💰 اسپرد بروکر آمارکتس در انواع حساب آمارکتس | اسپرد آمارکتس 💵

🔍بررسی اسپرد بروکر  آمارکتس | اسپرد بروکر Amarkets 💰

بی شک میتوان گفت که بروکر آمارکتس از پرطرفدار ترین بروکر های فارکس نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان می باشد.یکی از مهم ترین علل این محبویت را میتوان اسپرد بروکر  آمارکتس دانست.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

کارگذاری آمارکتس با ارائه نماد های گوناگون در بازار های مختلف از جمله فارکس ، فلزات ، کریپتو کارنسی و سهام ها توانسته در کشور های مختلف جهان طرفداران بسیاری را بخود جذب نماید.البته موارد دیگری از جمله هزینه های معاملاتی نیز وجود دارد که از نقاط مثبت این بروکر بحساب می آید.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام بروکر ثبت نام در بروکر آمارکتس
📞 تماس با پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
☎ تماس با پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
📋 آشنایی با انواع حساب آشنایی با انواع حساب آمارکتس

 

این هزینه ها شامل اسپرد ، سوآپ یا بهره شبانه ، کمیسیون و موارد دیگر است که در انواع حساب آمارکتس متفاوت است اما در میان بروکر های رقیب بسیار مناسب است.

 

از این رو در این مقاله به بررسی یکی از عمده ترین هزینه های معاملاتی در بروکر آمارکتس که اسپرد آمارکتس میباشد در انواع حساب آمارکتس میپردازیم . اما پیش از خواندن این مقاله توسیه مشود ابتدا مقاله انواع حساب آمارکتس را مطالعه نمایید تا با مزایای مختلف حساب های آمارکتس آشنا شوید.

 

🔰 اسپرد بروکر  آمارکتس چیست

به طور کلی اسپرد را به زبان ساده میتوان تفاوت قیمت بین قیمت خرید Ask و قیمت فروش Bid بیان نمود این تفاوت قیمت در نامد ها مختلف ، انواع حساب آمارکتس و زمان معامله متفاوت است.

 

در واقع اسپرد بروکر  آمارکتس  درآمد بروکر از معاملات معامله گران میباشد همان طور که زمان مراجعه به صرافی ها جهت تبدیل پول قیمت خرید با قیمت فروش متفاوت است در بروکر ها نیز قیمت خرید و فروش متفاوت است و این تفاوت قیمت درآمد آن بروکر میباشد.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

به طور کلی اسپرد آمارکتس در دو دسته قرار میگیرد اسپرد ثابت و اسپرد شناور در ادامه به توضیح این دودسته خواهیم پرداخت.

 

  • اسپرد ثابت :

مبلغی که بروکر بسته به نوع حساب فارغ از نوسانات بازار اعلام میکند و همواره ثابت است و هیچ خبر و یا رویدادی بر آن تاثیری ندارد را اسپرد ثابت مینامند.

 

  • اسپرد شناور :

مبلغی است که در بروکر ها بسته به اخبار و رویداد ها و نوسانات بازار تایین میشود این تفاوت قیمت بسته به نوسانات بازار تغییر خواهد کرد و گاهی بسایر بالا میرو و کاهی بسیار پایین.

 

اسپرد را میتوان یکی از مهم ترین هزینه های معاملاتی در هر بروکر درنظر گرفت زیرا برای کاربرانی که تعداد معاملات زیادی در روز باز و بسته میکنند مانند معامله گران سبک اسکالپ میزان پرداخت اسپرد ممکن است باعث ضرر آنها در معالات شود.

 

از این رو انتخاب یک بروکر با اسپرد پایین بسیار حائز اهمیت است و بروکر آمارکتس توانسته با ارائه انواع حساب آمارکتس نیاز کاربرانی را که در جست و جوی این مورد میباشد را برطرف نمایند.

 

در ادامه مطلب به بررسی اسپرد آمارکتس در حساب های مختلف خواهیم پرداخت البته مجدد خاطر نشان میسازم بهتر است پیش از خواندن این مطلب ابتدا مطلب انواع حساب آمارکتس را مطالعه نمایید تا با مزایای مختلف هر حساب آسنا شوید سپس اقدام به مطالعه این مطلب نمایید.

 

✔ بررسی اسپرد آمارکتس در حساب استادارد آمارکتس

از محبوب ترین و معروف ترین در میان انواع  حساب آمارکتس میتوان به حساب استاندارد بروکر آمارکتس اشاره نمود که در مقاله بررسی حساب استاندارد آمارکتس به طور کامل آرا بررسی نمودیم.

 

از ویژگی های مهم این حساب میتوان به پایین بودن مبلغ اولیه برای افتتاح حساب ، پشتیبانی در متاتریدر 4 آمارکتس و متاتریدر 5 آمارکتس و بسیاری موارد دیگر که بررسی نموده ایم اشاره نمود.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

اسپرد آمارکتس در حساب استاندارد آمارکتس بصورت شناور میباشد و کاربرانی که با این حساب معاملاتی اقدام به معامله مینمایند باید به مبلغ اسپرد در نماد های مختلف ، زمان انجام معامله و عوامل دیگر توجه داشته باشند.

 

به این دلیل که در زمان اعلام اخبار و رویدادها در نماد های مختلف مبلغ اسپرد آمارکتس در حساب استاندارد آمارکتس تغییر پیدا میکند.

 

کاربران برای مشاهده اسپرد ها میتوانند با مراجعه به سایت اصلی آمارکتس مراجعه نموده و اپرد انواع نماد ها را مشاهده نمایند که در انتهای متن به طور کامل آموزش داده شده.

 

همچنین با مراجعه به پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 آمارکتس یا متاتریدر 5 آمارکتس در جلو هر نمادی که مایل به معامله در آن میباشند میزان اسپرد آن نماد نیز ذکر شده است.

 

در جدول زیر تعدادی از مهم ترین نماد های ارائه شده در بروکر آمارکتس را با میانگین و کمترین اسپرد آنها برای کاربران قرار داده ایم .

 

نماد حداقل اسپرد میانگین اسپرد
بازار فارکس
EURUSD 0.1 0.5
USDJPY 0.1 0.6
EURJPY 0.2 1
EURNZD 2 3.8
EURCAD 0.7 1.9
USDCAD 0.1 0.7
فلزات
XAUUSD 10 16
XAGUSD 27 29
NICKEL 70 79
رمز ارز پایه
BTCUSD 1 13
BTCEUR 16 21
ADAUSD 19 91
اوراق قرضه
BUND10Y 9 10
TNOTE 3 6
کالا ها
BERNT 5 5
COCOA 5 5
COFFEE 112 117
NGAS 12 15
شاخص ها
ASX200 3 5
S&P500 3 9
DOWJONES30 2 6
NASDAQ100 50 238
سهام ها
AAPL.US 17 18
BMW.DE 10 32
HOG.US 11 17
NFLX.US 21 50

 

در جدول بالا اسپرد برخی از نماد های ارائه شده در بروکر آمارکتس را مشاهده نمودید البته این جدول بیشتر جهت آشنایی کاربران تهیه شده و تعداد نماد ها در بروکر آمارکتس بسیار گسترده تر میباشد.

 

📌 بررسی اسپرد آمارکتس در حساب فیکس اسپرد آمارکتس

همانطور که از نام حساب فیکس اسپرد آمارکتس پیدا است اسپرد در این حساب آمارکتس به صورت ثابت میباشد و در هیچ شرایطی تغییر پیدا نمیکند.

 

البته این نکته نیز حائز اهمیت است گه اسپرد ثابت در حساب فیکس اسپرد آمارکتس فقط در بازار های بازار فارکس و بازار فلزات میباشد و در بازار های سهام ها ، شاخص ها ، کالا ها ، اوراق قرضه و کریپتوکارنسی در زمان انتشار وقایع کلیدی و شب ها به صورت شناور میباشد.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

در نتیجه میتوان گفت که این حساب برای افرادی که مایل به معامله در بازار فلزات و فارکس میباشند با توجه به ثابت بودن اسپرد مناسب است.

 

اما باید به این نکته نیز دقت داشته باشید که اسپرد آمارکتس در حساب فیکس اسپرد آمارکتس بالا تر از حساب های دیگر است و برای کاربرانی که تعداد زیادی از معاملات را در روز انجام میدهند مانند معامله گران سبک اسکالپ این حساب مناسب نمیباشد.

 

در مقاله بررسی حساب فیکس اسپرد آمارکتس تمام جزئیات این حساب به طور کامل بررسی شده است.

 

💣 بررسی اسپرد آمارکتس در حساب ECN آمارکتس

به طور کلی به دلیل بهره بردن حساب ECN آمارکتس از سیستم های پیشرفته و انجام معاملات بدون واسته امکان تغییر قیمت در معاملات این حساب ها از طرف بروکر وجود ندارد و سرعت انجام معاملات بسیار بالا میباشد.

 

از این رو بیساری از معامله گران حرفه ای از حساب ECN آمارکتس جهت معاملات خود استفاده مینمایند.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

همچنین اسپرد آمارکتس در حساب ECN آمارکتس نیز از دیگر حساب ها پایین تر میباشد که این نوع حساب را برای معالمه گران سبک اسکالپ بسیار محبوب کرده است.

 

اسپرد آمارکتس در حساب ENC آمارکتس از صفر شروع میشود و به صورت شناور است اما همانطور که ذکر شد میانگین اسپرد این حساب از تمام حساب های دیگر پایین تر است و برای معاله گران حرفه ای بسیرا پیشنهاد میشود.

 

کاربران میتوانند با جزئیان حساب ECN آمارکتس در مقاله حساب ECN  آمارکتس به طور کامل آشنا شوند.

 

🟢 نحوه بررسی لیست اسپرد بروکر  آمارکتس

کاربران میتوانند با مراجعه به سایت اصلی آمارکتس از طریق مراحل زیر به لیست اسپرد بروکر  آمارکتس دسترسی پیدا کنند.

 

یا همانطور که در ابتدای مقاله ذکر نمودیم در متاتریدر 4 آمارکتس و یا متاتریدر 5 آمارکتس در جلو هر نماد میزان اسپرد آن نماد را با توجه به حساب معاملات خود مشاهده نمایند.

 

از طریق مراحل زیر میتوانید به لیست اسپرد آمارکتس دسرسی پیدا کنید.

 

1.به سایت اصلی آمارکتس مراجعه نمایید . از منو معاملات گزینه دارایی برای خرید را انتخاب نمایید.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

2.در پنجره باز شده در بالای صفحه بازار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

3.در لیست نمایش داده شده نماد خود را پیدا کنید و در ستون سوم میتوانید اسپرد نماد مورد نظر خود را مشاهده نماییند.

 

اسپرد بروکر آمارکتس ، اسپرد بروکر Amarkets اسپرد در امارکتس

 

4.با کلیک بر روی اسپرد میتوانید تعیین کنید که کمترین اسپرد را مایل به مشاهده هستید و یا میانگین اسپرد آمارکتس آن نماد را.

 

کاربران میتوانند در لیست اسپرد آمارکتس اسپرد تمام نماد هایی را که در امارکتس معرفی شده مشاهده نمایند و نماد مورد نظر خود را برای معامله انتخاب کنند.

سوالات متداول

1️⃣ کدام حساب آمارکتس کمترین اسپرد آمارکتس وجود دارد؟

💡 حساب ECN آمارکتس کمترین اسپرد آمارکتس را دارد که کاربران میتوانند با مراجعه به مقاله بررسی بروکر آمارکتس اقدام به بررسی تمام جزئیات آن نماند.

2️⃣ چگونه میتوان جهت انتخاب حساب مناسب با اسپرد مناسب در آمراکتس مشاوره دریافت نمود؟

💡 کاربران برای انتخاب حساب مناسب معاملات خود که اسپرد آمارکتس برای ان گونه معاملات مناسب تر باشد میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

درج نظر