🎓 آموزش برداشت ریالی از آمارکتس|برداشت از آمارکتس💵

📖 نحوه برداشت ریالی از آمارکتس با کارت بانکی ایرانی 💳

با توجه به محدودیت هایی که تحریم ها برای بانک های ایران بوجود آورده واریز وبرداشت ریالی به بروکر های فارکس بسیار دشوارد شده.از این رو بروکر آمارکتس با ارائه سرویس واریز و برداشت ریالی از آمارکتس توانسته این مشکل را بخوبی مرفع نماید.

 

برداشت ریالی از آمارکتس-نحوه برداشت ریالی از آمارکتس-برداشت ریالی از آمارکتس

 

بسیاری از بروکر های دیگر امکان واریز و برداشت ریالی را به صورت غیر مستقیم از طریق صرافی تاپ چنج ایجاد نموده اند اما بروکر آمارکتس این امکان را برای کاربران ایجاد نموده که بدون واسطه اقدام به واریز و برداشت ریالی از آمارکتس نمایند.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در آمارکتس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
☎ پشنیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
💵 امکان واریز ریالی به آمارکتس
💵 امکان برداشت ریالی از آمارکتس
📖 نحوه برداشت ریالی از آمارکتس توسط پشتیبانی

 

به علت عدم نمایش این امکان در پنل آمارکتس در این مقاله نحوه برداشت ریالی از آمارکتس را بطور کامل توضیح خواهیم داد.

 

🔰 مراحل برداشت ریالی از آمارکتس

همانطور که ذکر شد گزینه برداشت ریالی از آمارکتس در میان گزینه های برداشت از آمارکتس وجود ندارد.

 

کاربران جهت برداشت ریالی از آمارکتس باید از طریق پشتیبانی آمارکتس اقدام نمایند همچنین کاربران میتوانند از طریق نمایندگی که توسط آن به بروکر آمارکتس متصل شده اند نیز اقدام نمایند.

 

برداشت ریالی از آمارکتس-نحوه برداشت ریالی از آمارکتس-برداشت ریالی از آمارکتس

 

جهت برداشت ریالی از آمارکتس پشتیبانی آمارکتس نیاز به تصویر کارت بانکی کاربران دارد.البته کاربران باید شرایطی را جهت تهیه تصویر رعایت نمایند که در زیر این شرایط ذکر شده است.

 

  • وضوح کامل تصویر تهیه شده از کارت بانکی
  • تطابق کامل اطلاعات مندرج روی کارت با اطلاعات کاربر (کارت باید به نام فردی باشد که در بروکر آمارکتس احراز هویت نموده است)
  • نمایش شماره شبا بر روی کارت

 

تذکر:در اغلب کارت های بانکی جدید بر روی کارت شماره شبا درج شده است ای شماره با حروف اول IR مشخص شده در صورتی که بر روی کارت شما این مورد درج نشده بود باید این شماره را از طریق بانک و یا دستگاه های عابر بانک و یا سایت های بانکی تهیه نمایید.

 

پس از تهیه این شماره آن را به صورت خوانا روی یک برگ کاغذ نوشته و به انضمام تصویر کارت خود برای پشتیبانی آمارکتس ارسال نمایید.

 

همچنین اگر این شماره در پشت کارت شما درج شده بود کافی است که از پشت کارت بانکی خود یک تصویر تهیه نمایید و آن را ارسال نمایید.

 

دقت : توجه داشته باشید شماره cvv2 کارت شما صرفا مربوط به خود شما است و اگر در تصویر های تهیه شده مشخص است میتوانید آن را بپوشانید و فقط اطلاعات فردی ، شماره کارت و شماره شبا برای بروکر اهمیت دارد.

 

توجه : به هیچ عنوان تصویر کارت خود را در اختیار افرادی که اطمینان نداردی که نمایند رسمی و یا پشتیبانی خود بروکر آمارکتس میباشند قرار ندهید.

 

جهت انجام برداشت ریالی از آمارکتس در زیر لینک های پشتیبانی آمارکتس قرار داده شده که کاربران میتوانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته اقدام به برداشت ریالی از آمراکتس نمایند.

 

پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

 

✔ قوانین برداشت ریالی از آمراکتس

بروکر آمارکتس جهت جلو کیری از هرگونه سود جویی و پولشویی قوانینی را برای کاربران جهت برداشت از آمارکتس قرار داده که در زیر به مهم ترین آنها اشاره خواهیم نمود.

 

برداشت ریالی از آمارکتس-نحوه برداشت ریالی از آمارکتس-برداشت ریالی از آمارکتس

 

1.کاربران در بروکر آمارکتس فقط از همان طریقی که اقدام به واریز نموده اند میتوانند اقدام به برداشت نمایند (این قانون نسبت به افرادی از راه های مختلف واریز نموده اند متفاوت است).

 

2.کاربران که از چندین روش واریز نوده اند فقط به همان میزانی که در هر روش واریز کرده اند میتوانند اقدام به برداشت از آن روش نمایند.

 

به طور مثال اگر از طریق تاپ چنج کاربری 1000 دلار واریز نموده باشد و از طریق واریز ریالی به آمارکتس 700 دلار واریز کرده باشد در برداشت ریالی از آمراکتس فقط میتواند 700 دلار برداشت کند و نه بیشتر.

 

3.حداقل برداشت ریالی از آمارکتس 10 دلار میباشد.

 

از مهم ترین قوانینی که کاربران برای برداشت از آمارکتس باید مد نظر قرار دهند این موارد بود که ذکر  نمودیم.

 

همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در امر برداشت از آمارکتس و نیاز به مشاروه یا پشتیبانی میتوانید از طریق لینک هایی که در زیر قرار داه شده اقدام به دریافت پشتیبانی و مشاروه رایگان نمایید.

 

پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

سوالات متداول

1️⃣ حداقل برداشت ریالی از آمراکتس چقدر است ؟

💡 طبق گفته سایت اصلی آمارکتس حداقل برداشت ریالی از آمراکتس 10 دلار میباشد و نرخ دلار به روز محاسبه میگردد.

2️⃣ چگونه میتوان اقدام به برداشت ریالی از آمراکتس نمود؟

💡 کاربران جهت برداشت ریالی از آمارکتس میتوانند از طریق پشتیبانی اقدام نمایند که لینک های آن در زیر قرار داه شده است.

🔖 پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

🔖 پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

درج نظر