🎓 آموزش تغییر لوریج در آمارکتس | لوریج در حساب های آمارکتس 📈

📃 نحوه تغییر لویج در آمارکتس | Amarkets leverage ⚖

لوریج را میتوان از بهترین ابزار بازار فارکس دانست که در بروکر های فارکس از جمله بروکر آمارکتس ارائه میگردد.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

لوریج به زبان ساده اعتباری است که بروکر به کاربران میدهد که بتوانند با سرمایه کم به سود های زیاد دست پیدا کنند البته باید در نظر داشته باشید که همانطور که سود افزایش پیدا میکند ضرر هم افزایش پیدا خواهد کرد.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

به همین دلیل به کاربرانی که به تازگی وارد بازار های مالی فارکس شده اند و شروع به معامله نموده اند بسیار پیشنها میشود که از حداقل لوریج استفاده نمایند تا دچار ضرر های سنگین نگردند.

 

® نام بروکر بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آمارکتس
📞 دریافت مشاوره مشاوران ما در تلگرام
🔼 حداکثر لوریج (اهرم) 1:3000
🔽 حداقل لوریج (اهرم) 1:1
🔀 قبلیت تغییر اهرم
قابلیت تغییر اهرم در معاملات باز

 

در این مقاله کاربران میتوانند با انواع لوریج در آمارکتس آشنا شوند و دریابند در کدام نماد یا حساب معاملات آمارکتس میتوانند تا چه میزان لوریج را دریافت نماند.

 

📖 آموزش نحوه تغییر لوریج در آمارکتس

بسیاری از کاربران بنا به تغییر استراتژی و یا مدیریت مالی خود ممکن است مایل به تغییر لوریج خود باشند و از آنجا که در ابتدای افتتاح حساب در آمارکتس کاربران باید لوریج را تعیین نمایند در این قسمت اقدام به آموزش نحوه تغییر لوریج در آمارکتس نمودیم.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

تغییر لوریج در بروکر آمارکتس بسیار ساده میباشد و کاربران با مراجعه به کابین شخصی خود و ایجاد درخواست میتونند لوریج معاملات خود را تغییر دهند.

 

البته باید ذکر نمود تغییر لوریج معاملاتی در معاملات باز امکان پذیر نیست و کاربر نمیتوانید در حین معامله اقدام به تغییر لوریج آن معامله نماید.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

در ادامه به آموزش تصویری چگونگی ایجاد درخوایت برای تغییر لوریج در آمارکتس میپردازیم کاربران میتوانند جهت تغییر لوریج مراحل زیر را طی نمایند.

 

1.در قدم اول وارد کابین آمارکتس شوید و از منو سمت راست از گزینه (معامله کردن) گزینه (تغییر اهرم معاملاتی) را انتخاب نمایید.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

2.در تب باز شده در کادر اول اقدام به انتخاب حساب معاملاتی خود نمایید و در کادر دوم مانند تصویر زیر لوریج (اهرم) مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در انتها روی گزینه درخواست دادن کلیک نمایید.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

در اینجا درخواست تغییر لوریج آمارکتس برای پشتیبانی ارسال گردیده است این تغییر بین 3 ساعت کاری تا 1 روز اعمال میشود و کاربران میتوانند با لوریج جدید اقدام به معامله نمایند.

 

البته این نکته نیز قابل ذکر است که پس از تغییر لوریج همانطور که در ابتدا ذکر شد این تغییرات در معاملات باز اعمال نمیشود و فقط در معاملاتی که پس از اعمال درخواست اجرا شود اعمال خواهد شد.

 

🔍 بررسی میزان میزان لوریج در موارد مختلف آمارکتس

در بروکر آمارکتس بسته به نماد ، نوع حساب و میزان دارایی میزان لوریج متفاوت است.از این رو کاربران باید بسیار دقت داشته باشند که در کدام دسته از لوریج ها اقدام به معامله مینمایند.

 

در جدول زیر میزان لوریج در موارد مختلف را برای کاربران قرار داده ایم.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

  • دسته اول لوریج در آمارکتس در بازار فلزات و فارکس:

 

دسته اول میزان لوریج در بازار فلزات و فارکس است که بسته به نوع حساب و میزان دارایی لوریج های متفاوت اعطا میشود.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

هر چه دارایی شخص بیشتر باید میزان لوریج اختصاص داده شده پایین تر است این به آن دلیل است که به طور مثال شخصی که 1000 دلار دارایی دارد اگر بخواهد کل حساب خود را در یک معامله با لوریج 1:3000 وارد نماید.

 

اعتباری که بروکر باید به آن اختصاص دهد بسیار پایین تر از شخصی است که با 50000 دلار سرمایه وارد یک معامله میشود از این رو بسته به میزان سرمایه در حساب های مختلف میزان لوریج متفاوتی نیز میتوانید دریافت نمایید.

 

در جدول زیر میزان لوریج در حساب ها ومیزان متفاوت سرمایه ذکر شده است.

 

میزان لوریج در بازار فارکس و فلزات
مقدار دارایی

(ایکوئیتی)

حساب استاندارد

Standard

حساب فیکس

FIXED

حساب ای سی ان

ECN

1000 > دلار 1:3000 1:3000 1:3000
1000 – 5000 دلار 1:2000 1:2000 1:2000
5000 – 10,000 دلار 1:1000 1:1000 1:1000
10,000 – 50,000 دلار 1:500 1:500 1:500
50,000 < دلار 1:200 1:200 1:200

 

  • دسته دوم لوریج در آمارکتس در شاخص ها ، کالا ، اوراق قرضه

 

در این دسته از نماد ها نوع حساب کاربران اهمیت ندارد و بسته به میزان سرمایه (ایکوئیتی) لوریج به کاربران اختصاص داده میشود.

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس

 

در جدول زیر متوانید میزان لوریج ها را مشاهده نمایید.

 

میزان لوریج در شاخص ها ، کالا ، اوراق قرضه
مقدار دارایی (ایکوئیتی) حداکثر لوریج
250,000 > دلار 1:100
250,000 – 500,000 دلار 1:50
500,000 < دلار 1:20

 

  • دسته سوم لوریج در آمارکتس در رمزارهای پایه :

 

در نماد های ارز دیجیتال که در بروکر آمارکتس نیز معرفی شده میزان لوریج بیتکوین با دیگر نماد ها متفاوت است و علت این امر نوسانات بالای ارزهای دیجیتال دیگر است.

 

تغییر لوریج در آمارکتس-لوریج در آمارکتس-اهرم های بروکر آمارکتس

 

کاربرانی که مایل به ترید در ارزهای دیجیتال میباشند میتوانند رد جدول زیر میزان لوریج اختصاص داده شده به آن نماد را به طور کامل بررسی نمایند.

 

میزان لوریج در ارز رمزپایه
مقدار دارایی (ایکوئیتی)    BTC / EUR،BTC / USD ارز های پایه دیگر
< 250,000 دلار 1:100 1:10
> 250,000 دلار 1:5 1:2

 

  • دسته چهارم لوریج در آمارکتس در سهام ها

 

دسته آخر که در بروکر آمارکتس معرفی شده دسته سهام ها هستند که به علت نوسانات و حجم معاملات در این دسته حداکثر لوریج اختصاص داده شده به این دسته فارغ از نوع حساب ، میزان سرمایه و نوع نماد معرفی ده در دسته سهام ها 1:10 میباشد.

 

البته باید دقت داشته باشید که هرچقدر مقدار لوریج درخواستی معامله گران کم تر باشد تعداد معاملاتی که میتوانید باز کنید بیشتر است این مورد به دلیل بلوک شدن مقداری از سرمایه بر اساس لوریج انتخاب است که کاربران نمیتوانند از آن تا پایان معامله استفاده ماند.

سوالات متداول

1️⃣ آیا تغییر لوریج آمارکتس در حین معاملات امکان پذیر است؟

❌ خیر ، کاربران نمیتوانند در حین معاملات اقدام به تغییر لوریج آمارکتس نمایند و اگر درخواست تغییر لوریج داده باشند معاملات پس از اعمال درخواست شامل تغییر لوریج میشود نه معاملات باز معامله گران.

2️⃣ آیا امکان تغییر لوریج در آمارکتس پس از افتتاح حساب وجود دارد؟

💡 بله ، کاربران میتوانند در هر زمان که مایل باشند اقدام به تغییر لوریج در معاملات خود نمایند البته این مورد شامل معاملات باز نمیباشد.انتخاب لوریج مناسب در مدیریت مالی بسیار حائز اهمیت میباشد. کاربران جهت کسب مشاوره برای انتخاب میزان لوریج میتوانند به صورت رایگان از طریق لینک های زیر میتوانند اقدام نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

درج نظر