت نام در بروکر آلپاری از طریق فارکس اسکالپین لایو به کابین شخصی آلپاری مراجعه نمایند.

2️⃣ آیا امکان شارژ آلپاری در سایت تاپ چنج وجود دارد؟

خیر، کاربران جهت شارژ آلپاری از طریق تاپ چنج باید به کابین شخصی آلپاری مراجعه نمایند.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر می توانید به مقاله نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

درج نظر