🔗لینک سایت اصلی آمارکتس| سایت اصلی بروکر آمارکتس💻

🔍 بررسی سایت اصلی آمارکتس|آشنایی با سایت رسمی آمارکتس ✔

مانند بسیاری از بروکر های فارکس بروکر آمارکتس نیز سایت های غیر رسمی بسیاری دارد که جهت کلاهبرداری از کاربران طراحی شده اند.

 

کاربران جهت جلوگیری از سواستفاده های افراد سود جو با ورود به سایت اصلی آمارکتس میتوانند از این گونه کلاهبرداری ها جلو گیری نمایند و از سرمایه خود حفاظت نمایند.

 

سایت اصلی آمارکتس ، سایت اصلی بروکر آمارکتس ، سایت بروکر آمارکتس

 

این سایت ها اغلب با استفاده از لوگو و یا تصاویر سایت آمارکتس محیطی مشابه سایت رسمی آمارکتس را فراهم می آورند تا کاربران و سرمایه گذارین را بدام خود گرفتار سازند.

 

لینک بررسی بررسی بروکر آمارکتس
لینک سایت اصلی سایت رسمی آمارکتس
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
موضوع مطلب بررسی سایت اصلی آمارکتس

 

از این رو در این مطلب به بررسی سایت رسمی آمارکتس خواهیم پرداخت و نحوه تشخصی سایت اصلی آمارکتس را از سایت های کلاهبرداری آمارکتس را نیز بررسی مینماییم.

 

🔗 معرفی لینک سایت اصلی بروکر آمارکتس

کاربران از طریق لینکی که در زیر قرار داده شده است میتوانند وارد سایت اصلی آمارکتس شوند و محیط آن را مشاهده نمایند.

 

سایت رسمی آمارکتس امکانات فراوانی را به کاربران ارائه مینماید که حتی بدون ثبت نام در آمارکتس نیز میتوانید از آنها استفاده نمایید.همچنین اطلاعات بسیاری درباره بروکر و موارد مختلف آن در سایت رسمی آمارکتس قرار داده شده که کاربران میتوانند به مطالعه آنها بپردازند.

 

سایت آمارکتس ،سایت بروکر آمارکتس ، سایت رسمی امارکتس

 

از جمله این امکانات میتوان به معرفی انواع حساب آمارکتس ، ماشین حساب آمارکتس ، نماد ها و جزئیات آنها و بسیاری دیگر که کاربران میتوانند با مراجعه به سایت اصلی آمارکتس آنها را مشاهده نمایند.

 

از مهم ترین مشخصه های دیگر که کاربران میتوانند مشاهده نمایند وجود گزینه چت آنلاین آمارکتس است که پاسخگویی بسیار سرعی دارد و کاربران میتوانند براحتی و بدون پرداخت هزینه با آن ارتباط برقرار نمایند.

 

همچنین وجود ایکون های متفاوت از شبکه های اجتماعی آمارکتس در انتهای صفحه که کاربران را به پیج های اصلی بروکر آمارکتس هدایت میکند.

 

💻 چگونه سایت اصلی آمارکتس را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص سایت اصلی آمارکتس موارد متعددی وجود دارد که تا اینجا به آنها اشاره نموده ایم اما مواردی هم هستند که بسیار باید به آنها دقت شود تا با اطمینان کامل بتوانید اقدام به سرمایه گذاری در این بروکر نمایید.

 

سایت اصلی بروکر آمارکتس ، سایت اصلی آمارکتس ، سایت amarkets چیست

 

در زیر تمام این موارد که باید با آنها دقت نمایید ذکر شده است.

 

  • آدرس وب سایت و دامنه سایت بروکر آمارکتس :

در زمان ورود به وب سایت دقت داشته باشید که نام دامنه سایت باید دقیقا هم نام بروکر باشد و از نام دیگر یا مشابه نباید باشد.

 

به طور مثال در دامنه فارسی بروکر آمارکتس از amarkets.trading استفاده شده است اما ممکن است که با سایت های مشابهی به طور مثال با نام amarket.trading برخورد نمایید که اگر دقت کنید به جای واژه amarkets از واژه amarket استفاده شده است.

 

کاربران باید به این مورد بسیار دقت نمایند تا از سو استفاده های احتمالی در امان باشند.

 

  • نوع طراحی وب سایت‌ :

غلبا طراحی وب سایت های بروکر های معتبر بسیار حرفه ای است و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید رابط کاربری بسیار بلایی دارد ، بسیار چشم نواز میباشد و تمام موارد موارد معرفی شده در آن به طور کامل و بدون نقص فعال میباشد.

 

اما در سایت هایی که به صورت مشابه جهت سو استفاده طراحی شده میتواند کاربران نمیتوانند نکات بالا را مشاهده نمایند.

 

  • محتوای قرار داده شده در وب سایت :

کلیه محتویات قرار داده شده در سایت رسمی آمارکتس همان طور که میتوانید مشاهده نمایید تمام محتوا در مورد خود بروکر آمارکتس میباشد اما در سایت های مشابه و کلاه برداری معمولا محتوای کمی وجود دارد و یا محتوای تولید شده در مورد موارد دیگر است که هیچگونه ارتباطی با بروکر ندارد.

سوالات متداول

1️⃣ لینک سایت اصلی آمارکتس چیست؟

💡 کاربران میتوانند از طریق لینک زیر وارد سایت رسمی آمارکتس شوند و توصیه میشود تنها از طریق لینک اصلی اقدام به ثبت نام و سرمایه گذاری نمایید.

🔖 سایت رسمی آمارکتس

2️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی رسمی بروکر آمارکتس تماس حاصل نمود؟

💡 کاربرن میتوانند از طریق لینک های زیر با پشتیبانی رسمی آمارکتس تماس حاصل نماید و مشکلات خود را به صورت رایگان در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته رفع نمایند.

🔖 پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

🔖 پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

درج نظر