🔍انواع بونوس پاکت آپشن و طرح تشویقی پاکت آپشن | پاکت آپشن با 50 دلار بنوس بدون واریز🎁

🔍آشنایی با طرح های تشویقی پاکت آپشن | بونوس پاکت آپشن🎁

بروکر پاکت آپشن را میتوان یکی از قدرتمند ترین بروکر های باینری آپشن جهان دانست که به ایرانیان خدمات میدهد. از این رو مناسب دیدیم که با موارد متعدد در بروکر پاکت آپشن به طور کامل و تخصصی آشنا شوید.

 

از مواردی که بروکر پاکت آپشن برای تشویق کاربران خود جهت شروع کار در این بروکر و همچنین بالا بردن سطح علمی کاربران ارائه نموده، بونوس ها و طرح های تشویقی بروکر پاکت آپشن است.

 

ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

در نگاه اول بونوس ها و طرح های تشویقی پاکت آپشن صرفا جهت جذب کاربر میباشد، اما اندکی که در این مورد ریز بین تر میشویم، در میابیم که بروکر پاکت آپشن با ارائه بونوس پاکت آپشن به صورت غیر نقدی، شرایطی را برای کاربران ایجاد مینماید، که کاربران را تشویق به دریافت جواهرات نماید.

 

اینکه این جواهرات پاکت آپشن چیست و چگونه استفاده میشود، به صورت کامل در متن توضیح داده شده است؛ اما همین بس که در اینجا اشاره نماییم، کاربران با استفاده از این جواهرات می توانند، امکانات ویژه ای را برای معاملات خود خریداری نمایند و از آنها در معاملات استفاده نمایند، تا سود های بیشتری داشته باشند.

 

 

بونوس پاکت اپشن ، بونوس پاکت آپشن ، نصب پاکت آپشن

 

تاکنون به بررسی موارد مختلف درباره بروکر پاکت آپشن پرداخته ایم. در این مطلب به بررسی بونوس پاکت آپشن میپردازیم، از جمله بونوس پاکت آپشن که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت و طرفداران بسیاری نیز دارد، میتوان به بونوس خوش آمد گویی فارکس در بروکر پاکت آپشن اشاره نمود.

 

® نام بروکر پاکت آپشن
📄 افتتاح حساب افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن
📞 پشتیبانی فارسی در تلگرام پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
📞 پشتیبانی فارسی در واتس آپ پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن
🎙 بونوس معرفی دوستان دارد
🪙 کش بک دارد
🎉 بونوس خوش آمد گویی دارد حداقل 50 دلار
🎁 بونوس بدون واریز دارد تا ۵۰ دلار
💵 طرح تشویقی در بروکر ۵ تا ۱۰۰ دلار

 

در ادامه با انواع بونوس پاکت آپشن به طور تخصصی آشنا خواهید شد و چگونگی استفاده از برخی از آنها را در بازار پاکت آپشن فرا میگیرید.

 

🧧 انواع بونوس پاکت آپشن و طرح های تشویقی آن

بروکر پاکت آپشن بونوس های بسیاری دارد، که به صورت های گوناگون به کاربران جدید و قدیمی خود ارائه مینماید. این به این معنا است که حتی کاربرانی که در این بروکر مشغول فعالیت هستند، می توانند از بونوس های متعدد این بروکر، که به صورت های گوناگون اعطا میشود استفاده نمایند.

 

بونوس در پاکت آپشن ، پاکت آپشن بدون فیلتر ، سایت پاکت آپشن

 

انواع بونوس پاکت آپشن و طرح های تشویقی به شرح زیر میباشد.

 

  • بونوس خوش آمد گویی فارکس در بروکر پاکت آپشن
  • بونوس در موجودی
  • بونوس بدون واریز
  • کد تبلیغاتی بروکر پاکت آپشن
  • باز پرداخت نقدی
  • طرح تشویقی تقویت کننده ها
  • طرح تشویقی طولانی کننده ها
  • بونوس جواهر
  • صندوق ها

 

مواردی که در بالا ذکر شد، تعدادی از مهم ترین طرح های تشویقی و بونوس بروکر پاکت آپشن میباشد، که در ادامه با آنها به طور کامل آشنا خواهید شد و طریقه استفاده و برداشت آنها را کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری نموده اند که به طور کامل توضیح خواهیم داد.

 

پاکت آپشن همان طور که در بالا ذکر شد کش بک هایی نیز پرداخت می کند، که مبلغ آنها تا 110 % نیز میرسد. این بونوس ها و طرح های تشویقی به صورت دائم نیستند و به صورت مقطعی تغییر پیدا میکنند، در این مقاله ما به بررسی بونوس ها و طرح های تشویقی فعال میپردازیم.

 

برخی از بونوس های پاکت آپشن طی معاملات و مسابقات و موارد مشابه در اختیار کاربران قرار میگیرد، که کاربران می توانند با استفاده از معاملات خود و یا ربات پاکت آپشن آنها را بدست آورند.

 

در ادامه به بررسی انواع بونوس پاکت آپشن میپردازیم.

 

🪧 بونوس خوش آمد گویی بروکر پاکت آپشن

حداقل واریز در بروکر پاکت آپشن مبلغ 1 دلار میباشد. اما بونوس خوش آمد گویی بروکر پاکت آپشن حداقل مبلغ 50 دلار تعلق میگیرد. کابران با واریز مبلغ 50 دلار به بالا می توانند، بونوس 50 % بروکر پاکت آپشن را دریافت نمایند.

 

این بونوس مخصوص مشتریانی است که اولین واریز خود به پاکت آپشن را انجام میدهد. بنوس 50% بروکر پاکت آپشن به کابران این امکان را میدهد، که بتوانند معاملات بزرگتری داشته باشند و سود های بیشتری بدست آورند.

 

ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن

 

البته لازم به ذکر است که این بونوس حداگثر تا 5000 دلار پرداخت میگردد، این به آن معنا است که، کاربر باید مبلغ 10,000 دلار در اولین واریز خود به پاکت آپشن پرداخت نماید. در ادامه با نحوه دریافت بونوس 50% بروکر پاکت آپشن آشنا خواهید شد.

 

طریقه دریافت بونوس اولین واریز به پاکت آپشن

1.برای دریافت این بونوس پاکت آپشن ابتدا باید اقدام یه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن نمایید، لینک ثبت نام در بروکر پاکت آپشن در زیر برای کاربران قرار داده شده است.

 

ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

2.پس از ثبت نام در بروکر پاکت آپشن باید اقدام به احراز هویت در بروکر پاکت آپشن نمایید، مراحل احراز هویت در بروکر پاکت آپشن را میتوانید، در لینک قرارداده شده مشاهده نمایید.

 

3.در مرحله بعد باید اقدام به واریز به پاکت آپشن نمایید، به یاد داشته باشید، که این مبلغ حداقل باید 50 دلار باشد، نحوه واریز و برداشت به بروکر پاکت آپشن در لینک  قرار داده شده است، کاربران میتواند با مطالعه این مطلب، اقدام به واریز به بروکر پاکت آپشن نمایند.

 

البته باید مد نظر داشته باشید، که بروکر پاکت آپشن بدلیل جلوگیری از کلاه برداری و اینگونه موارد، اقدام به قرار دادن شروطی برای برداشت این مبلغ نموده است. یکی از این موارد داشتن گردش مالی حداقل به ارزش 1250 دلار میباشد، که کابران باید در حساب خود داشته باشند.

 

🎟 بونوس بدون واریز بروکر پاکت آپشن

بونوس بدون واریز بروکر پاکت آپشن از دیگر بونوس هایی است که بروکر پاکت آپشن برای تشویق کاربران خود ارائه مینماید، این بونوس در اختیار کاربران قرار میگیرد تا بتوانند با آن به معامله بپردازند.

 

این بونوس به کابرانی که به تازگی در بروکر پاکت آپشن ثبت نام نموده اند تعلق می گیرد، بونوس 50 دلاری بدون واریز را میتوان بگونه ای جایگزین بونوس خوش آمد گویی دانست. برای دریافت این بونوس میتوانید مراحل زیر را طی کنید.

 

واریز در پاکت آپشن ، واریز ریالی پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن

 

طریقه فعال سازی بونوس بدون واریز پاکت آپشن

 

1.ابتدا باید اقدام به ثبت نام در بروکر پاکت آپشن نمایید، برای ثبت نام در این بروکر میتوانید، از لینکی که در زیر برای شما قرار داده شده است اقدام نمایید.

 

ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

2.سپس اقدام به احراز هویت در بروکر پاکت آپشن نمایید، مراحل احراز هویت در بروکر پاکت آپشن در لینک قرار داده شده است.

 

3.در انتها با تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن و ایجاد درخواست، میتوانید اقدام به فعال سازی بونوس 50 دلاری بدون واریز نمایید.

 

این بونوس نیز مانند بونوس خوش آمد گویی برای جلوگیری از تقلب و کلاه برداری برای برداشت شروطی دارد، از این شروط میتوان به گردش مالی بیش از 2500 دلار در حساب واقعی اشاره نمود.

 

💵 بونوس واریز بروکر پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن به عنوان طرح تشویقی اقدام به ارائه کد هایی نموده، که براساس میزان واریز به پاکت آپشن با وارد نمودن آنها، می توانند از 20% تا 110% بونوس دریافت نمایند.

 

این کد ها بر اساس سطح کاربری کاربر متفاوت است و در صد های بیشتری نیز پرداخت میکند. کاربرن می توانند این کد های تبلیغاتی را در فروشگاه با الماس های خود تهیه نمایند، قیمت این کد ها در جدول ارائه شده است.

 

واریز پول به پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن ، واریز در پاکت آپشن

 

شروع دریافت کد ها از سطح 3 به بالا میباشد، در جدول زیر میتوانید تمام این بونوس ها را به ترتیب مشاهده نمایید. همچنین برای تکمیل اطلاعات خود درباره سطوح کاربری بروکر پاکت آپشن میتوانید، به مطلب سطوح کاربری در بروکر پاکت آپشن مراجعه نمایید.

 

البته باید در نظر داشته باشید، که برای برداشت این بونوس باید مبلغ مشخصی گردش حساب داشته باشد، که در جدول به آن نیز اشاره شده است. این گردش حساب به ازای هر یک دلار واریز پس از 50 دلار، مبلغ 25 دلار است و هر دلار واریز 50 سنت بونوس دارد.

 

همچنین بروکر پاکت آپشن در هر زمان که مایل باشد، این حق را برای خود قائل است، که اقدام به تغییر و با حذف این بونوس از میان طرح های تشویقی خود نماید. در برخی سطوح دو بونوس ارائه میگردد، که کاربران بر اساس میزان پرداخت الماس می توانند، موارد مختلف را دریافت نمایند.

 

برای دریافت و فعال سازی این بونوس ها، باید در پنل کاربری پاکت آپشن به قسمت امور مالی مراجعه نمایید و گزینه کد های تبلیغاتی را انتخاب نمایید. در پنجره ای که باز میشود، میتوانید هم کد تبلیغاتی خود را فعال نمایید و هم به بررسی آن بپردازید.

 

جدول جزئیات بونوس واریز بروکر پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

حداقل

واریز

حداکثر

بونوس

قیمت به الماس
pocketoption bonus 001 redgem بونوس پاکت آپشن pocketoption bonus 002 blue بونوس پاکت آپشن pocketoption bonus 003 green بونوس پاکت آپشن
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 3

یا بالاتر

50

دلار

200

دلار

14 6 2
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 3

یا بالاتر

50

دلار

500

دلار

15 6 3
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 4

یا بالاتر

50

دلار

500

دلار

1 4 4
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 5

یا بالاتر

100

دلار

500

دلار

5 4 4
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 5

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

4 5 4
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 6

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 9 4
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 8

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 5 5
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 9

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 6 5
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 9

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 7 1
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 10

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 7 11
ثبت نام در پاکت اپشن ، ثبت نام در پاکت آپشن ، جستجوی پاکت آپشن 11

یا بالاتر

100

دلار

1000

دلار

25 5 18
ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

در جدول بالا بونوس های واریز بروکر پاکت آپشن را ملاحضه نمودید، کاربران می توانند با سطوح مختلف پرداخت اقدام به خرید این کد ها با الماس های خود نمایند.

 

💰 بونوس در موجودی پاکت آپشن | Pocket Option

بونوس در موجودی طرحی است که بروکر پاکت آپشن ارائه نموده است، که کاربرن بتوانند با استفاده از آن، اقدام به نقد کردن الماس های خود نمایند. به زبان ساده تر کاربران می توانند 1 بار از هر کدام از این کد ها استفاده نمایند و اقدام به نقد کردن الماس خود نمایند.

 

ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن

 

برای استفاده از این بونوس نیاز به سطح 5 به بالا دارید. در جدول زیر میتوانید به بررسی جزئیات این بونوس بپردازید.

 

جدول جزئیات بونوس در موجودی پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

مبلغ

واریزی

قیمت به الماس
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 5

یا بالاتر

5

دلار

10
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 8

یا بالاتر

10

دلار

15
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 9

یا بالاتر

25

دلار

30
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 9

یا بالاتر

50

دلار

10 5 35
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 9

یا بالاتر

75

دلار

15 10 50
ورود به بروکر پاکت آپشن ، همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن ، واریز به پاکت آپشن 9

یا بالاتر

100

دلار

20 15 65
افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن

 

کاربران می توانند با استفاده از این بونوس یک بار می توانند الماس های خود را نقد کرده و به موجودی خود اضافه نمایند.این بونوس را میتوان به نوعی کمک به کاربران در مواقعی که نیاز به افزایش موجودی دارند دانست این رو در استفاده از آن بسیار باید دقت نمایید.

 

🎱 طرح تشویقی بدون ریسک بروکر پاکت آپشن

طرح تشویقی بدون ریسک بروکر پاکت آپشن از دیگر طرح های تشویقی برای کاربران است، که می توانند آنها را با استفاده از الماس های بدست آمده فعال نمایند. طرح بدون ریسک بسته به سطح کاربری مبالغ متفاوت و تعداد دفعات استفاده متعدد دارد.

 

ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن

 

این بونوس پاکت آپشن به کاربران این امکان را میدهد، که معاملات خود را تا مبلغ مشخص شده در بونوسی که خریداری نموده اند، بدون ریسک نمایند.در جدول زیر جزئیات بونوس بدون ریسک پاکت آپشن را میتوانید مشاهده نمایید.

 

جدول جزئیات طرح تشویقی بدون ریسک بروکر پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

مبلغ

بونوس

تعداد

معاملات

قیمت به الماس
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 5

یا بالاتر

10

دلار

1 5
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 6

یا بالاتر

50

دلار

1 15
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 7

یا بالاتر

100

دلار

1 100
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 8

یا بالاتر

200

دلار

1 10 5 35
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 8

یا بالاتر

100

دلار

2 65
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 9

یا بالاتر

300

دلار

1 15 5 45
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 9

یا بالاتر

200

دلار

2 10 5 90
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 10

یا بالاتر

500

دلار

1 20 5 60
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 10

یا بالاتر

300

دلار

2 15 5 120
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 11

یا بالاتر

1000

دلار

1 25 5 100
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 12

یا بالاتر

500

دلار

2 20 5 150
ورود به پاکت آپشن بدون فیلتر ، آدرس جدید پاکت آپشن ، رباط پاکت آپشن 13

یا بالاتر

1000

دلار

2 25 5 200
ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

همنطور که در جزئیات مشاهده نمودید، بسته به سطوح کاربری میتوانید بونوس های گوناگونی را خریداری نمایند و از آنها در معاملات خود استفاده کنند، که بتوانند ضرر های کمتری  متحمل شوند.

 

🪙 کش بک پاکت آپشن | باز پرداخت نقدی

کش بک در بروکر پاکت آپشن با دیگر بروکر ها متفاوت است. در این بروکر کش بک به ضرر های کاربران تعلق میگیرد. این به آن معنا است که کاربران با خرید بونوس های پرداخت نقدی پاکت آپشن می توانند، از پرداخت کش بک در ضرر های خود به مدت یک سال استفاده نمایند.

 

واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن

 

این کش بک ها پس از فعال سازی به صورت ماهیانه، مبلغ مشخص شده در بازپرداخت نقدی را پرداخت مینمایند. این مبلغ به صورت درصد است و سقف مشخصی دارد، که در جدول زیر میتوانید جزئیات آن را مشاهده نمایید.

 

جدول جزئیات کش بک پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

درصد

بازپرداخت

حداکثر

بازپرداخت

قیمت به الماس
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 3

یا بالاتر

2% 100

دلار

5 5 20
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 3

یا بالاتر

3% 150

دلار

5 5 25
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 4

یا بالاتر

4% 200

دلار

5 5 30
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 7

یا بالاتر

5% 250

دلار

5 5 35
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 7

یا بالاتر

6% 300

دلار

5 5 40
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 7

یا بالاتر

7% 350

دلار

5 5 45
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 7

یا بالاتر

8% 400

دلار

5 5 50
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 8

یا بالاتر

9% 450

دلار

5 5 55
واریز در پاکت آپشن ، واریز و برداشت پاکت آپشن ، ورود به بروکر پاکت اپشن 8

یا بالاتر

10% 500

دلار

5 5 60
افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن

 

بونوس بازپرداخت پاکت آپشن همانطور که ذکر شد با درصد مشخص و سقف پرداخت مشخص به ضرر های کاربران پرداخت میگردد و همانطور که گفته شد به صورت ماهیانه محاسبه میگردد.کاربران در صورت اتمام مدت زمان بونوس می توانند مجدد با خرید آنها را فعال نمایند.

 

⚡ طرح تشویقی تقویت کننده های پاکت آپشن

همانطور که در مطلب سطوح کاربری پاکت آپشن ذکر شد، ارتقاء سطح کاربری به معاملات کاربران بستگی دارد، هرچه معاملات بیشتر و بهتری داشته باشید، امتیاز بیشتری کسب میکنید و این امتیازات در ارتقاء سطح کاربری کاربران اثر مستقیم دارد.

 

در این میان برای اینکه کاربران بتوانند سطح کاربری خود را سریع تر ارتقاء دهند، بروکر پاکت آپشن اقدام به ارائه طرح تشویقی نموده است، که با استفاده از آن می توانند امتیازات خود را بسرعت افزایش دهند و سطح کاربری پاکت آپشن خود را ارتقاء دهند، تا بتوانند به مزایای بیشتری دست پیدا کنند.

 

ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن

 

با خریداری و فعال سازی طرح تشویقی تقویت کننده بروکر پاکت آپشن، کاربران می توانند امتیازاتی که از معاملات خود کسب میکنند را، به توان مشخص شده در بونوس برسانند. در جدول زیر میتوانید جزئیات بیشتر این بونوس را مشاهده نمایید.

 

دقت داشته باشید که طول مدت فعالیت این طرح تشویقی 24 ساعت میباشد.

 

جدول جزئیات طرح تشویقی تقویت کننده های پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

توان

بونوس

قیمت به الماس
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 3

یا بالاتر

1

برابر

3
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 3

یا بالاتر

1

برابر

10 دلار
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 4

یا بالاتر

2

برابر

1 2 1
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 5

یا بالاتر

3

برابر

5 3 1
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 6

یا بالاتر

5

برابر

2 2
ورود به سیستم پاکت اپشن ، ورود به سیستم پاکت آپشن ، ویژگی های پاکت آپشن 7

یا بالاتر

10

برابر

5 4
ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

با استفاده از این طرح تشویقی، کاربران می توانند بسرعت سطح کاربری خود را اتقاء دهند و از مزایای سطوح کاربری بالاتر استفاده نمایند.

 

⏳ طرح تشویقی طولانی کنندگان

تاکنون با بونوس های متعدد در بروکر پاکت آپشن آشنا شدید. طرح تشویقی که در این بخش با آن آشنا خواهید شد، طرح طولانی کننده ها است. این طرح به کاربران این امکان را میدهد، که مواردی را خریداری میکنند و مدت زمان کوتاهی دارند، مانند تقویت کننده ها را در مدت طولانی تری استفاده نمایند.

 

برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن

 

در جدول زیر که برای کاربران تهیه شده است، می توانند جزئیات این بونوس پاکت آپشن را مشاهده نمایند.

 

جدول جزئیات طرح تشویقی طولانی کنندگان

 

نوع

بونوس

سطح

کاربری

مدت

زمان

قیمت به الماس یا دلار
برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن
برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 5

یا بالاتر

1

روز

1 2 5
برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 5

یا بالاتر

1

روز

25

دلار

برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 6

یا بالاتر

7

روز

2 2 25
برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 6

یا بالاتر

7

روز

150

دلار

برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 7

یا بالاتر

30

روز

25 25 25
برداشت از حساب پاکت اپشن ، یرداشت پول از پاکت اپشن ، معامله در پاکت آپشن 7

یا بالاتر

30

روز

500

دلار

افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده نمودید، کاربران می توانند این طرح را هم به صورت نقدی با دلار و هم به صورت خرید داخلی با الماس تهیه نمایند.

 

💎 طرح تشویقی استخراج جواهر در پاکت آپشن

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، جواهرات در باز کردن قفل دستاورد ها نقش بسیار مهمی دارند. برای خرید و استفاده از انواع طرح های تشویقی بروکر پاکت آپشن به جواهرات نیز دارید.

 

از این رو بروکر پاکت آپشن راه دیگری برای بدست آوردن جواهرات ایجاد نموده است. کاربران می توانند در بروکر پاکت آپشن اقدام به استخراج جواهرات نمایند و از آنها برای خرید طرح های دیگر استفاده نمایند.

 

کاربران با خرید طرح تشویقی استخراج جواهر، با کپی کردن تعداد 1000 عملیات تجاری معامله گران دیگر در مدت مشخص شده، می توانند یک جواهر را دریافت نمایند.رنگ جواهر به نوع طرحی که خریداری نموده اید بستگی دارد.

 

پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید

 

همچنین کاربران می توانند معاملات را با توجه به رتبه معامله گران به انتخاب خود، اقدام به کپی کردن معاملات نمایند و پیشنهاد میشود در کنار رتبه معامله گر به مدت زمان فعالیت آن معامله گر در بروکر پاکت آپشن نیز دقت کنید.

 

کاربران می توانند اقدام به هدیه دادن مجوز استخراج به دوستان خود نیز نمایند. دقت داشته باشید که در یک زمان فقط میتوانید یک مجوز استخراج فعال داشته باشید، کاربران می توانند مجوز را در هر زمان معلق و یا فعال نمایند.

 

در جدول زیر میتوانید جزئیات استخراج جواهرات را مطالعه نمایید.

 

جدول جزئیات طرح تشویقی استخراج جواهر در پاکت آپشن

 

نوع

بونوس

تعداد

جواهر

سطح

کاربری

مدت زمان

روز

رنگ جواهر

دریافتی

قیمت

دلار

پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 3 یا بالاتر 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 5
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 4 یا بالاتر 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 20
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 5 یا بالاتر 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 80
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 7 4 یا بالاتر 7 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 25
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 7 5 یا بالاتر 7 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 100
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 7 6 یا بالاتر 7 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 500
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 30 5 یا بالاتر 30 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 100
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 30 6 یا بالاتر 30 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 400
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 30 7 یا بالاتر 30 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 2000
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 2
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 10 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 10
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 5 جواهر قرمز
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 8 دلار
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 5 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 25 دلار
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 25 جواهر قرمز
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 5 جواهر آبی
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 1 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 30
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 2 پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید 50
ثبت نام بروکر پاکت آپشن

 

همانطور که مشاهده نمودید میتوانید با کپی کردن معاملات دیگر کاربران، اقدام به استخراج جواهرات نمایید و سطح کاربری خود را ارتقاء دهید، تا بتوانید از مزایای بیشتری بهره مند شوید.

 

📥 طرح تشویقی صندوق های پاکت آپشن

همانطور که در مطلب نحوه واریز و برداشت به بروکر پاکت آپشن توضیح داده شد، صندوق هایی هنگام واریز در اختیار کاربران قرار میگیرد، که بسته به سطح کاربری امتیازات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار میدهد.

 

پاکت آپشن فارسی ، نحوه ثبت نام در پاکت آپشن ، نصب ربات پاکت آپشن

 

این صندوق ها حاوی امتیاز و تعدادی ایتم برای معاملات است. کاربران می توانند همچنین با استفاده از جواهرات خود اقدام به خرید این صندوق ها نمایند. این صندوق ها به کاربران این امکان را میدهد، که هم امتیاز کسب نمایند و هم مزایایی که در معاملات می توانند از آنها استفاده نمایند را بدست آورند.

 

در جدول زیر جزئیات کامل این موارد برای کاربران شرح داده شده است.

 

جدول جزئیات طرح تشویقی صندوق های پاکت آپشن

 

نوع

صندوق

رنگ

صندوق

سطح

کاربری

تعداد

آیتم

امتیاز

XP

قیمت
دلار پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید سبز 1-2 1-3 + 50 30
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید قرمز 1-3 2-4 + 100 50
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید طلایی 2-4 3-5 + 80 80
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید بنفش 3-5 4-6 + 1000 100 15 10 60
پاکت آپشن ضد فیلتر ، پاکت آپشن کلاه برداری ، پاکت آپشن اندروید آبی 3-7 5-7 + 2000 500  250 30 100
افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن

 

طرح بخت آزمایی جواهرات پاکت آپشن

در آخر هر هفته بروکر پاکت آپشن اقدام به برگذاری یک قرعه کشی مینماید، که در آن به کاربران خود جواهرات گرانبهایی جایزه میدهد. در این قرعه کشی هرچقدر سطح کاربری بالاتری داشته باشید، شانس بیشتری برای دریافت جوایز دارید.

 

برای شرکت در این قرعه کشی کابران کافی است، معاملات هفتگی خود را در روزهای شنبه و یکشنبه در بروکر پاکت آپشن ثبت نمایند. برای ثبت نمودن معاملات کافی است، در کانال کاربری خود به بخش بازار مراجعه نمایید و گزینه بخت آزمایی را در میان گزینه های دیگر انتخاب کنید.

 

قوانین پاکت آپشن ، کارگزاری پاکت اپشن ، طریقه برداشت از پاکت آپشن

 

در این بخش گزینه ای وجود دارد که کاربران می توانند با استفاده از آن، اقدام به انتخاب تاریخ مورد نظر خود نمایند و معاملات بین آن تاریخ ها را ثبت نمایند.

 

کابران می توانند این جوایز را صرف خرید مزایای پاکت آپشن در بازار نمایند. این بخت آزمایی شرایط و مقرراتی دارد که در ادامه آنها را ذکر مینماییم.

 

شرایط و مقررات شرکت در بخت آزمایی پاکت آپشن

 

1.شرکت در بخت آزمایی جواهرات هیچ هزینه ای ندارد.

 

2.حساب هایی که مبلغ 100 دلار به بالا دارند، به طور خودکار در بخت آزمایی شرکت میکنند.

 

3.قرعه کشی فقط مختص معاملات حساب های واقعی میباشد.

 

4.هرچقدر تعدادمعاملات بیشتر باشد، شانس بیشتری در بخت آزمایی دارید.

 

5.بروکر پاکت آپشن این حق را دارد که بخت آزمایی را لغو نماید و یا شرایط آن را تغییر دهد.

 

جوایز معاملات اجتماعی پاکت آپشن

کاربرانی که در زمینه ترید فارکس مهارت دارند، می توانند استراتژی های معاملاتی خود را در بروکر پاکت آپشن به اشتراک بگذارند. هر بار که یک استراتژی این کاربران توسط کاربر دیگر کپی شود، تکه ای جواهر به معامله گر به عنوان جایزه تعلق میگیرد.

 

کپی ترید پاکت اپشن ، کپی ترید در پاکت اپشن ، کسب درامد از پاکت اپشن

 

به ازای هر 100 تکه جواهری که به کاربر تعلق میگیرد یک جواهر به همان رنگ به کاربر ارائه میگردد.

 

آمار معاملات کپی شده در پایان هر روز محاسبه میگردد و به حساب معامله گر واریز میگردد. کاربران می توانند در پنل شخصی خود در بخش بازار، قسمت جوایز تجارت اجتماعی، اقدام به بررسی جوایز کسب شده در طول روز خود نمایند.

 

☎ پشتیبانی بروکر پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن در کنار سایت تمام فارسی خود، پشتیبانی فارسی نیز ارائه مینماید. کاربران می توانند برای فعال کردن بونوس های پاکت آپشن اقدام به تماس با پشتیبانی پاکت آپشن نمایند.

 

پشتیبانی پاکت آپشن ، پلتفرم پاکت اپشن ، پروکر پاکت آپشن چیست

 

برای اتصال به پشتیبانی بروکر پاکت آپشن کاربران می توانند، از لینک هایی که در زیر قرار داده شده استفاده نمایند.

 

مشاوران ما در واتس آپ

مشاوران ما در تلگرام

 

همچنین با استفاده از کیو آر کد های زیر، میتوانید اقدام به اصال به پشتیبانی بروکر پاکت آپشن نمایند.

 

فارکس اسکالپینگ لایو، پشتیبانی پاکت آپشن در واتس آپ      فارکس اسکالپینگ لایو، پشتیبانی پاکت آپشن در تلگرام

 

➕ پیشنهاد کارشناسان

در مطلب بالا تمام بونوس ها طرح های تشویقی و جوایز پاکت آپشن شرح داده شد. همچنین کاربران می توانند با استفاده از جوایزی که در پاکت آپشن ارائه میشود، اقدام به ارتقاء سطح کاربری خود نمایند.

 

با سطوح کاربری پاکت آپشن میتوانید در مقاله ساخت اکانت پاکت اپشن که لینک آن قرار داده شده است، آشنایی کامل پیدا کنید. همچنین کاربران می توانند در مطلب واریز و برداشت پاکت آپشن با انواع راه های واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن نیز می توانند آشنا شوند.

 

کاربرانی که میخواهند با بروکر پاکت آپشن نیز آشنا شوند، می توانند به مطلب بررسی بروکر پاکت آپشن مراجعه نمایند و به طور کامل با نحوه ثبت نام در بروکر پاکت آپشن و احراز هویت در بروکر پاکت آپشن آشنا شوند.

سوالات متداول

1️⃣ افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن چگونه است؟

💡 کاربران می توانند از طریق مطلب بررسی بروکر پاکت آپشن با نحوه افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن آشنا شوند و از طریق لینک زیر نیز اقدام به افتتاح حساب نمایند.

🔖 افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

2️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن تماس حاصل نمود؟

💡 برای تماس با پشتیبانی بروکر پاکت آپشن کاربران می توانند از لینک های زیر در واتس آپ و تلگرام استفاده نمایند.

🔖 پشتیبانی تلگرام بروکر پاکت آپشن

🔖 پشتیبانی واتس آپ بروکر پاکت آپشن

3️⃣ انواع بونوس و طرح تشویقی در بروکر پاکت آپشن چیست؟

💡 در متن به توضیح کامل انواع بونوس و طرح تشویقی بروکر پاکت آپشن پرداخته ایم در زیر نیز این بونوس ها و طرح های تشویقی را به صورت خلاصه نام میبریم.

4️⃣ آیا بروکر پاکت اپشن کش بک ارائه مینماید؟

✔ بله، کش بک بروکر پاکت آپشن مانند بروکر های دیگر نیست و شرایط دیگر دارد که کاربران می توانند در متن به طور کامل با آن اشنا شوند.

5️⃣ چگونه میتوان سطح کاربری را در بروکر پاکت آپشن ارتقاء دهیم؟

💡 ارتقاء سطح کاربری در بروکر پاکت آپشن از راه های متفاوت امکان پذیر است از جمله این راه ها میتوان به استفاده از بونوس ها و طرح های تشویقی اشاره نمود که در متن به آن اشاره شده است.

درج نظر