💎 همه چیز درباره سطوح کاربری پاکت آپشن | ساخت اکانت پاکت آپشن 📝

🔍 بررسی سطوح کاربری پاکت آپشن | افتتاح حساب پاکت آپشن 🪜

در بروکر پاکت آپشن سطوح کاربری متعددی با سطوح کاربری متفاوت ارائه شده است. این سطوح شرایط متفاوت دارند، که کاربران با پرداخت های متفاوت و شرایط دیگر، میتوانند به این سطوح کاربری دسترسی پیدا نمایند.

 

ثبت نام در پاکت آپشن

 

سطوح کاربری و یا حساب های بروکر پاکت آپشن در ۷ سطح متفاوت ارائه میگردد، که پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن آنها را مشاهده مینمایید، که در این مقاله سعی شده تمام سطوح را با جزئیات کامل برای کاربرن شرح داده شود. در صورت نیاز میتواند جهت ثبت نام در بروکر پاکت آپشن به صفحه آموزش ثبت نام در پاکت آپشن مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را به طور کامل مطالعه نمایید.

 

بررسی پاکت آپشن ، بروکر پاکت اپشن ، پاکت آپشن

 

سطوح کاربری پاکت آپشن از مبتدی تا مربی برای کاربران طراحی شده است، تا بتوانند در هر سطحی از تجربه که دارند اقدام به معامله نمایند.

 

نام بروکر بروکر پاکت آپشن
نوع معاملات باینری آپشن
لینک ثبت نام ثبت نام در پاکت آپشن
پشتیبانی فارسی در تلگرام telegram pdf support 1 پاکت آپشنپشتیبانی پاکت آپشن در تلگرام
پشتیبانی فارکس در واتس آپ whatsapp pdf suport 1 پاکت آپشنپشتبانی پاکت آپشن در واتس آپ
تعداد سطوح کاربری ۷ سطح
حداقل واریز ۵ دلار
حداقل برداشت ۱۰ دلار
اپلیکیشن اختصاصی دارد
کپی تریدینگ دارد

 

در ادامه با انواع این حساب ها و سطوح کاربری آشنا خواهیم شد.

 

حساب دمو پاکت اپشن

از آنجا که در بروکر پاکت آپشن به علت ارائه معاملات باینری آپشن مانند بروکر های دیگر حساب های متفاوت ارائه نمیشود. انواع حساب پاکت آپشن به دو دسته حساب دمو پاکت آپشن و حساب ریل پاکت آپشن تقسیم میشود.

 

به همین جهت بهتر دیدیم، ابتدا به معرفی حساب دمو پاکت آپشن بپردازیم، سپس به معرفی حساب ریل پاکت آپشن و سطوح کاربری آن پرداخته شود. تا به پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو کاربران ابتدا با استفاده از حساب دمو اقدام به کسب تجربه نمایند، سپس وارد معامله در حساب ریل شوند.

 

ورود به حساب دمو

پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن به صورت پیش فرض برای کاربران بروکر پاکت آپشن یک حساب دمو پاکت اپشن افتتاح میگردد، که در کابین شخصی کاربران مانند تصویر زیر نمایش داده میشود.

 

افتتاح حساب دمو پاکت اپشن ، حساب دمو پاکت اپشن ، پاکت آپشن

 

شارژ حساب دمو پاکت آپشن

کاربران پس از انتخاب گزینه حساب دمو میتوانند مبلغ موجودی آن را تعیین نمایند. البته مبلغ ابتدایی به صورت پیشفرض 1000 دلار است.

 

افتتاح حساب دمو پاکت اپشن ، حساب دمو پاکت اپشن ، پاکت آپشن

 

افتتاح حساب دمو پاکت آپشن در معاملات فارکس

همچنین کاربران میتوانند با انتخاب گزینه متاتریدر ۵ دمو، یک حساب دمو برای معاملات متاتریدر نیز مانند تصویر زیر برای خود افتتاح نمایند.

 

افتتاح حساب دمو پاکت اپشن ، حساب دمو پاکت اپشن ، پاکت آپشن

 

تایین جزئیات حساب دمو معاملات فارکس پاکت آپشن

کاربران میتوانند با ورود به گزینه نمایش داده شده در تصویر زیر، مواردی چون مبلغ موجودی حساب دمو، رمز عبور حساب، میزان لوریج، دانلود برنامه متاتریدر ۵ و یا اپلیکیشن موبایل متاتریدر ۵ برای تمام پلتفرم ها را مشاهده نمایند و حتی میتوانند میزان آنها را تعیین نمایند.

 

افتتاح حساب دمو پاکت اپشن ، حساب دمو پاکت اپشن ، پاکت آپشن

 

📑 همه چیز درباره سطوح کاربری پاکت آپشن

در این بخش تمام سطوح کاربری پاکت آپشن را به طور کامل با جزئیات توضیح داده ایم، تا کاربران بتوانند براحتی به انتخاب سطح کاربری خود بپردازند.

 

افتتاح حساب پاکت اپشن ، افتتاح حساب دمو پاکت اپشن ، اعتبار پاکت آپشن

این سطوح بسته با میزان موجودی و سطح تجربه کاربران ارتقاء پیدا میکند، کاربران میتوانند در هر سطح کاربری به امکانات بیشتری دست پیدا نمایند.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح غریبه غریبه Stranger

این سطح کاربری پاکت آپشن به صورت پیش فرض پس از افتتاح حساب برای کاربران فعال میگردد، که کابران میتوانند با استفاده از این حساب، به کسب تجربه در پنل کاربری و همچنین افتتاح حساب دمو و کسب تجربه در معاملات بایینری بپردازند.

 

سطح کاربری غریبه Stranger
تعداد نامحدود معاملات باز شده مجموع کل معاملات باز نا محدود است مسابقات رایگان

 

ثبت نام در پاکت آپشن

 

مزایای این سطح غریبه

 

 • تعداد نامحدود معاملات باز شده :

در بروکر پاکت آپشن کابران برای باز کردن معامله هیچ محدودیتی در تعداد، به دلیل نوع معاملات باینری وجود ندارد.

 

 • مجموع کل معاملات باز نامحدود :

همانگونه که تعداد معاملات هیچ محدودیتی ندارد، پس حجم کل معاملات نیز محدودیتی ندارد.

 

 • مسابقات رایگارن :

به صروت دائم بروکر پاکت آپشن مسابقاتی را برگذار مینماید، که تعدادی از آنها به صورت رایگان میباشد، کابران در این سطح کاربری میتوانند در این مسابقات شرکت نمایند و جوایزی را نیز کسب نمایند.

 

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح تازه کار تازه کار Newbie

اولین حساب رسمی کاربر که به صورت واقعی، اقدام به واریز وجه و معاملات واقعی مینمایید حساب تازه کار (سطح تازه کار) میباشد.

 

حداقل مبلغ افتتاح حساب تازه کار بروکر پاکت آپشن، مبلغ 5 دلار میباشد و سقف واریز به این حساب نیز 100 دلار واریز میباشد، به این معنی که بعد از واریز بیش از 99 دلار، کاربر وارد سطح بعدی میشود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

این حساب همانطور که از نامش پیداست برای افراد تازه کار مناسب است، که تازه با این بازار آشنا شده اند و میخواهد با سرمایه کم، به آشنایی با معاملات واقعی این بروکر و سیستم معاملاتی باینری آپشن پردازند.

 

تازه کار Newbie
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 1000 دلار معاملات اجتماعی بروکر پاکت آپشن

 

 

مزایای سطح تازه کار

 

 • گفت و کوی عمومی :

در این سطح کاربری میتوانند با معامله گران دیگر به گفتگو بپردازند، این اقدام توسط چت رومی که در کابین شخصی کاربران طراحی شده است امکان پذیر است.

مزیت گفت و گو با دوستان این است که، کابران میتوانند استراتژی های خود را به اشتراک بگذارند، یا از استراتژی های دیگران استفاده نمایند، که این مورد میتواند باعث پیشرفت کاربران گردد.

 

 • تعداد نامحدود معاملات باز شده :

در این سطح کابران میتوانند تا سقف مبلغ موجودی خود در بروکر پاکت آپشن اقدام به باز کرد معامه نمایند و هیچگونه محدودیتی در این زمینه ندارند.

 

 • هدایا :

بروکر پاکت آپشن برای کاربرانی که به این سطح کاربری (حساب کاربری) ورود مینمایند، هدادیای گوناگونی در نظر گرفته است.

این هدایا شامل، الماسها و بونوس های گوناگون است، که کابران میتوانند برای اطلاع کامل از این هدایا، به مطلب بونوس و طرح های تشویقی پاکت آپشن مراجعه نمایند.

 

 • بازار:

امکان استفاده از بازار پاکت آپشن در این حساب کاربری برای کابران میسر میگردد.

در بخش بازار پاکت آپشن کابران میتوانند، با استفاده از هدایای دریافتی خود اقدام به خرید بسیاری از موارد از جمله، بونوس های گوناگون، تیکت های حمایتی معاملات و بسیاری دیگر نمایند.

این بخش در مطلب آموزش پنل کاربری پاکت آپشن به طور کامل توضیح داده شده و کابران با مراجعه به لینک قرار داده شده میتوانند به طور کامل این بخش را بررسی نمایند.

 

 • مجموع کل معاملات باز نامحدود :

همانطور که ذکر شد، کاربران به دلیل عدم وجود مارجین در معاملات باینری آپشن، میتوانند تا سقف موجودی خود اقدام به باز کردن معامله نمایند.

 

 • مسابقات با جوایز قابل توجه:

با افتتاح حساب کاربری تازه کار، کاربران میتوانند در مسابقات متعددی شرکت نمایند، که جوایز بسیار قابل توجهی دارند. این مسابقات به صورت دوره ای برگذار میگردد و کاربران میتوانند در هر لحظه که مایل هستند، اقدام به شرکت در این مسابقات نمایند.

 

 • مقدار حداکثر معامله 1000 دلار:

در این حساب اگر کاربران از طریق معاملات خود توانسته باشند، موجودی خود را افزایش دهند و به مبالغ بالا رسیده باشند .

میتوانند معاملاتی را تا سقف 1000 دلار باز کنند و از آنجا که معاملات باینری اپشن تا 95% سود میدهند میتوانند سود قابل توجهی را کسب نمایند.

 

 • معاملات اجتماعی:

با ورود به این سطح کاربری کابران همچنین مییتوانند، از مزیت دیگری به نام معاملات اجتماعی استفاده نمایند، این امکان مانند کپی تریدینگ پاکت آپشن میباشد.

کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه کپی تریدینگ و معاملات اجتماعی در پاکت آپشن اقدام به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نمایند.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح مبتدی مبتدی Beginner

در سطح بعدی کاربری حساب مبتدی معرفی شده است. این سطح برای کاربرانی که مدت زمان کوتاهی را در این بازار سپری نموده اند و کسب سود کرده اند و اکنون مایل به افزایش سطح سرمایه خود و کسب سود های بیشتر میباشند مناسب است.

 

مبلغ افتتاح این حساب از 100 دلار تا مبلغ 999 دلار میباشد، که کاربران میتوانند با واریز مبلغی میان این دو، اقدام به افتتاح حساب مبتدی نمایند.

 

با بدست آوردن سطح پروفایل مبتدی پاکت آپشن کاربران میتوانند، از مزایای دیگری بعلاوه مزایای سطح قبل به شرح زیر استفاده نمایند.

 

در زیر فقط به مزایای جدید در این سطح اشاره خواهیم نمود.

 

سطح کاربری مبتدی Beginner
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 1000 دلار معاملات اجتماعی بخت آزمایی جواهرات
معاملات اکسپرس دستاوردهای معاملاتی ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

مزایای سطح کاربری مبتدی

 

 • بخت آزمایی جواهر:

کاربران میتوانند در قرعه کشی های بخت آزمایی که بروکر پاکت آپشن به صورت دوره ای برگذار مینمایدشرکت نمایند. برای شرکت در آنها نیاز به پرداخت الماس های بدست آمده است.

 

 • معاملات اکسپرس:

نوعی از معاملات در این سطح کابری برای کابری باز میشودشرکت نمایند. که کاربر نیاز به مراجعه به صفحه نماد مرود نظر ندارد و میتواند با فشار دادن یک دکمه اقدام به باز کردن معامله به صورت صعودی یا نزولی نمایند.

 

 • دستاورد های معاملاتی:

دستاورد های معاملاتی جوایزی هستند که کاربران را در معاملات یاری میدهدشرکت نمایند. کابران با دریافت الماس ها میتوانند این دست آورد ها را در بازار پاکت آپشن خریداری نمایند.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح با تجربه با تجربه Experienced :

این سطح همانطور که از نامش پیدا است برای افراد باتجربه تر در این بازار است. کاربران پس از کسب تجربه کافی در صورت تمایل، میتوانند با افزایش مبلغ موجودی خود از حداقل 1000 دلار تا حداکثر 4999 دلار به این سطح دسترسی پیدا نمایند. این سطح مزایای بیشتری نسبت به سطح قبل به کاربران ارائه مینماید.

 

از این سطح به بعد تمام سطوح بسیار مناسب معاملات سریع اسکالپ با پرایس اکشن میباشد.

 

همچنین با توجه به این که بروکر پاکت آپشن ارزهای دیجیتال محبوب را پشتیبانی مینماید و معاملات اسکالپ در ارزدیجیتال در باینری آپشن میتواند بسیار سودده باشد، از این رو این گونه معاملات به کاربران این سطوح بسیار پیشنهاد میشود.

 

در سطح کاربری باتجربه بروکر پاکت آپشن، کاربران مزایای سطوح قبلی را دارا میباشند و به علاوه آنها مزایای زیر نیز به آنها تعلق میگیرد.

 

  با تجربه Experienced
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 1000 دلار معاملات اجتماعی بخت آزمایی جواهرات
معاملات اکسپرس دستاوردهای معاملاتی افزایش سطح پرداخت تا +2%
معاملات فارکس متاتریدر۵ لیست گسترش یافته آیتم ها در بازار بروکر پاکت آپشن

 

 

مزایای سطح کاربری باتجربه پاکت آپشن

 

 • افزایش سطح پرداخت تا +2% :

کاربران در هر معامله در این سطح میتوانند تا +2% دریافتی بیشتر داشته باشند، که در معاملاتی با مبالغ بالا مبلغ چشم گیری است.

 

 • معاملات فارکس متاتریدر۵ :

کاربران این سطح میتوانند با نصب نرم افزار متاتریدر5 به معاملات فارکس با لوریج و قوانین معاملات فارکس بپردازند، که این مورد در کنار معاملات باینری آپشن، میتواند سود های بسیاری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

 

 • لیست گسترش یافته آیتم ها در بازار:

کاربران پاکت آپشن در این سطح، میتوانند بر روی نماید های بیشتری اقدام به معامله نمایند، که این خود برای راحتی معاملات کاربران مورد بسیار مهمی میباشد.

باید مجدد ذکر نمایم که مواردی که در بالا ذکر شد، بعلاوه تمام مزایای سطح قبل میباشد و این موارد به آنها در این سطح اضافه خواهد شد.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح ماهر ماهر Master :

این سطح کاربری پاکت آپشن برای افرادی میباشد که تجربه کافی را کسب نموده اند و به عنوان معامله گر ماهر در بازار فعالیت مینمایند. همانطور که مشخص میباشد افرادی که در این سطح فعالیت مینمایند از سطح دانش و تجربه بالایی برخوردار هستند و اغلب معامله گری را به عنوان شغل اول خود انتخاب نموده اند.

 

از این رو بروکر پاکت آپشن برای دستیابی کاربران به این سطح کاربری، حداقل مبلغ 5000 دلار و حداکثر مبلغ 14999 دلار را درنظر گرفته است. این سطح از مزایای بیشتری نسبت به سطوح قبل خود برخوردار است، که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

 ماهر Master
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 2000 دلار معاملات اجتماعی بخت آزمایی جواهرات
معاملات اکسپرس دستاوردهای معاملاتی افزایش سطح پرداخت تا +4%
معاملات فارکس متاتریدر۵ لیست گسترش یافته آیتم ها در بازار قابلیت بازپرداخت تا 10 دلار با از دست دادن 1 امتیاز
اولویت پردازش پرداخت تخفیف شخصی در بازار ثبت نام در پاکت  آپشن

 

مزایای سطح ماهر

مزایای این سطح علاوه بر مزایای سطوح قبل، به شرح زیر است:

 

 • افزایش سطح پرداخت تا +4% :

در این سطح در هر معامله کاربران میتوانند +4% سود بیشتر کسب نمایند که نسبت به سطح قبل افزایش داشته است.

 

 • قابلیت بازپرداخت تا 10 دلار، با از دست دادن 1 امتیاز در معاملات :

کاربران میتوانند تا 10 دلار از معاملاتی را که ضرر کرده اند، با از دست دادن 1 امتیاز دریافت نمایند.

این مورد در سطوح بعد با مبالغ بالاتری ارائه میگردد.

 

 • اولویت پردازش پرداخت:

همانطور که میدانید به علت تعداد زیاد واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن، برداشت ها اولویت بندی شده و در صف قرار میگیرند.

کاربرانی که این سطح کاربری را فعال نموده اند، از اولویت بالا تری در صف پرداخت های پاکت آپشن برخوردار میباشند.

 

 • تخفیف شخصی در بازار:

کاربران سطح ماهر پاکت آپشن در بازار پاکت آپشن نیز، از تخفیف های شخصی برخوردار میباشند.

 

 • مقدار حد اکثر معاملات 2000 دلار:

کاربران این سطح قادر هستند تا سقف 2000 دلار اقدام به بازکردن یک معامله نمایند.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح حرفه ای حرفه ای pro

این سطح همانطور که مشخص میباشد، مناسب تریدر های حرفه ای است. کاربران سطح حرفه ای پاکت آپشن از سطح تجربه و آموزش بسیار بالایی برخوردار میباشند. برای بدست آوردن سطح کاربری حرفه ای پاکت آپشن به حداقل 15000 دلار و حداکثر 49999 دلار نیاز دارید.

 

در این سطح بعلاوه مواردی که در سطوح قبل ذکر شد موارد زیر نیز در دسترس کاربران قرار میگیرد.

 

 حرفه ای Pro
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 2000 دلار معاملات اجتماعی بخت آزمایی جواهرات
معاملات اکسپرس دستاوردهای معاملاتی افزایش سطح پرداخت تا +4%
معاملات فارکس متاتریدر۵ لیست گسترش یافته آیتم ها در بازار قابلیت بازپرداخت تا 10 دلار با از دست دادن 1 امتیاز
اولویت پردازش پرداخت تخفیف شخصی در بازار مدیر شخصی

 

ثبت نام در پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن

 

مزیای سطح حرفه ای پاکت آپشن

 

 • افزایش سطح پرداخت تا +6% :

کاربارن در این سطح نیز افزایش سطح پرداخت های معاملات را دارند، البته در این سطح این مبلغ به 6% میرسد، که درصد قابل توجهی به نسبت حجم معاملات است.

 

 • بازپرداخت تا 50 در معاملات ضرر ده با از دست دادن 1 امتیاز:

در این سطح نیز کاربران در صورت ضرر در معاملات خود با از دست دادن 1 امتیاز، میتوانند تا سقف 50 دلار از معامله خود را دریافت نمایند.

 

 • سطح بالا تر اولویت در پردازش برداشت:

همانطور که در سطح قبل ذکر شد، کابران برای انجام تراکنش های برداشت در صف قرار میگیرند، در این سطح کابران با الویت بالا تری نسبت به سطوح قبل دارد.

 

 • مدیر شخصی :

در این سطح به کاربران یک مدیر شخصی از طرف بروکر پاکت آپشن تعلق میگیرد، که کاربر میتواند تمام مشکلات خود را با این مدیر مطرح نماید و آنهارا حل کند، همچنین مدیر شخصی در دادن مشاوره جهت معاملات نیز بسیار عالی عمل میکند.

 

 • مقدار حداکثر معامات 5000 دلار :

در این سطح مقدار حداکثر معاملات به 5000 دلار افزایش پیدا میکند، که این مورد باعث میشود کابران بتوانند معاملاتی را با حجم های بالا باز نمایند و سود های بسیار بیشتری کسب نمایند.

 

افتتاح حساب پاکت آپشن-ساخت اکانت پاکت آپشن-سطح مبتدی مربی Guru :

آخرین و برترین سطح کاربری در بروکر پاکت آپشن سطح مربی میباشد، این سطح تمام خدمات پاکت آپشن را دریافت مینماید و کاربران این سطح از افرادی تشکل شده اند، که از نظر علمی در زمینه ترید در مرتبه استادی هستند.

 

برای بدست آورد این سطح حداقل مبلغ 50000 دلار نیاز است. در این سطح کاربرای علاوه بر تمام مواردی که در سطوح قبل ذکر شد، موارد زیر نیز در دسترس کاربران قرار میگیرد.

 

مربی Guru
چت با دیگر معامله گران تعداد نامحدود معاملات باز هدایا
بازار مجموع کل معاملات باز نامحدود مسابقات با جوایز قابل توجه
مقدار حداکثر معامله 2000 دلار معاملات اجتماعی بخت آزمایی جواهرات
معاملات اکسپرس دستاوردهای معاملاتی افزایش سطح پرداخت تا +4%
معاملات فارکس متاتریدر۵ لیست گسترش یافته آیتم ها در بازار قابلیت بازپرداخت تا 10 دلار با از دست دادن 1 امتیاز
اولویت پردازش پرداخت تخفیف شخصی در بازار مدیر شخصی
لیست گسترش یافته اندیکاتورها ثبت نام در پاکت آپشن بروکر پاکت آپشن

 

مزایای سطح مربی

مواردی که در این سطح در دسترس کاربران قرار میگیرد، به شرح زیر است:

 

 • افزایش سطح پرداخت تا +8% :

سطح پرداخت این سطح کاربری به 8% میرسد، که در مبالغ بالای معاملات مبلغ قابل توجهی است.

 

 • بازپرداخت 100 دلاری معاملات ضرر ده :

در این سطح کاربری، تا سقف 100 دلار از معاملات ضررده کاربران، بازپرداخت میگردد.

 

 • مقدار حداکثر معامله 20000 دلار:

در این سطح کاربران میتوانند معاملات خود را تا سطح 20000 دلار در هر معامله باز نمایند.

 

 • لیست گسترش یافته اندیکاتورها :

در سطح کاربری ماهر، کاربران میتوانند به تمام اندیکاتورهای ارائه شده در پاکت آپشن دسترسی داشته باشند.

این امر باعث میشود تا بتوانند تحلیل بهتر در بازار داشته باشند.

 

سطح ماهر همانگونه که ذکر شد آخرین و برترین سطح در بروکر پاکت آپشن میباشد و کاربران با مطالعه کامل این مطلب، میتوانند با تمام امکانات سطوح مختلف پاکت آپشن آشنا شوند.

 

📃 آموزش افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن بسیار سریع و ساده است و کافی است که اقدام به ثبت نام نمایید. پس از ورود به پنل کاربری پاکت آپشن، به صورت پیش فرض سطح کاربری غریبه برای شما فعال میگردد.

 

پس از آن کابران میتوانند با واریز به پاکت آپشن اقدام به ارتقاء سطح کاربری خود نمایند. کاربران برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در بروکر پاکت آپشن میتوانید، به صفحه آموزش ثبت نام در پاکت آپشن مراجعه نمایید.

 

همچنین کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه واریز و برداشت پاکت آپشن، نحوه واریز و برداشت از پاکت آپشن را به خوبی فرا بگیرند.

 

پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو

به طور کلی میتوان گفت در میان بروکر های باینری آپشن، بروکر پاکت آپشن از قدرتمند ترین و معتبرترین بروکر های فعال در ایران میباشد، که کاربران میتوانند در آن به فعالیت بپردازند.

 

این بروکر مزایای بسیاری دارد و خدمات بسیاری را نیز به ایرانیان ارائه مینماید. در این مقاله با سطوح کاربری پاکت آپشن آشنا شدیم و نحوه ارتقاء هر سطح را نیز توضیح دادیم.

 

بدیهی است که کاربران هرچه بتوانند سطح کاربری خود را ارتقاء دهند میتوانند از خدمات بیشتری استفاده نماین.

 

اما پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو برای کاربرانی که به تازگی وارد بروکر پاکت آپشن شده اند، ابتدا استفاده از حساب دمو پاکت آپشن میباشد، سپس شروع از سطح مبتدی و افزایش سرمایه به مرور زمان، علت این امر این است که در صورتی که تجربه کافی نداشتید تمام سرمایه شما یکجا صرف کسب تجربه نشود.

 

 

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی پاکت آپشن جهت انتخاب سطح مناسب تمای گرفت؟

💡 برای انتخاب سطح کاربری مناسب کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر با پشتیبانی فارسی بروکر پاکت آپشن تماس حاصل نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

2️⃣ ثبت نام در بروکر پاکت آپشن چگونه است ؟

💡 برای یادگیری نحوه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن میتوانید به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید همچنین کاربران میتوانند از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام در بروکر پاکت آپشن نمایند.

🔖 بروکر پاکت آپشن

🔖 ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

3️⃣ بروکر پاکت آپشن چند سطح کاربری دارد؟

💡 بروکر پاکت آپشن ۷ سطح کاربری دارد که در متن توضیح تمام آنها داده شده است

4️⃣ بالا ترین سطح کاربری بروکر پاکت آپشن کدام است؟

💡 سطح کاربری مربی بالاترین سطح کاربری بروکر پاکت آپشن است که در متن به توضیح کامل آن پرداخته ایم.

5️⃣ حداقل واریز در بروکر پاکت آپش چه مبلغی است؟

💡 حداقل واریز در بروکر پاکت آپشن ۵ دلار است.

درج نظر