🟢بروکر باینری آپشن کوتکس بررسی مزایا و معایب | Quotex چیست؟🔴

🔍بروکر کوتکس چیست؟ | بررسی مزایا و معایب بروکر کوتکس🏷

بروکر کوتکس را میتوان یک بروکر باینری آپشن موفق دانست که این امکان را برای کاربران بوجود می آورد تا با مجموعه ای از ابزار های بازار های مالی مانند جفت ارز های فارکس، سهام ها و کالاها به معاملات باینری آپشن بپردازند.

 

افتتاح حساب در کوتکس

 

بروکر کوتکس چیست،بروکر کوتکس،کوتکس چیست

 

این بروکر خدمات بسیاری را به کاربران ارائه مینماید همچنین با ارائه خدمات به ایرانیان توانسته کاربران بسیاری را در ایران به خود جذب نماید.

 

® نام بروکر بروکر کوتکس
🔗 لینک ثبت نام افتتاح حساب در کوتکس
🔗 لینک پشتیبانی پشتیبانی کوتکس در واتس آپ
🇮🇷 ارائه خدمات به ایرانیان دارد
📉 نوع معاملات باینری آپشن
💰 حداقل واریزی 10 دلار
💵 حساب دمو دارد
💳 حداقل مبلغ قلابل برداشت 10 دلار

 

همچنین بروکر کوتکس با توجه به دارا بودن رگوله مناسب و مزایایی که به کاربران ارائه مینماید میتوان گفت که با این که سابقه چندان طولانی ندارد اما از اعتبار کافی برخوردار است و کاربران میتوانند با امنیت کامل اقدام به سرمایه گذاری در این بروکر نمایند.

 

📋 آشنایی با مزایای بروکر کوتکس

بروکر کوتکس مزایای بسیاری دارد که مجموعه این مزایا توانسته کاربران را بخود جذب نماید.از جمله این مزایا که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو گرد آوری شده میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 

کوتکس ترید،صرافی کوتکس،کوتکس بروکر

 

🟢ارائه حساب دمو کوتکس برای معاملات باینری آپشن

بروکر کوتکس حساب دمو کوتکس را در اختیار کاربران قرار داده تا بتوانند بدون هیچگونه ریسک مالی اقدام به معامله و آشنایی بیشتر با معاملات باینری آپشن و بروکر کوتکس نمایند همچنین در صورت نیاز به تست استراتژی ها و روبات های خود در حساب دمو کوتکس بپردازند.

 

میزان موجودی اولیه حساب دمو کوتکس 1000 دلار است و این امکان برای کاربران قرار داده شده که مجدد به شارژ آن بپردازند.

 

🟢میزان واریز اولیه بسیار مناسب

کاربرنی که مایل به فعالیت در بروکر کوتکس میباشند میتوانند با حداقل 10 دلار اقدام به واریز وجه در بروکر کوتکس نمایند.

 

🟢حداقل مبلغ معامله بسیار پایین

کاربران در بروکر کوتکس میتوانند با حداقل 1 دلار اقدام به معامله نمایند که این مورد برای کاربرانی که بتازکی با اینگونه معامالات آشنا شده اند بسیار مناسب است.

 

🟢میزان بازگشت سود بسیار مناسب

کاربران در بروکر کوتکس میتوانند تا میزان 95% سود کسب نمایند که در میان بروکر های باینری آپشن سود بسیار مناسبی میباشد.

 

افتتاح حساب در کوتکس

 

🟢رابط کاربری بسیار عالی

پلتفرم معاملاتی و سایت بروکر کوتکس از رابط کاربری بسیار بالایی برخوردار است و تمام کاربران میتوانند براحتی تمام جزئیات آن را مشاهده و از آن ها استفاده نمایند.

 

🟢سرعت بالا در شارژ حساب کوتکس و برداشت از حساب کوتکس

بروکر کوتکس در امور واریز و برداشت از کوتکس بسیرا سریس عمل می نماید و کاربران میتوانند با بسرعت اقدام به شارژ حساب کوتکس و یا برداشت از حساب کوتکس نمایند.

 

🟢ارائه انواع طرح های تشویقی، بونوس و کش بک

از مزایایی که بسیاری از کاربران را به بروکر کوتکس جذب مینماید میتوان به انواع بونوس رایگان کوتکس اشاره نمود که تعدادی از آنها را در ادامه نام خواهیم برد.

 

  • طرح کش بک کوتکس
  • بونوس در واریز
  • بونوس در گردش مالی در بروکر کوتکس
  • طرح تشویقی معاملات بدون ریسک
  • پاداشت در موجودی کوتکس

 

🟢ارائه نماد های متنوع

در بروکر کوتکس بیش از 50 نماد در بازارهای جفت ارزها، کالا و سهام ارائه شده که کارران میتوانند از تمام آنها برای معاملات خود استفاده نمایند.

 

🟢ارائه زبان فارسی در سایت و پشتیبانی

از مهم ترین مزایای کوتکس میتوان به ارائه زبان فارسی در سایت و پشتیبانی کوتکس اشاره نمود که کار را برای کاربران فارسی زبان بسیار سایده نموده و کاربران میتوانند براحتی اقدام به حل مشکلات خود نمایند در زیر لینک تماس با پشتیبانی کوتکس به زبان فارسی قرار داده شده است.

 

پشتیبانی کوتکس در تلگرام

پشتیبانی کوتکس در واتس آپ

 

🟢داشتن سرعت بسیار عالی در اجرای دستورات

از مهم ترین مواردی که در معاملات بانری آپشن مد نظر کاربران است سرعت بالا در اجرای دستورات است به علت این که تایم معاملات در معاملات باینری آپشن میتواند بسیار پایین باشد از این رو سرعت اجرای دستورات بسیار مهم است.

 

🟢ارائه معاملات کپی تریدینگ کوتکس

بروکر کوتکس برای کاربرانی که مایل به تجارت منفعل و سرمایه گذاری در بازار های مالی و کسب سود بدون داشتن اطلاعات بالا میباشند معاملات کپی تریدینگ را ارائه نموده تا این دسته از کاربران نیز بتوانند براحتی اقدام به کسب سود در اسن بازار نمایند.

 

🛑 آشنایی با معایب بروکر کوتکس

همانطور که میدانید هیچ بروکری بدون عیب نیست و همواره معایبی در بروکر ها وجود دارد و کاربران میتوانند با بررسی این معایب بدستی تصمیم بگیرند که در بروکر مورد نظر فعالیت کنند یا خیر.

 

کوتکس باینری،بروکر کوتکس چیست،بروکر باینری آپشن کوتکس

 

بروکر کوتکس نیز از این قائده مستثنی نمیباشد و معایبی دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود.

 

🔴ارائه نکردن نماد های بازار کریپتوکارنس (ارزدیجیتال)

در بروکر کوتکس نماد های ارزهای دیجیتال تا کنون ارائه نشده است اما بروکر کوتکس اعلام نموده که بزودی نماد های ارزدیجیتال را نیز به نماد های ارائه شده اضافه خواهد کرد.

 

افتتاح حساب در کوتکس

 

🔴ارائه نکردن اپلیکیشن کوتکس برای کوشی های آیفون (IOS)

اپلیکیشن کوتکس برای گوشی های آیفون ارائه نشده است و این بروکر در اخرین اخبار خود اعلام نموده که سعی دارد در کوتاه ترین زمان ممکن اپلیکیشن خود را برای ایفون نیز ارائه نماید.

 

🔴عدم ارائه معاملات فارکس

بسیاری از کاربران مایل به معامله در بازار فارکس در کنار معاملات باینری آپشن میباشند که بروکر کوتکس این امکان را برای کاربران ارائه ننموده است.

 

➕ نظر کارشناس درباره مزایا و معایب بروکر کوتکس

به طور کلی تمام بروکر های فارکس از مزایا و معایبی برخوردار میباشند.از این رو در این مقاله نیز به بررسی مزایا و معایب بروکر کوتکس پرداختیم و کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو سعی نمودند تا با بررسی ها کامل خود تمام نقاط ضعف و قوت این بروکر خوش نام را پیدا کنند.

 

در این راستا می توان گفت بروکر کوتکس با توجه به مزایایی که دارد در مقابل معایب آن بروکر مناسبی است و میتواند خدمات بسیاری زا به کاربران ارائه نمایند.

 

همچنین معایب بروکر کوتکس چندان بزرگ نیستند که نشود از آنها چشم پوشی کرد و یا هیچ گونه راه حلی برای مرتقع کردن این معایب وجود نداشته باشد، بنابراین کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بروکر کوتکس را از جمله بروکر های باینری آپشن مناسب کاربران ایرانی میدانند.

 

کاربران میتوانند جهت کسب مشاروه و یا پشتیبانی در بروکر کوتکس از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگرام

کارشناسان فارکس اسکالپسنگ لایو در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی کوتکس تماس حاصل نمود ؟

💡 جهت تماس با پشتیبانی بروکر کوتکس کاربران میتوانند از طریق سایت رسمی بروکر کوتکس اقدام نمایند و یا از طریق لینک های قرار داده شده با پشتیبانی کوتکس در تلگرام و یا پشتیبانی کوتکس در واتس آپ به صورت مستقیم تماس حاصل نمایند.

 

2️⃣ مزایای بروکر کوتکس چیست؟

💡 بروکر کوتکس مزایای بسیاری دارد که در زیر به تعدادی از آنها شاره خواهیم نمود.

  • رابط کاربری عالی در اپلیکیشن و سایت
  • سرعت بالا در تراکنش های واریز و برداشت
  • پشتیبانی از زبان فارسی در سایت و پشتیبانی
  • ارائه طرح تشویقی، بونوس و جوایز متعدد
  • نوع بسیار عالی در نماد های ارائه شده

و بسیاری دیگر که در متن ذکر شده است.

درج نظر