🎓 آموزش گام به گام شارژ پاکت آپشن با تتر – آشنایی کامل با انتقال تتر به پاکت آپشن 💸

🎓 آموزش نحوه شارژ پاکت آپشن با تتر | واریز تتر به پاکت آپشن 💰

کاربرانی که در بروکر پاکت آپشن فعالیت مینمایند حتما روش شارژ پاکت آپشن را تتر را در پنجره واریز به پاکت آپشن مشاهده نموده اند.

 

انتقال تتر به پاکت آپشن شارژ پاکت آپشن با تتر واریز تتر به پاکت اپشن

 

کاربران اگر اقدام به شارژ پاکت آپشن با تتر نموده باشند میتوانند اقدام به برداشت تتر از پاکت آپشن نیز نمایند.

 

نام بروکر بروکر پاکت آپشن
لینک بررسی بروکر بررسی بروکر پاکت آپشن
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
لینک ثبت نام در بروکر ثبت نام در پاکت آپشن
پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن
موضوع مطلب شارژ پاکت آپشن با تتر
میزان کارمزد 0%
حداقل واریز 10 تتر
هزینه تبدیل 0

 

از آنجا که استفاده از تتر به صورت روز افزون در میان کاربران جهت واریز به بروکر های متفاوت در حال گسترش میباشد در این مقاله به بررسی چگونگی شارژ پاکت آپشن با تتر میپردازیم .

 

مزایای شارژ پاکت آپشن با تتر

به طور کلی میتوان گفت تتر یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال میباشد.تتر یک استیبل کوین یا به زبان ساده تر ارز ثابت میباشد که ارزشی حدودا برابر با یک دلار دارد و این ارزش همواره حفظ میشود.

 

از این رو فارغ از نوسانات بازار کیریپتوکارنسی میتوان از آن استفاده نمود این امر باعث میشود که طرفداران بسیاری را داشته باشد و در معاملات از تتر بیشتر استفاده شود.

 

نحوه واریز به پاکت آپشن واریز به پاکت آپشن واریز به پاکت آپشن

 

همچنین ارزدیجیتال تتر به صورت گسترده در تمام صرافی های ارز دیجیتال ارائه میگردد و تبدیل آن به ارزهای فیات بسیار ساده است و حتی کاربران ایرانی با استفاده از صرافی های ارزدیجیتال ایرانی میتوانند اقدام به تبدیل تتر به ریال نمایند و مبلغ را به کارت اعتباری خود واریز نمایند.

 

سرعت در واریز و برداشت تتر بسیار بالا میباشد و کاربران در کمتر از 5 دقیقه میتوانند اقدام به شارژ پاکت آپشن با تتر نمایند.

 

همانطور که تبدیل تتر به ریال بسیار ساده است تبدیل ریال به تتر نیز در زمان بسیار کوتاهی انجام میشود و تهیه تتر بسیار برای کاربران آسان است.

 

مدیریت سبد های معاملاتی نیز با تتر به علت ثابت بودن ارزش تتر بسیار آسان تر میباشد و کاربارن میتوانند براحتی اقدام به مدیرت سبد های معاملتی خود نمایند.

 

چگونگی تبدیل ریال به تتر | چگونه تتر بخریم

جهت خرید تتر با ریال کاربران راه های متفاوتی دارند اما مناسب ترین و بهترین راه موجود استفاده از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی مانند نوبیتکس ، رمزینکس ، بیت پین و یا تاپ چنج میباشد که در صفحه بررسی صرافی های ارز دیجیتال میتوانید لیست کامل و لینک های بررسی آنها را مشاهده نمایید.

 

شارژ پاکت آپشن با تتر واریز پول به پاکت آپشن واریز به پاکت آپشن

 

کاربران با مراجعه به این صرافی ها و ثبت نام و احراز هویت در آنها میتوانند براحتی با ثبت کارت بانکی خود در این صرافی ها اقدام به خرید و فروش تتر نمایند و از طریق کارت بانکی ایرانی خود اقدام به تبدیل ریال به تتر و برعکس نمایند.

 

دقت داشته باشید که حتما پیش از اقدام به بررس کامل صرافی نمایید تا از تمام قوانین و میزان واریز و برداشت در آن صرافی آشنا شوید تا در پروسه تهیه و یا تبدیل تتر با مشکل مواجه نشوید.

 

آموزش نحوه انتقال تتر به پاکت آپشن

جهت انتقال تتر به پاکت آپشن و شارژ پاکت آپشن با تتر کاربران میتوانند مراحل زیر را به صورت گام به گام طی نمایند.

 

لازم است ابتدا اقدام به ثبت نام در پاکت آپشن و سپس احراز هویت در پاکت آپشن نمایید سپس با ورود به پاکت آپشن مراحل زیر را طی نمایید.

 

1.روی گزینه امور مالی کلیک نمایید.

 

نحوه واریز پول به پاکت اپشن انتقال تتر به پاکت آپشن طریقه واریز و برداشت از پاکت آپشن

 

2.در تب نمایش داده شده گزینه واریز را انتخاب نمایید.

 

نحوه واریز پول به پاکت اپشن واریز تتر به پاکت اپشن واریز ریالی پاکت آپشن

 

3.در پنجره ای که نمایش داده میشود سه گزینه تتر وجود دارد که میتوانید هرکدام از آنها را انتخاب نمایید زیرا شبکه پرداخت را در ادامه برای تمام آنها میتوانید انتخاب کنید.

 

آموزش واریز و برداشت پاکت آپشن شارژ پاکت آپشن با تتر واریز پول به پاکت آپشن

 

4.پس از انتخاب یکی از گزینه های تتر مانند تصویر زیر به پنجره دیگری انتقال پیدا خواهید کرد که در آن باید میزان تتر مورد نظر خود را وارد کنید.

 

درزیر کادر مبلغ 5 صندوق برا یکاربران نمایش داده شده که اگر مایل باشید مبلغی بالا تر از 500 دلار واریز نمایید میتوانید از این صندوق ها استفاده نمایید درباره این صندوق ها در مطلب بونوس ها و طرح های تشویقی پاکت آپشن به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

واریز در پاکت آپشن واریز و برداشت در پاکت آپشن واریز تتر به پاکت اپشن

 

در آخر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

 

5.در ادامه به پنجره پرداخت وارد خواهید شد که مانند تصویر زیر ابتداد باید سیستم پرداخت خود را مشخص نمایید سپس گزینه Continue را انتخاب کنید.

 

دقت داشته باشید به دلیل غیر قابل پیگیری بودن تراکنش های تتر اگر سیستم پرداخت خود را درست و مطابق با سیستم واریز انتخاب ننمایید مبلغ شما غیر قابل بازگشت میباشد.

 

نحوه واریز و برداشت از پاکت آپشن نحوه واریز پول به پاکت اپشن شارژ پاکت آپشن با تتر

 

همچنین باید ذکر نمود به دلیل پایین بودن کمیسیون ها در سیستم پرداخت TRC20 این سیستم پیشنهاد میگردد.

 

6.در ادامه برای کاربران پنجره ای نمایش داده میشود که در ابتدا مبلغ تراکنش نمایش داده شده و در ادامه مانند تصویر زیر آدرس کیف پول تتری شما در پاکت آپشن و کیو آر کد آن نمایش داده شده است.

 

انتقال تتر به پاکت آپشن شارژ پاکت آپشن با تتر واریز تتر به پاکت اپشن

 

مجدد خاطر نشان میکنم که تراکتش های تتر غیر قابل پیگیری است و اگر آدرس ولت را اشتباه وارد نمایید وجه شما غیر قابل بازگشت میباشد.

 

کاربران با استفاده از این آدرس ولت میتوانند اقدام به انتقال تتر به پاکت آپشن نمایند و پس از انتقال با انتخاب گزینه I HAVE PAID به صفحه اصلی پاکت آپشن منتقل خواهید شد و میتواند مبلغ مورد نظر را در حساب پاکت آپشن خود مشاهده نمایید.

 

7.در انتها کاربران با مراجعه به تاریخچه پرداخت خود میتوانند اقدام به بررسی وضعیت تمام واریز های خود نمایند.

 

➕ جمع بندی و نتیجه گیری

شارژ پاکت آپشن با تتر را میتوان یکی از سریع ترین و امن ترین راه های شارژ حساب پاکت آپشن دانست که کاربران میتوانند از آن استفاده نمایند.

 

نکاتی که در متن تذکر داده شد را بخوبی مد نظر قرار بدهید که از ازدست دادن وجوه خود جلوگیری نمایید به دلیل اینکه همتنطور که ذکر شد با وجود امنیت بالا در تراکنش های تتر این نقل و انتقالات قابل پیگیری نیستند و کاربران در صورت اشتباه قادر به بازگردانی وجوه خود نیستند.

 

تمام مراحل واریز تتر به پاکت آپشن به صورت گام به گام توضیح داده شده و اگر کاربران با مشکلی مواجه شدند میتوانند از طریق لینک های زیر با پشتیبانی نمایند رسمی پاکت آپشن تماس حاصل نمایند تا کارشناسان در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع مشکل کاربران نمایند.

 

پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن

پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان اقدام به شارژ پاکت آپشن با تتر نمود؟

💡 تمام مراحل شارژ پاکت آپشن با تتر را در متن توضیح داده ایم و کاربران میتوانند با مطالعه آن براحتی و کوتاه ترین زمان اقدام به انتقال تتر به پاکت آپشن نمایند.همچنین با ثبت نام در پاکت آپشن از طریق لینک زیر میتوانید تا 50%  بونوس پرداخت دریافت نمایید.

🔖 ثبت نام در پاکت آپشن

2️⃣ چگونه میتوان برای انتقال تتر به پاکت آپشن پشتیبانی دریافت نمود؟

💡 کاربران جهت رفع هرگونه مشکل در راستای شارژ حساب پاکت آپشن با تتر میتوانند از طریق لینک های زیر اقدام به کسب پشتیبانی از نماینده رسمی پاکت آپشن نمایند.

🔖پشتیبانی واتس آپ پاکت آپشن

🔖 پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

 

نظرها (2)
علی
2023-07-05 09:17

آیا میشه واریز و برداشت پاکت آپشن رو با تراست‌ولت انجام داد؟

پاسخ
سپهر سبحانی
2023-07-06 10:51

بله ، دوست عزیز همانطور که ذکر شما میتوانید توسط ارزهای دیجیتال و تتر اقدام به شارژ حساب پاکت آپشن و همچنین برداشت از پاکت آپشن با تراست ولت نمایید.

درج نظر