🟢 مزایای بروکر آمارکتس | مزایای بروکر آمارکتس را بیشتر بشناسیم ✔

📖 آشنایی با مزایای بروکر آمارکتس | آیا مزایای بروکر آمارکتس را میدانید؟ 🔱

بروکر آمارکتس سالهاست که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند و توانسته در این مسیر بخوبی نیاز کاربران را مرتفع سازد. در صفحه آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس به طور کامل مراحل ثبت نام بروکر آمارکتس شرح داده شده است.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

خدماتی که بروکر خوشنام آمارکتس به ایرانیان ارائه می نماید، موجب شده که به بررسی هرچه کامل تر این بروکر بپردازیم و موارد متعددی را در این بروکر بررسی نماییم، که کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه بررسی بروکر آمارکتس که لینک آن در ابتدای مطلب قرار داده شده تمام موارد را مطالعه نمایند.

 

مزایای بروکر آمارکتس-مزایای بروکر آمارکتس برای ایرانیان-مزایای آمارکتس

 

بروکر آمارکتس خدمات گسترده ای را به ایرانیان ارائه مینمایند، همچنین مزایای بسیاری به نسبت رقبای خود در ایران دارد که موجب شده بسیاری از کاربران جهت سرمایه گذاری از این بروکر استفاده نمایند.

 

® نام بروکر بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آمارکتس
© موضوع مطلب مزایای بروکر آمارکتس
📞 پشتیبانی فارسی پشتیباین فارسی آمارکتس در تلگرام

 

همانطور که معایب بروکر آمارکتس را بیان نمودیم و آنها را بررسی کردیم، جا دارد که مزایای بروکر آمارکتس را نیز به صورت کامل بیان و بررسی نماییم، از این رو در این مقاله قصد داریم مزایای بروکر آمارکتس را بررسی نماییم و بیشتر با آنها آشنا شویم.

 

📜 شرح مزایای بروکر آمارکتس

در این بخش مزایای بروکر آمارکتس را از دیدگاه سایت های معتبر بررسی خواهیم نمود، برخی از این سایت ها با ارائه امتیازاتی به موارد موارد موجود در بروکر آمارکتس و نظر کاربران بخوبی توانسته اند میزان اطمینان کاربرن و مزایای بروکر آمارکتس را نمایش دهند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

بروکر آمارکتس از دیدگاه تریدرز یونیون Tradersunion

سایت تریدرز یونیون از معتبر ترین و قدیمی ترین سایت های موجود میباشد، که به بررسی بروکر های مختلف می پردازد و کاربران بسیاری نیز در این سایت نظرات خود را با توجه به تجربیات فعالیت خود در این بروکر ارائه میدهند.

 

از این رو میتوان این سایت را یکی از مراجع مهم در میان سایت های غیر فارسی در بررسی بروکر های فارکس دانست.

 

بروکر آمارکتس توانسته در سایت تریدرز یونیون (Tradersunion) مجموع امتیاز 9.25 را از 10 امتیاز کسب نماید، که امتیاز بسیار مناسبی است.

 

البته این نکته نیز شایان ذکر است که سایت تریدر یونیون با توجه به شرایط تمام کشوره ها از جمله شرایطی مانند تحریم های ایران به بررسی بروکر ها میپردازد، از این رو صرفا شرایط کشور های اروپایی و آمریکایی و قوانین آنها مد نظر نمی باشد.

در تصویر زیر میتوانید نحوه امتیاز دهی و مجموع امتیازات بروکر آمارکتس را از دیدگاه سایت تریدرز یونیون مشاهده نمایید.

 

مزایای بروکر آمارکتس-مزایای بروکر آمارکتس برای ایرانیان-مزایای آمارکتس در تریدرز یونیون
مزایای بروکر آمارکتس، امتیاز دهی به بروکر آمراکتس در سایت تریدرز یونیون، منبع تصویر سایت tradersunion

 

در ادامه به معرفی تعدادی از مزایای بروکر آمارکتس خواهیم پرداخت.

 

📢 معرفی مزایای بروکر آمارکتس

به طور کلی بروکر آمارکتس مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود، البته برخی از موارد را در مقاله بررسی معایب بروکر آمارکتس بیان نمودیم، اما با توجه به تفاوت قوانین در کشورهای اروپایی و آمریکا برخی از مواردی که معرفی میشود، اگرچه با توجه به قوانین این کشورها معایب محسوب میشود، اما میتواند برای کاربران جزو مزایا حساب شود.

 

مزایای بروکر آمارکتس-مزایای بروکر آمارکتس برای ایرانیان-مزایای آمارکتس

 

مواردی که در ادامه ارائه میگردد با جست و جو نظرات کاربران و تجربه شخصی کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری شده است.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

مزایای بروکر آمارکتس

در ادامه میتوانید تعدادی از برترین مزایای بروکر آمارکتس را مشاده نمایید.

 

ارائه تعداد زیادی از نماد ها

بروکر آمارکتس تعداد زیادی از نماد ها را برای معامله به کاربران خود معرفی نموده و گستردگی این نماد ها توانسته نیاز های معاملاتی کاربران را بخوبی مرتع سازد.

 

معرفی پلتفرم های معاملاتی قدرتمند

بروکر آمارکتس از پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 5 و متاتریدر 4 که دو پلتفرم بسیار محبوب در میان معامله گران میباشد، استفاده مینماید.

این دو پلتفرم از مزایای بسیاری همچون سرعت بسیار بالا در اجرای معاملات، ابزار تحلیلی گسترده و بسیاری دیگر برخوردار میباشد که با مراجعه به مقاله دانلود متاتریدر 4 و 5 به طور کامل با این پلتفرم ها آشنا شوید.

 

تنوع حساب های معاملاتی آمارکتس

بروکر آمارکتس تنوع بسیار بالایی در ارائه انواع حساب معاملاتی دارد، که با مراجعه به مطلب انواع حساب آمارکتس میتوانید با آنها آشنا شوید.

 

ارائه آموزش ها و تحلیل های معاملاتی

در بروکر آمارکتس به صورت دائم تمام آموزشهای بازارهای مالی و همچنین تحلیل های بسیار دقیق ارائه میگردد، که کاربران میتوانند از آنها استفاده نمایند.

 

ارائه لوریج بسیار بالا تا 3000

لوریج در بروکر آمارکتس تا 1:3000 ارائه میگردد، این مورد طبق قوانین اتحادیه اروپا و آمریکا جزو معایب بروکر آمارکتس میباشد، اما در صورت اسفاده صحیح از این لوریج کاربران میتوانند به سود های سرشاری دست پیدا کنند.

 

مسابقات و جوایز متعدد

بروکر آمارکتس مسابقات متعددی را از سطح مبتدی تا حرفه ای برگذار می نماید و جوایز متعددی را به صورت نقدی نیز به برندگان این مسابقات ارائه می نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

مزایای دیگر آمارکتس

 • ارائه ماشین حساب های معاملاتی بسیار دقیق
 • ارائه سیستم اتوچارتیست آمارکتس
 • معرفی اپلیکیشن اختصاصی
 • ارائه سرور های وی پی اس آمارکتس
 • سرعت بالا در اجرای معاملات
 • معرفی کپی تریدینگ آمارکتس
 • ارائه روشهای متنوع جهت واریز و برداشت وجه
 • معرفی ربات های معاملاتی بسیار قدرتمند

بروکر آمارکتس مزایای بسیار دیگری نیز دارد، که در مطلب بررسی بروکر آمارکتس به آنها اشاره شده است و کاربران با مراجعه به این مطلب میتوانند براحتی با تمام جزئیات بروکر آمارکتس آشنا شوند.

 

➕ نظر کارشناسان درباره بروکر آمارکتس

به طور کلی با توجه به مزایای بسیار بروکر آمارکتس میتوان گفت که، این بروکر از نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو و همچنین کاربرانی که در ایران و دیگر کشورها در بروکر آمارکتس سرمایه گذاری کرده اند، بسیار مناسب میباشد.

 

همچنین این بروکر در کنار مزایای بسیار خود امتیازاتی نیز برای کاربران قائل است که در مقاله بررسی بروکر آمارکتس به طور کامل این امتیازات و طرح های تشویقی بررسی شده است.

 

کاربران میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و یا دریافت پشتیبانی از طریق لینک های زیر با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تماس حاصل نمایند و به صورت رایگان از مزایای بسیاری با عضویت در باشکاه مشتریان فارکس اسکالپینگ لایو برخوردار شوند.

 

کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در واتس آپ

 

از جمله مهم ترین مزایای عضویت در باشگاه مشتریان ما میتوان، به پرداخت ریبیت معاملاتی تا 50% اشاره نمود، که میتواند هزینه های معاملاتی کاربران را بسیار کاهش دهد.

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان جهت ثبت نام در آمارکتس مشاوره دریافت نمود؟

💡 کاربران میتوانند از طریق لینک قرار داده شده اقدام به ثبت نام در بروکر آمارکتس نمایند، همچنین در صورت نیاز به مشاوره میتوانند با کارشناسان فارکس اسکلپینگ لایو در تلگرام تماس حاصل نمایند.

2️⃣مزایای بروکر آمارکتس را بیان نمایید؟

💡 بروکر آمارکتس مزایای بسیاری دارد که در متن شرح داده ایم و در زیر نیز به تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود.

 • اعتبار مناسب در میان کاربران
 • ارائه روشهای متنوع برای واریز و برداشت از آمارکتس
 • ارائه پلتفرم های معاملات قدرتمند
 • ارائه کپی تریدینگ آمارکتس
 • ارائه سیستم اتوچارتیست
 • ارائه سرور وی پی اس آمارکتس

و بسیار دیگر

درج نظر